T.EL.POLAND

Kalisz

T.EL.POLAND

Opinie o T.EL.POLAND

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w T.EL.POLAND?

Moralez

Zmiany zmiany..80 % zalogi to ukraincy zlapani pod dworcem na siatke

Bartek

Czy są jakieś zmiany w firmie? Od dawna nie piszecie!

Crazyteam

Nikt normalny juz niechce tu pracowac. Nowo zatrudnieni ludzie to chyba z pod sklepu lapani sa. ZAKLAD to istne Zph

Gonzo

FIRMA Totalne dno.. Niepolecam

Jam

Pracownik produkcji na zleceniu ma 9zł brutto czy na rękę?

aktualny pracownik

dx- sezon się zbliża to bądż czujny. premie niby są, ale ich nie ma bo nie mogą sie doliczyć czy dobrze jest czy zle. na poczatku roku dużo ludzi pogonili, ale teraz chyba coś drgneło. jak szukasz roboty t się zgłoś

marcin

witam czytam te wasze opinie jak juz ktorejs z firm zawsze biadolenie narzekanie i nie wiadomo o co wam w koncu chodzi. zna, darka dobrze jezdze od kilku ladnych lat z tej firmy z towarem wiadomo ze u nich wszystko to jest pilne wiadomo ale jesli jes tpraca to sie ja szanuje i nie ma co narzekac chloacy na wozkach sa bardzo spoko zawsze jak przyjade milo kawusia czy jak tam pogadaja mila pani z biura czy sam darek zawsze idzie wszystko ok zalatwic czasami obserwuje jak kobiety pracuja to az smiech na sali ale nie o to tu chodzi. mysle ze jest to dobra firma i nie wiem czemu nie umiecie wprost powiedziec darkowi co was boli tylk otu tylki obrabiacie mu na forum

skorpion+++

Teraz jest lepszy sort. Kwalifikacje większości zatrudnionych na stanowiskach na których wymagana jest wiedza techniczna są znikome albo żadne. Cud, że to nie szpital.Kultura osobista to towar deficytowy. Teraz po kilku latach polityka "byle jakości" zaczyna zbierac żniwo.

koleś
@skorpion+++ 14.11.2015 20:24

To dopiero początek cięć . Dotychczas to była rozgrzewka połączona z obserwacją gdzie boli,że aż kwiczy. Teraz pójdzie łatwiej , bo już nie ma czego żałować( poza pensjami kilku wyżej sytuowanych)

M;)

Jak fabryka była za Tesco to były najlepsze momenty w moim życiu związane z Tel Poland. ;))) Klimat super i ludzie super. ;) Kubę pamiętam, Mariuszów, Dominików, Czopków, Krzyśków, Lofrych, Gałachów i innych. ;)

kolo

siedzicie przed kompem i wylewacie żale, jak tam tak źle to nie prościej zmienić prace?

to idź i sprawdź

ja tam robiłem 8 lat i odszedłem z uśmiechem

zwolniona

dobrze się stało ze poszlam w cholerę z tej firmy bo ludzie uczciwi i dobrze pracujący sa szykanowanii się ich pozbywa ze zmiany najlepiej maja przydupasy i osoby w zasadzie nic nie robiące tylko dobre wrazenie ale pawelek i kierownictwo tego nie widzi i gzie tu jest sprawiedliwość gdzie dobrze ze już nie pracuje po tylu latach bo już nie mogłam na to patrzeć jak setki kilogramow miedzi szlo w zlom a dyrektor tego nie widział a ja zrobiłam pare sztuk i wielka afera ach

@zwolniona 10.10.2015 10:29

kto poleciał

bolo

sprzedaje za 30 srebrników a ma romans z wielka pani kierownik

qra

ja też co nieco wiem,cieszę się że już mnie tam nie ma.pozdrawiam wszystkich pracowników

kuba

mógłbym wiele powiedzieć o tej firmie ale nie tu

kozioł

Zapraszam kierownictwo chociaż na dwa tygodnie do pracy na produkcje!wszystko by się wam zbrzydło a od ludzi wymagacie bóg wie czego!

kuba

szczerze nikomu nie polecam tu pracować

ja
@kuba 12.06.2015 20:49

powodzenia

ja
@ja 22.08.2015 17:47

Witam pracowałem tam ładnych parę lat. Spółdzielnia Pracy i oszołomy ale było wesoło. Pozdrawiam starych pracowników z początków tego wariatkowa.

nie marudźcie Darek spoko gość. Jak się stoi to opierdziel się należy więc się przyzwyczajcie.

