Opinie o Vos Logistics Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Vos Logistics Polska sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vos Logistics Polska sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Logistyka, spedycja, transport - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vos Logistics Polska sp. z o.o. w Warszawa

Szymon

@Cezary, pytałeś o ofertę rekrutacyjną. Firma poszukuje pracowników w różnych lokalizacjach. Obecnie szuka spedytora międzynarodowego, asystenta do spraw administracyjno-finansowych, praktykanta w dziale administracji, a także oferują płatny staż menadżerski w dziale operacyjnym. Firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, ciekawą, dynamiczną pracę w firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki, współpracę ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w obszarze spedycji oraz merytoryczne wsparcie, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkolenia, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów, zatrudnienie w firmie, która kładzie duży nacisk na awanse wewnętrzne i rozwój pracownika.

Kluskie

A wyjazdy sa z Radomska w trase??

Niderland

Moze szkodnikowi cybulskiemu wkoncu NIDERLAND PODZIEKUJE sa szkody Musza sie dowiedziec

Nico
@Niderland

Niderland rozumiem Twoje rozterki, też byłbym zły gdyby mnie zwolniono z pracy za alkohol. A fe niedobry szefie

Niderland

Uwaga na prezesa cybulskiego dziwie sie ze NIDERLAND jescze go tzyma

Czy rekrutacja na stanowisko Księgowa/y w firmie Vos Logistics Polska sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
wilk

Panowie bardzo proszę o rozwinięcie zdania na temat tej firmy .... jeśli chodzi o pracę na początek bez doświadczenia czy bazy są w PL czy gdzies trzeba latac itp ....

Cezary

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata podpowiecie?

@Cezary

czesc, Jak najbardziej poszukuja. ostatnio nawet polecilem kogos i sam pisalem na forum zeby kontaktowac sie z czarkiem lub arturem. ostatnio artur pojawil sie na facebooku i widze ze jest online. mozna pisac do niego

Szymon

@Kierowca, dziękuję Ci za Twoja opinię. Ciesze się, ze jesteś zadowolony z pracy. Dodaj, czy możesz liczyć na premie, szkolenia lub pakiet socjalny? Czy według Ciebie firma jest rozwojowa i otwarta na pracownika? Piszesz, że samochody są dobrej jakości. Praca kierowcy Ci odpowiada? Polecasz firmę innym osobom poszukujących pracy?

Maksio
@Szymon

Pakiet socjalny? Zależy gdzie trafisz. Jeśli chodzi o premię to tylko dla wybranych

@Maksio

Maksio, dlaczego tak nisko sie oceniasz? czyzbys nie wypracowal premii znajac zasady gry? Ja dostaje regularnie tyle na ile moge dostac cos ekstra. nie jestem wybrany i nie uwazam ze takie zasady panuja. jesli umiesz sie odezewac na codzien do swojego fm, to masz relacje ludzkie i dobry wynik na przyszlosc. jesli dbasz o sprzet to masz wynik. to zalezy od ciebie co dajesz, a nie czy tylko oczekujesz.

Szymon

@PIOtrek, też pracujesz jako kierowca? Mógłbyś dodać więcej informacji na temat warunków zatrudnienia? Czy są obecnie prowadzone rekrutacje i nowi pracownicy mogą liczyć na zatrudnienie? Jakiego rodzaju kontrakty gwarantuje pracodawca? Zlecenie, czy na czas określony? Szczegóły zatrudnienia, o których napiszesz na forum pomogą innym użytkownikom w znalezieniu pracy.

@Szymon

tak, pracuje o czym pisałem wcześniej. VOS zatrudnia tylko na etat. placi dobrze i na czas. nie będę pisać ile bo przeczytałem regulamin waszej strony. z tego co wiem to rekrutacje sa regularnie 1 lub 2 razy w miesiącu. fajnie ze rekrutacja jest dla wszystkich, a ci którzy nie maja doświadczenia to dostają trenera i ucza się w terenie. a ci z doświadczeniem to na tydzień czy dwa wsiadają do trenera żeby wdrozyc się w system i polityke współpracy z fleetmenadzerem.

Prezes

Ile tu sie zarabia za mlodego

@Prezes

pytanie o zarobki na forum to trochę jak strzal w kolano. może lepiej zadzwon do Czarka z radomska i dowiesz się szczegolow o kasie i pozostałych sprawach. (446822883). wiem ze ostatnio tez fletmanager Artur szkoli w radomsku to może tez zna sprawy (502406412)

Szymon

@Pikuś, przypominam Ci, że znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie jest to miejsce, na którym można zostawiać swoją twórczość literacką. Na pewno są inne fora na których będziesz mógł to zrobić. Jeśli masz do dodania jakąś opinię o firmie zrób to. Pomoże to innym osobom poszukującym pracy.

Kierowca
@Szymon

Polecam firmę, samochody dobre, kasa w porządku, dodatki do pensji, fajni ludzie.

Pikuś

Inne firmy ja mam w nosie, bo pracuje tutaj w vosie, jest tu fajna atmosfera i nikt z nikim nie zadziera, wszystko w pracy mi pasuje, chociaż żona się marnuje, ale w każde dwa tygodnie jestem w domu, śpię wygodnie, kocham noce i poranki, pieszczę ciało mej wybranki, tak mi życie z wolna plynie, niczym rzeka ku dolinie, kasa też na koncie leży zawsze ile się należy, tak więc drogi mój kolego, ruszaj w trasę i dlatego, aby tu nie pisać wiele, informacją tą się dzielę, pozdrowionka i miłego dzionka

Szymon

@Kiero, jesteś zainteresowany pracą w tej firmie, czy już w niej pracujesz? Jeśli masz jakieś informacje dotyczące warunków pracy i kwalifikacji jakie powinien posiadać pracownik to napisz o tym na forum. Czy na stanowisko kierowcy oprócz stosownego prawa jazdy kandydat powinien posiadać szkolenia, certyfikaty i staż pracy? Zachęcam Cię do dodania opinii.

