Opinie o Sokpol Sp. z . o. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sokpol Sp. z . o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sokpol Sp. z . o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokpol Sp. z . o. w Myszków

Agata

Bardzo cieszy mnie fakt, że aktywnie dyskutujecie o pracy w firmie Sokpol. Firma aktualnie poszukuje pracowników, a więcej szczegółów dotyczących rekrutacji można znaleźć tutaj - http://www.sokpol.com.pl/kariera W ogłoszeniach jest informacja, iż firma oferuje możliwość rozwoju i szkoleń. Chciałabym w związku z tym spytać, czy faktycznie jest możliwość awansu w strukturach firmy? Ponadto, jak często są organizowane szkolenia? Zachęcam Was wszystkich do odpowiedzi na powyższe pytania. Z góry dziękuję.

Aga
@Agata

Struktura płaska. Nie ma szczebli. Szefowie są przywozeni w teczkach. Brak możliwości awansu. Lepszy gość z ulicy niż pracownik który zna firmę i jej rzeczywiste problemy.

@Agata

Możliwość rozwoju i szkoleń jest równa zeru, tym bardziej na produkcji. O awansie nawet nie wspomnę!

@Agata

jakie szkolenia to absurd jesli ci pokarzą starzy pracownicy jak sie to robi .lub wprowadza w system komputerowy ale i tak nie wszystko bo byłbys lepszy od nich to zapomnij o jakims szkoleniu bzdety z tym szkoleniem a jak juz jest to ci starzy pracownicy pracuje tu juz 4lata i jedyne szkolenie to bhp

Pawcio

Pracowałem w Sokpolu prawie 10 lat i o 9 za Długo to wariactwo jak sobie przypomnę to mi się wy.....ć chcę, człowiek biega po całej linii jak głupi że by wydajność była a tu i tak jest źle z każdej strony. Zero zainteresowania kierownictwa nie mówię o pseudo brygadzistach chyba że jak linia stanie to dzwoni czemu z pretensjami bo to brygadzista będzie miał słabą wydajność śmiech na sali.Serwis to jakaś wielka pomyłka nie wszyscy oczywiście, Pan siedzi sobie przed kompem i patrzy czy maszyna idzie a jak stanie to szok bo on nie zarobi. Byle tylko maszyna szła a jak stoi to pan się obraża i krzyczy zero zainteresowania. Tu nie liczy się człowiek który czasem nie ma czasu iść do toalety z każdej strony człowiek jest w przenośni pchany nożem. Dziwi mnie tylko czemu ludzie mówią że tu są bardzo dobre zarobki chyba że (31 dni w miesiącu) ale jak ktoś lubi żyć że by pracować a nie pracować że by żyć to spoko. Znalazłem pracę z stawką miesięczną trochę więcej niż tu bez śmiesznych premii 5 dni w tygodniu + telefon i samochód służbowy i tylko na rano i nie w zakładzie taki wolny strzelec. Sam sobie się dziwię czemu tyle lat pod presją pracowałem a tyle pracy na pewno ciekawszej jest do o koła. Pozdrawiam kolegów z tylko z produkcji.

Pawełek
@Pawcio

Potwierdzam 100% racji w tym jest. Tak wygląda praca na produkcji.

Pawcio
@Pawełek

dzięki wielkie pozdro Pawlini

pelix12

Co prawda nie pracowałem jako pracownik Sokpolu tylko firmy innej na Mixach w magazynie to powiem wam szczerze nie warto na mixach pracować Jedynie za co plus to Magazynierzy bardzo mili i pomocni

Witam zastanawiam się nad złożeniem CV do Sokpolu i dlatego chce się spytać czy ciężka praca na produkcji i ile można zarobić na początku?

Produkcja
@Nowy

Praca ciężka 7 dni w tygodniu. Na umowie stawka godzinowa nie wiele większa od najniższej krajowej, plus jakaś śmieszna premia, zabierana za byle co.

Janusz
@Produkcja

No nie śmieszna bo ja np jak licze to mam ponad 1200 zł co miesiac premii i to regularnie...

@Janusz

1200 minimalnej i 1200 premii, szał za 7 dni w tygodniu, dla faceta w sile wieku...

