Opinie o Sokpol Sp. z . o. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sokpol Sp. z . o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sokpol Sp. z . o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokpol Sp. z . o. w Myszków

Tom

Co za zakład, co za ludzie:) Jak nie pisza że muszą dmuchać na bramie to znowu że premia jest źle naliczana. A nikomu nie przeszkadza że w niedziele kończy prace o 22 i za 8h zaczyna kolejny tydzień? Że rodzine widzi na tapecie w smartfonie podczas 15min przerwy na posiłek. Czy dla was jedyne co się liczy to ta premia? Macie po prostu to na co się godzicie. Gdyby jeden z drugim powiedział że mu się nie podoba to może by się coś zmieniło, ale najpierw trzeba zmienic was, wasza mentalność . Każdy kto zaczyna o tym mówić od razu staje się tym złym, niepasującum do reszty więc pracujmy dalej za 1800zł premii i nic się nie odzywajmy

prognostyk
@Tom

w sokpolu jest super dają 1800 zł premii, to trudno znależć drugi taki zakład żeby była tak wysoka premia to nie ma co narzekać bo razem z płacą zasadniczą uczyni niezłą sumkę

Płace
@prognostyk

Prognostyk Ty tępa strzała czy ty wiesz że emeryturę wyliczą Ci z podstawy lub ze stawki godzinowej a premia jest w to nie wliczana. Więc podziel sobie wypłatę bez premii na 3 bo tylko 1/3dadzą Ci zusy emerytury czyli jak tempaku zarobisz 3000zł bez premii i podzielisz na 3 to ile będziesz miał emerytury 1000zł. Dało coś do myślenia czy nie . A z tego co zarabianie to nawet najniźszej emerytury nie dostaniecie czyli ok 800zł więc nie pisz głupot że super zaklad bo premia duża bo to pracodawcy tylko się opłaca bo podatku od premi są inne a zapytajcie dlaczego na stawce wam nie podniesie _BO TO BYŁOBY JUŻ MAŁO OPŁACALNE DLA PRACODAWCY TEMPOTO

Tetra

Witam ja tam panów z Sidela 3 wogólę nie załuję już zapomnieliscie jak składaliscie ta wasza linie po 16 godzin dziennie (HAHAHA) i cieszyliscie mordy ze nowa linia ze zautomatyzowana ze praca będzie bajka pchaliście dupska a teraz przepracowali rok i płacz więc teraz zacisnąć zwieracze i robić . A jak naprawdę macie taką lipę z premiowaniem to zebrać się i do Pana Jerzego bo z tymi klaunami w biurze przy produkcyjnym to nie ma co gadać jedno gadają inne robią . Ogólnie mają zlewke powinni tam jeszcze z 3 kierowiczków przyjać robili by sobie kawkę ogladali kamerki a może i jeden drugiemu jakąś robótkę pod stoliczkiem zrobił bo teraz to oni sa tak zajęci ze szok przejdzie policzy ile jest palet pod mixy zapisze w zeszyt i do biura .

@Tetra

Twoje zdanie,masz do tego prawo! Tylko pamiętaj jak w niedługim czasie maszyny z tetry pojadą na Wschód a na ich miejsce wstawią nowe linie Pet o wydajnościach 40 tys./h to wtedy zmienisz zdanie i już nie będzie tak wesoło Tobie .... a Wszystko w Swoim Czasie Wierz Mi...Liniie Pet w Sokpolu robią największy dochód dla firmy. tetra wypala się z dnia na dzien,a nikt nie będzie dokładł do interesu.

prac-tetr
@Operator

Widzisz, sam sobie odp Sidel robi Romkowi największy dochod,a ma Was w (usunięte przez administratora) jak wszystkich Nas,żeby nie było nam realia i tetre,a Roman robi z ludzi idiotow dzieli majątek, oficjalnie spada niżej,a prawda jest inna. Niech będzie dla mnie nr 1,ale przy szacunku dla pracownika, który zapier-papier,ale wtedy zarobi,a nie to co teraz. Na głupoty jest,na telewizory dla pajaców w biurze jest, na nowe kamery jest,dla ludzi pracujących na to wszystko funduszy brak

