T.EL.POLAND

Kalisz

Opinie o T.EL.POLAND

Crazyteam

Nikt normalny juz niechce tu pracowac. Nowo zatrudnieni ludzie to chyba z pod sklepu lapani sa. ZAKLAD to istne Zph

Gonzo

FIRMA Totalne dno.. Niepolecam

Jam

Pracownik produkcji na zleceniu ma 9zł brutto czy na rękę?

aktualny pracownik

dx- sezon się zbliża to bądż czujny. premie niby są, ale ich nie ma bo nie mogą sie doliczyć czy dobrze jest czy zle. na poczatku roku dużo ludzi pogonili, ale teraz chyba coś drgneło. jak szukasz roboty t się zgłoś

marcin

witam czytam te wasze opinie jak juz ktorejs z firm zawsze biadolenie narzekanie i nie wiadomo o co wam w koncu chodzi. zna, darka dobrze jezdze od kilku ladnych lat z tej firmy z towarem wiadomo ze u nich wszystko to jest pilne wiadomo ale jesli jes tpraca to sie ja szanuje i nie ma co narzekac chloacy na wozkach sa bardzo spoko zawsze jak przyjade milo kawusia czy jak tam pogadaja mila pani z biura czy sam darek zawsze idzie wszystko ok zalatwic czasami obserwuje jak kobiety pracuja to az smiech na sali ale nie o to tu chodzi. mysle ze jest to dobra firma i nie wiem czemu nie umiecie wprost powiedziec darkowi co was boli tylk otu tylki obrabiacie mu na forum

skorpion+++

Teraz jest lepszy sort. Kwalifikacje większości zatrudnionych na stanowiskach na których wymagana jest wiedza techniczna są znikome albo żadne. Cud, że to nie szpital.Kultura osobista to towar deficytowy. Teraz po kilku latach polityka "byle jakości" zaczyna zbierac żniwo.

koleś
@skorpion+++ 14.11.2015 20:24

To dopiero początek cięć . Dotychczas to była rozgrzewka połączona z obserwacją gdzie boli,że aż kwiczy. Teraz pójdzie łatwiej , bo już nie ma czego żałować( poza pensjami kilku wyżej sytuowanych)

M;)

Jak fabryka była za Tesco to były najlepsze momenty w moim życiu związane z Tel Poland. ;))) Klimat super i ludzie super. ;) Kubę pamiętam, Mariuszów, Dominików, Czopków, Krzyśków, Lofrych, Gałachów i innych. ;)

kolo

siedzicie przed kompem i wylewacie żale, jak tam tak źle to nie prościej zmienić prace?

to idź i sprawdź

ja tam robiłem 8 lat i odszedłem z uśmiechem

zwolniona

dobrze się stało ze poszlam w cholerę z tej firmy bo ludzie uczciwi i dobrze pracujący sa szykanowanii się ich pozbywa ze zmiany najlepiej maja przydupasy i osoby w zasadzie nic nie robiące tylko dobre wrazenie ale pawelek i kierownictwo tego nie widzi i gzie tu jest sprawiedliwość gdzie dobrze ze już nie pracuje po tylu latach bo już nie mogłam na to patrzeć jak setki kilogramow miedzi szlo w zlom a dyrektor tego nie widział a ja zrobiłam pare sztuk i wielka afera ach

@zwolniona 10.10.2015 10:29

kto poleciał

bolo

sprzedaje za 30 srebrników a ma romans z wielka pani kierownik

qra

ja też co nieco wiem,cieszę się że już mnie tam nie ma.pozdrawiam wszystkich pracowników

kuba

mógłbym wiele powiedzieć o tej firmie ale nie tu

kozioł

Zapraszam kierownictwo chociaż na dwa tygodnie do pracy na produkcje!wszystko by się wam zbrzydło a od ludzi wymagacie bóg wie czego!

szczerze nikomu nie polecam tu pracować

ja
@kuba 12.06.2015 20:49
szczerze nikomu nie polecam tu pracować

powodzenia

ja
@ja 22.08.2015 17:47
powodzenia

Witam pracowałem tam ładnych parę lat. Spółdzielnia Pracy i oszołomy ale było wesoło. Pozdrawiam starych pracowników z początków tego wariatkowa.

nie marudźcie Darek spoko gość. Jak się stoi to opierdziel się należy więc się przyzwyczajcie.