Bura suka
@Nowy

Nie sluchaj glupot. Praca jak wszędzie, raz lżej raz ciężej. Nowoczesne maszyny, na głowę nie kapie w zime (usunięte przez administratora) nie marznie. Praca 7dni ale w weekendy mozesz byc a nie musisz. Kwestia dogadania. 100 % placone za weekend wiec wiesz za co robisz. Na początek ok. 3tys zarobisz. Z czasem stawka i premia wzrasta. Wiec mozna przyzwoicie zarobic jeśli chcesz. Socjal bardzo dobry. Dofinansowania roznego typu. Wycieczki, jubileusze, kasa na święta, premia roczna oraz wczasy pod grusza. Tyle w temacie. Narzekają Ci co tu długo pracują ale dziwnym trafem pracy zmienic nie chcą. Warto papiery złożyć.

Bury, ze stażem
@Bura suka

Bo w Sokołowie, jak u operatorów telekomunikacyjnych, nowy pracownik ma lepiej na start, a taki, jakimś tam stażem, żadnej poprawy, ani na stawce, ani wysługi lat. Nikt nie narzeka bez powodu, chyba ktoś ułomny.

Burys
@Bura suka

Jeśli chcesz być obiektywny, to napisz, że te 3 tys, to za przepracowany cały miesiąc, łącznie z weekendami. Jeżeli uważasz to za kokosy to do sokpolu się nadajesz bo takich tam szukają. 3 tys to powinno być od poniedziałku do piątku. Firmę stać, ale puki nie ruszy Schumacher i reszta nic się nie poprawi

Roman
@Burys

Nie prawda Burys ..nie kłam bo ja kiedys mialem w miesiacu 4 dni wolne..dwa weekendy nie byłem i wziołem 3 tys zł ..to nieprawda ze trzeba byc 30 dni w robocie zeby wziac 3 tys zł...

Miron
@Roman

Dokladnie tak..nie trzeba chodzic codziennie ..jak nie chcesz w weekend isc to mowisz wczesniej Brygadziscie że masz np wyjazd do Bielska i wtedy on na twoje miejsce ustala kogos innego a ty masz wolne i zarobisz 3 tys zl nie bedac codzien w pracy

ŚMIESZNY/A jesteś Bura S..A Socjal bardzo dobry????. 300 zł wczasy pod gruszą

@Nowy

Praca 7 dni w tygodniu.... a jak powiesz że ciebie nie będzie w weekend to niektórzy brygadziści będą chcieli ciebie dojechać za to.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sokpol Sp. z . o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii Myszków
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy OPERATOR MASZYN CNC
Team Support Sp.z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Automatyk
Myszków
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
Prometeusz

Tu już nikt nie chce pracować.Spójrzmy na handlowy.Odchodzą bo się nie da pracować w dziale.

bura bura
@Prometeusz

dyr. produkcji też przejrzał na oczy ha ha i się zwolnił na 100% generalny też długo nie wytrzyma

Żyrant z przymusu
@Prometeusz

Nie chodzi o działy, tylko o politykę firmy wobec ludzi. Wymagania coraz większe, a zarobki stanęły dawno w miejscu. Do tego brak jakiegokolwiek szacunku elementarnego. Nic dziwnego, że ludzie się zwalniają. Firma zastała się w czasach, gdy na Myszkowie i okolicy była jedyną,ale to się zmieniło. Mentalność zarządu NIE.

@Żyrant z przymusu

Kto chce pracę znajdzie, Sokpol nie jest jedyną firmą. Odkąd pracuje wiele osób się zwolniło, i to z powodu mobbingu czy poniżania przez niektórych brygadzistów lub ich zastępców. Dziwię się że młodzi jeszcze tu pracują, mają wiele możliwości! możliwości poza Sokpolem.

Pomocny

Skoro dałeś się nabrać to teraz walcz o swoje,są dyrektorzy ,kierownicy... Oni powinni Ci pomóc w tej sytuacji tym bardziej że to nie nowość w tej firmie,to już było..

Pomocnik
@Pomocny

Ty poważny jesteś? Kto Ci tu pomoże,bez przesady. W normalnej firmie taka osoba to by dawno była zwolniona. Na to jest paragraf

Pomocny
@Pomocnik

Od czegoś trzeba zacząć,jeśli kierownik czy dyrektor nie pomoże to zarząd napewno zrobi porządek

@Pomocny

Do kierownika nie polecam, polecam wyżej, Dyrektor lub Prezes.

Stefa

Co z Rambo?

