Opinie o MANIAC GYM A.B.H. Leszczyńscy s. c. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MANIAC GYM A.B.H. Leszczyńscy s. c.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MANIAC GYM A.B.H. Leszczyńscy s. c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MANIAC GYM A.B.H. Leszczyńscy s. c. w Białystok

Monika Nowy wpis

@PracodawcaNajgorsza obsluga jaka widzialam na silowni, pani manager nie ma nic wspolnego z prowadzeniem silowni. Na recepcji siedza dzieci, ktore nie wiedza co tam robia. Zero pomocy ze strony trenerow (w sumie to ich nawet nie ma) Sprzet od lat nie jest naprawiany, na wiekszosci standardowo przyklejone kartki „sprzet nieczynny”. 12 lat temu jedna z lepszych silowni, teraz niestety nastawiona na emerytow i dzieci. Ceny wywindowały pod sufit, nieadekwatne do standardu i jakosci. Dolaczam do grona osob ktore uciekaja do sieciowek po wielu latach, a Szkoda 1

student Nowy wpis
@Monika

Głupoty piszesz. Pewnie chciałabyś , aby w recepcji siedzieli przystojni adoratorzy, którzy całowaliby Cię po rączkach i podziwialiby twoje okrągłe kształty. Niestety tu pracują i chodzą ćwiczyć normalni przyzwoici ludzie. Większość chodzi od 20 i więcej lat. Także Monia idź do sieciówki i się tam lansuj.

Czy w MANIAC GYM A.B.H. Leszczyńscy s. c. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Sławek Nowy wpis

Najlepszy i najbardziej przyjazny dla ciała i duszy klub w Polsce i nie tylko. Super atmosfera. Profesjonalny, wszechstronny sprzęt , super basen. Dla wszystkich w każdym wieku. Polecam.

Urszula

Jak obecnie Maniac Gym prosperuje biorąc pod uwagę pandemię i wprowadzone obostrzenia? Czy były jakieś redukcje etatów w związku z tym, że klub jest zamknięty? Jak to wszystko wygląda?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie MANIAC GYM A.B.H. Leszczyńscy s. c.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Marian

Nie dość że ceny jak z Warszawy to jeszcze nie można zrobić analizy składu ciała, która jest płatna i na którą trzeba się umawiać ????????????, gdyż menadżer tak ustalił pracę trenerów, którzy robią badanie, iż nie ma komu je przeprowadzić. Po zgłoszeniu problemu żadnego wyjścia do klienta i propozycji rozwiązania problemu. Jak za PRL łaska pańska że pleps daje zarabiać i może ćwiczyć. Ręce opadają. Zero profesjonalizmu i standardów działania. Żenująca amatorszczyzna w prowadzeniu. Nie polecam

Jacek

Profesjonaliści w swojej branży, świetne miejsce do pracy z dobrą atmosferą, polecam.

Igor

Świetny pracodawca więc i na forum nie ma chętnych żeby zostawić opinie. Liczyłem na informacje, szkoda.

Hanna

Maniac Gym to firma rodzinna? Widziałam, że chwaliła się, iż 1 listopada była czynna w określonych godzinach pracy. W związku z tym, iż jest to święto zastanawiam się, czy był to dzień bez obsługi (jak jest to praktykowane w niektórych siłowniach), czy ktoś obsługiwał miejsce w tym czasie?

Hanna

Jak oceniacie Maniac Gym jako pracodawcę? Jesteście zatrudnieni w tej firmie? Podzielcie się z nami swoimi doświadczeniami. Jakie stanowisko piastujecie? Co możecie napisać na temat ogólnych warunków pracy? Wasze opinie mogą być cenne dla przyszłych kandydatów.

koksu

a na fitnessie nawet na recepcji by aż tyle wymagali?

jarullka

Sprzęt bdb, polecam osobom które szukają analizatorów do fitness clubów czy salonów dietetycznych, będąc na targach mogłam sporo takich sprzętów obejrzeć i porównać i te dystrybuowane przez medfitness były nr 1 jak dla mnie, a wszystkie były w podobnych cenach, wiec zdecydowaly detale i łatwość uzytkowania.

spawacz internetowy

a w takim razie, jako osoba szukająca pilnie pracy, gdzie mogę znaleźć informacje na temat bieżących rekrutacji w Maniac Gym i ich biezących potrzeb kadrowych? wiem że wolne miejsce pracy może się pojawić w każdej chwili, taki mamy klimat, więc chciałbym być pierwszy w tym wyścigu. dacie jakiś namiar?

Jacky

Ponawiam swoją prośbę o ocenę serwisantów i osób zajmujących się dobieraniem sprzetu.

Generalnie to jedna z najlepszych firm w Polsce, które siedzą w temacie sprzętu do siłowni. Zobacz na stronę internetową, tam nie ma żadnych lipnych urządzeń.

Jacky

Napiszcie prosze kilka słów na temat osób które pomagają dobierać sprzęt do siłowni, jakie doświadczenie itp? Dzieki

ballka

ja sobie bardzo chwalę fitness club maniac gym, polecam gorąco bo mają świetną kadrę i sprzęt, dobrzy trenerzy, kilka sal do ćwiczeń, sauna, basen, dla mnie extra

Polii

tak dokładnie, przynajmniej za jednym zamachem będzie załatwione, póki co czekam na kwestie papierkowe - sfinansowania zakupu i będę ruszała z tematem analizatora dalej aby jak najszybciej się pojawił

kiviz

No tak mi się wydawało, że dystrybutor biospace robi szkolenie ze sprzętu przy montażu urządzenia już na miejscu u klienta ale zawsze warto dopytać aby mieć pewność, w końcu jeszcze trzeba nauczyć się obsługi sprzętu.

Polii

dzięki za podpowiedź, dopytałam, szkolenie z obsługi sprzętu jest bezpłatnie przy zakupie u nich analizatora, przy dostawie i uruchomieniu urządzenia

kiviz

OK, zapytaj tez u dystrybutora sprzętu o kwestie szkolenia z obsługi sprzętu, powinni to realizować pewnie przy dostawie.

Zostaw merytoryczną opinię o MANIAC GYM A.B.H. Leszczyńscy s. c. - Białystok

• Jak się pracuje w MANIAC GYM A.B.H. Leszczyńscy s. c.?

Zobacz opinie na temat firmy MANIAC GYM A.B.H. Leszczyńscy s. c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MANIAC GYM A.B.H. Leszczyńscy s. c.?

MANIAC GYM A.B.H. Leszczyńscy s. c.
4.9/5 Na podstawie 23 ocen.

MANIAC GYM A.B.H. Leszczyńscy s. c.