Opinie o Propuro AS

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Propuro AS? Podzielcie się swoim zdaniem!

byk

jak jest podstawowa stawka na godz

skatt
@Niewolnik 432 17.03.2018 09:41

zapomniałeś dodać że od tego roku po pendlerce...

Opinie dotyczące pracy w Propuro AS to cenne wskazówki dla osób rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

pracodawca

Zapraszamy na rozmowe rekrutacyjna w Krakowie.

W dniach 6 i 7 marzec w hotelu Puro w Krakowie bedziemy do Waszej dyspozycji.

Osoby z kwalifikacjami i doswiadczeniem w zawodach:

- ciesla konstrukcyjny / stolarz budowlany

- monter systemow sciennych i sufitowych

- monter fasad

- monter wykladzin podlogowych PVC i linoleum

- malarz

- plytkarz

prosimy o przesylanie swojego CV na adres aneta@propuro.no lub kontakt telefoniczny +47 46 86 19 16 w celu ustalenia indywidualnego spotkania.

Bergenczyk

Widze, ze udziela sie tu przedstawiciel firmy Pro Puro. Bardzo prosze uczulac swoich pracownikow, aby zmieniali ubrania robocze po pracy oraz kupowali bilety komunikacji miejskiej. Niezmienianie ubran roboczych po pracy przy uzytkowaniu komunikacji miejskiej oraz nagminnym uzywaniu pewnego slowa na "k" bardzo zle swiadczy o wizerunku firmy oraz ogolnie o Polakach, ktorzy tu mieszkaja. Jezeli ktos nie wyniosl kultury osobistej z domu, to trzeba ją nabyc. Prosze tez o informowanie pracownikow o zwyczajach panujacych w Norwegii. Mam tu na mysli, ze zle odbierane jest chodzenie w miejscu pracy brudnym, nazbyt czeste przerwy na papierosy oraz prostactwo i chamstwo w stosunku zarowno do siebie jak i do innych pracujacych.

pracodawca

Firma Propuro Bemanning AS z siedziba w Bergen nie prowadzi dzialalnosci na terenie Polski i nie wynajmuje pracownikow do pracy w Polsce.
Wszyscy nasi pracownicy pracuja w Norwegii dlatego komentarze odnosnie projektow w Warszawie lub innych miejscach Europy poza Norwegia sa omylkowo kierowane pod naszym adresem.
Funkcjonuje na terenie Polski firma o identycznie brzmiacej nazwie z ktora my nie mamy nic wspolnego.

Jezeli maja Panstwo jakies pytania lub watpliwosci odnosnie warunkow pracy i wspolpracy
z Propuro Bemanning AS pozostaje do dyspozycji, moga Panstwo pisac na adres e-mail aneta@propuro.no

Pieknych Swiat i wszelkiej pomyslnosci w Nowym Roku

PROPURO AS

rjs

przecież dobrze wiecie kto pod szyldem Propuro działa na terenie powiatu jasielskiego i innych rejonach kraju.;)

MirXXX

Tragedia ta firma , uciekac jak najdalej . Sciągneli mnie z Polski , rzuciłem prace a okazało sie że zamiast kontraktu na pol roku dostałem na 2 tygodnie a pozniej drugie dwa w domu. Ledwo zarobiłem na powrót !

NORBERT
@MirXXX 16.02.2015 17:15

wogole nie ma pracowników sami pomocnicy i stolarze strasznie kiepska firma odradzam.

