Opinie o Sokpol Sp. z . o. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sokpol Sp. z . o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sokpol Sp. z . o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokpol Sp. z . o. w Myszków

Kacper

Słuchajcie..kim jest ten bezzębny portier w okularach z bródką?Wiecznie usmiechniety..zadowolony z siebie..podsmiechujki se robi z pracowników jakby on się czuł lepszy...Dlaczego on tak się zachowuje?Może to jest jakiś magister inżynier??

Porąbany
@Kacper

To jest Darek syn Genowefy i Mieczysława,były zawodnik MMA .-W czasie walki doznał kontuzji lewego jaja i od tamtej pory dzwiga tylko szlabany.

Kurczak

Gość jest spoko..

Kacper
@Kurczak

Boje się że naskarży prezesowi Sobczykowi że pracownicy go poniżają czy atakują i ten wyciągnie z tego konsekwencje....

He he

uczciwie- produkcja pracownik

Wiec ludzie, wyrażajcie swoją opinię,by było lepiej,chyba ,że woleliście praktyki zastraszania Drewniaka,teraz mają problem jego przydupasy, którym brakuje pleców, a jeśli przyjdzie Pan Jerry U. i spyta się jak jest,co słychać bądzmy szczerzy z Nim,albo coś poprawi, i okaże się w miarę,a jak nie to znaczy ,że kolejny sługus naszego Prezesa . Na razie Pan Jerry ogólnie, w miarę pozytyw interesuje się, pyta się co i jak,a NEGATYW za nie szanowanie pracowników produkcji-mam na myśli angaże,które nas ominęły, my też mamy rodziny ,dla których żyjemy i pracujemy.

@uczciwie- produkcja pracownik

UWAGA UWAGA PRODUKCJA NOWY DYREKTOR OD JUTRA w FIRMIE!!! W pierwszej kolejności jak będziecie mieli okazję do rozmowy to PODWYŻKI !!! Bo Wszyscy dostali tylko jak zawsze zapomnieli o produkcji!! I co najważniejsze ma współpracować z firmą tak jak mu się zagra! żeby nie było lipy że chłop z Poznania będzie dyrygował i swoje zasady wprowadzał jak jego poprzednik. Ps. Do zarządu robicie wielki błąd że kolejna obca osoba dla firmy będzie zarządzała produkcją ,zamiast swoich ludzi z niższych stanowisk wynagradzać awansami na wyższe stołki to wy dożycie do tego że w niedługim czasie w firmie będzie pracować więcej imigrantów niż ludzi co utworzyło Sokpol ciężką pracą, poświęceniem i cennym czasem dla firmy,nie rodziny!!!

Alex

No ale co mnie to obchodzi ile Fizjoterapeuta razabia?Dlaczego akurat jego zarobki dajesz w swoim linku?

sok

Poprawiam link http://wynagrodzenia.pl/artykul/wynagrodzenia-w-firmach-polskich-i-zagranicznych-w-2016-roku

Tetra
@sok

Co tu taka cisza

@Tetra

Bo nie ma Drewniaka, i jest inaczej. Tylko,że wszyscy dostają podwyżki oprócz pracowników produkcji

!@#

...może po prostu wypełnij swoje zadanie .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sokpol Sp. z . o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH
Team Support Sp.z o.o.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Myszków
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Automatyk
Myszków
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
Peciarz

Co sie dzieje z dyrektorem Drewniakiem?Czy to prawda ze go zwolnili?

Eryk
@Peciarz

Dyrektor Drewniak jest wybitną jednostką..erudytą oraz intelektualistą i jest zapewne w okresie przejściowym mającym go wywindować na jeszcze bardziej zaszczytna pozycje w całej Firmie...

Eryk2
@Eryk

No właśnie ta jednostka, ktorą nosi miedzy nogami, Go wywindowała... do nikąd, a tak chciał ludzi w Sokpolu ustawiać... Niech się teraz Euredyta ewaluuje

PK
@Eryk2

Eryk czy możesz cos wiecej w tym temacie?

