Molbud Sp. z o.o.

Goczałkowice-Zdrój

Opinie o Molbud Sp. z o.o.

Adam

Ja tam robia juz 10 lat. Jak sie robi to sie zarobi a wyplata jest zawsze na czas.

slawomirr

Ta firma to najgorsze co mnie spotkało rozlatujacy się sprzęt kazdy narzeka cos strasznego

Olaf

Nie polecam , nie słowny właściciel , słabe zarobki a robisz za kilku .

jo

może ktoś napisze jakie stawki ?? jakie umowy ??

jo

ani jakie płace, jakie umowy itd. żadnych konkretów....

mac

Jeszcze zapomnialem dodac ze to firma rodzinna jedna wielka klika reka reke myja najgorsze co moze byc mozna jedynie ru porobic na przetrwanie gora miesiac chyba ze ktos lubi jak go ciulaja na kazdym kroku pan prezes obiecuje cuda wianki a to z jego slowami mija sie celu zenada

mac

Co wy pieprzycie ja tez tu pracuje co do wyplat to porazka ubezpieczenie najnizsza krajowa stawka uzgadniana z prezesem a jak przyjdzie co do wyplaty to placa jak chca nigdy sie nie zgadza zawsze duzo mniej jak obiecane i tek co wyplate i to prwie kazdemu no oprocz wazeliny prezesa a takich to tu jest duzo bajery a malo roboty a nowi maja zapierdal.. nie polecam za ta kase kazdy szanujacy sie fachowiec pujdzie z tad w pizd.. no ja tez jeszcze troche i nic wspolnego z takim syfem pozdrawiam

Adam

Nie narzekam robie u nich jakis czas i jest dobrze. Wyplat zawsze na czas. Oby tak dalej bylo

murarz

Pracuje w molbudzie kilka lat i chwale sobie ta robota. Moglo by byc lepiej ale nie jest napewno zle.

Bartek

POlecam Molbud jako pracodawcę. Brat mój pracuje u nich już 2 lata i bardzo sobie chwali. Dowożą go do pracy gratis.Na wypłaty nie nażeka.

dostawca

Potwierdzam. współpracuję z tą firmą i nie znam złych opinii. Polecam jako solidnego wykonawcę !

Zostaw opinię o Molbud Sp. z o.o. - Goczałkowice-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Molbud Sp. z o.o.