Jobzone Norge AS

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jobzone Norge AS

Aktualność
Witamy serdecznie wszystkich użytkowników platformy GoWork.pl,

Cieszymy się, że odwiedzacie naszą stronę w poszukiwaniu informacji o firmie JOBZONE NORGE AS.
Dziękujemy za Wasze komentarze i zainteresowanie naszą działalnością. Dążymy do tego, aby być obecni wszędzie tam, gdzie znajdują się kandydaci poszukujący pracy, aby na bieżąco odpowiadać na Wasze pytania.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chcielibyście podzielić się swoimi opiniami, jesteśmy tutaj po to, aby odpowiedzieć na wszystkie istotne dla Was kwestie dotyczące naszej organizacji.

Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę oraz merytoryczną dyskusję. Niemniej jednak, nie będziemy tolerować żadnych obraźliwych wpisów w kierunku naszych pracowników. Wszelkie takie wpisy będziemy zgłaszać administratorom serwisu GoWork.pl, a osoby odpowiedzialne za takie treści będą musiały liczyć się z konsekwencjami prawnymi, jakie zdecydowanie podejmiemy. Szanujemy wolność słowa, ale nie zgadzamy się na obrażanie kogokolwiek.

Zachęcamy także do kontaktu drogą mailową pod adresem rekrutacja@jobzone.no. Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i postaramy się pomóc w każdej istotnej sprawie związanej z naszą organizacją.

Dziękujemy raz jeszcze za zainteresowanie naszą firmą i liczymy na obustronnie korzystną współpracę.

Z wyrazami szacunku,
Zespół JOBZONE NORGE AS
ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Grzegorz

18.01.2024 03:01

Grzegorz ikona wywiad

Pracowałem jako cieśla szalunkowy i cieśla konstrukcyjny. W zasadzie stawiałem domy od fundamentu po dach.

Grzegorz ikona wywiad

Moim powodem zakończenia współpracy była zmniejszona liczba zleceń. Dodatkowo przestały mnie satysfakcjonować oferty, które otrzymywałem.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Grzegorz ikona wywiad

Widełki na tym stanowisku to 12000 – 14000 zł netto.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Grzegorz ikona wywiad

Pracowałem w tej firmie około półtora roku.

Grzegorz ikona wywiad

Pozytywne aspekty pracy w tej firmie to bardzo dobry kontakt z koordynatorką z oddziału Gjovik oraz zawsze terminowe wynagrodzenia i rozliczenia na czas.

Grzegorz ikona wywiad

Nie potrafię wskazać negatywnych aspektów pracy w tej firmie.

Grzegorz ikona wywiad

Jest to agencja pracy tymczasowej, przy pracy projektowej nie ma możliwości rozwoju.

Grzegorz ikona wywiad

Agencja planowała szkolenia, a ich tematyka była związana z aktualnymi potrzebami pracowników. Ja brałem udział między innymi w szkoleniu BHP, kursie obsługi maszyn mechanicznych i pierwszej pomocy.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Grzegorz ikona wywiad

Atmosfera pomiędzy pracownikami firmy była przyjazna, oceniam ją pozytywnie.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Grzegorz ikona wywiad

Atmosfera pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą była pozytywna. Kontakt z koordynatorami był bardzo dobry i sprawny.

Grzegorz ikona wywiad

Na pozytywną atmosferę w firmie wpływał brak konfliktów, wzajemna pomoc i wspólne rozwiązywanie zaistniałych problemów. Myślę, że sprawdzi się tu powiedzenie „w grupie siła”.

Jobzon

To wpisy to fikcja jak potrzebują ściągają po 2 miesiącach kopa i nie załatwiają nawet papierów na dag Penderecki ani permitering bo rząd zmusił bemingi na 100 procent umowy ale nic się nie zmienia bilet na wieczór i kopa z mieszkania bo potrzebują

