Opinie o Starlit Accounting Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Starlit Accounting Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Starlit Accounting Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Starlit Accounting Sp. z o.o. w Wrocław

Kandydatka Nowy wpis

Poziom rekrutacji pozostawia bardzo wiele do życzenia. Pan prezes na rozmowie na "Asystentkę Zarządu" zadał mi świętą trójcę zakazanych pytań: 1) Jaki jest mój stan matrymonialny 2) Czy mam dzieci 3) Czy planuję mieć dzieci Zadawanie tych pytań jest po prostu niedopuszczalne. Do tego wymagania na 2 strony A4, a proponowane wynagrodzenie po prostu śmieszne. Sami oceńcie sobie co to za pracodawca. Dla mnie była to strata czasu.

Starlit Nowy wpis
@Kandydatka

Dziękujemy za podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat naszego procesu rekrutacji. Jesteśmy zobowiązani do przestrzegania najwyższych standardów etycznych i profesjonalnych, a zadowolenie kandydatów jest dla nas priorytetem. Przykro nam, że poczuła Pani dyskomfort podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Chcielibyśmy podkreślić, że nasza firma ściśle przestrzega przepisów prawnych dotyczących procesu rekrutacji, w tym unikania pytań, które mogłyby być interpretowane jako dyskryminacyjne. W każdej rozmowie skupiamy się na kwalifikacjach, doświadczeniu oraz umiejętnościach kandydatów, które są istotne dla danego stanowiska. Rozumiemy, że każda sytuacja wymaga indywidualnego rozpatrzenia, dlatego z chęcią omówimy tę sprawę bardziej szczegółowo. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem HR, abyśmy mogli lepiej zrozumieć i wyjaśnić wszelkie Pani wątpliwości.

Dlaczego tak uważasz? Jak wygląda tam praca? Dużo obowiązków, rotacja pracowników, jakie wynagrodzenia?

Pracownik Nowy wpis

Pracuję w Starlit już jakiś czas i jestem zdziwiona tak negatywną i pozbawioną konkretów opinią, która jest daleka od prawdy. Jedna wielka tragedia to chyba ostatnie stwierdzenie, którego bym użyła, żeby firmę opisać. Jeśli masz z jakiegoś powodu takie odczucia, to może było warto to wyjaśnić podczas pracy w Starlit, chociaż wątpię, że faktycznie jakieś bardzo negatywne sytuacje miały miejsce.

Firma Starlit Accounting Sp. z o.o. szukała pracownika na Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

Zleceniobiorczyni

Minęło kilka lat odkąd tam pracowałam (krótko) ale trafiłam na ogłoszenie i mam wrażenie po jego przeczytaniu, że podejście szefostwa się nie zmieniło - preferują B2B.

Ania Nowy wpis
@Zleceniobiorczyni

jak wyglądała tam praca wtedy? możesz coś więcej opowiedzieć?

ewelinka

dużo dobrego słyszałam o tej firmie jako pracodawcy i zastanawiam się czy nie podjąć u nich zatrudnienie, i negatywnymi komentarzami mnie ewentualnie nie odstraszycie, ale jakoś nie widzę ich aktualnych ofert pracy. prosze pomóżcie mi znaleźć jakieś i napiszcie jak ewentualnie się u nich teraz załapać na jakąś fajną rekrutację

kandydatka
@ewelinka

Firma nie szanuje kandydatów- mimo deklaracji, że da odpowiedź na temat wyniku rekrutacji - nie udziela jej.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Starlit Accounting Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa - ogarniacz(ka) spółek?

Zostaw merytoryczną opinię o Starlit Accounting Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Starlit Accounting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Starlit Accounting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Starlit Accounting Sp. z o.o.
  • Krupnicza 2/4
    50-075 Wrocław

Starlit Accounting Sp. z o.o.