Opinie o Komplet Polska Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Komplet Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Komplet Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komplet Polska Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Lolo

Po jasną k..we tyle brygadzistek widocznie ta jedna nie ogarnia to niech wymienią. Śmiech na hali 2 brygadzistki w żadnej firmie tak nie ma. Chodzą za sobą i obgadują. Mopa w łapę i za sprzątanie niech się wezmą. Dyrektorze zainteresuj się co one wyprawia ją z ludźmi za byle (usunięte przez administratora) premie zabierają i jeszcze z tego się śmieją. Nawet dobrze do w, - c nie można iść się załatwić bo pod drzwiami sz... A stoi. Czy nikt nie widzi jak nas traktują a z Ukrainy robią co chcą i one im a to pozwalają. Jak tak dalej będzie to sprawę poruszymy dalej bo tak nie może być.

Masz rację przecież tak nie może być że one nam po kieszeniach grzebia przecież nie mają prawa robić nam osobiste rycie w naszych rzeczach. To jest mobing co one wyprawiaja cię co dzień się znecają psychicznie. W chacie mają problem a w pracy na ludziach się wyrzywaja jak masz problem to idź do psychiatry i niech Ci leki przepisze a nie na nas się mscisz myślisz że jesteś z Ka... rza to ci wszystko można. A nie jedne i te same osoby co nie lubi wygania w pracy w te same miejsce. Nawet w sobotę się niechce chodzić do pracy. Kierownik nawet nie widzi co się dzieje bo one mu oczy myślą to co powie to jest święte. Czas najwyższy wymienić je na inne a nie z firmy.Juz dziś premie zabrała bo kumpela odmówiła pójścia na stanowisko gdzie zawsze idą brudy wyzerac po kimś. Dlaczego każdy po sobie nie może ogarnąć tylko muszą to robić osoby które pani. Brygadzistka nie lubi bo nie odnosimy a ona lubi pierdoly i tak następna popoludniówka minęła w stresie. W tamtym tygodniu nic lepiej nie było kobieto ogarnij się a nie dziewczyny po kątach płaczą a sama wiesz co było na nockach.

Adi

Brygadzistka z Kaź,,, rza ryje nam po kieszeniach a nie powinna tego robić. A tak się zachowuje żeby premie nam odebrać. Jestem ciekawa gdyby ktoś rodziny pracował na jej zmianie to po nogach by całował. Ja się dziwię facetom że nic z tym nie robią bo paru osobą chce wejść na psychikę mówiąc że się nie nadają tylko do czarnych robót i TK samo jest z kobietami. Tak kiedyś nie było za p. KASIE było całkiem inaczej. Ciekawe jak ty byś się czuła gdyby kierownik tobie zabrał premie za macanie po kieszeniach ty niemasz takiego prawa żeby robić osobisty przegląd co ty kobieto robisz zajmij się porzadkami w swoim domu a nie ludzi wykanczasz. Dziwię się facetą że z tym nie idą dalej. Bo tylko ich obgadują z tą drugą eks brygadzistka. Śmiech na sali 2 brygadzistki bo jedna nie potrafi wykonać swojego zadania tylko szperaniem zajmuje się po kieszeniach.

Zyz

A ja chciałam koleżanką przyjść do tej firmy złożyłam papiery ale po tej opinii lepiej się wycofać bo jeszcze do nich na zmianę trafię a nie wytrzymie tego. Pierwsze słyszę żeby na zmianie były 2 brygadzistki. Nie polecam

Pipi

Najlepiej gdyby dyrekt z nami zrobił zebranie żeby można porozmawiać co dzieje się w pracy Przychodzimy do pracy w stresie. Ale to zabranie powinno odbyć się bez eks brygadzistek. Zaraz że stresu następna osoba padnie na zawał tak nie może być to o one wyprawiają z nami żebyśmy my chodzili do najgorszej roboty bo nas nie lubi a jej donosicielki mogą robić co im się podoba. Jak nie lubią ludzi to co one w tej firmie robią niech sobie znajdą inna pracę jak nie potrafią z ludźmi współpracować.

????

Proponuję jeszcze więcej brygadzistek, jak sama nazwa mówi zastępca brygadzistki jest po to by ja zastępować kiedy jej nie ma, a nie dwie potrzebne bo wielce zarobione, Ty staniesz na chwilę to Cie... Patrzą jak najwięcej Ci doj.. ć a nie pomóc, chyba zapominają ze każdy jest tylko człowiekiem a nie robotem, zero empatii

No cóż, negatywne opinie to niestety prawda. Jestem pracownikiem działu TK -9 lat, praca jest ok trzeba pracować jak wszędzie, za to nam płacą ale kierownicy (czas na zmiany )brygadzistki hamskie i opryskliwe, atmosfera ciężka ale zarobki wporzadku. Socjal, dopłaty do wypoczynku dzieci, premia świąteczna -fajna sprawa ☺jeśli chodzi o kadrę kierowniczą -śmiech na sali z ha....na Pana można powiedzieć. Zdecydowanie lepiej byłoby zatrudnić kierownictwo z zewnątrz .......