@Jobzon

W odpowiedzi na Pana opinię chcielibyśmy najpierw podkreślić, że zamieszczając tą opinię przeszedł Pan proces weryfikacji i doskonale Pan wie, że opinie nie mogą być fikcyjne. Chcielibyśmy także odnieść się do pozostałej części wpisu. Dagpenger (zasiłek dla bezrobotnych) oraz permittering (postojowe) są to świadczenia wypłacane przez NAV pod warunkiem spełnienia określonych warunków. Pracownik sam powinien się zarejestrować w NAV i złożyć dokumenty o wypłatę świadczeń. Firma Jobzone Norge (ani żaden inny pracodawca) nie może zarejestrować pracownika ani ubiegać się o świadczenia NAV w jego imieniu bo jest to niezgodne z prawem. Pana opinia na temat decyzji rządu nie jest poparta żadnymi przepisami, nikt nie może zmuszać żadnej norweskiej firmy do zatrudniania pracownika na 100% umowy (pełny etat) i rozpowszechnianie takiej informacji jest wprowadzaniem ludzi w błąd. Z wpisu rozumiemy, że przepracował Pan dwa miesiące i skończył się Panu „oppdragsbekreftelse" (potwierdzenie zlecenia) został Panu kupiony bilet powrotny do domu i został Pan poproszony o opuszczenie zakwaterowania które przysługuje tylko pracownikom którzy posiadają aktywne kontrakty z firmą. Pracownicy opuszczają zakwaterowania zorganizowane przez biuro Jobzone ponieważ są one przez nas opłacane z góry a pracownicy którzy nie maja aktywnego kontraktu nie są w stanie pokryć/zwrócić tych kosztów. Wyrażenie "bo potrzebują " nie jest adekwatne do sytuacji. Nie posiadamy tutaj też informacji czy Pana projekt się skończył i nie dostał Pan oferty na następny czy też pracodawca (klient biura Jobzone dla którego Pan pracował) nie przedłużył Panu zlecenia, bo nie był zadowolony z Pana pracy? Mogą to też być inne okoliczności, o których nie wiemy. Jesteśmy też przekonani, że został Pan poinformowany wcześniej o braku możliwości przedłużenia zlecenia przez swojego koordynatora. Data zakończenia zlecenia jest dla Pana dostępna cały czas na Pana profilu na platformie www.jobzone.no wraz ze wszystkim dokumentami dotyczącymi Pana zatrudnienia. Rutyną jest, że jeżeli kończy się zlecenie pracownika na jednym projekcie zazwyczaj biuro stara się znaleźć kolejne miejsce pracy dopasowane do kwalifikacji i możliwości pracownika. Kiedy zdarza się, że nie ma takiego miejsca pracy w danym biurze, wtedy biuro oferuje opcję pracy w innym oddziale naszej firmy na terenie całej Norwegii. Ostateczna decyzja zleży jednak od decyzji pracownika. Rozumiemy, że czuje się Pan pokrzywdzony i jeżeli mamy się odnieść do Pana konkretnej sprawy musimy posiadać więcej informacji, chociażby w którym biurze Pan pracował - firma ma wiele lokalizacji w całej Norwegii. Jeżeli ma Pan życzenie złożenia zażalenia prosimy o maila na adres: rekrutacja@jobzone.no gdzie chętnie odpowiemy na Pana wszystkie zastrzeżenia.

Grzegorz
@Jobzone Norge AS

Nikt za mnie nie może załatwić moich spraw . Aze wspołpracy z Jobzone zawsze byłem zadowolony .

Były pracownik S.
@Jobzone Norge AS

Oczywiście zgodze sie z tym ze permitering jak i dagpenger osobiscie trzeba o to zadbac,biuro Jobzone nie ma nic do tego... Chciałem tylko podkreslic ze niejedno krotnie zostałem oszukany przez Jobzone a w szczegulnosci biuro Gjøvik,Lillehamer. Np.za dojazdówki jak i za mieszkanie,wiec nie jest tak do konca jak pięknie mowice przez telefon,jest tez tak ze dajecie bardzo krutkie obdragi i nie jeden raz dowiaduje sie człowiek w ostatniej chwili ze nieprzedłuzacie...tyle w temacie ,były pracownik...

Nowy wpis

@Były pracownik S.

