Jan Zandbergen w Holandii

Veenendaal

Opinie o Jan Zandbergen w Holandii

Lukas

Witam. Intetresuje mnie lokalizacja Haarlem i praca przy pakowaniu boczku. Czy ktoś może udzielić informacji odnośnie zakwaterowania jak i samej pracy. Jak to wygląda? Jade przez agencje Hobij.

czu1

ludzie uciekajcie ,nie zaczynajcie tam pracy dziennie trzeba wyladowac recznie od 30 do 90 ton paczek miesa ,a ten ich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zółty szef to malezyjski [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest nie polecam pracowałem 3 lata sam nie wiem jak wytrzymałem a przez ten czas pracy czuje sie jakbym 15 lat pracowa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

zainteresowana

Jakie biuro rekrutuje do tej pracy ? Pozdrawiam serdecznie

Ka Ma

Podłączam się do pytania wyżej. Jak wygląda praca w tym zakładzie? Zaczynam tam w poniedziałek...

marti

Witam! Czy ktoś wie coś na temat nowej fabryki drobiu w Veenendaal?

sylwia
@marti 21.06.2016 15:46
Witam! Czy ktoś wie coś na temat nowej fabryki drobiu w Veenendaal?

Witam mam pytanie czy jedziesz do Veenedaal pakowanie mięsa (piersi z kurczaka ) jak tak to przez jakie biuro czy już wiesz gdzie będziesz mieszkać? proszę o odpowiedz. Pozdrawiam. Sylwia

?

A wiesz może jak jest z pakowaniem boczku w zandbergen? ciężko?

pracownicy

Pracowaliśmy w tej firmie i musze powiedziec ,ze praca fajna.Ale co do trzech osób to poraszka!Poraszka to jest na pakowaniu piersi z kurczaka tam pracuje małżeństwo ktore na początku sa bardzo mili kolezeńscy,ale pozniej jak cos im nie pasuje to robia tak ze wylecisz z pracy bez zadnego wyjasnienia.Tam wylecialy nie jedne osoby przez nich bo boja sie o swoje [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Boja sie o soje kontrakty i o kredyt...Szkoda nam tych ludzi,bo sa zaklamani i....

Zostaw opinię o Jan Zandbergen w Holandii - Veenendaal

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jan Zandbergen w Holandii