Opinie o T.EL.POLAND w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie T.EL.POLAND. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w T.EL.POLAND na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T.EL.POLAND w Kalisz

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w T.EL.POLAND. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Neutralny Nowy wpis

Oczywiście że tak

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie T.EL.POLAND?

Pracus

No cóż oczekiwaliśmy większego zaangażowania,ale z tego co widać tylko liczy się dla nich kasa.....

Gonzalez Nowy wpis

Do (usunięte przez administratora) z tymi z zewnątrz.Pięknie się zareklamowali a codzienność na produkcji pokazuje co innego.Jedna pani bardziej biurowa o produkcji niema zadnego pojecia ale owinela sobie kierownik to ma dobrze.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w T.EL.POLAND?

Pracus Nowy wpis

Jeżeli dobrze wykonujesz swoje obowiązki,jesteś ogarnietym czlowiekiem,który interesuje się swoją pracą,szuka poprawy lub ulepszania ,nowych lepszych rozwiązań ,niezamierzajac wlazic nikomu w 4litery jesteś na dobrej drodze do awansu

Czesław

@Pracus A jak wiele potrzeba żeby awansować na stanowisko lidera? Potrzebne są specjalne kwalifikacje czy po prostu odpowiednio długi staż pracy?

Pracus
@Czesław

Staż pracy czy ma znaczenie?Możliwe że tak, ale ważniejsze jest doswiadczenie i wiedza,a przede wszystkim chęć nauki ,poznania nowych technologii,rzeczy.

Brałeś udział w rekrutacji do T.EL.POLAND. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Kalisz
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Kalisz
DTH Selection
Moralez

Zmiany zmiany..80 % zalogi to ukraincy zlapani pod dworcem na siatke

Bartek

Czy są jakieś zmiany w firmie? Od dawna nie piszecie!

Crazyteam

Nikt normalny juz niechce tu pracowac. Nowo zatrudnieni ludzie to chyba z pod sklepu lapani sa. ZAKLAD to istne Zph

Gonzo

FIRMA Totalne dno.. Niepolecam

Jam

Pracownik produkcji na zleceniu ma 9zł brutto czy na rękę?

aktualny pracownik

dx- sezon się zbliża to bądż czujny. premie niby są, ale ich nie ma bo nie mogą sie doliczyć czy dobrze jest czy zle. na poczatku roku dużo ludzi pogonili, ale teraz chyba coś drgneło. jak szukasz roboty t się zgłoś

marcin

witam czytam te wasze opinie jak juz ktorejs z firm zawsze biadolenie narzekanie i nie wiadomo o co wam w koncu chodzi. zna, darka dobrze jezdze od kilku ladnych lat z tej firmy z towarem wiadomo ze u nich wszystko to jest pilne wiadomo ale jesli jes tpraca to sie ja szanuje i nie ma co narzekac chloacy na wozkach sa bardzo spoko zawsze jak przyjade milo kawusia czy jak tam pogadaja mila pani z biura czy sam darek zawsze idzie wszystko ok zalatwic czasami obserwuje jak kobiety pracuja to az smiech na sali ale nie o to tu chodzi. mysle ze jest to dobra firma i nie wiem czemu nie umiecie wprost powiedziec darkowi co was boli tylk otu tylki obrabiacie mu na forum

skorpion+++

Teraz jest lepszy sort. Kwalifikacje większości zatrudnionych na stanowiskach na których wymagana jest wiedza techniczna są znikome albo żadne. Cud, że to nie szpital.Kultura osobista to towar deficytowy. Teraz po kilku latach polityka "byle jakości" zaczyna zbierac żniwo.

koleś
@skorpion+++

To dopiero początek cięć . Dotychczas to była rozgrzewka połączona z obserwacją gdzie boli,że aż kwiczy. Teraz pójdzie łatwiej , bo już nie ma czego żałować( poza pensjami kilku wyżej sytuowanych)

M;)

Jak fabryka była za Tesco to były najlepsze momenty w moim życiu związane z Tel Poland. ;))) Klimat super i ludzie super. ;) Kubę pamiętam, Mariuszów, Dominików, Czopków, Krzyśków, Lofrych, Gałachów i innych. ;)

kolo

siedzicie przed kompem i wylewacie żale, jak tam tak źle to nie prościej zmienić prace?

to idź i sprawdź

ja tam robiłem 8 lat i odszedłem z uśmiechem

zwolniona

dobrze się stało ze poszlam w cholerę z tej firmy bo ludzie uczciwi i dobrze pracujący sa szykanowanii się ich pozbywa ze zmiany najlepiej maja przydupasy i osoby w zasadzie nic nie robiące tylko dobre wrazenie ale pawelek i kierownictwo tego nie widzi i gzie tu jest sprawiedliwość gdzie dobrze ze już nie pracuje po tylu latach bo już nie mogłam na to patrzeć jak setki kilogramow miedzi szlo w zlom a dyrektor tego nie widział a ja zrobiłam pare sztuk i wielka afera ach

@zwolniona

kto poleciał

bolo

sprzedaje za 30 srebrników a ma romans z wielka pani kierownik

qra

ja też co nieco wiem,cieszę się że już mnie tam nie ma.pozdrawiam wszystkich pracowników

kuba

mógłbym wiele powiedzieć o tej firmie ale nie tu

kozioł

Zapraszam kierownictwo chociaż na dwa tygodnie do pracy na produkcje!wszystko by się wam zbrzydło a od ludzi wymagacie bóg wie czego!

Zostaw merytoryczną opinię o T.EL.POLAND - Kalisz

T.EL.POLAND