Gooroo

Czy jest tutaj ktoś, kto może się wypowiedzieć o zespole pracującym w tej firmie? Czy zmieniło się coś od ostatniego wpisu?

Asia

Witam. Nie polecam pracy w tym miejscu. Sama praca nie jest zła. Ale ludzie tam zatrudnieni to jakaś masakra. Brak współpracy, każdy patrzy tylko jak zrobić, by się nie narobić. Jeden drugiemu nie pomoże. Kierownicy mają swoich ulubieńców, którzy na nocnych zmianach mogą bezkarnie spać w szatni, przychodzą pijani do pracy.... itp A inni muszą pracować za dwóch... Gdyby wymienić kierowników i po zwalniać połowę załogi - wymieniając na lepszych ludzi (pączki z tamtą byłyby pyszniejsze ????).

Ona

Witam czy może ktoś napisać coś dobrego o tej firmie. Czy naprawdę jest tam tak źle. Mam możliwość tam pracować, lecz nie wiem czy nie dostanę się z dachu pod rynnę?

Aagata
@Ona

Nie polecam. Firma nie jest przyjazna wobec pracownik. Krzywo patrzą jak bierzesz l4 czy to dlatego ze sam jesteś chory czy dziecko itp.

japierdziu
@Aagata

Aagata a na czym polega ta niepyjazność wobec pracownika? Czy tylko o L4 chodzi?

aaa

"Napierdzielać" tak jak w każdej pracy ale... za to płacą, nie chcesz, nie musisz, ale masz okazję , stres taki jak wszędzie, ale i tak jest "rodzinnie" wszystko się zna i nic nie może zaskoczyć, praca z Ukrainą - poznajemy ich zwyczaje,podejście, kulturę, niektórzy są na prawdę fajni... -stabilność w firmie - to też jest bardzo ważne...

Pączek
@aaa

Ale zes gościu miał sen obudź się wreszcie

@Pączek

Wnioskuję, że masz inne zdanie niż @aaa. Podziel się z użytkownikami swoją wiedzą na temat pracy w Komplet Polska. Jaka według Ciebie panuje atmosfera w firmie? Czy tworzycie zgrany zespół w niej? Zachęcam Ciebie do wypowiedzi, gdyż pozwoli to użytkownikom wyciągnąć wnioski o Komplet Polska z różnych perspektyw.

Zniesmaczony

Jestem pracownikiem z 8 letnim stażem pracy. To co się teraz dzieje w firmie to krew człowieka zalewa! Ukraina -góra a stary pracownik ma napierdzielac, pilnować Ukraińców, pamiętać o wszystkim za dwóch. Kierownicy.....WIELKI ŻAL !Stawki-od firmy zero podwyżek. Tylko rządowa co roku w lipcu 40 gr brutto????

@Zniesmaczony

A może firma Komplet Polska w inny sposób docenia swoich długoletnich pracowników? Pracodawcy często nagradzają ich poprzez poszerzenie systemu motywacyjnego. Dodają dofinansowania na karty sportowe lub prywatną opiekę medyczną i wiele innych. Dlatego jestem ciekawa, jak Komplet Polska wywiązuje się z udzielania takich pozapłacowych benefitów.

@Agata

Pytanie tylko w jaki sposób firma komplet faktycznie docenia pracowników.

Ktosiek.

Opinia negatywna ! Niestety. Najgorsza zmiana wraz z kierownikiem to zmiana kierownika D. Fałsz i obłuda to codzienność. Z dnia na dzień atmosfera jest gorsza. Współczuje każdemu kto ma coś wspólnego z ta firma. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: ... brak slow

nn

Praca sama w sobie ok,ale ludzie"człowiek człowiekowi wilkiem"

Agent

Nie polecam zapraszają cie na spotkanie zgadzają się na twoje warunki poczym po dwóch dniach się z tego wycofują. Tylko im współczuć takiej kadry, kolesiostwi tak jak wszędzie

Zażenowany
@Agent

Praca fajna to fakt, ale jeśli chodzi o kierowników .... żenada! Zero szacunku dla pracownika! Maja się za „Cos lepszego” a bez znajomosci języków i wykształcenia ;) gdyby kierownicy byli inni to i atmosfera w firmie była by lepsza a tak ludzie myślą tylko o tym zeby odejść ( zastępują ich Ukraińcami ) . Szczerze dopóki ktoś nie zrobi z tym porządku to nie polecam !!!

