Opinie o T.EL.POLAND w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie T.EL.POLAND. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w T.EL.POLAND na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T.EL.POLAND w Kalisz

kuba

szczerze nikomu nie polecam tu pracować

@kuba

powodzenia

@ja

Witam pracowałem tam ładnych parę lat. Spółdzielnia Pracy i oszołomy ale było wesoło. Pozdrawiam starych pracowników z początków tego wariatkowa.

nie marudźcie Darek spoko gość. Jak się stoi to opierdziel się należy więc się przyzwyczajcie.

bruder
@pracownik

czy był kiedyś taki ,co nie opierdzielił za stanie - to nowicjusz,jeszcze błądzi.

lut

teraz na stanowisku kierowniczym jest p darek ogolić i do przedszkola ja nie wiem skąd tacy dupowłazi się biorą jak by mogl to by loda zrobił dyrektorowi a kto wie z Heleny wylany został za pijaństwo to po nim można się wszystkiego spodziewać ale jest takie przysłowie nosił wilk razy kilka .... a tak ogólnie to zle się dzieje tylko nieroby maja dobrze rządzą osoby z tak zwanej pierwszej łapanki

nowy ?

pokazały się nowe ogłoszenia - czy może ktoś powiedzieć coś na temat pracy na produkcji ? zarobki ? atmosfera ?

Brałeś udział w rekrutacji do T.EL.POLAND. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy ЗВАРЮВАЛЬНИК
Projektanci Kariery
Uczeń

Dziwne że tak przychylne opinie pojawiają się wtedy gdy w zakładzie zawisło ogłoszenie żeby zrobić przykrość znajomym i proponować im pracę w Bundy.

ant

myślę, że dobre. Wypowiadałam się powyżej, nie zdecydowałam się na pracę w tej firmie z innych przyczyn, nie z powodu niekorzystnej propozycji. Była naprawdę ok...na początek oczywiście. Rekrutacja szybka, dzień po rozmowie otrzymałam ofertę, którą negocjowałam przez około 2 tygodnie. Spotkanie odbyło się we Wrocławiu, rozmawiałam z Panem RS oraz PR - członkami zarządu. Powodzenia.

Yoah

Teraz szukaja informatyka/koordynatora. Cos dlugo nie moga go znalezc... Ciekawe czemu poprzedni odszedl. Wie ktos/zna?

boar

z tym zakładem i tak padnie niedługo dopóki rzadzic będzie(usunięte przez administratora) mbor ha ha a prędzej powykancza ludzi psychicznie he he

bobas

Chyba pomyliłeś tel komunikację z bundy. W bundy za to co zarobisz bez strzelania z ucha nie starczy na przeżycie w realnym świecie. Czekają Cię długi i pożyczki.

pracuś

smutno mi, firma się sypie z mojego punktu widzenia, może z okna jest lepszy widok :( ale na dole jest zle. dlaczego leaderzy w karte wpisuja 'organizacja pracy' jak tak na prawde to czlowiek sam musi sobie zorganizowac wszystko bo nic nie ma, rurek nie ma a kaza robic. i rozdanie pracy to trwa czasem i 20 minut a zeby potem i tak cos zmienic jak juz sobie czlowiek stol naszykuje. godzina w plecy jak nic, a norma wieksza.

ant

lutowacz chyba się zagalopowałeś i pomieszałeś mój post z wypowiedzią Szajak'a - sprawdź powyżej. K woli wyjaśnienia, mam 12 lat doświadczenia w pracy w środowisku międzynarodowym (w tym praca za granicą) a obecnie od kilku lat w naprawdę dużej firmie. Pracy szukać nie muszę a w Bundy to raczej ja stawiałam warunki. Dużo nie brakowało a rzeczywiście zdecydowałabym się na tą posadę. Może i dobrze, że tak wyszło. Koniec tematu z mojej strony.

mrówka

Najnowszą techniką zagraniczną?? He he może tą z Niemiec :) Z poziomu szarego pracownika ciężko usłyszeć taką opinie.

ant

uwierz, nie prowokuję a dyrekcja ma zapewne ciekawsze zajęcia. Na dowód mogę powiedzieć co mi się w firmie Bundy nie podobało, otóż - prześmieszne transparenty z hasłami na produkcji (coż - ma być w stylu korpo...)oraz Pani na recepcji, która każdej przywitanej osobie sprzedaje historię firmy w niekoniecznie korzystnych barwach. Wiele osób (Ty zapewne również) nie rozumie pewnej oczywistości - w sytuacjach restrukturyzacji czy w sytuacjach kryzysowych znacznie korzystniej jest zatrudnić specjalistę niż promować zdemotywowany i pozbawiony inwencji zespół. Więc Ci, którzy pracują tam od lat potrzebują albo przysłowiowego bata albo prędzej czy później będą na wylocie. W lutym firma proponowała samodzielne stanowisko managerskie w kierunku wyprostowania sytuacji w zakupach i magazynowaniu. Stanowisko z perspektywą i niezłą kasą. To nie ściema...Cały czas jestem ciekawa co teraz dzieje się w tym temacie.

mrówka

He he he prowokacja ze strony dyrekcji :D

ant

więc dużo nie brakowało a zdecydowałabym się na pracę w Bundy, w ostatniej chwili zatrzymał mnie dotychczasowy pracodawca. Po negocjacjach warunki zatrudnienia były naprawdę przyzwoite, przedstawiciele zarządu oraz dyrektor zakładu podczas rozmów konkretni i kompetentni. Sam zakład...cóż... sporo do zrobienia ale praca mogłaby być ciekawa. Polecam ludziom napalonym na pracę w warunkach restrukturyzacji.

Obserwator

Para w logistyce? Tam są przecież same chłopoczki tzn kobiecości tam nie uświadczysz ... Sezon na koszule w kratkę z rynku się skończył czas wytrzepać mole z pulowerków! Nadchodzi jesień!

ogorek kielbasa i sznurek

teraz kogos szukaja do logistyki bo jeden zwial, atmosfera w logistyce super, szczegolnie pewna dwojka gołąbeczków dobrze sie czuje w swoim towarzystwie ;)

robol

no biuro trzyma się dzielnie a kluczowi klienci odchodzą

ant

Nie widzę problemu.. znalazłam na kilku portalach społecznościowych profile osób pracujących w Bundy od kilku lat, są to osoby z ciekawą przeszłością zawodową. Jeśli rotacja w administracji jest niewielka to tylko i wyłącznie świadczy dobrze o firmie. A produkcja? Co drugi prywatny przedsiębiorca uprawia wyzysk pracowników produkcyjnych. Trzeba było się uczyć, przeciskać łokciami lub uciekać z kraju.

rychucichu

Żeby dostać się do logistyki musisz ubrać pulowerek. Bez pulowerka nie przyjmują.

Zostaw merytoryczną opinię o T.EL.POLAND - Kalisz

T.EL.POLAND