Murzyn

Dokładnie zrobić premie zakładową na równym poziomie dla wszystkich pracowników a co do weekendów to chyba pora zacząć odmawiać ponieważ jeden robi 50nadgodzin drugi 20 a a jeszcze inny ZERO. A biorą te same pieniądze i gdzie tu sprawiedliwość ??? Nie ma sprawiedliwości . Ale pamiętajmy wszyscy jedno świat na Sokpolu się nie kończy . W niedługim czasie zarobki na poziomie 3 tyś będą w większości zakładów pracy , A wtedy zostanie tylko śmietanka która jest w tym zakładzie na układzie a takich szczurów nie brakuje i będzie dalej tyrać tyrać dla P.Romana . A i jeszcze na zakończenie w pracy nie ma kolegów są dwulicowcy, jak muzyczka zagra tak pajacyki podskakują.

@Murzyn

Operator Zgadzam się z Tobą w 100% zapomniałeś tylko dodać że te 3 tys zł to za 30 dni pracy bo bez setek zarobisz dużo mniej ok 2300zł

Roboty

Co do premiowania to sie zgadzam premia powinna być zakładowa a nie z wydajności maszyn , bo taki np. Sokownik zarobi 3,5tys za dosypanie w ciagu 8 godz pare łopatek cukru i 5 wiaderek zaprawy i on ma wydajność z maszyny ??!!!kpina stawki większe a obowiązków zero. I nie pisz mi jeden z drugim ze tam sie bóg wie co nie robi bo z zeszytu to każdy burek z ulicy po 2 tyg przygotuje soczek. A gość który obsługuje maszyny na tych super surowcach biega przy tych maszynach i naprawdę coś robi bo maszyny są w opłakanym stanie zarobi ok 500zl mniej przy tych samych godz albo nawet większej ilości godzin . CHORY SYSTEM!!!To już naprawdę jest schyłek sokpolu pracuje już w tym obozie ponad 8 lat ale tak kiepsko to dawno nie było pora chyba naprawdę zacząć szukać czegoś normalnego a z tym w najbliższej przyszłości nie powinno być problemu .

@Roboty

Brawo za wypowiedz!!! może więcej znajdzie się osób i coś napisze na ten temat? Ps. przydało by się zebranie ponowne z p. Jerzym oraz p. Rafałem i przedstawić pewne rzeczy,bo jak na razie to nikt nie reaguje na ten bałagan "premiowy" Telewizor na górze wył. od dłuższego czasu,brak jakiejkolwiek informacji na temat premii miesięcznej. Jestem za przywróceniem premii ogólnej zakładowej dla wszystkich pracowników,oraz dodatki za przepracowanie godz. weekendowych-Bo bez zmian przychodzą do pracy jedne i te same osoby i na dodatek nie mają wyjścia,tłumaczenie jedno linia idzie i nie ma kto za Ciebie stanąć bo nie umie nikt na twoim stanowisku pracować.(dotyczy się to wszystkich!)... A jeżeli Premia Indywidualna to powinna być obliczana między liniami według wyprodukowanych opakowań a nie tak jak teraz przykład poniżej na liniach sidel: sidel 1 . 13 tys./h premia z 1800 zł sidel 2. 12 tys./h premia z 1800 zł sidel 3. 32 tys./h premia z 2000 zł Ktoś chyba ma problemy z matematyką...? jeżeli S.1. produkuje 13 tys.h i jest liczony z 1800zł to S.3. powinien być liczony z 4400zł !!! może to jest i śmieszne że tak wysoka premia ale taka prawda takie realia! a jeżeli ktoś się nie zgadza z moją wypowiedzią to zapraszam na S.3. obojętnie jakie stanowisko i przepracować pełny rok! sami zobaczycie i wyciągniecie wnioski... 50% premii to ostatni bilans miesięczny wydajności czyli 2200 zł czy jest to dla was dużo za prace na S.3. ? Gdzie Linia szkła 100 % (przeważnie jest!) ma 1800/2000 tys. zł.) przy maks. wydajności 6300/h. ???...

