Opinie o castorama.pl - Castorama Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Castorama Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Castorama Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Castorama Polska Sp. z o.o. w Warszawa

zas

Czy planowane są jakieś podwyżki w Castorama?

Maras
@zas

Planują na jesień

klient online

Castorama Wałbrzych. W ofercie, drzwi antracyt lewe Etna w sklepie nie ma, farba Tikkurila w ofercie 5 w sklepie nie ma, wełna mineralna akustyczna 5 op. w sklepie nie ma. 3 razy jechałem 3 razy tylko po to, aby się dowiedzieć, że oferowanego towaru ni ma i ni byndzie. Na miejscu sprawdziłem jeszcze raz ofertę, produkty wisiały na stronie. W jednym wypadku dokonałem zakupu online, tydzień czekałem na zwrot kasy. Uwaga na tego nierzetelnego sprzedawcę naciągacza.

Czy orientujecie się jakie będą warunki pracy w nowo otwieranym sklepie w Kłodzku?

Mk016

Witam. Proszę o info ile w Castoramie smart zarabia kierownik? Czy jest szkolenie dla nowych kasjerów - obsługa klienta - na nowootwieranym sklepie?

Pracownik Biurowy

Brałem udział w rekrutacji do biura na Krakowiaków. Pierwszy raz spotkałem się z rekruterką która stara się zniechęcić do pracy w ramach swojej organizacji. Dodatkowo tzw śmichy chichy to chyba nie przystoją podczas rozmowy i zerkanie w kółko do smartfona. Padło hasło, że mogę czuć się bardzo nieszczęśliwy na tym stanowisku. Oczywiście nikt się nawet nie pofatygował aby do mnie zadzwonić i powiedzieć o wyniku rekrutacji. Dobrze, że znalazłem sobie inną pracę. Okropne podejście do kandydatów

Standardowe

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
klient online

Uwaga na zakupy internetowe online. Towar na stanie - zamówienie - natychmiastowa zapłata - a towaru faktycznie nie ma. Na zwrot pieniędzy za niezrealizowane zamówienie z winy Castorama, każą czekać kilka dni. Niedopuszczalne złodziejskie praktyki.

Damian
@klient online

Co to ma do rzeczy? Tutaj piszemy opinie na temat PRACY I PRACODAWCY, nie jakości obsługi klienta. jprd...

Lipa
@klient online

@klient online Idź stąd i nie wracaj! Co to ma do rzeczy?

pajac?
@klient online

gosciu nie ogarnia nawet ze czasem nie ma towaru lub na 99% zamowil jak 1szt.była. Kraj baranow

Doświadczony.
@klient online

Mam podobne doświadczenie. Złożyłem zamówienia, a na trzeci dzień wisi: towar w przygotowaniu. Zrezygnowałem, a na zwrot pieniędzy trzeba czekać. Zamawiając w innym sklepie przy braku towaru zwrot miałem tego samego dnia.

Ewelina
@Doświadczony.

To nieciekawie... A ile musisz czekać na ten zwrot pieniędzy? I przed kupnem nie było informacji, że "brak towaru"?

Wasyl

Bardzo lubię zakupy w Castorama. Na zewnątrz wisi flaga ukraińska. W środku kolory ukrainy oraz napisy alejek w języku ukraińskim. Wspaniały sklep!!!

Justa

CZy kierownik w castoramie robi jakieś ciężkie prace idę na rozmowę chcę wiedzieć i w jakich godzinach pracuje jako kierownik..

@Justa

Czasem ciężko robi (usunięte przez administratora) jak ma zatwardzenie.

Antoni
@Monika

Ale to było pytanie na serio, możesz odpowiedzieć normalnie?

Asystentka
@Monika

TWOJA ODPOWIEDZ SWIADCZY O TOBIE ????