Norweska firma PROPURO BEMANNING AS
w Bergen zatrudni:
STOLARZY BUDOWLANYCH /
CIEŚLI KONSTRUKCYJNYCH

Start projektow: styczen 2018
OPIS STANOWISKA:
- Konstrukcje budynków w szkielecie drewnianym
- Wykonywanie zewnętrznych konstrukcji drewnianych ścian
elewacyjnych
- Wykonywanie wewnętrznych konstrukcji drewnianych
ścianek działowych
- Montaż okien i drzwi
- Montaż płyt gipsowo-kartonowych
- Izolacja watą lub styropianem
- Listwowanie
- Prace wykończeniowe
- Prace przy kledningu (siding)

WYMAGANIA:
- Dyplom czeladniczy w zawodzie stolarz lub
udokumentowane min. 3 letnie doświadczenie zawodowe
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub
norweskiego jest warunkiem koniecznym
- Dobra sprawnosc fizyczna

Osoby zaiteresowane naszą ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail:aneta@propuro.no
lub kontakt telefoniczny +47 46 86 19 16

Patrycja

@rjs jeżeli uważasz inaczej możesz napisać opinię, bo trafia tu każda. Ale jeśli jakieś posty naruszały dobra osobiste firmy Propuro AS albo pracowników to serwis gowork miał prawo je usunąć, ponieważ naruszały regulamin serwisu. Dostępny tutaj: http://www.gowork.pl/regulamin. Inne komentarze, również te o negatywnej treści na forum pozostają.

Patrycja

Czemu pracownicy Propuro AS nie wypowiadają się na temat firmy? Czy może jednak znajdzie się jakaś osoba, która z chęcią odpowie na moje pytania. Pamiętajcie, że odpowiadając możecie pomóc osobom zainteresowanym pracą.

@Patrycja 26.09.2017 11:32

Odpowiadaja ale tu trafiają tylko pozytywne opinie;)

pracodawca

Zapraszamy na rozmowe rekrutacyjna w Krakowie.

W dniach 12 i 13 wrzesien w Hotelu Legend w Krakowie bedziemy do Waszej dyspozycji.

Osoby z kwalifikacjami i doswiadczeniem w zawodach:

- monter wykladzin podlogowych PVC i linoleum

- malarz

- plytkarz

Patrycja

Rekrutacja do pracy w Norwegii ciągle trwa https://secure.webtemp.no/WebtempCVPortal/default.aspx?k=95&langset=44, czy ktoś może był na spotkaniu w marcu z firmą Propuro AS i chciałby powiedzieć innym użytkownikom jak wyglądała? Czego można się spodziewać i jak się przygotować?

jerry

Jeśli ktoś jedzie do Norwegii i spodziewa się że to raj na ziemi to muszę go rozczarowań, jeszcze trochę brakuje. Ale jak ktoś pracował u nas to, to co proponuje propuro to jak raj. Pracowałem przez kilka miesięcy, kasa zawsze na czas albo przed czasem, skrzynka z narzędziami z serii profesjonalnej, do tego sprzet dewalta i ciuchy na każdą pogodę. Pokoiku taki sobie, zadnej grozy nie było. Towarzystwo - zależy jak trafisz, ja nie narzekałem. Trzeba wziąć tylko żarełko, minimum ciuchów, kosmetyki i chęci do roboty. Jak ktoś liczy że bez doświadczenia jakoś to będzie to niestety długo nie powiedzie - potem wypłacie się na forum. Jaki to Kitel zły, wszyscy chleją, mieszkanie ch.... a inni będą glupieli czytając te pierdoly. No ale wiadomo trzeba się zemścić. Zasada jest jedna - pracujesz normalnie, to normalnie cię traktują, walisz głupia, to nie licz na szczęście.

xyz
@jerry 18.01.2017 21:30

tak hm piękny sen....

kajtek

Chłopaki chcac miec dobrze płatna pracę za granica i negocjować warunki pracy, język topodstawa za granicą wiec mnie to wcale nie dziwi. Norweski jest potrzebny bo z agnielskim sie raczej nie dogadasz oni nie suzkaja ludzi z angielskim gdzie pracuja sami norwedzy.