Eryk-pracownik
@PK

Nic, nie mogę, bo Dyrektora prywatne życie, to Jego sprawa,problem w tym,że tylko nas próbował ustawiać, utwierdzić w przekonaniu ,że Jego decyzje są najlepsze,dużo nam narzucał... Jego podejście było czysto dyktatorskie, zepsucie atmosfery,skłócanie pracowników,szczucie, kamery, alkomat na portierni itp itd to Jego wymysły. Dyrektor skończył jak każdy człowiek może- jesteśmy tylko ludźmi, każdy popełnia błędy,ale On tego nie rozumiał,był do bólu nie adekwatny. Oby tylko Pan Jerzy okazał się normalnym człowiekiem, bo wiadomo pracować trzeba,noi każda firma rządzi się swoimi prawami,ale podkreślę normalne i uczciwe podejście do pracownika da efekty w obie strony

Stary
@Eryk-pracownik

A już myślałem że Eryk to konkretny gosciu a tu kolejny oszolom. Kamery były wymyślę drewniaka. Roman w życiu nie chciał kamer. Jerzy też nie chce i je zdejmie. Podobnie Jerzy zlikwiduje alkomat i przeszukania. Wez człowieku pomysł zanim coś palniesz. Ten cyrk należy do Romana. Sam mówił o przeszukania h i alkomacie na zebraniu w styczniu. Każdy dyrektor tylko wykonuje polecenia Romana aby byle łoś jechał na złego dyrektora a nie cudownego Romka. Wez człowieku dorosnij i zrozum kto rządzi firma. Inaczej całe życie będziesz stał przy maszynie Roman chwilowo popuscil aby przekonać wszystkich że to wszystko wina drewniaka. Małe żuczki zadowolone ze zmiany krzykną umarł król niech żyje król. A Roman dobierze się wam do 4 liter. Drewniaka nie ma. Był tylko Jurek a ty zapierdzieles 3 maja. Tak czy nie. To też wina drewniaka... Przestańcie już pierdzielic takie głupoty i przejrzyj ie na oczy czyja jest firma

Eryk-pracownik
@Stary

pisałem ogólnie, co do osoby Drewniaka, to,że Prezes gra pierwsze skrzypce, i ma Nas pracowników za nic wiemy to od dawna. Jeśli chodzi o 3 maja,akurat miałem wolne bo mam swoje zasady, i absolutnie nikt mnie do niczego nie zmusi, a jeśli mnie zwolnią, uwierz na firmie SOKPOL, życie się nie kończy...

Pet

Czy cos sie zmienilo z premiowaniem?

@Pet

Tak

Operator1

Czy wiadomo co sie dzieje z dyrektorem Drewniakiem?Rozne wersje kraza po firmie.

operator 112
@Operator1

tęsknisz za spowiednikiem? pseudo operatorze?

ZZ

Powiedzcie jak to jest,że gość,który nie nadawał się do handlowego został zastępcą Bogusia

@ZZ

Być może rodzina...? Ps.P.Szatanie Gratuluję :) :) :)

Elo

Biuro będzie musiało (usunięte przez administratora) do tego asystenci i asystenci asystentów i już braki kadry uzupełnione;) Jeszcze lepszy pomysł to przecież praktykanci. Za niedługo w firmie będzie na jednego pracownika przypadało 10praktykantow .

ona

Czegoś tu nie rozumiem.. skoro każdy tak narzeka na Pana Romana, na Sokpol to czemu po prostu nie zmienicie zakładu?

Ty chybasnisz
@ona

Już pomału zaczynamy zmieniać prace w tym miesiącu zwolniły sie 4 osoby pare osób na l4 a to podobno nie koniec praca na 3 zmiany za te pieniądze to złodziejstwo w biały dzień . Niedługo zarząd bedzie musiał zejść na produkcje i do boju.

