MONTER RUSZTOWAŃ - BEZ UPRAWNIEŃ

Bergen
Umowa o pracę238-240 kr (NOK)brutto / godz.
Oferta opublikowana11.04.2024
Oferta wygasa11.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, budownictwo

Wstęp

  •    Nasz klient, norweski wiarygodny pracodawca, zatrudni na stanowisko:
Numer referencyjny:MR/24

Obowiązki

  • montaż i demontaż rusztowań

Wymagania

  • uprawnienia norweskie – NIE WYMAGANE
  • doświadczenie w montażu/demontażu rusztowań
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. “B” i „E” lub „C”

Pracodawca norweski oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie: od 238 Nok/h
  • pracę od zaraz
  • UZYSKANIE NORWESKICH UPRAWNIEŃ opłaconych przez pracodawcę*
  • umowę norweską na pełen etat
  • zjazdy ustalane indywidualnie
  • pomoc w zakwaterowaniu
  • pomoc urzędowo - administracyjną
  • * ”Paragraf 17-4” oraz „Szelki bezpieczeństwa”

Dodatkowe informacje

  • Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz załączanie referencji pisemnych lub telefonicznych: rekrutacja@es-perfekt.pl
  • W przesyłanych dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez ES-Perfekt w celach przyszłych rekrutacji". *
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
  • Odwiedź nas na www.facebook.com/esperfekt i dowiaduj się o pilnych ofertach jako pierwszy!
  • Telefony kontaktowe: 793 270 051; 793 270 227
  • www.es-perfekt.pl
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1