EE
@Antoni

Ale buractwo, co za szambo wybiło

Wiesław Zielant Szczecin,

W roku 2019 kupiłem w Castoramie spalinową kosiarkę do trawy MAC Alister , symbol NLM500SP46-2. Zgodnie z warunkami w instrukcji oraz odpowiedzi z infolinii, zwróciłem się do Waszej placówki w Szczecinie ul. Ku Słońcu z prośbą o pozyskanie i sprzedaż prawego i lewego koła zębatego napędu kosiarki oraz 2 klinów /zabieraków/ pracujących wewnątrz tych kół. Dnia 20 września z sklepu otrzymałem SMS i informacją, że serwis naprawczy nie posiada części do tej kosiarki. Jestem bardzo zdziwiony! Wszystkie napędy są podobne. Przez 3 lata zmieniliście napęd tak, że są inne koła zębate? A nie do uwierzenia jest, że nie posiadacie klinów /zabieraków/ do tych kół. ? To zwykłe walce o średnicy 0,5 mm i określonej długości . Uważam, że zostałem przez Waszych pracowników zlekceważony. Jeżeli były wątpliwości to zostawiłem telefon, celem uszczegółowienia zamówienia. Najwygodniej jest ;wysłać na szczaw". Piszę gdyż parę dni temu po rozmowie z infolinią zostałem mile obsłużony i na Waszą prośbą wystawiłem dobrą opinię. MYLIŁEM SIĘ??? Szczecin 20.09.2022 r Wiesław Zielant Tel. 884 950 612, w.zielant@o2.pl

ptaszek

firma (usunięte przez administratora)ma gdzies pracownikow

Adrian 100

Coraz częściej kłopotliwe są biegające psy po sklepie. To nie sklep zoologiczny. Kiedyś przed wejściem do sklepów wisiały kartki ZAKAZ WPROWADZANIA ZWIERZĄT i powinno to wrócić. Ciekawe co na to sanepid i dwa brak kagańca w śród tłumu ludzi. Sam byłe świadkiem jak pies załatwił się na środku sklepu to nie człowiek że idzie do toalety tylko robi gdzie chce . Nie mam nic przeciwko zwierzętom i sam mam psa ale granice dobrego smaku i rozsądku trzeba zachować. Jedynym wyjątkiem w którym mógł by być wpuszczany pies z klientem do sklepu to osoba niewidoma której ze zrozumiałego powodu jest on niezbędny do funkcjonowania . Mam nadzieje że ktoś z kierownictwa to przeczyta i zajmie się tym tematem i ukróci ten proceder bo wiele znam osób które coraz mniej są zadowoleni z tych wizyt .

Milena
@Adrian 100

Jak dobrze że zmieniły się czasy, kiedy dzieci przeszkadzały kupującym i matki musiały zostawiać je przed sklepami. Zdążały się wtedy porwania. Dobrze, że te bezwzględne czasy minęły. I tacy ludzie podobni do Pana nie mają już głosu. Czepia się pan teraz psów, które są dla właścicieli członkiem rodziny. Niech pan to zrozumie i przestanie pokazywać swoją prawdziwą twarz.

Adrian 100
@Milena

Nie mówimy tutaj o dzieciach tylko o psach więc nie porównuje Pani dzieci do zwierząt :-) a jak przyjdę z Gorylem do sklepu i powiem że to mój członek rodziny też powinni mi pozwolić wchodzić z nim do sklepów restauracji i innych miejsc publicznych. We wszystkim trzeba zachować granice dobrego smaku . Zwierzęta to zwierzęta ludzie to ludzie każdy ma swoje miejsce pomimo że na wspólnej ziemi.. Przelewanie uczuc na zwierzęta świadczy o samotności i o problemach emocjonalnych odsyłam do linku fragmentu kultowego filmu w którym to jest idealnie (usunięte przez administratora)

Pawel
@Adrian 100

zgadzam się z opinią Pana Adriana muszą wrócić karteczki przed wejściem Zakaz Wprowadzania zwierząt bo psy biegające po sklepie zaczynają być plagą a jak tak dalej będziemy pobłażliwi to niedługo idąc na zakupy będziemy czuli się jak w sklepie zoologicznym

Weronika
@Pawel

nie możecie jako pracownicy sami coś z tym zrobic, wlasnie te karteczki czy musi byc jakas decyzja managera czy kierwnictwa?

Pawel
@Weronika

Pewnie w korpo samowola jest karalna to juz musi jakiś pracownik castoramy sie wypowiedziec w tym temacje. Ale karteczki Zakaz wprowadzania zwierząt muszą wrócić a zwierzęta muszą zniknąć ze sklepów restauracji hoteli dla komforu sporej większości. Bo niemoże być że wiekszośc ludzi ma sie podporządkować do fanaberi mniejszości.

Sylwia
@Pawel

W 100%jestem za wprowadzeniem zakazu wprowadzania zwierząt do sklepu

Chudekkasia@gmail.com

Dzień dobry. Mieszkałam w okolicy Rumi bardzo sobie chwale Castorame. Obecnie mieszkam w okolicy Garwolina .brakuje mi marketu Castorama .Czy w najbliższym czasie jest w planie budowa Castoramy w Garwolinie ?

Weronika

pracownicy etatowi Castoramy mają jakieś zniżki lub kartę rabatową na produkty i zakupy w sklepie ?

Truteń
@Weronika

Pracownicy Casto, nie mają żadnych oficjalnych zniżek na towary, wyjątkiem są bony pracownicze które możesz wykorzystać celem rozbicia kwoty przy zakupach ale to jest od święta lub raz do roku. Nie ma jakiejś bonifikarty lub zniżek w ramach pracy... Ale jako pracownik widzisz jako pierwszy towary uszkodzone, wycofane lub z wadami i wtedy za niewielkie pieniądze możesz je odkupić od sklepu żeby nie poszły w straty, bo budżet strat to jedna z ważniejszych rzeczy w tej firmie haha.

Nie podobają mi sie te ich umowy przez agencje co są na miesiąc. Potem trzeba podpisywać na kolejny miesiąc. Potem może dostaniesz przedłużenie. Praca jak praca .Na magazynie ganiają nie można się na chwile zatrzymać jak na chwile się zatrzymasz żeby odsapać to ganiają żeby robić dalej.

KLIENT

Pisze ze by nie nękali meilami reklamówkami jakimś szajsem ,ale bez skutecznie niczym cepy ,ciągle nękaja co za szubrawce!!!

Abc

Czy w tej firmie można liczyć na dodatek stażowy?

smiesznie
@Abc

Nie. Nowi pracownicy zarabiaja wiecej niz starzy.... Ci ze stazem robia obowiazki kierownikow za stawke pracownika.

Logistyk

Praca na logistyce to dno, czarne owce castoramy. Wszystko, czego nie da razy zrobić sektor handlowy, przechodzi na logistyków. Od ponad 3 lat nic nie zmienia się na lepsze, ciągle tylko dokładanie roboty, co uzasadniają tym, że "firma się rozwija, musimy stawiać sobie nowe poprzeczki". Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie brał tej pracy na poważnie, stąd taka duża rotacja i wieczne braki w ludziach. 3 soboty w miesiącu zmarnowane, przerzucanie dziennie po kilka ton płytek/paneli na wózki klientowskie lub palety, do tego kompletowanie sotów i internetówek w coraz to większych ilościach i wymuszany pośpiech jak w pracy na akord. W każdym markecie powiedzą ci, że klient jest najważniejszy, jednak tutaj przeszło to o kilka leveli wyżej. W szatni zazwyczaj śmiechy i pogaduchy, jednak jest wiele osób, które otwarcie tego nie przyznają, a mają to gdzieś z tyłu głowy, że jest nam poniekąd wstyd, że musimy chodzić z kanapkami po magazynie, bo logistyk nie zasługuje na przerwe, bo kto obsłuży klienta, jak na zmianę na wielkim magazynie przyszły 3 osoby w tym nygus kierownik, który pilnuje tylko swojego stołka, a żeby odpocząć psychicznie od hordy klientów pod magazynem, trzeba uciekać do kibla. Pierwszy raz w życiu odczułem taki atak psychiczny na moją osobe, delikatnie lecz skutecznie dano do zrozumienia, że jestem tylko (usunięte przez administratora) mam zasuwać za trzech i nawet nie pozwolono mi dojść do słowa, gdyż pan kierownik wie wszystko lepiej, nawet o sytuacjach, przy których go nie było. Mędrzec i filozof castoramy, pies na smyczy trzęsący portami przed dyrektorem, mówi że białe jest czarne, a sól jest słodka. Polityka tego miejsca to tylko i wyłącznie zagrywki psychologiczne, aby wyciskać z pracownika ile się da, maksymalizując zyski i udawać, że każdy jest równy. Nikogo nie obchodzi twój trud włożony w prace, wzajemna pomoc i jakakolwiek integracja, tutaj liczy się tylko klient i to, że zażyczy sobie 2 palety płytek za 10 minut na parking, które oczywiście trzeba będzie ręcznie przekładać, bo paleta jest zazwyczaj popękana/przemoczona.