W odpowiedzi na zamieszczoną przez Pana opinię chcielibyśmy przypomnieć że osoby oskarżające kogokolwiek o (usunięte przez administratora) podlegają pod przepisy o zniesławieniu (art. 212 § 2 k.k. ). Osoba oskarżająca powinna także mieć odwagę podania swojego imienia i nazwiska ( tym bardziej że brak jego podania nie gwarantuje Panu anonimowości). Takie oskarżenia są nieakceptowalne szczególnie od kogoś kto boi się wziąć odpowiedzialność za swoje słowa. Ponieważ jednak szanujemy opinie naszych pracowników odniesiemy się do tego co Pan napisał aby inni mogli zrozumieć że zamiast ataku lepszym rozwiązaniem jest dialog z pracodawcą. W przypadku (usunięte przez administratora) w miejscu pracy lub łamania prawa przez pracodawcę każdy pracownik ma prawo skierowania swojej sprawy do Arbeidstilsynet (odpowiednik polskiej Inspekcji Pracy). Informujemy także że każde biuro Jobzone Norge AS jest regularnie monitorowane przez powyższą instytucję i ma ona stały elektroniczny dostęp do naszej dokumentacji. Pana oświadczenie że "niejednokrotnie został Pan (usunięte przez administratora) wskazuje na to że pomimo tego że był Pan oszukiwany nadal Pan kontynuował współpracę co pozwala nam wnioskować że to "oszukiwanie" jednak nie było tak oczywiste i jednoznaczne aby zostało zgłoszone do odpowiednich instytucji. Z naszego doświadczenie wiemy że często przyczyną nieporozumień w sprawach związanych z zatrudnieniem jest bariera językowa, brak zrozumienia obowiązujących przepisów oraz błędne wypełnianie listy płac. Brak zapisów dotyczących np : dojazdu do pracy, opłat za bramki i innych dodatkowych informacji powoduje to że nie są one rozliczane w prawidłowy sposób. Dlatego też, każdy pracownik powinien kontrolować na bieżąco swoje listy płac i czytać je ze zrozumieniem, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zgłaszać je koordynatorowi w celu naniesienia ewentualnych korekt. Pamiętajmy że w przypadku pracy w agencji pracy lista płac jest najczęściej zatwierdzana przez 3 podmioty: Pracownika, Agencję ( biuro Jobzone) i Pracodawcę. Apelujemy więc do każdego pracownika o podejmowanie dialogu w celu wyjaśnienia wszystkich wątpliwości i nieporozumień. Jeżeli z jakichś przyczyn nie można porozumieć się w tych sprawach z bezpośrednim koordynatorem prosimy o przesłanie maila na adres rekrutacja@jobzone.no . Wszystkie sprawy zostaną rozpatrzone.

Nowy wpis

@Były pracownik S.

Przy okazji tego komentarza chcielibyśmy wyjaśnić jeszcze trzy kwestie : Dojazd do pracy, Mieszanie, Krótkie„oppdragsbekreftelse" (potwierdzenie zlecenia) Wszystkie te kwestie regulowane są umową na piśmie lub przepisami prawa norweskiego a nie "pięknym mówieniem przez telefon" 1. Dojazd do pracy - w zależności od projektu mogą obowiązywać różne metody rozliczania dojazdu do pracy i wszystkie są zgodne z prawem norweskim. Zawsze należy się dokładnie zapoznać z metodą według której będziemy rozliczani. Najczęstszą przyczyną nieporozumień jest wypłata za odległość między miejscem pracy a miejscem zamieszkania (obowiązuje tabela ze stawkami dziennymi wg km) gdzie większość pracowników oczekuje zapłaty za wszystkie przejechane km ( tam i spowrotem) co nie jest zgodne z tym przepisem. Nie jesteś pewien czy dobrze rozumiesz zasady zapytaj o wyjaśnienie swojego koordynatora. 2. Mieszkanie - mieszkania dla Pracowników wynajmowane są najczęściej od osób trzecich i refakturowane pracownikom. Najczęstszą przyczyną nieporozumień jest naliczanie opłat za mieszkanie podczas pobytu pracownika w Polsce i brak zrozumienia ze strony Pracownika że jeżeli Pracownik zostawia w mieszkaniu wszystkie swoje rzeczy to nadal użytkuje to mieszkanie i nie może ono zostać wynajęte innemu pracownikowi. Biura Jobzone nie prowadzą usług hotelarskich gdzie wynajmuje się pokoje na dobę. Dużym problem jest także utrzymanie porządku w wynajmowanych przez pracowników mieszkaniach oraz odpowiedzialność za powstałe zniszczenia. Jest tutaj wiele czynników mogących powodować konflikty. Tylko obustronny dialog pozwoli rozwiązać powstałe problemy. 3. Krótkie „oppdragsbekreftelse" potwierdzenie zlecenia) - tutaj niczego "człowiek nie dowiaduje się w ostatniej chwili" Każdy pracownik dostaje dokument na którym jest napisane od kiedy do kiedy pracuje i jeżeli nie otrzyma on informacji od koordynatora że zlecenie to zostanie przedłużone to oznacza że kończy się z datą podaną na tym dokumencie. Każdy pracownik zna datę zakończenia zlecenia i może się skontaktować z koordynatorem z zapytaniem o jego kontynuację lub dalszy przebieg jego zatrudnienia. Długość „oppdragsbekreftelse" nie zależy tylko i wyłącznie od Biura Jobzone ale także od jego klientów oraz bieżącej sytuacji na rynku pracy. Ponadto koszt wyposażenia pracownika w ubrania i narzędzia do pracy jest bardzo kosztowny i krótkoterminowe potwierdzenia zleceń są niekorzystne zarówno dla Biura jak i dla pracownika. Tutaj także, dialog stanowi kluczowe zagadnienie. Pana który umieścił powyższą opinię, jeżeli tylko jest zainteresowany podjęciem dialogu, prosimy o przesłanie maila z opisem swojej sytuacji abyśmy mogli podjąć stosowne kroki w celu jej rozwiązania.