bruder
@pracownik 17.05.2015 18:17

czy był kiedyś taki ,co nie opierdzielił za stanie - to nowicjusz,jeszcze błądzi.

lut

teraz na stanowisku kierowniczym jest p darek ogolić i do przedszkola ja nie wiem skąd tacy dupowłazi się biorą jak by mogl to by loda zrobił dyrektorowi a kto wie z Heleny wylany został za pijaństwo to po nim można się wszystkiego spodziewać ale jest takie przysłowie nosił wilk razy kilka .... a tak ogólnie to zle się dzieje tylko nieroby maja dobrze rządzą osoby z tak zwanej pierwszej łapanki

nowy ?

pokazały się nowe ogłoszenia - czy może ktoś powiedzieć coś na temat pracy na produkcji ? zarobki ? atmosfera ?

Uczeń

Dziwne że tak przychylne opinie pojawiają się wtedy gdy w zakładzie zawisło ogłoszenie żeby zrobić przykrość znajomym i proponować im pracę w Bundy.

ant

myślę, że dobre. Wypowiadałam się powyżej, nie zdecydowałam się na pracę w tej firmie z innych przyczyn, nie z powodu niekorzystnej propozycji. Była naprawdę ok...na początek oczywiście. Rekrutacja szybka, dzień po rozmowie otrzymałam ofertę, którą negocjowałam przez około 2 tygodnie. Spotkanie odbyło się we Wrocławiu, rozmawiałam z Panem RS oraz PR - członkami zarządu. Powodzenia.

Yoah

Teraz szukaja informatyka/koordynatora. Cos dlugo nie moga go znalezc... Ciekawe czemu poprzedni odszedl. Wie ktos/zna?

boar

z tym zakładem i tak padnie niedługo dopóki rzadzic będzie(usunięte przez administratora) mbor ha ha a prędzej powykancza ludzi psychicznie he he

bobas

Chyba pomyliłeś tel komunikację z bundy. W bundy za to co zarobisz bez strzelania z ucha nie starczy na przeżycie w realnym świecie. Czekają Cię długi i pożyczki.

pracuś

smutno mi, firma się sypie z mojego punktu widzenia, może z okna jest lepszy widok :( ale na dole jest zle. dlaczego leaderzy w karte wpisuja 'organizacja pracy' jak tak na prawde to czlowiek sam musi sobie zorganizowac wszystko bo nic nie ma, rurek nie ma a kaza robic. i rozdanie pracy to trwa czasem i 20 minut a zeby potem i tak cos zmienic jak juz sobie czlowiek stol naszykuje. godzina w plecy jak nic, a norma wieksza.

ant

lutowacz chyba się zagalopowałeś i pomieszałeś mój post z wypowiedzią Szajak'a - sprawdź powyżej. K woli wyjaśnienia, mam 12 lat doświadczenia w pracy w środowisku międzynarodowym (w tym praca za granicą) a obecnie od kilku lat w naprawdę dużej firmie. Pracy szukać nie muszę a w Bundy to raczej ja stawiałam warunki. Dużo nie brakowało a rzeczywiście zdecydowałabym się na tą posadę. Może i dobrze, że tak wyszło. Koniec tematu z mojej strony.

mrówka

Najnowszą techniką zagraniczną?? He he może tą z Niemiec :) Z poziomu szarego pracownika ciężko usłyszeć taką opinie.

ant

uwierz, nie prowokuję a dyrekcja ma zapewne ciekawsze zajęcia. Na dowód mogę powiedzieć co mi się w firmie Bundy nie podobało, otóż - prześmieszne transparenty z hasłami na produkcji (coż - ma być w stylu korpo...)oraz Pani na recepcji, która każdej przywitanej osobie sprzedaje historię firmy w niekoniecznie korzystnych barwach. Wiele osób (Ty zapewne również) nie rozumie pewnej oczywistości - w sytuacjach restrukturyzacji czy w sytuacjach kryzysowych znacznie korzystniej jest zatrudnić specjalistę niż promować zdemotywowany i pozbawiony inwencji zespół. Więc Ci, którzy pracują tam od lat potrzebują albo przysłowiowego bata albo prędzej czy później będą na wylocie. W lutym firma proponowała samodzielne stanowisko managerskie w kierunku wyprostowania sytuacji w zakupach i magazynowaniu. Stanowisko z perspektywą i niezłą kasą. To nie ściema...Cały czas jestem ciekawa co teraz dzieje się w tym temacie.

mrówka

He he he prowokacja ze strony dyrekcji :D

ant

więc dużo nie brakowało a zdecydowałabym się na pracę w Bundy, w ostatniej chwili zatrzymał mnie dotychczasowy pracodawca. Po negocjacjach warunki zatrudnienia były naprawdę przyzwoite, przedstawiciele zarządu oraz dyrektor zakładu podczas rozmów konkretni i kompetentni. Sam zakład...cóż... sporo do zrobienia ale praca mogłaby być ciekawa. Polecam ludziom napalonym na pracę w warunkach restrukturyzacji.