wyjasniacz paprochow
@Logistyk

1.Praca na logistyce to dno, czarne owce castoramy- kto nie ogarnia technicznych spraw i obsługi klienta tam właśnie idzie to prawda 2.Wszystko, czego nie da razy zrobić sektor handlowy, przechodzi na logistyków.- Nie ma czegoś takiego no bo niby jak? W półkę każą ci dokladać towar za pracownika czy obsługiwać klientów? Co ty bredzisz...Odbiję piłkę- magazyn nie ogarnia dostaw pracownik musi pomoc, internetowki tez trzeba albo robic za nich albo im pomagac ze wszystkim bo nie ogarniaja obrazkow z aplikacji. Kawa?Magazyn ma doradcy nie... itp itd

James

Witam. Zastanawiam się nad złożeniem dokumentów na stanowisko doradcy handlowego. Chciałem zapytać, czy zarobki oscylują mniej więcej na tym samym poziomie co u konkurencji?

Lipa
@James

Zależy na czym się znasz? Trzy miesiące daję każdemu czasu i nie się zastanowi sam czy pasuje do tego cyrku. Ile weźmiesz tej kasy jak nic nie umiesz i za co? Napisz co potrafisz, a nie rozmowę zaczynasz od pieniędzy. XD

Gabriela
@Lipa

A czemu 3 miesiące? Serio jest aż tak źle, że ciężko wytrzymać?

lajons
@Lipa

oho kierownik sie znalazl pewnie tez stosuje rzeczy na M! To praca za pieniadze wiec glupie gadki schowaj sobie w kieszen

Alii

Hej hej halo Płock, Kto sie dostał z Was na Asystenta ds.obslugi klienta :) Jestem Ciekawa z kim bede miala przyjemnosv pracowac :)

Nowyuzytkownik

Nikt Ci oficjalnie tu danych nie poda. Ochrona Danych osobowych :) ale gdyby bylo Was tu duzo osob ktore sie dostaly to zawsze na FB mozecie sie znalezc przez zalozenie grupy etc. A jak narazie widze ze tylko Ty odpisalas/es na pytanie :)

Norb
@Alii

Ile czasu czekałaś na odpowiedz z ich strony po złożeniu cv?

Karol
@Norb

A na jaki dział składałeś?

Absurdem jest ze na magazynie nie ma jednego albo 2 pracowników do liczenia dostaw jak to kiedyś było. Na tym spółka najwięcej traci bo sporo zaufanych dostawców nie przysyła towaru i trzeba zliczać a zanim się dojdzie że czegoś nie mam to termin na zgłoszenie mija

Lidia

Serio tacy zaufani, jak nie potrafią towaru przysłać? W ogóle czemu zlikwidowali te osoby do liczenia?

Pracujesz w firmie Castorama Polska Sp. z o.o.? Jaką masz umowę?

Ola

Hej. Moze sie ktos wypowiedziec na temat zarobkow i pracy na stanowisku Asystent ds.osblugi klienta? Dzięki!

Maugoha
@Ola

4 tys brutto, tym casto zachęca... Nie licz na pełny etat - ten dla nielicznych, koleżanki podszkolą i do pracy. W czerwcu zwolniono osoby zatrudnione przez firmę zewn. Jest duży nacisk na kasy samoobsługowe, a klienci nie płacący kartą stoją w długiej kolejce... Jest czas urlopów więc pracowników mało a pracy dużo. Podwyżki były 100 zł... To nie jest dawna castorama, widoczne dookoła cięcie kosztów, dokładanie obowiązków nie wpisanych w umowie o pracę. Dyrektorzy się zmieniają, niestety na coraz gorszych i z przypadku...

Zostaw merytoryczną opinię o Castorama Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Castorama Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Castorama Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 176.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Castorama Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 113, z czego 4 to opinie pozytywne, 92 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Castorama Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Castorama Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Castorama Polska Sp. z o.o.