Czy w firmie Jobzone Norge AS występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Murarz?

Antośka

Na stronie w sekcji z ofertami widać, że są możliwe opcje wybrania pracy na niepełny etat. zastanawiam się czy ktoś się na taką nie decydował dla odbicia większej liczby godzin? Można jakoś dobrze się z tym wszystkim zgrać? Jak oceniacie przy tym warunki? jak wtedy wygląda sprawa zatrudnienia, dokumentów i innych spraw podatkowych gdy pracujesz jednocześnie w kilku firmach? Można tak?

Czy rekrutacja na stanowisko Cieśla konstrukcyjny w firmie Jobzone Norge AS odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Marian

Słyszałem dobre opinie o firmie ale szkoda, że nikt nie podzieli się z innymi informacjami o bieżącej pracy.

Jutako
@Marian

Obecnie pracuję w oddziale w Finnsnes od sierpnia i mam co wypłatę problemy z brakującymi godzinami oraz z pięćdziesiątkami. Zalegają mi od sierpnia. Jeszcze 2 tygodnie i rezygnuję a zaległości nadal będę się domagał. Pracuję 8 lat i nigdy z żadnym koordynatorem nie było problemów, więc firmę jak najbardziej mogę polecić, oprócz biura w Finnsnes niestety...

@Jutako

I po tej sytuacji już na 100% nie skorzystasz? Ciekawe czy więcej osób mogło mieć podobnie. Ale co do tej osoby koordynującej to nie miałeś czasem możliwości na przydzielenie kogoś alternatywnego? Czy można w trakcie pozwolić sobie na taka elastyczność?

Antoni

Współpracę z Jobzone oceniam dobrze, pracuję już w tej agencji 7 lat w różnych oddziałach. Wypłata na czas, zero problemów ze zleceniami, w razie pytań biuro stara się pomóc.

Kornela
@Antoni

A czy ma się przydzielona osobę z biura, która jako powiedzmy koordynator pomaga w rozwiązywaniu problemów itp? I to z nią się kontaktuje w razie pytań? Czy trzeba bezpośrednio z biurem się kontaktować?

Antoni
@Kornela

Tak każdy ma swojego konsultanta a na dodatek tam gdzie jestem obecnie czyli w Tromso jest pani Daria(polka), która dużo pomaga i to z nią się kontaktuje w pierwszej kolejności.

@Antoni

A to czekaj, nie wszędzie na Polaka natrafię? W których lokalizacjach w razie czego nie ma koordynatorów od nas, wiecie? wole mieć klarowność w dogadaniu się. jest więcej osób do wyboru przy obsłudze?

Każdy pracownik w naszej firmie zawsze ma przydzielonego konsultanta/opiekuna który koordynuje wszystkie sprawy związane z pracą. Nasza firma zatrudnia pracowników zarówno norweskich jak i pracowników z Unii Europejskiej. Nasi konsultanci są głównie norwegami i posługują się językiem norweskim lub angielskim. Tylko w kilku biurach zatrudnione są osoby polskojęzyczne. Można to sprawdzić klikając na naszej stronie (www.jobzone.no) na konkretne biuro , wyświetlają się tam wszystkie zatrudnione osoby.

