Opinie o Agile Bemanning AS w Norwegia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Agile Bemanning AS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agile Bemanning AS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agile Bemanning AS w Norwegia

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Agile Bemanning AS?

byly pracownik Nowy wpis

Go4 (usunięte przez administratora) swoich pracownikow w ostatnim miesiacu pracy pobiera bez ich zgody roznego rodzaju dedukcje wiec osoby kończące prace z ta firma nie dosataj pieniedzy z wyplaty i feriepenger i robi to w bialych rekawiczkach Pan Asbjorn. odradzam przestrzegam przed ta firma bo przytna was co miesiac i na koniec oskubia z pieniedzy .

Czy istnieje możliwość rozwoju w Agile Bemanning AS?

…. Nowy wpis

Praca bez wynagrodzenia…

Rafael Datka

Co wy wypisujcie o tej agencji. Bzdury same Pan (usunięte przez administratora)to bardzo uczciwy człowiek ,pomaga wszystkim tak samo jak pracownicy biourowi Pan (usunięte przez administratora)i pani (usunięte przez administratora). To bardzo wykwalifikowany personel . Proszę zobaczyć stronę Agencji Agile . Uśmiechnięte osoby piszące o swoich planach na przyszłość. Agencja bardzo podniosła ich kwalifikację poprzez naukę języka norweskiego. (usunięte przez administratora) wspaniały nauczyciel - z wykształcenia filolog. Ja nazywam się Rafał Darka i również uczęszczałem na kurs językowy . Teraz wspaniałe posługuje się językiem norweskim . Skutkiem tego jest mój rozwój zawodowy - obecnie jestem kierownikiem w prężnie rozwijającej się firmie norweskiej. Wszystko to dzięki mojemu byłemu wspaniałemu szefowi który nakierował mnie na tą wspaniałą ścieżkę rozwoju zawodowego . Te wszystkie negatywne opinie to nie prawda .

set
@Rafael Datka

ładnie musisz miec pod kopuła jak ty sie utożsamiasz z tą firma ,czlowieku niewiesz co piszesz,ludzie dostaja informacje o pracy w pl ,przylatuja i siedza bez roboty , może masz predyspozycje do nauki jezyka gratuluje że ci sie powiodło , ale jak ty sie utożsamiasz nazwiskiem z ta firmą to wydaje mi sie ze raczej na leczenie alebo prezmyslec to jescze raz, ja znam turbo duzo ludzi zrobionych na szaro w jakis spob przez Agile ,opowiesci o pracy pana W w addeco i clockoworku od starych pracowników. naprawde zaskakuje mnie sie z nimi utozsamiasz ps ,powodzenia w nauce norweskiego

Sebas
@Rafael Datka

Datka dostal od(usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)pieniadze na wklad wlasny w Volvo to pisze grzecznie co kaza zeby nie zostac z niczym hahaha cala wies na slasku juz wie ze ma samochod z salonu, ciezko by bylo sie wytlumaczyc nagle ze to nie jego. Jakim ty jestes chlopczyku kierownikiem? Latasz grzecznie w ciuchach agencji i robisz co ci kaza, probujesz sie wepchac do biura od lat ale dalej klepiesz szalunki i tak juz bedzie zawsze bo tylko wtedy im jestes potrzebny do czegokolwiek - a po norwesku nadal nie mowisz nic z tego co wiem :) (usunięte przez administratora), madry to ty nigdy nie byles ale jest coraz gozej widze !

Rafal Datka Prawidziwy!
@set

Widze ze wlasciciele Agencji Agile bemaning uzywaja mojego nazwiska do. promowania swojej zjebanej firmy. wcale tej (usunięte przez administratora) firmy nie polece. a Panu(usunięte przez administratora) tego nie podaruje ze sie podszywa pod Moim Nazwiskiem

Pendzel grobszy od walka
@Sebas

Katarzyna tak mowila. Ja malasz , Agile git firma byla , dobre chlopaki tam robily , same fachowcy , WOJTEK tylko takich zatrudial , slowa klucz od Cieplego , zobacz na YOU TUBE JAK SIE CO ROBI I BEDZIESZ WIEDZEC JAK TO SIE ROBI. pan O to zwykly lis (usunięte przez administratora) i przestrzegam wszyskich dobrych chlopakow , nigdy do tej(usunięte przez administratora) do pracy , macie do wyboru kilkadziesiat innych agecji , A MOJ PEDZEL GROBSZY OD WALKA KASIA PAMIETA

Aplikowałeś do firmy Agile Bemanning AS? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Cezary

Najważniejsze, że firma jest dobrym pracodawcą i podejmując pracę nie ma powodu do obaw.

Victor

Pracowałem w Agile w 2016.Tylko 2 miesiące.Trafiłem na dobry projekt [ale krótki].Agile to 2 liga,ale krzywda mnie tam nie spotkała. Wiele zależy od tego,na jaki projekt się trafi.

biedny polak

agile i clockwork to teraz to samo wojtek żądzi i kradnie wszystkich dalej że żadna instytucja w norwegi się za niego nie wzieła masakra (usunięte przez administratora) niech mu się szybko los odpłaci za te krzywdy które rodakom wyżadza nie zatrudniajcie się tam jedynie na własnei ryzyko ale żeby nie było pużniej że nikt nie ostrzegał , a ci co chwalą to chyba trole biurowe wojtek kazał napisać i napisali

Gustaw

Jesteście przekonani, że nic dobrego nie można napisać o firmie?