Kiko2

Tak, tylko biegła znajomość Języka Norweskiego. Najlepiej po filologii norweskiej na Uniwersytecie SWPS, do tego wymagany jest dyplom czeladniczy lub udokumentowane min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Dyrektora Naczelnego. Padam ze śmiechu, hahaha

oki

A czy to prawda ze przyjmuja do tej firmy ludzi znajacych jezyk angielski albo norweski?

rjs

zasiłki i umowa należą się w norge sie jak psu buda!!! chyba Kitel wam płaci za klepanie takich opini jak powyżej...żenada

what a memory

Dobrze, że są w stanie zapewnić nawet zasiłek dla dzieci @boniek. Pracownicy doceniają takie socjale, zwłaszcza jak zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

boniek

@tupij teraz szukaja stolarza/cieślę do Bergen i rzeczywiście pomagaja w uzyskaniu norweskiego pozwolenia na pracę oraz numeru podatkowego oraz oferuja pełne ubezpieczenie zdrowotne,odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci

felop

ochywiscie ze chodzi o wykształecie i doswiadczenie w branży budowlanej, drewnianej,elektrycznej,monatzowej, tym zajmuje się firma, musisz posiadac dyplom czeladniczy w zawodzie stolarza z udokumentowanym 3 letnim stażem pracy.

Wlodek

Czy Propuro potrzebuje operatorów zurawia wiezowego?????

rjs

Pleciesz głupoty.propuro to sami fachowcy z fagbrevem .i jak to Polacy "umie wszystko".a potem się okazuje że masarz-pracownik ochrony z polski jest bardzo dobrym zbrojarzem lub cieślą w Bergen i z uśmiechem twierdzi: Yes I fix!!

gronostaj

felop, powiedz czy firmie zależy na wykształconych ludzi ? Przecież oni potrzebują stolarzy, tu nie trzeba mieć magistra tylko fach w ręku - to według mnie powinno mieć największe znaczenie.

oaa

jak masz papiery na to, ze masz chorobowe to przecież od razu płacą, nie słyszałem, żeby był z tym jakiś większy problem jednak. Poza tym jak masz umowe o prace to wszytko Ci normalnie przysługuje, z tym tez nie ma żadnego problemu z tego co wiem. No i jak jest premie też to nie zabierają całej tylko czesc.

EDEK

PONOĆ NIE PŁACĄ CHOROBOWEGO JEŚLI ZDARZY CI SIĘ ZACHOROWAĆ

bergen

witam Jeżeli ktoś chce rzetelnej informacji o wiarygodności firmy to powiem z ręką na sercu że ta firma nie jest warta ani jednej korony zarobionej w tym kraju,obiecują wszystko oby tylko przyjechać do pracy dla nich ale jak kontrakt skonczy się to mają głęboko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i rób co chcesz człowieku

goral

miałem okazje współpracować z tą firmą, szczerze to nie interesuje mnie to kto z kąd jest i co potrafi najważniejsze jest to jaki jest kontrakt za ile i za jaką prace + obiecane warunki mieszkaniowe.Jeżeli chodzi o pracę to namawiają oby tylko zgodzić się i podpisać kontrakt jak potrzebują a potem mają głęboko w (usunięte przez administratora)mieszkania stare,zniszczone,smierdzące,brudne,zagrzybiałe,zawilgocone i DROGO NIE POLECAM lepiej iść i poszukać sobie pracy w innych agencjach.

UL77

Nie ma tu miejsca dla nierobów !! Dzieki propuro założyłem szambo hej

Genas

Odradzam...

egonnowicz

A czemu nikt nie napisze nic o słynnym pożarze domu tej agencji gdzie zginęło kilku polaków mieszkających tam. Propuro nawet palcem nie ruszyło żeby pomóc rodzinie zmarłych . Szczerze odradzam ta agencję , zwalniają z byle powodu , zachorujesz i nie możesz iść do pracy , na drugi dzień zostaniesz zwolniony , a i jeszcze umowa na czas nieokreślony

Zostaw opinię o Propuro AS - Bergen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Propuro AS