Operator jeszcze
@ona

Nie zmienialismy bo w myszkowie bylo ciezko z praca ale teraz sie to powoli zmienia i juz zaczyna sie rotacja pracownikow , kilka osob juz sie wyswobodzilo od sokpolu i pracy 30 dni w miesiacu a kilka na l4 a wiadomo co za tym idzie. Wymogi od pracownika ogromne maja a sami oferuja coraz mniej i jak tak dalej pujdzie to nie bedzie tu komu pracowac chyba ze zbedne kierownictwo zostanie zdegradomane i pujdzie na produkcje bo sokpol to maszyna do powstawania zbednych stanowisk. Dyrekotorzy kierownicy zastepcy brygadzistow i caly batalion ludzi ktorzy siedza za biurkami a mimo to (usunięte przez administratora) na kolkach.

Dział ofert prac-Śląsk

Witam. Proponuje obejrzeć na terenie Śląska,a w szczególności Sosnowiec,Katowice,Gliwice-Zarobki od 2017r. sięgają do 6tys. zł. za pracę od poniedziałku do piątku oraz co druga sobota! Dużo ofert pracy w straży państwowej-wymagania nie są wygórowane! Polecam i zachęcam!

prognostyk
@Dział ofert prac-Śląsk

ciekawe w jakiej branży i na jakim stanowisku

Ślimok

Ciekawe czy jakby jakiś pracownik przychodząc w Niedziele do roboty na alkomacie wchodząc wydmuchał jakąs niewielką..nieznaczna ilośc alkoholu.Czy został by za to natychmiast zwolniony czy zastosowano by łagodniejszy rodzaj kary?Jak myślicie moi mili?

@Ślimok

Przekonaj się!!!

Pani A.D. pilnuj się,szala się przebrała, koniec obelżywego traktowania Nas pracowników, wywlekania wątpliwych brudów za naszymi plecami w postaci meili,zdjęć, bądź słownych uwag do kierownictwa. Spotkamy sie my pracownicy, Pan Jerzy, i Pan Prezes... KONIEC

były
@pracownik

mobing do sądu pracy

czy ktos wczesniej znał marka G czy ten facet miał juz sfatygowany beret czy w sokpolu tak mu go sfatygowano

ciekawski
@ja

Tego od Soników,czy innego? Co z nim nie tak?

@ciekawski

tego innego

Axx

Niech wróci pieczara. Za niego było dużo lepiej. Człowiek nie miał czasu na myślenie o głupotach i każdy był szczęśliwy. A teraz ludziom się w d poprzewracalo i ciągle marudzą.

Areszt
@Axx

No przynajmniej był rygorem dla każdego

Stary
@Areszt

Witam serdecz Za Pieczary byo chociarz sprawiedliwie . Nie było tych dupowłazów i podpierdalaczy , ale i tak jestem zadania że nie ma tam co miejsca zagrzewać . Kto może to niech stąd sperdala . Drew... was wykończy . To nie jest "przełożony" który coś potrafi . Tylko pezesowi w (usunięte przez administratora) wchodzi ( pamiętacie jak (usunięte przez administratora) bramę córci otworzyć . Jeden tel. I jak pies przy nodze. )

sidlowiec

A ja jestem za ankietami! Pracownik który codziennie pracuje z przełożonym zna go najlepiej. Nie chodzi tutaj o to czy goni do pracy, czy nie. Bardziej o kompetencje, stosunek do podwładnych itd. Ostatnio jak widziałem jakim tonem brygadzista z magazynu zwrócił się do jednego wózkowego to mnie zamurowało! Jak można tak sie wydzierać! I to o jakąś głupote. Pytanie nasuwa się samo-jak można powierzyć kierowanie ludźmi takiemu człowiekowi? Niewiele lepiej jest na produkcji, chociaż tam brygadziści są ciut bardziej kulturalni. Praca w ciągłym stresie i pod presją nosi znamiona znęcania się nad ludźmi, a to jest już chyba karalne. Panie Jerzy, może zatem warto poznać opinie o tych których bezmyślnie zatrudniacie na stanowiskach o których nie mają zielonego pojęcia. Robicie spotkania, tabelki, zastanawiacie się jak by tu jeszcze przykręcić śrube, nie umiecie zadbać o o zwykłą normalną atmosfere w pracy. No chyba że tutaj nie chodzi o efekty, słupki, i produkcję a o zwykłe niszczenie ludzi.