Marcin Moelv

Opinię jaką zamieszczam opieram na niespełna półrocznym doświadczeniu w kontakcie z Firmą Job Zone oddział w Giovik. Dotychczas przepracowany okres oceniam pozytywnie. A biorę pod uwagę każdy ważny aspekt dla pracownika , zarówno sprawy związane z pomocą przy zakwaterowaniu, brak opóźnień w wypłatach na konto ( regularność zachowana ), zapewnienie sprzętu jak i odzieży " roboczej " . Sprawy wynikłe nagle czy napotkane trudności rozwiązywane są na bieżąco w sposób korzystny dla pracownia m.in dzięki pomocy Pani Justyny Giovik - Jon Zone

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Kucharz71

24.08.2023 12:08

Kucharz71 ikona wywiad

Od listopada 2022 roku pracuję dorywczo z ramienia firmy JobZone przy projektach związanych z gastronomią. Chcę podzielić się moimi doświadczeniami.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

Kucharz71 ikona wywiad

Pracuję na stanowisku kucharza/pracownika kantyny. Do moich zadań należy przygotowywanie posiłków i wydawanie ich podczas lunchu dla pracowników firmy.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Kucharz71 ikona wywiad

Minimalna stawka na godzinę to 215 nok(korona norweska przyp. red.)brutto. Nie znam stawki maksymalnej, ale wiem, że niektórzy zarabiają 230 nok brutto.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Kucharz71 ikona wywiad

Pracuję w tej firmie dorywczo, w zależności od zapotrzebowania na projekt, od listopada 2022 roku.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Kucharz71 ikona wywiad

Firma jest godna polecenia. Jest znana i rozpoznawalna na rynku pracy. Pieniądze wypłacane są zawsze terminowo. Mam dobry kontakt z pracownikami. Nie jestem w stanie powiedzieć o JobZone złego słowa, do tej pory nie zawiodłem się na nich.

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

Kucharz71 ikona wywiad

Lubię dobry, sprawny kontakt w firmie i pomoc w załatwieniu potrzebnych dokumentów. Szkoda, że nie ma więcej ofert pracy z mojej branży.

Kucharz71 ikona wywiad

Brak możliwości, ponieważ jestem oddelegowany do pracy w małej firmie, gdzie są trzy równe stanowiska pracy.

Jak wyglądają szkolenia w Twojej firmie? Czy są zaplanowane i jak często się odbywają? Jakich obszarów/ tematyki dotyczą? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?

Kucharz71 ikona wywiad

Przeszedłem szkolenia, które trwały między 1-4 dni - w zależności od stanowiska i docelowego miejsca pracy. Przykładowa tematyka to wypełnianie dokumentów w języku norweskim czy zasady pracy według obowiązujących systemów.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

Kucharz71 ikona wywiad

W firmie JobZone panuje pozytywna atmosfera. W firmie, do której jestem oddelegowany, też.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzega warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodzi i co nie jest przestrzegane.

Kucharz71 ikona wywiad

Wszystko się zgadza. Dostałem nawet dodatek za dojazdy w formie ekstra czasu pracy, o którym nie było mowy w pierwszej wersji umowy.

Kucharz71 ikona wywiad

Z racji, że firma tak dobrze prosperuje, sugerowałbym otworzyć się na współpracę z większą liczbą branż.

Jober

Firmę Jobzone oddział giøvik oceniam na 10/10 . brak jakiegokolwiek problemu z komunikacją. Wypłaty zawsze na czas . Możliwość zakwaterowania za pośrednictwem firmy . @pracodawca zawsze żetelny i skrupulatny Pracuje w powyżej wymienionej firmie około 2 lat i naprawdę od tego czasu nie mam nic do zarzucenia względem kierownictwa czy firmy

Krzysztof Dybek

Współpraca z Job Zone w Trondheim bez zarzutu. Wynagrodzenia zgodne z umową i na czas. Pani Agnieszka miła i zawsze pomocna.

