Opinie o Armatoora S.A. (zakończona działalność) w Nisko

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Armatoora S.A. (zakończona działalność). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Armatoora S.A. (zakończona działalność) w Nisko

Sir. PREZES

Ja też chce sie zapisać do związków , który mądry jest władny mnie przyjąć ? Oczekuje ze dostane jakieś "stanowisko" w zarządzie :)

bakteria

§ 4. 1. Pracodawca zapewnia napoje pracownikom zatrudnionym: 1) w warunkach gorącego mikroklimatu, charakteryzującego się wartością wskaźnika obciążenia termicznego (WBGT) powyżej 25oC, 2) w warunkach mikroklimatu zimnego, charakteryzującego się wartością wskaźnika siły chłodzącej powietrza (WCI) powyżej 1000, 3) przy pracach na otwartej przestrzeni przy temperaturze otoczenia poniżej 10oC lub powyżej 25oC, 4) przy pracach związanych z wysiłkiem fizycznym, powodującym w ciągu zmiany roboczej efektywny wydatek energetyczny organizmu powyżej 1500 kcal (6280 kJ) u mężczyzn i 1000 kcal (4187 kJ) u kobiet, 5) na stanowiskach pracy, na których temperatura spowodowana warunkami atmosferycznymi przekracza 28oC. 2. Pracodawca zapewnia pracownikom napoje w ilości zaspokajającej potrzeby pracowników, odpowiednio zimne lub gorące w zależności od warunków wykonywania pracy, a w przypadku określonym w ust. 1 pkt 1 - napoje wzbogacone w sole mineralne i witaminy. Gdzie jest woda gazowana ??? i napoje

ex zwiunskowiec
@bakteria

Albo jesteś niedorozwinięty, albo dopiero wyjąłeś głowę z piasku, jak struś. Jeden zwiunskowiec czmychnął, a drugi dorabia sobie na bezpłatnym na saksach. Sądzisz, że sobie odejmie od otworu gębowego, by zatroszczyć się o pracowników, nawet tych opłacających składki? Byłoby tak, gdyby ten zwiunzek nie nazywał się enezetzetzetzet solidarnuść

Nowek
@bakteria

Macie wodę Eden. Czego jeszcze chcecie.? W szklanych butelkach?

Robol z toory
@Nowek

Kiedyś był Eden i w butelkach i jakoś nie robili problemów. Oszczędności na wszystkim grzejnik paleta 600kg jest na paletach przemysłowych które po wstawieniu na regał wyginają sie na magazynie, a kiedyś jak stały na ziemi to dawali na euro nawet na tak ważnych rzeczach oszczędzają

@Nowek

Wodę Eden można Kozie w d..pe wlać A co ?? Szklane butelki to jakiś rarytas ? Woda może być nawet w plastiku byle gazowana Zapytaj " Panie " jak jest w innych firmach

Może być lepiej
@bakteria

Dobrze że ukazał się właśnie ten artykuł i nich pracownicy widzą co się należy w ubiegłym tygodniu sprawa poszła do PIP dość szukania oszczędności na pracownikach jeżeli jesteś zainteresowany rozmową z Prezesem na tematy woda podwyżka zapraszamy na spotkanie nie ma problemu a dzięki komu jest to socjalne jakie jest to jest

@Może być lepiej

Eeee to je nic, swego czasu na magazynie cede to nawet papieru do rzyći nie było, tak chcieli naoszczedzac : D Trza było pudelka po zaworach ciąć i rzyć wycierać , wienc nie narzekajta ze nima wody do picia, rzyci jakby niemial czym wytrzedz to by był dopiero płacz. Bajo tam : D

gożej jak konie
@Bercik

Wy jesteście gożej jak konie traktowani, koń orze ale ma wodę :) a wy nie macie

@Może być lepiej

A KTO ZAPRASZA ? masz takie NA KOGO mam sie powołać jak przyjdę na spotkanie ? Nareszcie bedzie można wygarnąć Prezesowi :) Oby jeszcze tylko spotkanie wypadło w wolny dzionek

Góral

Macie wodę Eden.Czego jeszcze chcecie? Syfu w szklanych butelkach

Góral
@bakteria

Macie wodę Eden.Czego jeszcze chcecie? Syfu w szklanych butelkach?

@Góral

Gdzie te związki ? dlaczego nie a jeszcze tej wody ? Co na to przepisy? § 4. 1. Pracodawca zapewnia napoje pracownikom zatrudnionym: 1) w warunkach gorącego mikroklimatu, charakteryzującego się wartością wskaźnika obciążenia termicznego (WBGT) powyżej 25oC, 2) w warunkach mikroklimatu zimnego, charakteryzującego się wartością wskaźnika siły chłodzącej powietrza (WCI) powyżej 1000, 3) przy pracach na otwartej przestrzeni przy temperaturze otoczenia poniżej 10oC lub powyżej 25oC, 4) przy pracach związanych z wysiłkiem fizycznym, powodującym w ciągu zmiany roboczej efektywny wydatek energetyczny organizmu powyżej 1500 kcal (6280 kJ) u mężczyzn i 1000 kcal (4187 kJ) u kobiet, 5) na stanowiskach pracy, na których temperatura spowodowana warunkami atmosferycznymi przekracza 28oC. 2. