Auto Wimar Centrum Sp. z o.o.

Opacz-Kolonia

Opinie o Auto Wimar Centrum Sp. z o.o.

Były

Jak zobaczyłem swoja wyplate to myslalem ze zemdleje. Lepiej poszukac sobie innej pracy, ta dobra na poczekanie. Nie warto!

Tomek

Poszedłem na pięciodniową próbę do pracy na stanowisko doradcy ds. spraw sprzed. samochodów używanych. Dopiero drugiego dnia uświadomiono mnie że po mnie przyjdzie jeszcze jeden człowiek również na pięć dni i wtedy zostanie zrobione porównanie między nami i ew. przyjęcie do pracy. Nikt też nie uświadamiał mnie że te pięć dni które tam spędziłem były bezpłatne. Czuje się oszukany, zostałem wprowadzony w błąd i została zatajona przede mną prawda.

karol
użytkownik zarejestrowany

pracownicy powinni docenić to, co Auto Wimar im oferuje. To samo tyczy się drugiej strony, teraz dbać o pracownika trzeba, żeby go łatwo nie stracić. :)

Syf jakich mało. Pierwszą wartością w tej firmie jest donosicielstwo. Nie ważne jak się wykazujesz i co potrafisz. Zarobki nic specjalnego, przeciętna krajowa. Lepiej iść do Tesco i nie psuć sobie nerwów różnymi sytuacjami w firmie. Powyższe opinie chyba pisał ktoś z firmy, bo w ogóle nie są prawdziwe. Na rozmowie kwalifikacyjnej złote góry obiecują ale nie dajcie się zwieść!!! Premie głodowe i tylko szukają pretekstu by ich nie przyznać. Ogólnie bardzo zła atmosfera. Stanowczo odradzam

Polo

Witam,osobiście od kilku lat korzystam z usług tego serwisu.Wszystko ok,jestem zadowolony.Dodam,ze mam kilka samochodów,które u nich serwisuje.Naprawy sprawne,diagnozy zawsze trafne-polecam!

Max

Jeśli jesteś uczciwy i chciałbyś być szanowany jako pracownik to stanowczo odradzam tę firmę. Układy i układziki . Opinia o z-cy kierownika serwisu napisana przez [usunięte przez moderatora] prawidłowa . Brak wiedzy i kompetencji facet nadrabia słowotokiem , bardzo niewiarygodny i nie godny zaufania człowiek .

Fan

Zgadzam sie z [usunięte przez moderatora] praca tam to czasy i system PRL czego prezesi nie widza lub nie chca widziec.Widać dla nich najważniejsze są tylko słupki

robert

Ogólnie Firma fajna , dająca wiele możliwości rozwoju zawodowego ,o ile nie trafisz na mur w postaci niechęci ze strony kierownictwa,a nadmiar kadry kierowniczej , młodej i nie doświadczonej , a co za tym idzie podejmującej błędne decyzje to bolączka tej firmy. Dział serwisu to tragedia, z-ca kierownika stworzył coś na wzór dawnego zakładu w PRL , ludzie zajmują się donosicielstwem a nie pracą . Gdyby Prezesi baczniej wszystkiemu się przyjrzeli i zrobili trochę porządku było by super. A tak kombinacje , narzekania klientów oraz niepotrzebne straty .

Zostaw opinię o Auto Wimar Centrum Sp. z o.o. - Opacz-Kolonia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Wimar Centrum Sp. z o.o.