Opinie o Saferoad Pomerania Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Saferoad Pomerania Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Saferoad Pomerania Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saferoad Pomerania Sp. z o.o. w Szczecin

Linkin

Firma jak firma nie docenia pracowników zarobić można ale dużym kosztem kierownictwo nie docenia wysiłku pracowników i dla tego nie dziwne że stara kadra odchodzi i nie ma kto pracować takim podejściem to rotacja będzie jak w Amazonie jak już nie jest nie polecam

@Linkin

A daj spokój, sprzedawczyki i kaliki. Jedziesz z utrzymania na negocjacje 600km i jesteś 10min, bo nie ma możliwości żadnych negocjacji tylko przyjęcie narzuconych rzez wykonawcę warunków. Nie mają wyboru, bo inni niie chcą z nimi pracować.

Dominika

Hmm a znasz tam każdego pracownika? Łatwo jest oceniać...

Dominika

To jakie są te Twoje doświadczenia? Co ci pracownicy takiego zrobili ?

One Skanska!

W Hamiltonie cię nie przyjęli, to może spróbuj u nas. Masz przecież doświadczenie.

Syfrod
@One Skanska!

Z przyjemnością!

KN

Kalectwo pilnuje swoich miejsc, gdzie indziej ich zmiazdżą śmiechem.

@One Skanska!

W skanska też są tępe matoły, ale chyba nie aż takie.

Kutafon

Poiformowana, ale niezorientowana. Źle zrozumiane przesłanie. Ja dopiero wkrocze do akcji, jak materiały nie będą się mieścić...

@Kutafon

W prokuraturze będziecie się tłumaczyć, nie mi, wszystko czeka na swoją kolej. Tacy jak wy, już byl. I już ich nie ma :)

@Kutafon

Co to znaczy, że wkroczysz do akcji, jak.mateialy nie będą się mieścić? Masz jakieś kwity?

Kutafon
@Poinformowana

Dowiesz się w odpowiednim czasie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Saferoad Pomerania Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Pomocnik Magazyniera wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Leszno
Alsor

ja tylko podsumuję swoje spostrzeżenia - minimalne płace - marna organizacja - (usunięte przez administratora) nadzoru - klub kolesi w zasadzie typowa firma-krzak. (usunięte przez administratora)

@Alsor

Cała branża jest oparta na analfabetach i inwalidach. Dzięki nim istnieją.

@Poinformowana

Nie. Tak daleko nie zajedziesz. Przecież wy serwujecie nawet fikcyjne oferty pracy: stanowiska dla fachowców, które w ogóle nie istnieją! A to jest już karalne: świadome wprowadzanie w błąd potencjalnych kandydatów = narażanie na straty, koszty, czyli zwyczajna kradzież, niestety. Wkrótce napiszę do centrali w Norwegii, wtedy zobaczymy... czy otrzymacie kolejne kontrakty.

@Alsor

99% kadry zarządzającej to umyslowi inwalidzi i analfabeci. Dzięki temu grzecznie pracują i służą tym, którym odprowadzają kasę.

Nie polecam
@Alsor

Norwegia nic Tobie nie pomoże, ponieważ odcieli by sobie dopływ finansów. Wręcz popierają działania miejscowych. Poniżej macie nową firmę szkarady, który obraził się na mnie za oddawanie się po imieniu, pomowil o konflikt i doprowadził do zwolnienia. Zglosilem to oczywiście do PIP, ale później pomyślałem, że po co straszyć ludzi taką paskudą i demolować ich poczucie wszelkiej estetyki. Po kolejnej firmie widać, że wuj do wujstwa ciągnie. JCB Interhadler. Poczytajcie ich gowork, oceńcie sami jacy to ludzie.

Nie polecam
@Nie polecam

Odzywanie ***

@Poinformowana

Myślisz, że w jakikolwiek sposób wezmą to do siebie gdy tu wejdą i to przeczytają?

Justyna
@Alsor

Możesz trochę rozwinąć? Minimalna płaca to faktycznie kiepsko, a pieniądze są chociaż na czas? Jaka jest tam w ogóle atmosfera?

Dokładnie.