Kiero

Szymon i bardzo dobrze. Uważam że takie forum powinno dawać swobodę wypowiedzi bo czytałem i takie informacje są bezcenne. Wiem wtedy z różnych opini co myśleć o firmie, usłudze, produkcie. Jeśli mam być szczery to jakiś czas temu zaintrygowało mnie do pracy w tej firmie, ale to dłuższa historia. Dla mnie jest ok, ale każdy jest kowalem losu. To robota dla pasjonatów kierownicy.

Timmi Jones

To oczywiste jak ma firma normalną umowę to pracownik ma urlop. A ile to zależy od stażu pracy. A pan Gniewko niech może napisze łaskawie coś o trasach i kondycji firmy żeby chętni nie wtopili bo na rynku bywa różnie

@Timmi Jones

jezdzimy wszedzie gdzie daja robote. Od Dunstable / Liverpool do Szwecji Sodertalje. najczesciej w beneluksie i paryz/lyon, ale tez sa strzyl na barcelone, malage czy milano, rome. w niemczech jest naczesciej grana kolonia lub frankfurt nad main, bo zreszta to troche golo wyglada. kilka razy bylem w Leipzig na rozladunku i tam od razu ladowalem na szwecje, ale to tak bardziej dla aut ktore musza zrobc przglad w polsce bo to blisko zgorzelca i slubic

Szymon

@Gniewko Oczywiście, rozumiem. Nasunęło mi się pewne pytanie. W związku z tym, że jest to praca w takim, a nie innym trybie, to jak wygląda kwestia umowy oraz urlopów? Jaki jest typ umowy? I czy pracownikowi w takim systemie pracy przysługuje jakiś płatny urlop w firmie Vos Logistics?

@Szymon

Jesli jestes moderatorem, to nie kontaktowales sie z Czarkiem w Radomsku lub z kims innym w sprawie umow i urlopow? Troche smiesznie to teraz zabrzmialo. To tak jakby ksiadz wyszedl na mownice i zamiast kazania pytalby parafian o czym maja gadac na spotkaniu (wrooc, na mszy)...

Borewicz_07

Panowie w systemie 2/1 ile dni w domu jesteście? W jakie dni wyjazdy i powroty do PL. Czy sobotę i niedzielę jesteście w domu?

@Borewicz_07

Borewicz_07, model pracy 2/1 to rowniez tydzien w domu. zasada jest pelnych tygodni, czyli zjazd do domu autobuse w piatek lub sobote - oznacza powrot autobusem w sobote po tygodniu. Przy lataniu samolotami nie ma najmniejszych szans na zamiane teminow bo powroty sa zawsze w soboty rano a powroty do pracy w niedziele rano. Sa tez zjazdy z niemiec z travemunde i tam busem sami jezdza chlopaki rano w srody i piatki. Tam tez z tego co wiem to maja pelne tygodnie w domu, czyli jesli zjechales w srode - to wracasz we wtorek wieczorem do pracy i jesli zjechales w piatek rano - powrot w czwartek wieczorem.

Szymon

@Timmi Jones Póki co, użytkownik Gniewko dostarczył sporo informacji. Oczywiście, masz prawo skonfrontować te informacje z tym, co powiedzą inni użytkownicy, oraz na tej podstawie podjąć decyzję. Dlatego podpisuję się pod Twoim pytaniem. Ponadto, chciałabym Cię prosić o jedno - jeśli zdecydujesz się złożyć CV do firmy Vos Logistics, napisz proszę, czy zostałeś zaproszony na rozmowę rekrutacyjną oraz co na niej zostało Ci zaproponowane. Ciekawym doświadczeniem będzie konfrontacja warunków, które mają stali pracownicy, a tym co jest proponowane nowym.

Timmi Jones

Właśnie chciałem zebrać więcej informacji o vosie bo w mojej dotychczasowej firmie płacą na raty a ja sobie na to nie mogę pozwolić więc muszę zmienić. Dlatego pytam czy to dobra firma? Co prawda już gadałem z kilkoma kierowcami którzy nawet chwalili sobie pracę ale chce podjąć dobrą decyzję więc pytam. Tylko coś Gniewko zaniemowił. Może ktoś napisać czy płacą na czas, jak tam z robota i czy stabilna praca?

Szymon

@Timmi Jones Co dokładniej rozumiesz mówiąc, żeby użytkownik Gniewko napisał coś o trasach oraz kondycji firmy Vos Logistics? Jakbyś mógł napisać jaśniej swoją myśl to będę Ci serdecznie wdzięczna. Na pewno będzie to cenna informacja.

Gniewko

Jasne, dokładnie jak napisałeś.Tylko prawda jest też taka, że krótszy system pracy przekłada się lekko na kasę, bo jak jeździsz dłużej to kasy masz więcej, ale to normalna sprawa. Ja robię tak, że jak mam większe potrzeby to zostaję dłużej. To zależy najbardziej od mojej połówki, ale ona tego nie wykorzystuje. Generalnie to nie jest łatwa praca, ale nigdzie nie płacą za siedzenie. Jak coś cię jeszcze interesuje to możesz pytać, czasem z nudów zaglądam.

Zostaw merytoryczną opinię o Vos Logistics Polska sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Vos Logistics Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vos Logistics Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vos Logistics Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 13 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vos Logistics Polska sp. z o.o.