Obserwator

Para w logistyce? Tam są przecież same chłopoczki tzn kobiecości tam nie uświadczysz ... Sezon na koszule w kratkę z rynku się skończył czas wytrzepać mole z pulowerków! Nadchodzi jesień!

ogorek kielbasa i sznurek

teraz kogos szukaja do logistyki bo jeden zwial, atmosfera w logistyce super, szczegolnie pewna dwojka gołąbeczków dobrze sie czuje w swoim towarzystwie ;)

robol

no biuro trzyma się dzielnie a kluczowi klienci odchodzą

ant

Nie widzę problemu.. znalazłam na kilku portalach społecznościowych profile osób pracujących w Bundy od kilku lat, są to osoby z ciekawą przeszłością zawodową. Jeśli rotacja w administracji jest niewielka to tylko i wyłącznie świadczy dobrze o firmie. A produkcja? Co drugi prywatny przedsiębiorca uprawia wyzysk pracowników produkcyjnych. Trzeba było się uczyć, przeciskać łokciami lub uciekać z kraju.

rychucichu

Żeby dostać się do logistyki musisz ubrać pulowerek. Bez pulowerka nie przyjmują.

ant

Czy mogę liczyć na opinie osób z grona administracji? Firma Bundy rozpoczęła niedawno rekrutację na kilka stanowisk w dziale zakupu/logistyki. Jak wyglądasytuacja w tym sektorze? Czy tu również propaguje sie typowy dla korporacji wydłużony dzień pracy? Wyścig szczurów? Możliwości awansu? Wynagrodzenia? Atmosfera?

robol

nie narzekaj mamy nowe czujniki dymu w kiblach no i robota na cripah

kajtek

lepiej zeby dyrekcja kupila nowe maszyny, bo na tych starych gruchotach nie da sie pracowac

Dlaczego nadal zwalniani są wieloletni pracownicy firmy? Czy to dlatego, że sumiennie i pokornie wykonują polecenia przełożonych?

?

Pani [usunięte przez moderatora] co do osób nadużywających alkohol to jest więcej, najlepsze jest to że wiedzą o tym majstrowie np.: na [usunięte przez moderatora] zmianie jest jeden taki ale że jest "właz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;, robi ponad normę to ona udaje że tego nie widzi. Przychodzi w soboty żeby zarobić więcej co by mu nie brakło na piwo. Co do papierosów proszę coś zrobić tylko nie zamykać kolejnego kibelka. Ten zamknięty kibelek na środku hali to nie legalne ktoś uprzejmy może powiadomić PIP.

pracuś

mao mao firma rośnie w sile a robić nie ma komu bo ludzie odchodzą z uśmiechem na twarzy, na zmianie [usunięte przez moderatora] niedługo już nic nie zostanie jak tak dalej pójdzie

power rangers

20 sierpnia 2013 roku [usunięte przez moderatora] wprowadził nowy system pracy prosto od towarzyszy z chin i korei północnej zwany jako system "mao" czyli ciągle mało i dlatego trzeba zwiększać produkcje by by firma bundy rosła w siłę i mogła zmieniać zwykłych ludzi w niewolników

xxx

no z 1700-1800 bo tu im więcej pracujesz tym mniej zarrabiasz ot takka kwadratura koła

KOLEŚ

robal jest ok. pisze jak jest .a co do pytań czy studentów zatrudniają to do niedawna tak , ale zrobimy wyjątek i zatrudnimy piękną ,młodą ,zdrową studentkę , zresztą z każdej robimy tu miss polonie z ramionami do kolan ,też od niedawna taka strategia magik bundy.