Justyna

Możesz napisać o tym coś więcej. Twój wpis jest dosyć niepokojacy

Kloft

A za co on wogole przeprasza, skoro nic złego napisanego nie ma??

@Kloft

Może to były tylko takie prowizoryczne przeprosiny "na zaś"? Co by nikt ewentualnie później się nie czepiał? Chora ta sytuacja tutaj serio

Brum
@Alicja

Chorzy ludzie w saferoad, to chora sytuacja.

lolek

Jak wygląda praca w tym zakładzie pracy ?

@lolek

Coś jak w latach (usunięte przez administratora) marna organizacja, brak podstawowych narzędzi - wiertarki, szlifierki, pilniki, itp. w zasadzie pracujesz tam szmelcem - o ile go znajdziesz w stosach rupieci!

@Alsor

Ale co, myślisz, że gdyby zadbali o lepszy sprzęt to by im coś w ogóle dało jeśli chodzi o jakąś efektywność czy na to i tak nie ma nadziei? Bo jak tak widzę te wszystkie opinie to czuję się zmieszana tym wszystkim

K.N.

Jadą po człowieku cały czas, a jak odpowiesz, to twierdzą, że ich obrażasz. Z tymi kiepami czujesz się, jak (usunięte przez administratora) Kto to widział, żeby ludzi do szpitali wysyłać przez swoje zachowanie. Obrażanie się, za oddawanie się po imieniu. Cała branża się z Was śmieje. Proboja Cię wykańczać, żeby czuć się lepszym od Ciebie, banda niedowartosciowańcow. I jeszcze nas szykanowali pismami za każde słowo, żeby zaszczuwać. To są chorzy, poniżajacy innych ludzie.

K.N
@K.N.

Robią wszystko, żeby zepsuć tobie opinię, żebyś zaczął zachowywać się absurdalnie, żeby Cię upokorzyć. Najśmieszniejsze jest to, że chcą odwrócić sytuację, żeby to z Ciebie zrobić tego, który jest ten zły. Uważać na nich, bo to naprawdę szkoda ludzi.

Poinformowana

Zobaczymy, czy będą tacy mądrzy, jak będą siebie sami słuchać.

K.n.

Do tego człowieka też będziecie wysyłać pisma od nieudaczników prawników i psychopatyczłonka?

@K.n.

Czy tylko nas sobie upatrzyliscie wy niedowartosciowani prześladujący, zaszczuwający i ponizajacy ludzi psychopaci??

Życzliwy

Nie martwcie się. Tego (usunięte przez administratora)też już wszyscy znają. Powodzenia.

Ilona

Wynagrodzenie to taki dosyć podstawowy czynnik, który sprawia, że decydujemy się na zatrudnienie w jakiejś firmie i dlatego chciałam zapytać was o szczegóły na temat wysokości zarobków w Saferoad Pomerania. Polecilibyście pracodawcę pod tym kątem? Ile zarabiacie?

Antek

Dziękują osobom, które niestety nie spełniają oczekiwań firmy ale to raczej normalne.

Czekają tylko aż człowiekowi się umowa skończy i żegnają oziemble. Nowych osób nie przyuczają. Żadnej inicjatywy własnej a oczekują złotych gór. Pozostawiają człowieka bez pracy z dnia na dzień.

Janusz
@Anonim

Cały saferoad

Remek

Niektórzy to chyba tylko narzekać potrafią? Spoko firma i praca tylko trzeba ją robić!!

Spawacz aa

Nie polecam firma w firmie , majstry pozakladali sobie firmy i wyciągają roboty lepsze dla siebie a pracownik saferoad musi gonić i podtrzymywać dziwnych norm a praca i płacą marna godzinowa 20zl brutto

Spawacz 2

Nie polecam tego pracodawcy. Dzieją się tam cuda na kiju!!!!!!

spawacz

śmieszne stawki 3 miesiace 15zł brutto goła stawka, później pare złotych wiecej a wymagania jak robisz nadgodziny to zarobisz-smieszne tłumaczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Saferoad Pomerania Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Saferoad Pomerania Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Saferoad Pomerania Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Saferoad Pomerania Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Saferoad Pomerania Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.

Saferoad Pomerania Sp. z o.o.