Opinie o Propuro AS (Firma zamknięta) w Bergen

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Propuro AS (Firma zamknięta). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Propuro AS (Firma zamknięta) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Propuro AS (Firma zamknięta) w Bergen

Pan z miasta

Niedługo o firmie bedzie głośno w mediach... Odradzam

nie z jasła

miałem okazje pracować w propuro pod koniec zeszłego roku. 90% pracowników to ludzie z Jasła i okolic. Prawda jest taka że wciągają do pracy tylko "swoich", chyba że naprawdę nie mają kogo wziąć ze swojego terenu, wtedy jest szansa na załapanie się. Poza tym: pieniądze na czas, dają mieszkanie, ciuchy, narzędzia.

K.

Ooo a mnie właśnie interesuje praca w Propuor, możesz napisac coś wiecej jakie jest wynagrodzenie cyz jakis pakiet socjalny? A może wiesz coś o przyjeciach czy bedą? Pozdrawiam

bob
@K.

a jakie było niecenzuralne słowo???:D

.....Ktoś...

Pracuję w tej firmie dość długo, nie mogę nic złego powiedzieć na Pracodawcę, pieniądze zawsze na czas, narzędzia, ubrania, szefostwo dba o pracownika. Co do ludzi pracujących... to prawda (usunięte przez administratora) ale szef sobie z nich nie robi nic. Każdy indywidualnie pracuje na własną ocenę. Jeśli chodzi o firmę to Polecam a kolegów można zawsze szukać gdzie indziej

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Propuro AS (Firma zamknięta). Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Propuro AS (Firma zamknięta)