Sokownik
@Operator

Moje zdanie na temat waszej linii jest takie że problem z którym się borykacie to Obliczanie Testu wydajnościowego linii która była robiona po inwestycjach. P.Bogumił robił wszystko by inwestycja zakonczyła się sukcesem bo w końcu od tego jest,więc obsadził linie do wydajności 5 operatorami na peryferiach i 2 na sidlu. + 3 sidlowcami oraz 3 z Acmi i 1 z Zitalia = 14 osób brało udział w teście A dziś pracuje tam max 5 osób do tego dochodzi metkowanie i nie zawsze jest ta 3 osoba na peryferiach . i Tu Macie największy problem za mało was tam a jest po czym Gonić :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sokpol Sp. z . o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii Myszków
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy OPERATOR MASZYN CNC
Team Support Sp.z o.o.
logo firmy Automatyk
Myszków
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Tajemniczy klient (zdalna)
QualitySite

Spojrzałem na PIT, z roku na rok co raz mniej odkąd jest Drewniak. Bez komentarza

D
@pracownik

Po takiej podwyżce na początku roku? To chyba leniuch z Ciebie

@D

Może nie leniuch!!!, tylko przyznawanie premii miesięcznej dla pracowników danej linii. Głupi system premieniowania!!! że jeden zarobi 2tys. bruto a drugi 800zł bruto. a ta druga osoba zrobi skali miesiąca 3 razy tyle... Bądz tu mądry...

Accccc

Chyba Roman odpisał. Tylko on ma duzo więcej Chociaż z drugiej strony 13 to też więcej niz 12. Dla ciekawskiego to kokosy. Poczekaj aż Ci Romek pokaże filmik jak przestaniesz na 2 minuty aby pogadać z kimś nawet na tematy związane z pracą. Zaraz Ci wypłata poleci w dół. Chyba że uaktywnil mikrofony i wie że go obgadywales. Odliczamy godziny. Pomachamy mu na odlot i może wszystko wróci do normy na parę dni. Jak wróci to przywiezie nowe filmy. Ale nie gorących hiszpanek tylko ludzi do ukarania. Będzie miał sporo czasu w basenie i przejrzy dużo nagrań. Dla niego dojechanie pracownika na 100 zł to sukces oszczednosci. A z boku uciekają mu miliony. Ale duma z dojechania bezcenna. Kosztem obozowe atmosfery....

ile teraz płacą w sokpolu na godzine pracy jestem ciekawy czy roman podniesie cos na godzine wiecej niz 12 zł

ciekawski
@ja

za 12 zł/h to trudno było by znależć chętnych do pracy w takiej firmie jak sokpol jest dużo więcej oczywiście brutto nawet netto więcej niż 12 no może na portierni tyle mają ale podejrzewamm że więcej

@ciekawski

co ty piszesz na start dostaniesz 12 zl brutto i tak az przyjdzie moze rok to dadza ci moze podwyzke zle jeszcze oinie o tobie czy wszystko umiesz zrobic czy jestes tz robokopem a 12 zl to podstawa jak przydziesz nie słuchaj ty innych moze oni tyle maja ale nie ty jak bys dostał wiecej od nich to by cie zjedli to sa ludzie romka przysiaknieci sokpolem

@ja

Łał aż 12 zł jeszcze na dodatek BBRRUUTTOO :-):-) jak to liczyć może jakaś premia to chociaż 1700 na rękę wyjdzie normalnie szał. Ludzie zacznijmy się szanować morze weźmy udział w programie NAJUBOŻSZY POLAK W WEKENDY I ŚWIĘTA PRACUJE GRATIS. Co tam zwykły robol przecież nie musi mieć rodziny czy czasu dla siebie

