Opinie o Atlas Meble Kuchenne Sp. z o.o. w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Atlas Meble Kuchenne Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Atlas Meble Kuchenne Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atlas Meble Kuchenne Sp. z o.o. w Nowy Tomyśl

Roma Nowy wpis

Szukałem oferty stolarza akurat od tej firmy ale jedyna jaka mi się wyświetliła to dodana 4 lata temu. W ofercie też nie jest za wiele informacji oprócz tego, że oferowana jest umowa o pracę podano. Coś pisaliście wcześniej o ofertach na olx ale żadnej nie znalazłem. Jest a może był ktoś w ostatnim czasie zatrudniony w firmie na tym stanowisku i powie co nieco. Jakie są aktualne stawki godzinowe? 25 zł na godzinę wychodzi?

detektyw Nowy wpis

Czyżby jakieś zmiany w nazwie firmy? A może nowy właściciel?

Jakub

Czyżby konkurencja inspirowała klientów do wpisów na forum pracowniczym?

toolmaker
@Jakub

Jaka konkurencja? Przecież ta firma leży i kwiczy a konkurencja jest lata świetlne do przodu. A te nowe ogłoszenia na olx to chyba dla Ukrainy z takimi stawkami... Uciekać od tego pracodawcy.

cnc
@toolmaker

Ogłoszenia dla stolarzy i operatorów maszyn od roku albo dalej wypuszczane. Bez skutku. Nie za takie grosze...

sonczy_poncze
@cnc

Pond pół roku minęło i następny zestaw ogłoszeń się pojawił do pracy za stawki mniejsze niż praca w supermarkecie.

Iza
@sonczy_poncze

Hej, a wiesz może jak wygląda kwestia ewentualnych podwyżek w Atlasie? Czy za staż pracy lub przy przedłużaniu umowy są przyznawane?

Sławomir
@cnc

Grosze to znaczy ile? Możesz napisać stawkę dla stolarza na początek? Jak się ma już jakieś doświadczenie z innej pracy.

niedoszły Nowy wpis
@Sławomir

Chłopie tu możesz 3 tysi na oczy nie zobaczyć, doświadczenie nie ma nic do rzeczy...

Jakie są warunki zatrudnienia w Atlas Meble Kuchenne Sp. z o.o.?

niedoszły Nowy wpis

Warunki są beznadziejne

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Atlas Meble Kuchenne Sp. z o.o. na stanowisko Stolarz Meblowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Małgorzata

Kuchnia atlas montowana przez Renoma Design z Gliwic w grudniu 2019 roku do dzisiaj nie odebrana z powodu usterek, niedoróbek. Miło nie było nawet na etapie wstępnym. Ponieważ mnie stać doprowadzę do stanu mnie zadowalającego we własnym zakresie ale nie kupujcie ich mebli. Może przestrogą będzie brak opinii w necie a może mój wpis. Małgorzata Szmagała.

Czy firma Atlas Studio Hamrol z Karpicka/Wolsztyna ma coś wspólnego z Atlas Meble Kuchenne? Bo opinie w internecie również tragiczne jak ta druga.

Kitkat

Widzę, że nic się nie zmieniło przez tyle lat. Po opiniach widzę, że jak było tak jest do dzisiaj.

Iwona

Nie konkurencja tylko nie zadowoleni klienci.

grzegorz

dzis złożyłem reklamacje, ( 21.05.2020r ) napisze jak Atlas sobie poradził.

Ola

@Mirian czemu nie polecacie? Ale jako klienci czy pracownicy bo to w sumie kluczowe...

Mirian

Znamy, ale nie polecamy, dziwota że koleżanka obcina :) pozdro dla klijentow

Dan

Firmę omijaj bo znaki kierują! Ale polecam PANA od robocizny :) szeroki łuk mi się podoba

Iwona

Niestety reklamacja od czerwca nie załatwiona. Fronty przyszły uszkodzone. Nie polecam kuchni!

Powiedzcie co się dzieje teraz w Atlas - Meble Kuchenne Sp. z o.o.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o miejsce pracy?

Szczera prawda

Stabilna praca w komfortowych warunkach. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego wykształcenia i kompetencji.

tom
@Szczera prawda

nieprawda i jeszcze raz nieprawda! praca niestabilna, w fatalnych warunkach, kiepsko płatna, zero zapłaty za nadgodziny, szefostwo tylko dokłada pracy i wymaga co nie idzie w parze z jakimkolwiek dodatkowym wynagrodzeniem.

Sławomir
@tom

Piszesz, że nadgodziny nie są płatne. Czy w związku z tym można za nie odebrać dzień wolny w dogodnym terminie?

operator

Po przebiegu rekrutacji oceniam firmę negatywnie. Uczestniczyłem w niej w upalny dzień. Na drzwiach biur napisy "pomieszczenie klimatyzowane" a wewnątrz...... chyba 35 stopni. Nic na temat stanowiska się nie dowiedziałem, osoba rekrutująca zadawała tylko pytania. Miała oddzwonić z informacją o wyniku rekrutacji ale wysłany został tylko sms bez podpisu. Pracy nie dostałem prawdopodobnie z powodu zbyt wygórowanych oczekiwań finansowych. To chyba dobrze bo coś mi się wydaje że firma słabo stoi finansowo. Otoczenie zakładu zaniedbane, brak ochrony/portiera, nie słychać nawet pracujących maszyn czy wyciągów. A ogłoszenie powtarza się od wielu tygodni. To mówi samo za siebie.

Daria

Jak wygląda wynagrodzenie w firmie? Rzeczywiście jest uzależnione od ilości wykonanej pracy? Czy można liczyć na premię?

(usunięte przez administratora) Oceniając firmę w skali od 0-10 to daje -100000 . Nie kupujcie u nich kuchni, najgorsza firma z jaką miałem do czynienia kiedykolwiek. Płacisz grube pieniądze żeby się potem prosić aby raczyli PO ROKU przyjechać i zrobić meble kuchenne. Fronty przyszły porysowane, elementy niekompletne, dział reklamacji chrzani się z tym od paru miesięcy i dalej mają mnie w (usunięte przez administratora) !! Najwidzoczniej skończy się sprawą w sądzie...

Igor

Wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od ilości pracy. Pewnie trzeba by w tym temacie poprawić to i zarobki będą wyższe,

Kaka

zenada! Nie polecam! człowiek tam nie jest w stanie zarobić żeby utrzymać dom i dzieci. Wypłata w granicach 2 tys. Słabo na maxa.

Karo

Hej, szukam opinii na temat pracy projektantów w studiach projektowania kuchni- dużo stresu?

Zostaw merytoryczną opinię o Atlas Meble Kuchenne Sp. z o.o. - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Atlas Meble Kuchenne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atlas Meble Kuchenne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Atlas Meble Kuchenne Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Półwiejska 31
    64-300 Nowy Tomyśl

Atlas Meble Kuchenne Sp. z o.o.