Stefa
@Stefa

Czy konsekwencje zostaly juz eyciagniete?

yeti

Czy ten Pan z wąsem został zwolniony definitywnie czy nie?Jaki jest obecnie jego status?

Pan
@yeti

A co Cię to obchodzi kundlu?

Wiara w dobro

Zenek jak tu teraz przyjść do pracy ze świadomością,że byłeś nagrywany jak straszyłeś podwładnych? Pewnie zwieracze puszczają.Ciekawe kiedy opublikują nagrania lub przęslą do Zarządu i co wtedy??Dyscyplinarka i na Partyzantów.... Powodzenia -karma wraca.

Zguba
@Wiara w dobro

Brawo Ty, komentarz 100/100. Tylko, że tacy to, sumienia nie mają, ani skrupułów.

Stary wyga
@Wiara w dobro

No racja kolego

Ser Gouda

Jak tyle lat żyje to nie widziałem takich pacanow!

stary wyga

zenek też dwulicowa pała wredna gnida mam nagrania jak straszył ludzi że jak nie przyjdziesz w niedziele do roboty to na Partyzantów pójdziesz do urzędu pracy. I nie tylko jego Andrzejka też i jeszcze paru tak na wszelki wypadek, mobing jak h.j w sądzie jak bym to puścił to obsrani ha ha

SCZ
@stary wyga

To wyślij kopię do zarządu. Jeśli nic z tym nie zrobią. Będziemy mieli odpowiedz na wiele kwestii

Jack
@stary wyga

Wysłać do Dyrektora Operacyjnego plus Zarząd. Niech posluchaja.

Pejs
@stary wyga

Bo Zenek, to szkoła poprzedniego dyrektora. Zastraszanie,szczucie, zapieranie się w 4 oczy. To były jego metody. Czas z tym skończyć. Zenek był wygodny dla Pazdana????

Wiara w dobro
@stary wyga

Prześlij do Zarządu a najlepiej wstaw na Youtuba.

Abc

Zgadza się. Mleko się rozlało. Gość sam sobie nagrabił i teraz ponosi konsekwencję. Po co kopać leżącego. Już wystarczy

Gonzo

Nawijaj.

Jan

Jak to czytam chce mi sie.smiac tak nazekacie a jak chodzi o wolne czy wyjscie wczesniejsze do bardzo.mili jestescie zamiencie sie wy na tudzien czasu na brygadziste miejce wszystko pod kontrola protukvje ludzi zeby kturys sie.nie.pomylil nie pasuje do sie zwolnic a nie zachowojecie sie jak dzieci w przedszkolu macie odwage donosic 1 na 2 a tak naprawde jaj nie macie bo zaden z was by nie chcial byc brygadzista i miec wszystko na glowie i taka jest prawda

Prawda w oczy kole
@Jan

Też, mnie to śmieszy. Analfabeta próbuje, coś skomentować. Naucz się pisać po polsku. Na brygadzistę się tu nadajesz-Janie zbędny Brygadzista powinien pomagać pracownikom, a nie tak jak Wy. Nabijanie się jak ktoś nie daje rady,nie zauważanie problemów, bądź siedzenie w kantorku. A telefon do Was, to łaska, że odbierzecie, a i tak pretensje i darcie mordy, że zawracamy wam głowę.

Nadejdzie

Już będziemy to robić, bo pierwsze koty za płoty już są

Wolontariisz co nosii prubki
@Nadejdzie

Tak jak ci to sprawi ulge jedno zycie mniej

Wolontariisz co nosii prubki

Forum jest po to by niszczyć a nie pomagac a brygadzista jest po to na produkcji by wykonywac polecenia przełożonych tak zeby towar trafil na czas do klienta czas pokaze ile warte jest zycie

Burżuj
@Wolontariisz co nosii prubki

The.bil z Ciebie. Po pierwsze, On wiele żyć, ludzi upokorzył swoim zachowaniem, i wykorzystaniem. Po drugie, jeżeli brygadzista jest od wykonywania poleceń np kierowników, to ma to robić i podpierać sie pracownikami, a nie żerować na ludzkiej krzywdzie.