Anonim1986

Witam. Miałem kontakt z tą firmą w 2014 roku, na samym początku jej powstania. Muszę potwierdzić to co większość tu pisze. Dno, muł i wodorosty. Lepiej przed wyjazdem sprawdzić opinie, niż później mieć wątpliwą przyjemność być kolejnym frajerem z Polski... chociaż wtedy jeszcze nie było aż tyle opinii. Jednak kierownictwo zapracowało na nią, zwłaszcza Wojciech który nawet wydał swego czasu "kodeks" pracownika Agile. Taka wewnętrzna konstytucja, nieco sprzeczna z norweskim prawem pracy. Teraz również firma Cloc Work została "wchłonięta" więc nic dobrego to nie wróży. Dobra rada : uczyć się języka, sprawdzać i szukać samemu, a na przykładzie Wojciecha- z dala od Polaków. Dodałbym jeszcze "tego" kroju.

@Rafael Datka @Sebas @Rafal Datka Prawidziwy! na forum regulamin zabrania podawania imion i nazwisk pracowników firmy. Jest to spowodowane ochroną danych osobowych. Administrator ma prawo usunąć takie wpisy. Pozostawiam link do zasad serwisu: https://www.gowork.pl/regulamin @Jan kowalski@ AREK wp pl proszę o nieużywanie na forum wulgaryzmów. Każdą, nawet krytyczną opinię, sformułować w sposób kulturalny.

jojo

Nie polecam ,a zobaczcie zdjęcie w tle kto tam jest.

Molsztyn

ja mam gotowe pismo do Skata w Bergen odosnie naszej sprawy. Okazuje się, że oni nie zgłosili naszej pracy do Skata. Jest t przestępstwo gospodarcze. To będzie początek ich końca. Amen

Jan kowalski@ wp pl
@Molsztyn

Wspaniala firma polecam ani pracy ani piniedzy zlota perpestywa polecam dla wszystkih moih znajomyh

Jan nowak @ wp pl

Jest to zorganizowana (usunięte przez administratora) norwegi rabujaca wszystkih rodakow polakow kto pracowal tam to dla sefostwa jest tylko nieudacnikiem ktury nic nie potrafi aby go skroic z kasy obrabowac za hate kciwosc niezna granic. Zycze tym cwaniakom duzo zdeowia w horobie tak aby ih cialo gnilo ladnie im pahnialo a kazdy bedzie sie zatoba ogladal bug jest sprawiedliwy ale ryhliwy pocekaj na swoiom zasluge

@były, proszę Cię o rozwinięcie swojej opinii i jej uargumentowanie. Dlaczego w taki sposób postrzegasz Agile Bemanning AS? Jak wyglądała Twoja współpraca z tą firmą? Skoro innych przestrzegasz to warto byłoby wiedzieć dokładnie przed czym.

były

najgorsza agencja w bergen ,unikac , lepij poczekac i isc gdzie indziej

Diablo

Skontaktujcie się z Marek Chałupka on ma link strony SKATT. On zakłada sprawe o AGILE

Tomasz816
@Diablo

A jak mozna z tym Markiem się skontaktować

James

Jak wygląda praca u nich ? Widziałem, że poszukują cieśli warto aplikować?

@James

W chwili obecnej poszukujemy doświadczonych cieśli szalunkowych dla kilku naszych kontrahentów. Nasi pracownicy realizują wiele projektów Bergen, głównie w sektorze mieszkaniowym. Prosimy o przesłanie aplikacji na adres mail: job@agilebemaning.no , skontaktujemy się w celu omówienia szczegółów.

Wojtek
@James

Nie warto !!! Jak chcesz pracować w tej firmie to licz tylko że zapracujesz tylko na mieszkanie w Norwegii !

pracoholik
@Wojtek

Albo i nie jak potraca za wszytko

Molsztyn

Najbardziej dziwi mnie to, że ciągle potrafią złowić nowych frajerów.

aaaa

bez jezyka to mozna jechac ale do niemiec na szparagi

aaaa

bez jezyka to mozna jechac ale do niemiec na szparagi

mowieprawde

Najgorsza agencja pracy w Norwegii. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. POd każdym względem. Nie ma gorszej agencji .

nocna
@mowieprawde

a jakie znasz jeszcze agencje pracy ktore rekrutuja bez jezyka? bo poszukuje dobrej

@Wife jeżeli rzeczywiście Twoje wpisy zostały usunięte, to tylko z tego względu, że naruszały regulamin tego forum. Możesz się z nim zapoznać wchodząc w ten link: https://www.gowork.pl/regulamin Celem tego miejsca, w którym przejawiasz swoją aktywność, jest gromadzenie wyłącznie merytorycznych opinii o firmach jako pracodawcach. Ponadto nie mogą one zawierać w treści wulgaryzmów, obrażać innych osób itd.

Zostaw merytoryczną opinię o Agile Bemanning AS - Norwegia

• Jak się pracuje w Agile Bemanning AS?

Zobacz opinie na temat firmy Agile Bemanning AS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Agile Bemanning AS