Stary

Poczekajcie aż Roman dowie się ile czasu zajmuja te nowe pomysły, jak procedury uniemożliwiają natychmiastowy serwis. Ile kosztuja te planowe przeglądy wewnętrzne i zewnętrzne. Zaraz mu wyjdzie żmija z kieszeni i ukłuje Jurka. Ile już było takich pomysłów. Części przychodzą na następny dzień, po co zamawiać na zapas... Każdy ma mieć narzędzia na stanie. Po co serwisantowi wiertarka na stanie skoro nie może mieć nawet śrubek. Itd itd. Pamiętacie ile pomysłów było w ciągu ostatniej dekady? Do każdej papierologii potrzebni są ludzie. A tym co cieszą się z nowego powiem tyle. Będziecie (usunięte przez administratora) po 10 godzin. Przyjedziecie godzinę wcześniej aby w czasie wolnym, (nieplatnym) wypełniać dokumenty, robić odprawy. Godzinę po również to samo. Roman zapamiętaj sobie jedno. Płacisz za pracę za 8 godzin. W tym czasie pracownik robi to co związane z pracą. Po za tym czasem wara od prywatnego życia. Chcesz żeby zmiany były przekazywane np o 5.30 to zapłać ludziom za te pół godziny bo to jest ich czas wolny. Jak wymagasz aby o godzinie być na stanowisku to wymagaj. Ale plac I nie cwaniakuj z listami obecności. Są karty które mówią o której ktoś wchodzi na główny korytarz czyli tak naprawdę zaczyna pracę. To po co te szopki z kartami? Bo każde 5 minut za darmo to dla Ciebie zysk. A czemu wejście przez bramkę to rozpoczęcie pracy? Bo po przekroczeniu kołowrotka już wymagasz od pracownika aby pracował. I na koniec. Ile potracilbys z wypłaty gdyby ktoś przypadkiem otworzyl drzwi od maszyny i zatrzymał produkcję tak jak zrobiles to w tygodniu. Siedź w Hiszpanii i przynajmniej nie przeszkadzaj

Olek

Pracuje w firmie od 12lat. W tym czasie nieustannie jest na mnie wywierana presja pracy w nadgodzinach. W tym okresie zdarzyło się kilkakrotnie że musiałem pracować w najważniejsze święta kościelne i państwowe. Za wszystko mi zapłacono co do złotówki, a właściwie kupiono mnie za jakieś śmieszne "setki" Chce o tym jak najszybciej zapomnieć i mam nadzieje że moje dzieci wybaczą mi że nie umiałem wtedy powiedzieć NIE! Teraz chce powiedzieć tylko jedno-regularne płacenie pensji i nadgodzin nie usprawiedliwia pracodawcy przed odbieraniem ludziom prawa do normalnego zycia ktore nie polega wyłącznie na obsłudze linii sidel!!!

Operator

Dostałeś 300 zł premii bo albo pracujesz na tetrze albo miałeś zbyt mało przepracowanych ilościowo godzin weekendowych. Ludzie na Pecie i szkle dostawali po 1000 zł brutto! Za czasów p.Knapika system wynagrodzeń tzw. 13-stej pensji był opierany między innymi za ilości nadgodzin w skali roku. Pracownicy linii Pet osiągali ponad 450/500 h a tetra 200/250 h. dlatego były różnice przy wypłacaniu. i drugim współczynnikiem było to ze tetra przez cały rok w rok ma premie mies. 80/100% a pet 40/80% przykładowo pracownik tetry zarobił w skali roku 42 tys. netto (200/250h.) a pracownik pet 36 tys.(400/500h.) tak jak wyżej pisałem-w skali roku. Ps. Uczciwy podział musiał być.!!!

