Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
Jarosław
13.04.2023 22:05
Były pracownik
Uważajcie na ten oddział agencji pracy Workstead ponieważ gdy zaczniecie pracę tutaj czeka was (usunięte przez administratora)ze strony koordynatora (usunięte przez administratora) zolltana i trafiacie na lokacje która jest odcięta od świata gdzie do sklepu jest 12 km przerabiają oborę na mieszkania gdzie jest smród szamba nie ma w ogóle jakich kolwiek warunków mieszkaniowych a w biurze pracujące Polka w tym oddziale obstaje za wersją koordynatora oto kilka zdjęć z lokacji i terenu ostrzegam wszystkich Polaków którzy mają godność POLACY MIEJCIE SWÓJ HONOR
Nowy wpis
HONOR
06.12.2025 19:01
Pracownik
NIE WIEM O CZYM PISZESZ, POZA SYTUACJA Z MIESZKANIAMI. SA W ZLYM STANIE I TAM NIE MA ZADNYCH POLAKOW I LEPIEJ ZEBY NIE BYLO. NIEKTORZY SA JESZCZE GORSZEGO ZDANIA, NA TEMAT TEGO, SKAD PRZYJEZDZAJA DO HOLANDII, TURYSCI, TAKZE DO HOTELI !
Nowy wpis
HONOR
06.12.2025 19:06
Pracownik
PISZESZ, ZE PRACUJE KOBIETA. NIE PRACUJE I NIE MA Z NIA KONTAKTU. LUB NIE MA Z NIA KONTAKTU. JEDNAK MILO, ZE JEST WLASNIE KOBIETA, A NIE WYJACY I LKAJACY PRACOWNIK, KTORY COS PROBUJE POWIEDZIEC W MIESZKANIACH O "ARBEIT." JEZYK NIEMIECKI NIE JEST DLA POLAKOW I RUMUNOW. JEZYK ANGIELSKI JESZCZE BARDZIEJ JEST ODLEGLY OD JEZYKA POLSKIEGO I RUMUNSKIEGO. OBECNIE, PRACOWNICY NIE MAJA PREDYSPOZYCJI, I ZDROWEGO CIALA. DALEJ PALA PAPIEROSY I SPOZYWAJA ALKOHOL, A ZASADY DOBRE, JAK HIGIENA OSOBISTA Z KOSMETYKAMI NA PORCELANIE, ZAMIENIAJA NA TRZYMANY, UKRYWANY W SZAFACH ALKOHOL W BUTELKACH. WLACZENIE SWIATLA, GASZENIE SWIATLA. TAKZE WYPOWIEDZI W JEZYKACH ANGIELSKICH SA MALO ZROZUMIALE. PRACOWNICY ROBIA ZDJECIA, A NIE PRACUJA. NIE WYCHODZI IM WOWCZAS PODSUMOWANIE PRACY. DOBRZE, PRZYNAJMNIEJ, ZE SA PRZYJAZNIE NASTAWIENI, I NAJLEPIEJ GDY ICH NIE MA, TO ZNACZY MEZCZYZN, BIEGAJACYCH PO MIEJSCACH PRACY.
Zostaw merytoryczną opinię o Workstead Renswoude
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.