Opinie o Calfrost Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Calfrost Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Calfrost Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Calfrost Sp. z o.o. w Kalisz

szlachcic

kochani zagladajacy ja rowniez pracowalerm w tej wspanialej firmie ogolnie to jak ktos ma nerwy i nie ma co robic z wlasnym zdrowiem to polecam to taki zaklad jak auschwizt czyli jak ktos juz przesilony to go trzeba wyjebac a puki co sprawnie to robi zastepca hitlera z rodu bazantow ktory skonczyl magisterke wlazac w (usunięte przez administratora) swoim przelozonym taki tez wlasnie styl prowadzi w tym ze wlasnie zakladzie a i dodam jesli kobieta w wieku od 23 do 30 lat ma jakies175 fajna (usunięte przez administratora) i mila facjate z pewnoscia awansuje i nie musi nic wiedziec ani umiec takze polecam na stanowisko wkj badz majstrowa pozdrawiam

Do Ebo

O jakich Ty kłopotach mówisz, chyba,że jesteś wśród donosicieli albo sam nim jesteś. Komórka tak, żeby mieć Ciebie na okrągło a samochód, to tylko z tego co wiem są obecnie dwie osoby a raczej jedna pseudo dyrektor bez wiedzy ale za z wielkimi zdolnościami do podsłuchiwania i donoszenia (wazelina). Smaruj tak dalej.

Dziadowska firma a zwłaszcza jej kierownictwo w jednej osobie, które doprowadziło do zwolnienia naprawdę wartościowych pracowników, po to żeby pozostał i awansował donosiciel nie nie potrafiący.Nikt, kto będzie miał więcej rozumu jak "on" się w tej firmie nie utrzyma zwłaszcza po wymianie samej góry.

Co tam się dzieje? Najpierw pogonili prezesa a teraz dyrektora handlowego???!!!

Przedstawiciel Handlowy

Szybko bo ludzi się przewija tam masa. Niby obiecują dużo w praktyce jest inaczej.

Kilka pytań o zarobki, czy sobie poradzę itd.

Niedawny pracownik

Ciężka atmosfera, którą trudno było znieść nie dala popracować dłużej. Ja się zwolniłem, gdyż pan "x" był nie do zniesienia mający poparcie byłego już prezesa na szczęście firmy.

Zbychu

Pracowałem tam 12lat imuwie rze to oszuści ale miałam 1200zl premią

Lysy
@Zbychu

Ty Zbychu `ty masz problem max z pisownia hahhahah ze a nie rz tuku jeden :D

O czym Ty kolego mówisz ? w łaski szefostwa !!! Będziesz od nich mądrzejszy, to Ciebie zniszczą, gdyż boją się mądrzejszych od siebie , bo są nieudacznikami, którzy potrafią tylko szpiegować i donosić.

bty44

moim zdaniem ta firma nie jest ideałem to prawa ,bo szkolenia na stanowisku pracy brak , kasy za umowę zlecenie jest brak .może to znak czasu by zmienić zasady na normalne ....

Do Jacka

Z wypłata pensji bywa różnie, lepiej myśl o ciekawszej firmie.

Jacek

Szukam pracy,widzę,że są oferty z Calfrostu.Mam książeczkę sanepidowską i uprawnienia na wózki widłowe,ale po waszych wpisach się bardzo zniechęciłem.Szukać gdzie indziej ?Czy te liche pensje wypłacają chociaż na czas ?

No cóż widocznie Pan prezes obawia się ludzi niejednokrotnie mądrzejszych i uczciwszymi od niego samego, a stara się otaczać ludźmi słabymi bez własnego zdania. Powodzenia, zobaczymy jako on sam długo posiedzi na swoim stanowisku. Niema złych podwładnych, są tylko źle zarządzający.

Gość 2

Pytanie do Nuny: O czym świadczy fakt, że co sezon zachodzą zmiany personalne na najwyższych stanowiskach (dyrektor działu handlowego, szef produkcji, inżynier mechanik, menager exportu z biegłą znajomością języka angielskiego)? Czyżby wszyscy, niezależnie od działu, który reprezentują, byli nieudacznikami i chcieli tylko jakoś przetrwać? I to pomimo widocznych efektów ich pracy? Czy tak działa "dobra" firma?

Bałagan i nic więcej a zmiany kadrowe w niesamowitym tempie. Była dyrektorka, niema, czystki w pionie technicznym. Kto będzie następny ?

gość

Co racja to racja. Kij ma dwa końce, takie działanie prędzej czy później się odda. Nie ma ludzi nienaruszalnych nawet samej góry.

Gość 2

To duży błąd dla firmy, gdy nie bierze się pod uwagę kompetencji pracowników, ich zaangażowania oraz efektów ich pracy, a kieruje się jakimiś wyssanymi z palca kłamstwami i donosami. Mobbing, chaos, brak przepływu informacji, niepełne informacje, donosicielstwo - oto pożądane wartości. Ale i na "przybyszy" z innych miast też przyjdzie pora.

gość

Jak czytam co do dziwnych zachowań niektórych ludzi w firmie, to chyba prawda, bo ostatnio zwolniono dobrego człowieka zarzucając mu brak wyników.

gość

Na jakie Ty kolego kwoty liczysz ?, chyba te minimalne ale za to praca na wiele etatów w jednym i to za marne ochłapy o ile będziesz donosicielem, to przetrwasz.Uczciwi nie mają czego tam szukać.

gość

Na jakie Ty kolego kwoty liczysz ?, chyba te minimalne ale za to praca na wiele etatów w jednym i to za marne ochłapy o ile będziesz donosicielem, to przetrwasz.Utrzciwi nie mają czego tam szukać.

gościu

Ja pracuje i nie jest żle....A jak ktoś chciał by kasę za nic nie robienie to niestety tamten ustrój minoł bez powrotnie :D:D:D:D:D:D:D

Shunter

Ludzie nie piszcie bzdur wcale nie jest tak tragicznie praca jak każda inna a wszędzie dobrze gdzie nas niema.Idzie się dogadać

Zostaw merytoryczną opinię o Calfrost Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Calfrost Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Calfrost Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Calfrost Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Calfrost Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Calfrost Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Calfrost Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 130 ocen.
  • Wrocławska 31
    62-800 Kalisz