porzadkowy pracownik
@Operator

Akurat pracuje,gdzie pracuje,ale gdzie tu sprawiedliwość? Jeśli pracownicy tetry maja to co piszesz przez cały rok,a Sidel mniej. Dlaczego?,bo może się starają by maszyny pracowały?, a Sidel dupa nie maszyna przynajmniej ta na H4. Wniosek wychodzi jeden,po co się starać, gdziekolwiek,czy to szkło,czy to sidel H6,H9,H4, i tak wyrównają przy premii rocznej, wszyscy zapier....ją najwięcej na szkle,a sidel H4,to albo komputer,albo aplikacja w tel android, i dniówka leci,a potem narzekać,że premia 40-50%,tylko ,że tam macie z 2500zł,a tetra ma max 1800zł,a szkło,chyba podobnie czyli ok 1800zł,no chyba,że Ci wszyscy uczeni teraz dostaną więcej. P.S. Dlaczego kryterium nadgodzin? Sidel miał max,bo dużo zamówień,a maszyny awaryjne,więc były weekendy w pracy,a szkło i tetra ma wydajność więc praca od pon do piątku, więc przestańcie p......ić,że wydajność to kryterium

@porzadkowy pracownik

Chodź popracuj na sidlu obojętnie jakim przez cały rok,to albo się zwolnisz po roku lub żona cię zostawi ,a dzieci nie będą taty poznawać!!! tetra i szkło od poniedziałku do piątku góra sobota (ranka) i 3 z przodu a sidle od poniedziałku do niedzieli + święta i nawet 3 ledwo skoczy zależy który sidel. I tu masz Sprawiedliwy podział jak H... Porządkowy pracownik. Najsprawiedliwiej było by co tydzień zmieniać sie na liniach, raz tetra,raz szkło i raz sidel ,Niema jakiejś filozofii gdziekolwiek pracować krótki czas szkolenia i jestem uniwersalny,mogę nawet być sokownikiem,bo i tam masz wszystko na kartce tylko wlać,wsypać i zamieszać! :) A jak to problem jest dla dyrekcji to wyrównać pensje ludziom!!!! a nie że jeden dostaje 3tyś. a drugi 2tyś. No już nie wspomnę o nowych którzy zarabiają więcej od starszych stażem i doświadczeniem! Wielka Kpina!!! Róbcie tak dalej to w sokpolu za niedługo Będą pracować sami renciści i emeryty,a dobre i mądre głowy odejdą do lepszego i uczciwego zakładu.

zvonimir
@Operator

dobrze mówisz...sokpol to już nie to co kiedyś...pensje w dół a wymagania w góre.

Anty
@Operator

500 nadgodzin w roku to 10 w tygodniu czyli wszystkie święta plus każdy weekend a przynajmniej każda sobota w roku. To świadczy o szacunku do ludzi przez operatora.

Luźny
@Anty

500h do tylko pocztowiec robi nic nie umie tylko dużo mówi

znawca
@Luźny

jeszcze nie jest w sokpolu tak żle skoro pracują sami polacy i przyjęć jak na lekarstwo w innych firmach w myszkowie i okolicy brakuje rąk do pracy i dziury łata się przbyszami ze wschodu.a to że są nadgodziny to się wiecej zarobi a zresztą nadgodziny są w większości zakładów,bo jak nie robi się wekendów to dzień pracy trwa więcej niż 8g

@znawca

Znawco-pracodawco, przestań się pogrążać, jak byście szanowali ogólnie ludzi,a tym bardziej miejscowych i płacili uczciwie nie było-by problemu z pracownikiem,a to ,że niby łatacie ludzmi ze Wschodu, to po pierwsze 'przybyszami' to jesteście Wy-pracodawcy,a po drugie ten pracownik ze Wschodu to podpuszczanie ludzi,dzisiaj wszyscy się szanują i za grosze pracować nie będą. I wbijcie sobie do tych bogatych-pustych głów,wolał bym uczciwie w Myszkowie pracować,płacić podatki,mieć rodzinę obok,ale tu się nie da,nie da się uczciwie żyć i pracować,za to co proponujecie,a to jest WASZA ZMOWA CENOWA,nie mówię,że wszyscy,bo są różne firmy,ale Sokpol, i większość,nie zbankrutowałaby, płacąc troszkę więcej pracownikom. Tylko lepiej zatrudnić Pana Jerzego U. (z innego miasta) nic do Pana nie mam każdy che pracować, i utrzymać rodzinę....niż szanować ludzi z myszkowa. Mam tylko nadzieję,że praca Pana Jurka i jego zarobki wpłyną pozytywnie i na firmę i na Nas pracowników P.S. bo to co słyszalem na zebraniu, że zaoszczędzona kasa,będzie dla Nas pracowników, to już 8lat temu słyszałem,a odkąd jest Dr.....k zarabiamy coraz mniej

