Opinie o Over VDB w Lunteren

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Over VDB. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Over VDB na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Over VDB w Lunteren

Przemo!!!

Widocznie z serwerem cos jest nie tak, to sie ostatnio zdarza i to czesto. Sproboj ponownie za jakis czas, moze jutro juz ta usterke usuna...

no dobra i co dalej mi nie chce wejsc ten link

tutti frutti

Ja byłem tam dwa miesiące pojechałem w maju . Prace miałem cały czas włącznie z sobotami . 12 godzin dziennie plus sobotnie 8 . Sporo godzin więc dobre zarobki . To o pani Ani to prawda . Przyjechałem na urlop na dwa tygodnie i potem przeciągali mi ten urlop o tydzień potem kolejny i kolejny . I przestali dzwonic wogóle . Atmosfera ogólnie bardzo fajna . Mieszka się poza cywilizacją do miasta sporo drogi . W biurze maja spory (usunięte przez administratora) . Długo by opowiadać ale ja jestem ogólnie bardzo zadowolony. Jeżeli jedziesz tam z nastawieniem że bedziesz od razu bogaty i będziesz mieszkał w luksusach to nie jedz wogóle . Jakbym mógł to powtórzył bym ten wyjazd jeszcze raz .

nie jedz tm [usunięte przez moderatora] cie na kasę i wrócisz z długami

aY

a coś konkretniej? kiedy? daj znać jak będziesz na miejscu, długo czekałeś/aś na ofertę?

aY

hej a wyjeżdża ktoś może w najbliższym czasie?

siemka

[usunięte przez moderatora] dzwonisz mowisz ze chcesz pracowac, nie godz sie na pakowanie kurczakow a zarobki 8 euro z hakiem na czysto do reki 5 euro wiec sobie policz czy warto dostawac co srode przelew w wysokosci 200 euro

zaba

witam, mam pytanie odnosnie opisu wyzej, czy naprawdę są wyplacalni, i jak to załatwić ten wyjazd, możesz pomóc, i ile miesięcznie mniej wiecej na czysto zarobisz ????

mycha

Pracowałam w VDB 3 lata i niestety, ale nie mogę powiedzieć na tą firmę ani jednego złego słowa..Fakt wszystkim kieruje (usunięte przez administratora), ale ktoś niestety musi się tym zajmować..nie dziwie się Jej, że czasem reaguje jak reaguje, ale ludzie posłuchajcie czasem innych jakie pierdoły opowiadają przy okienku..z jakimi (usunięte przez administratora) dzwonią na biuro..dorośli ludzie, a zachowują sie jak dzieci..moim zdaniem za dużo osób ingieruje w życie prywatne innych ludzi, a to dlatego że wiekszość z Nich tak naprawdę nie ma swojego życia prywatnego..z zazdrości..z zawiści, że inni mają trochę więcej, lepiej im się powodzi, mają godziny czy też poprostu są szczęśliwi itd...Vdb jest tylko i wyłącznie pośrednikiem pracy, a wymagacie od Nich Bóg wie czego, a tylko nieliczni z Was potrafią komunikować się w obcym języku z Holendrami..zadajcie sobie sami czasem pytanie na ile Was tak naprawdę stać..? Bo jeśli tylko na tyle, by przyjechać zagranicę do pracy, pracować z nadętą miną i narzekać to troszeczkę za mało w życiu, by osiągnąć jakiś cel czy też spełnić swoje marzenia..A (usunięte przez administratora) Was w tym nie wyręczy..Polecam jak najbardziej VDB jako Uitzendbureau, bo jeśli się chce nadgodziny to oczywiści je dają i pensja wypłacana jest co tydzień bez żadnych opóżnień..Jeśli tak naprawdę przyjeżdżasz tu tylko po to,by dorobić się czegoś, a nie po to, by pić i się zabawiać to zarobisz i odłożysz..Zakwaterowanie dobre tylko relacje międzyludzkie na domkach są czasem beznadziejne, ale to można ominąć..A osobom, które tak strasznie narzekają na VDB radzę zadać sobie pytanie co tam jeszcze robią skoro im tam tak źle i niedobrze..??? Brak odwagi do nauki języka? Brak odwagi, by znależć sobie samemu mieszkanie i pracę? Czy strach przed tym, że trzeba bedzie wszystko samemu załatwić i zadbać o siebie? Myślę jednak, że to strach przed tym, że (usunięte przez administratora) nie będzie już Wam (usunięte przez administratora) podcierać jak małym dzieciom i wszystkiego załatwiać..Z pozdrowieniami i podziękowaniami za miłą współpracę (usunięte przez administratora)