Mobing
@sidlowiec

Zgadzam się w 100 % każdy chciałby pracować bez presji bo tera to nawet nie da się tego opisać co tu się dzieje.

Tetra
@sidlowiec

Sidlowcy że was jeszcze na alkomat nie złapali to się bardzo dziwìe .

@Tetra

Mamy Immunitet sokpolowski za 7 dni pracy nie tak jak wy nieroby byle do piątku i wyjebka! Mam nadzieje że zmieni się system premiowania pod właśnie pracą w weekendy.

Patole

Patole
@Operator

Ciekawe czy żony wasze mają immunitet jak wy przepracujcie 365 dni w roku w robicie za psie pieniądze robicie a one też mają swoje potrzeby wy naiwne patafiany rodzine zaniedbujesz dom i dzieci jak miałeś czas je zarobić i siłę chyba że wychowujesz nie swoje jak swoje a może już rogi Ci rosną widać z Ciebie taki mąż wspaniały skoro żonie nie przeszkadza że w domu Cię nie ma

Ankieta

Brygadziści oceniali pracowników jednych lepiej drugich gorzej.Panie Jurku może by tak dać możliwość oceny brygadzistów i kierownictwa + dyrektora produkcji.Dać ludziom ankiety i niech wypełnią zobaczymy w tedy jacy są dobrzy.

Trrtr
@Ankieta

Co wiedział to napisał. Czym kierownik lepszy tym gorzej dla Romka. I odwrotnie. Myślisz że jak napiszesz w ankiecie że brygadzista goni cię do roboty to go zwalnia czy premia.

Areszt

Mam takie wrażenie że brygadzista brygady . 1 M.Sz. jest niezbyt miły (arogancki )i nietraktuje przynajmniej niektórych ludzi poważnie.Czy tylko ja mam takie wrażenie? proszę o odpowiedź .

aresztowany
@Areszt

Przykład idzie z gory, tak im każą Ci z biura, maja ludzi za nic, krótko i prosto-zmiana pracy jest potrzebna-tu już tylko szambo...

Pracuś

Wie Ktoś może,jak ma na imię ta fajna dziewczyna z portierni,która jest na popołudniową zmianę,taka blondynka? Pozdrawiam

Bożena :)

Pracuś

Coś więcej?

...Się okaże na grilu :)

Fd

Bożena Maria Magdalena Iwona Justyna Tyle więcej wystarczy

W

Premia powinna byc zakladowa albo przeszkolic pracownikow tak aby mogli zmieniac stanowiska i wtedy kazdy by zarobil sprawiedliwie i kazdy mial by okazje sie wykazac. Stan maszyn i surowcow zostawia wiele do zyczenia ! Potrzebne jest zebranie z Panem Romanem choc pewnie malo osob zabralo by glos bo kazdy boi sie wychylic wiec moze skorzystac ze skrzynki i napisac co i jak jest ale niech da slowo ze on ja otworzy a nie jego pozal sie boze kierownicy i dyrektorzy z przypadku ktorzy tylko generuja koszty i nigdy nic nie wiedza i ich nie ma jak sa potrzebni a w szczegolnosci w weekendy i na nockach.

Zostaw merytoryczną opinię o Sokpol Sp. z . o. - Myszków

• Jak się pracuje w Sokpol Sp. z . o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sokpol Sp. z . o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokpol Sp. z . o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sokpol Sp. z . o.
3.2/5 Na podstawie 413 ocen.
  • Kościuszki 8
    42-300 Myszków