bruder
@pracownik 17.05.2015 18:17

czy był kiedyś taki ,co nie opierdzielił za stanie - to nowicjusz,jeszcze błądzi.

lut

teraz na stanowisku kierowniczym jest p darek ogolić i do przedszkola ja nie wiem skąd tacy dupowłazi się biorą jak by mogl to by loda zrobił dyrektorowi a kto wie z Heleny wylany został za pijaństwo to po nim można się wszystkiego spodziewać ale jest takie przysłowie nosił wilk razy kilka .... a tak ogólnie to zle się dzieje tylko nieroby maja dobrze rządzą osoby z tak zwanej pierwszej łapanki

nowy ?

pokazały się nowe ogłoszenia - czy może ktoś powiedzieć coś na temat pracy na produkcji ? zarobki ? atmosfera ?

Uczeń

Dziwne że tak przychylne opinie pojawiają się wtedy gdy w zakładzie zawisło ogłoszenie żeby zrobić przykrość znajomym i proponować im pracę w Bundy.

ant

myślę, że dobre. Wypowiadałam się powyżej, nie zdecydowałam się na pracę w tej firmie z innych przyczyn, nie z powodu niekorzystnej propozycji. Była naprawdę ok...na początek oczywiście. Rekrutacja szybka, dzień po rozmowie otrzymałam ofertę, którą negocjowałam przez około 2 tygodnie. Spotkanie odbyło się we Wrocławiu, rozmawiałam z Panem RS oraz PR - członkami zarządu. Powodzenia.

Yoah

Teraz szukaja informatyka/koordynatora. Cos dlugo nie moga go znalezc... Ciekawe czemu poprzedni odszedl. Wie ktos/zna?

boar

z tym zakładem i tak padnie niedługo dopóki rzadzic będzie(usunięte przez administratora) mbor ha ha a prędzej powykancza ludzi psychicznie he he

bobas

Chyba pomyliłeś tel komunikację z bundy. W bundy za to co zarobisz bez strzelania z ucha nie starczy na przeżycie w realnym świecie. Czekają Cię długi i pożyczki.

pracuś

smutno mi, firma się sypie z mojego punktu widzenia, może z okna jest lepszy widok :( ale na dole jest zle. dlaczego leaderzy w karte wpisuja 'organizacja pracy' jak tak na prawde to czlowiek sam musi sobie zorganizowac wszystko bo nic nie ma, rurek nie ma a kaza robic. i rozdanie pracy to trwa czasem i 20 minut a zeby potem i tak cos zmienic jak juz sobie czlowiek stol naszykuje. godzina w plecy jak nic, a norma wieksza.

ant

lutowacz chyba się zagalopowałeś i pomieszałeś mój post z wypowiedzią Szajak'a - sprawdź powyżej. K woli wyjaśnienia, mam 12 lat doświadczenia w pracy w środowisku międzynarodowym (w tym praca za granicą) a obecnie od kilku lat w naprawdę dużej firmie. Pracy szukać nie muszę a w Bundy to raczej ja stawiałam warunki. Dużo nie brakowało a rzeczywiście zdecydowałabym się na tą posadę. Może i dobrze, że tak wyszło. Koniec tematu z mojej strony.

mrówka

Najnowszą techniką zagraniczną?? He he może tą z Niemiec :) Z poziomu szarego pracownika ciężko usłyszeć taką opinie.

ant

uwierz, nie prowokuję a dyrekcja ma zapewne ciekawsze zajęcia. Na dowód mogę powiedzieć co mi się w firmie Bundy nie podobało, otóż - prześmieszne transparenty z hasłami na produkcji (coż - ma być w stylu korpo...)oraz Pani na recepcji, która każdej przywitanej osobie sprzedaje historię firmy w niekoniecznie korzystnych barwach. Wiele osób (Ty zapewne również) nie rozumie pewnej oczywistości - w sytuacjach restrukturyzacji czy w sytuacjach kryzysowych znacznie korzystniej jest zatrudnić specjalistę niż promować zdemotywowany i pozbawiony inwencji zespół. Więc Ci, którzy pracują tam od lat potrzebują albo przysłowiowego bata albo prędzej czy później będą na wylocie. W lutym firma proponowała samodzielne stanowisko managerskie w kierunku wyprostowania sytuacji w zakupach i magazynowaniu. Stanowisko z perspektywą i niezłą kasą. To nie ściema...Cały czas jestem ciekawa co teraz dzieje się w tym temacie.

Zostaw opinię o T.EL.POLAND - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie T.EL.POLAND