AndrZej Chmielecki

Wspolpraca z firma Jobzone byla zawsze zadowalajaca ????kilka lay wstecz z filia w gjovik(pozdrowienia dla Justyny ) i w zeszłym roku i połowie obecnego z filia w Trondheim????(Agnieszka najlepsza koordynatorka ????) zarówno w gjovik jak i Trondheim pracownice biura zawsze były i są pomocne,zawsze można na nie liczyć,w każdej sprawie.nigdy sie nie zawiodłem i nie wykluczam ze jesCze kiedyś nasze drogi znów sie zejdą ???? ocena 10/10

Kris Janusz

Miła atmosfera, dbanie o pracownika ze strony pracodawcy. Jest to moja pierwsza praca w Norwegii, wszystkie formalności zostały przygotowane na czas i bezstresowo. Na miejscu dostępny jest polski konsultant. Podjąłem pracę w Jobzone Tromsø

Kucharz71

Współpracę @Pracodawca oceniam bardzo pozytywnie (filia w Gjøvik), dobry kontakt z samym zleceniodawcą , jak i pomoc w kontakcie z docelową firmą w której się pracuje. Na wiadomości zwrotne od agenta czekałem najdłużej parę godzin. Odpowiedź na wiadomość wysłaną w niedzielę wieczorem przyszła z samego rana w poniedziałek,co jest w Norwegii rzadkością, bo nie raz zdarzyło mi się u różnych pracodawców czekać nawet i tydzień na odpowiedź... Pieniądze na czas, wszystko przejrzyście, nic tylko czekać na więcej zleceń

Firma Jobzone Norge AS szukała ostatnio kogoś na stanowisko Blacharz Samochodowy. Czy ktoś brał udział w rozmowie kwalifikacyjnej i powie, jakie zarobki proponowali?

max27

Polecam pracę w firmie, dobra atmosfera i dobra komunikacja z firmą.

Aktualność
Witamy serdecznie wszystkich użytkowników platformy GoWork.pl,

Z wyrazami szacunku,
Zespół JOBZONE NORGE AS
Lidia

Czy na forum są osoby, które uzyskały zatrudnienie w Jobzone Norge? Czy możecie się wypowiedzieć na temat tego, jak wyglądały rozmowy rekrutacyjne? Na jakie stanowiska aplikowaliście?

zbyś
@Lidia

Pracowałem u nich 5 lat na północy ti od Bodø do Vardo ocena agencji pozytywna - wypłaty na czas, kontrakty przedłużane min tydzień przed końcem bieżącego . Najlepiej rozmawiać z Norwegami - co wynegocjujesz przed wyjazdem to masz np zwrot za bilet ,stawka ,cena mieszkania . Tak że północ polecam - wiele złego słyszałem o oddziale w Trondheim aaaa i pracowałem jako cieśla

Darek

Szukam jakichs konkretnych opinii i informacji ale w ofercie pracy dla spawaczy nic nie znalazlem. Nie ma tez podanych warunkow i kosztow zakwaterowania. Brak info jaki system pracy: rotacyjny czy sztywny ( 8 godz). Trudno podjac jakakolwiek decyzje .Czy ktos ma jakies naprawde rzetelne informacje poza tymi ze jest taka firma posredniczaca i ze szuka ludzi ? Pozdrawiam!!

Irena

Agencja pracy Jobzone pomaga pracownikom znaleźć pracę w Norwegii. Na stronie firmy pojawiają się ogłoszenia w pracy w Oslo i Bergen. Czy użytkownicy forum, którzy odwiedzają ten wątek i znaleźli pracę przez tą agencje mogliby dodać kilka informacji na temat zatrudnienia? Czy na miejscu jest koordynator z agencji, który opiekuje się pracownikami? Jak wygląda sprawa z zakwaterowaniem i ubezpieczeniem zdrowotnym? Czy leży to w gestii pracownika, czy agencji? Czekam na wasze opinie.

Irena

Jakim pracodawcą jest agencja pracy Jobzone Norge AS? Na jakie stanowiska najczęściej firma ta otwiera rekrutacje? Co moglibyście również powiedzieć o aktualnej atmosferze w miejscu pracy i warunkach zatrudnienia? Proszę o pozostawienie na tym forum wszystkich aktualnych informacji dotyczących Jobzone Norge AS. Z pewnością zainteresują one osoby rozważające rozpoczęcie współpracy z tym pracodawcą.

Zostaw merytoryczną opinię o Jobzone Norge AS - Norwegia

• Jak się pracuje w Jobzone Norge AS?

Zobacz opinie na temat firmy Jobzone Norge AS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobzone Norge AS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jobzone Norge AS