robal

Ustalasz sobie z [usunięte przez moderatora] że będziesz przychodził bezwarunkowo do poniedziałku do piątku na 12 godzin a żeby ci się w domu w sobotę i niedziele nie nudziło też przychodzisz ale tu masz większą swobodę wyboru bo możesz przyjść na 8h ale jak zostaniesz 12h to też nic się nie stanie a i jedenasto godzinny czas odpoczynku cię tu nie obowiązuje wyśpisz się w 6h i znowu na 12 do pracy

robol

to już nie tel poland to bundy refrigeration przyjmują wszystkich studentów też

dobry

to sie zgadza ze szczegolnie jeden lider na fali ale takich piskow im potrzeba przeciez on nie ma zielonego pojecia o organizacji pracy tu wogole nikt nad niczym nie panuje

Przyjęli masę osób bo mają sezon a za trzy miesiące do widzenia, lepiej kolego już idź do com40 bo to jest obecnie mniejszy [usunięte przez moderatora] (t.E.L). W starym T.E.Lu musisz się też liczyć pracą w soboty na trzy zmiany, traktowaniem Cię jak najgorszego śmiecia który może pracować w zadymionej hali bez przewiewu i wentylacji w temperaturze ponad 38 stopni i robić tygodniowo po 20h nadgodzin gdyż Inspekcja Pracy na to zezwoliła. W dodatku licz się z permanentnym brakiem towaru, milionami awarii i obowiązkiem zrobienia normy o dywanikach u dyrektora za byle co nie wspominając. Szczerze radze szukać każdemu szukającemu pracy w tej firmie szukania czegoś innego bo nie warto tracić zdrowia psychicznego i fizycznego dla tego marnego 1600 brutto gdzie liderami zostają przypadkowi pracownicy, którzy sami doskonale łamią regulamin,donosząc na podwładnych a sami bywają w wątpliwym stanie trzeźwości,szczególnie jeden.

gregorius74

Piszecie pierdoly o braku kwalifikacji itp.Jestem programista maszyn przemyslowych z ogromnym doswiadczeniem.Aplikowalem tam i rownierz zaproponowano mi 1600 brutto.Wiec o czym wy tu piszecie.

robal

Witam ponownie dawno mnie tu nie było ale przeczytałem wpis "stop pomówieniom" i jestem oburzony i zniesmaczony tą wypowiedzią, firma bundy refrigeration (dawna tel poland) nie jest już oficjalnie zarządzana przez andrzeja gałach ale obecny dyrektor korzysta z jego rad. Zgłaszać swoje problemy do odpowiednich służb oczywiście wszystko ładnie pięknie ale nasza dyrekcja potrafi stosować różne sztuczki, które na czas kontroli powodują, że problemy znikają, np zadymienie na hali przed przyjazdem pip hala jest dokładnie wietrzona, drugi przykład hałas na hali i podczas kontroli najgłośniejsze maszyny są wyłączone pod pretekstem awarii (arizona), kolejny przykład hałas poza halą kontrola zamykanie okien drzwi magazynu by ograniczyć w tym czasie hałas, szkodliwe chemikalia są chowane na czas kontroli, gorąco na hali kontrola mierzy temperaturę powietrza rano gdy jest chłodno, zamykanie szatni tłumaczenie dyrekcji ludzie kradną miedz.[usunięte przez moderatora]. Wracając jeszcze do powiadamiania odpowiednich służb o naruszani przepisów prawa pracy, tej firmy nie ruszą kary z pip ponieważ jest to tylko kropla w morzu ale utrata klienta takiego jak indesit czy reco to jest nóż w plecy bo stracą miliony i dlatego mają gdzieś pracowników produkcyjnych i ich potrzeby ale do biura to jeszcze z 50 osób zatrudnią by te pilnowały ludzi na produkcji czy czasami za długo kawy nie pije. A jeśli chodzi o powiedzenie jak ci się nie podoba to zmień prace to przy obecnych warunkach na rynku w kaliszu i okolicach jest bardzo ciężko i mało osub chce stracić jakieś tam ale zawsze źródło dochodu.

Marcin - piłkarz

no cóż.... powiem tak. w końcu się na stal dostałem. na stali jak to na stali. może nie powinienem mówić... ale ... mam nadzieje jakoś przezimować tam na stali. nie jest znowu tak zle, mniejsza kontrola niż na metalowców, wieksza laba jest na obozowej, ale nie ,mnie osądać. mam nadzieje jakoś przezimować zime. tym bardziej ze mam małżonke. jak to się mówi \"gdyby kózka ni skakałała to by nóżki ni złamała: pozdrawiam = marin- piłkarz

Zostaw opinię o T.EL.POLAND - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie T.EL.POLAND