@Burżuj

Popieram

Patrzac na to co dzieje sie w sokpolu na terazniejsze wydarzenia uwazam z roszady brygadzistów tz zmiana brygady np' co rok rowniez na MWG przerwało by na jakis czas tworzenie sie grona wspólnej adoracji,chodza jak swiete krowy .Sokpol to nie folwark a oni czuja sie jak włodarze jest grupa ludzi którzy psuja atmosfere w sokpolu i opinia idzie w swiat nikt nie chce przychodzic tu do pracy

Bardo

Jak takie osoby mogą być brygadzistami nie tylko endriu parę innych też co oni reprezentują nic. Dać go na soniki i niech miksuje tak jak Sam karze (zrób 8palet i ić domu po5 godzinach )niech Sam pokarze przez miesiąc albo dwa jak będzie za....dalał pajac . Pracowałem w innych zakładach i brygadzistami byli normalni ludzie a nie barachło i prostaki. Ale kierowniczek pr. Lubi naganiaczy co nie

Sprawiedliwy

Napiszcie coś więcej o nożu.Zainspirowało mnie to. Czy to nóz ala Rambo?

@Sprawiedliwy

Nosi białą broń a w pracy nie wolno na to jest kodeks chyba że na produkcji pracownikowi niezbędny jest nóż.A po co jemu gdzie bhpowiec a przecież Nowak Niko się nie boii zapomniałem He He.

Adwokat Wąsa

Dobry zwyczaj nie pożyczaj, jeszcze lepszy nie oddawaj. Co to jest przedszkole?? Jak masz problem to walisz takiego odrazu w czerepak i mówisz mu żeby się gonił. Niby same chłopy robią, a jak tu czytam to (usunięte przez administratora) same. Jak się nie ma jaj to jest się(usunięte przez administratora), tak świat wyglada. Pozdrawiam

Obserwator 1

Nie ma co sobie wyobrażać. Nikt normalny tak się nie zachowuje. Ode mnie byłby strzał w mordę.

Smiechuwarte

Ale kazdy pisze ze cos widzial slyszal to czemu nie reagowal ?? Jak cos widzial czyli nic nie bylo kazdy moze cos napisac a moze tak nie bylo jak powiem ze widzialem slona w nopolowym tez uwierzycie

@Smiechuwarte

slona w nopolowym:-) nie chlej tyle. I nie broń .g.n.o.j.a.

@Smiechuwarte

Dlatego pokrzywdzeni powinni spotkać się z Dyrektorem generalnym,spisać zeznania i skonfrontować to z Wąsem. Jeśli faktycznie pozyczalt,zastraszal i nie oddawał to powinien wylecieć na zbity ryj.

@Sprawiedliwy

Uważasz, że taka (usunięte przez administratora) jak Wąs, się przyzna? On zawsze w zaparte idzie, i za plecami

@Obserwator 1

Nie musi,wystarczy zeznanie kilku osób i jest pozamiatany. Mobbing to poważne wykroczenie. Nie sądzę,żeby ktoś sobie wymyslal takie historie bez powodu.

Duch
@Sprawiedliwy

Ludzie to (usunięte przez administratora), wszystko mogą sobie wymyślić . Dlatego jestem neutralny.

Góral
@Duch

Nie podszywaj się (usunięte przez administratora)

Zocha

Na pewno się tacy znajdą. Na pewno nie tutaj. Tylko przed zarządem. Uwierz takich będzie wielu. I takim cwaniakom jak Ty, i N, szczęki Wam opadną.

Wierzący
@Zocha

Zocha oswiec mnie. Ujawnij się.

Mrs Robot
@Zocha

Oby.

POMOC

Proszę o informację jakiego rzędu kwoty pożyczył od Was ,,Żaba" Co obiecywał,czym straszył,itp.

Roman
@POMOC

Czy ten człowiek o pseudonimie Żaba jest przyjemny... akceptuje ludzi... lubi tolerancję?

Stefan
@Roman

Tak jak mu pozycza to pewnie i jest. Alechandro to jego druga ksywa...

bura bura

Na No.aka nie ma haka faktycznie tak mówi teraz na innej zmianie nowy narybek (żyranci)ha ha ha

Obserwator

Co ty bredzisz Roman?!

Duch
@POMOC

Skończcie już płakać :)

Zostaw merytoryczną opinię o Sokpol Sp. z . o. - Myszków

• Jak się pracuje w Sokpol Sp. z . o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sokpol Sp. z . o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokpol Sp. z . o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sokpol Sp. z . o.
3.2/5 Na podstawie 413 ocen.
  • Kościuszki 8
    42-300 Myszków