ona

firma jak najbardziej wypłacalna praca też nie jest zbyt ciężka ale to jakie maja podejście do pracowników zostawia bardzo dużo do życzenia.. traktuje się tam ludzi jak bandę kretynów która nie ma prawa poprosić o nic. szkoda że ci którzy nami dyrygują zapominją kto zapiernicza na ich ciepłe posadki.. pozdrawiam pozytywnych tam pracujących bo jest ich naprawdę sporo:)

TOMEK

Pracowałem w tej firmie jest dobrze jak robisz tak jak każe Pani Ania .Mieszkania syf ,brud. .Traktuja ludzi jak smarkacze.dajcie ludzie spokoj z ta firma

tomek

VDB-NAJGORSZE BIURO POD SŁONCEM DOPIERO WROCIŁEM Z TAMTAD PRACOWALEM W BOR PAKOWANIE NIBY FILETA [usunięte przez moderatora] NIE RADZE TAM JECHAC POZDRAWIAM

el polako

Dziwia mnie te opinie prawda taka ze w holandii jesli chodzi o biura posredniczace prace to wszedzie jest podobnie podobni ludzie domki to samo jedyna roznica polega na wyplacalnosci i godzinach pracy sa biura gdzie tych godzin nie ma i z pieniedzmi jest roznie, pod tym wzgledem vdb jest solidne 100 procent wyplacalnosci i praca na biezaco

marko

siemka,zwlascza \'nowki\'to prawda miodu nie ma,ale jak pracuje w Vdb to moje dzieci maja to co potrzeba,oplaty na czas za dom,mam na dlugi,ogolnie nie narzekam bo 40h przekraczam tyg.ale cos za cos trzeba znosic patologie..dlugie dojazdy do pracy,chatki sa lepsze i gorsze no i jak jeden z drugim wiekszosc przepije i przepali itd..to do domu niewiele przesle a wtedy niemilo jest.Same negatywy tu czytam..Ja wiem jedno trzeba uczciwie pisac bo sa negatywy,ale pozytywy tez.

zmartwiona

czytam i jestem coraz bardziej przerażona mój mąż tam pojechał żeby zarobić na leczenia naszego dziecka....narazie pisał że daje rade i wytrzyma dla nas,martwię się o niego...

gsgsdf

vdb [usunięte przez moderatora] traktują ludzi jak przedmoity podpiszą kontrakt na 1 rok a po 2 tygodniach cię wyżucą i niewypłacą i na dodatek masz wracać na swój koszt [usunięte przez moderatora] lepiej szukajcie gdzieś indziej pracy

xxxx

macie jakies numery do innych firm w holandii. Bo ta VDB to nie firma. A pilnie musze wyjechac za granice poniewaz potrzebne mi pieniądze.Jak macie to piszcie tu na frum. Pozdrawiam

Naprawde nie polecam pracowalem tam sporo czasu i w koncu przejzalem na oczy Pracownikow maja za nic Wiec nie polecam wcale

nieznajoma

witam pracuje obecnie w tej firmie jak narazie mnie pani ania nie oszukala i mam dobre warunki mieszkaniowe i dojazd do pracy bardzo dobrze mi sie pracuje w tej firmie mozna trafic na rózna prace lekkka lub bardzo cięzka ale z duzymi godzinami sa tego plusy i minusy pozdrawiam :)

Julek

Pracowałem w tej firmie jest dobrze jak robisz tak jak każe (usunięte przez administratora).Mieszkania syf ,brud ,myszy.Traktuja ludzi jak smarkacze

Zostaw merytoryczną opinię o Over VDB - Lunteren

• Jak się pracuje w Over VDB?

Zobacz opinie na temat firmy Over VDB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Over VDB?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Over VDB?

Kandydaci do pracy w Over VDB napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Over VDB