...
@Agent

haha dokladnie

ty i ja

nie poważna firma ludzi mają gdzieś

Agata

@Pracownikk, w większości firm kwoty zarobków nie są jawne, czy chcesz powiedzieć, że w tej firmie jest inaczej? @gość, odnosisz się do wypowiedzi, która w ogólnym rozrachunku jest pozytywna. Czy możesz wyjaśnić co miałeś na myśli? @Jest ok, czy jest możliwość podjęcia tam zatrudniania w bardziej elastycznej formie czyli na część etatu lub w wybranych godzinach?

Pracownikk

Przepracowałam w tej firmie kilka ładnych lat. Można się naprodukować i i tak nikt tego nie doceni. Płaca przez kilka lat taka sama jak dla nowych pracowników, którzy nie mają jeszcze pojęcia na czym ta praca polega. Możesz umieć wszystko, a i tak nikt Ci dobrego słowa nie powie, więc z drugiej strony można pomyśleć, że nie ma sensu się starać zanadto. Faceci moim zdaniem się mniej zmęczą przez 8h niż niejedna kobieta tam pracująca, a niejedna wykona dokładnie tą samą pracę co facet i nawet nie ma co marzyć o tym, że jej stawkę zwiększą. Widać płeć ma znaczenie, a nie zakres wykonywanych obowiązków. "Duża, międzynarodowa, prężnie rozwijająca się firma" jak o sobie pisze Komplet... cóż, może... ale lata pracy przez agencję bez żadnych perspektyw na otrzymanie umowy przez firmę bezpośrednio jak dla mnie skreślają jakiekolwiek pozytywne opinie na temat tego pracodawcy.

Jest ok

Przepracowalem w tej firmie wiele lat. Zostawilem sporo zdrowia I nerwow. Pod wzgledem finansowym nie moglem narzekac, wynagrodzenie wysokie, premie itd. Tak jak powinno być. Choć praca w soboty lepiej platna tylko dla ulubieńców przelozonego. Ale jest tam ogolnie jak w wiekszosci firm. Mozesz dac z siebie 200% I nie zostanie to docenione. Dasz z siebie 10% zadnych konsekfencji. Zaleta jest to, ze firma wychodzi na przeciw pracownikowi lecz wiekszosc ludzi tego nigdy nie doceni bo wiecznie im malo a pracowac sie nie chce. Natomiast duza wada jest kadra kierownicza choc nie wszyscy. Jest to bardzo slaby punkt tej firmy a brak weryfikacji oraz zbyt maly rygor wobec kadry powoduje wiekszosc tych komentarzy co sie tutaj znajduja. Ogolnie Komplet polecam jezeli ktos chce pracowac sumiennie to jest to dobry wybor choc trzeba miec swiadomosc ze bedzie sie wiecej robic niz "dinozaury" tej firmy.

gość
@Jest ok

Zgadzam się, szacunek dla pracownika -> BRAK!

Miro

Firma z opinią dobrego pracodawcy to i cisza na forum. Warto aplikować!

Agata

@słoneczko widzę, że nie słyszałeś o tej akcji. Możesz przeczytać więcej na stronie firmy pod linkiem: http://www.komplet.pl/aktualnosci/team-komplet-i-przyjaciele/ Ktoś z Was wie coś więcej o działaniu tej drużyny sportowej i czy każdy może do niej dołączyć?

Agata

Na stronie internetowej firmy znalazłam informacje o projekcie Team KOMPLET i Przyjaciele, jaki działa w Komplet Polska. Jest to forma propagowania zdrowego trybu życia oraz również relacji między pracownikami i klientami firmy. Czy każdy z pracowników ma możliwość stania się częścią zespołu? Co myślicie o tego typu akcjach?

słoneczko
@Agata

o niczym takim się nie słyszy Team komplet i przyjaciele chyba jakiś żart

Agata

@słoneczko ale jednak z tego wynika, że w firmie zachodzą pozytywne dla pracowników zmiany. Czy coś jeszcze ma się zmienić? Obecnie na stronie internetowej Komplet Polska można znaleźć informacje, że nie ma nowych ofert pracy. Wiecie, czy w najbliższym czasie firma będzie rekrutować?

Słońce

Przez agencje cały czas

słoneczko
@Agata

Na stronie komplet nigdy nie ma ogłoszeń bo nowe osoby zatrudniane sa przez agencje . A narazie sami Ukraińcy przychodzą a Polacy się zwalniaja niestety , bo ich nie doceniaja tylko potrafią gnębić .

Paloma @blanca

Ludziska co wy robicie.... Pracujecie przecież na godzinę a nie na akord! KIEROWNICY SIĘ cieszą bo zbliża się premia świąteczna a oni mają ją liczoną z trzech ostatnich miesięcy tylko pytanie dlaczego naszym kosztem i zdrowiem!! Chcą mieć więcej to niech się wezmą za robotę a nie siedzą całe 8 godz przed kompem masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Komplet Polska Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Komplet Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Komplet Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komplet Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Komplet Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Komplet Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Komplet Polska Sp. z o.o.