@pracownik

Dobrze Mówisz!!! posypać Mu!!! :)

Operator

Panie Romku,Panie Jurku Nie zapomnijta o Nagrodach,tkz. 13-stej pensji!!! PS.Liczymy Na Was!!!

operator2
@Operator

13-stka, rok temu były grosze, nie pogrążaj się Operator. Szukaj lepszej pracy,a nie zebraj, jeszcze troche to tu będzie pensja jak ubiegłoroczne nagrody roczne

@operator2

Nie narzekaj na zarobki! bo nigdzie w Myszkowie nie zarobisz tego!!! a jak Tobie źle to wiesz gdzie biuro kierownicze , obiegówka i koniec tematu. A co do zeszłej premii rocznej ,jeżeli 1000zł dla ciebie to grosze ? to bez komentarza.

peperoni
@Operator

Taa dobre sobie 3000zł na rękę za 31 dni roboty;-) śmich... to w innych firmach 2500 od pon do pt

pracownik z 2012
@peperoni

Więc wytłumacz operatorowi,ciekawe kto dostał w roku ubiegłym 1000zl nagrody rocznej,chyba kierownictwo, bo jesli jako pracownik dostałem troche ponad 300zl, to k...a śmiech na sali,jeśli,to za cały rok. Teraz tylko zmiana pracy, gość pisze -obiegówka itp itd,ale jaka jest inna opcja? chyba lepiej mieć 2500zł bez pracy w weekend, i czas dla rodziny,niż ledwo 3tyś za cały miesiąc bedąc zastraszanym poniewieranym,wchodząc do pracy jestem traktowany jak potencjalny alkoholik,bo co dzień alkomat,a wychodząc z pracy jestem (usunięte przez administratora) jak mam szanować pracodawce,jak On mnie nie szanuje???

Biorca

Kolego dzingishammm przyznaj że Ci co najwięcej narzekają w tym zakładzie najchętniej chodzą w każda sobotę , niedzielę i święta. Pierwsi się zapisana na listę a jak rozmawiasz z nimi to wielce chojraki że to niewolnictwo że nie przyjdą .

dzingishammm

Ten zakład ma ludzi w d..e masz robić nawet w święta,to jest po prostu skandal. A zarobki 3000 tyś. za 30 dni roboty śmiech.Policzcie sobie ile robicie dni w miesiącu,jakbyście robili bez weekendów to 2100 na łapke. Pozdro dla niewolników :-)))

Morda
@dzingishammm

Dobrze Mówisz!!! przepracowałem 23 dni i dostałem 2300zł :) czyli stówka za dniówkę szału nima (usunięte przez administratora) nie urywa!!!

dzingishammm
@Morda

Szału nima,sokpol to już standard na poziomie innych firm w myszkowie i okolicach... 2koła i trochę to i w biedronce zarobisz :-)))))

Siiss

Witam, Orientuje się ktoś czy będą w najbliższym czasie przyjęcia do laboratorium ??

on

powinien taki planista lub dyru przyjść w sylwestra a głupi ci ludzie którzy narzekają. pierwsi przychodzą w święta sylwester w pracy w tygodniu nędz brak pracy lub przegląd maszyn tak jest zawsze i bedzie puki znajda sie chętni do pracy weekendy i nie narzekajcie tylko pracujcie na podniesienie miejsca Romka na liście najbogatszych polaków a takich planistów za jaja powinni wieszać przed zakladem

Patole
@on

Płaczą a pornole między sobą przesyłają patologia

$$$$

Musicie pomyśleć o jakiejś skrzynce zwierzeń na szatni , z tajemniczym kluczem tylko dla szefa i wyrzucić z siebie te roztargnione emocje

niewolnik
@$$$$

Uściślę, 2,5 tyś to nie mało,ale za to co robimy i jak nas traktują to jest właśnie marne, Roman się cieszy. Ty sobie tą skrzynkę wsadź w 4 litery, pajacu,bo wiesz że jest/ była na szatni. Juz był dziwny Indor, i Roman go w dupe kopnął

$$$$
@niewolnik

tak serio, może nie miał klucza do tej skrzynki??

expert
@$$$$

czytając te wasze wypowiedzi mam wrażenie że w sokpolu jest zła organizacji pracy ,złe czy nie właściwe planowanie produkcji bądż też zła organizacja produkcji trudno mi w tej c hwili jedoznacznIe wskazać winnych ale wszyscy winni po trochu a kumulacja wychodzi na końcu czyli odbija się na pracownikach.wśród pracowników są może i ludzie mądrzejsi od od dyr. produkcji czy planistów ludzie z dużym doświadczeniem którzy mogą coś podpowiedzieć potrzebny jest dialog.pozdrawiam załogę a w szczególności wszystkich NOWAKÓW filar SOKPOLU

alfa
@expert

Od dyr produkcji jest wielu mądrzejszych, a prawda jest taka,że dzięki takim Nowakom Roman istnieje, a normalni maja (usunięte przez administratora)

Radek

Piniądz zwyciężył. Wszystkiego najlepszego tym którzy przywitaja nowy rok przy maszynach w sokpolu. Brawo dla planistow. Roman będzie z was dumny. Wszystkich świętych w pracy. 11 listopada w pracy. Teraz sylwester. Sokpol twoim drugim domem i rodzina. Ku chwale prezesa. Ciekawe czy o północy przyjedzie i czy pochwali czy będzie mówić jaki to jest biedny że musi użerać się z glupolami bo np Niemcy pracują jak w zegarku. Tylko czy ktoś poza Polakami jest głupi aby jechać w każde święto. Mam nadzieję że szampan będzie smakować gdy my będziemy zapierdzielac za 100zl więcej.

Zszokowany
@Radek

To ktore linie pracują? SZOK. Przecież dzisiaj do południa miał być STOP. Nie pracuje tu rok, ale ciągle mnie ten zakład zadziwia. Wszystkiego Naj, w Nowym Roku, lepszej, tzn normalniejszej pracy dla wszystkich.. .

@Radek

Tylko Niemiec za tą pracę dostanie ze 3tys Euro, a nie marne 2,5 tyś PL

Fd

Romanie- jedź w końcu do Hiszpanii i przestań już myśleć bo widać że nie masz co robić.

Dr. Z

A jednak każdego dnia to Ty dajesz się zmuszać i dmuchasz. Więc sam taki jesteś jak napisales. Jak masz takie jaja jak piszesz to idź wygarnij Romkowi. Chyba że. Z ciebie p* i tylko na forum jesteś taki odważny Proponuję więc zastanowić się co piszesz. Wezwałes do sprzeciwu a potem cofnales się i potylnie poszedłes dmuchać. Kto tu jest głupi i infantylny?

Dd

Bardziej martwi mnie kibel na kartę. Zmuszanie do pracy 1 i 15 listopada. Niż twój alkoholizm

Dd1
@Dd

Dla chcącego alkoholizm można wyleczyć,ale twojej głupoty i infantylności to raczej nie. Jak ktoś Cię może,do czegoś zmuszać, chyba,że jesteś taka pi.da i się dajesz

Zostaw merytoryczną opinię o Sokpol Sp. z . o. - Myszków

• Jak się pracuje w Sokpol Sp. z . o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sokpol Sp. z . o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokpol Sp. z . o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sokpol Sp. z . o.
3.2/5 Na podstawie 413 ocen.
  • Kościuszki 8
    42-300 Myszków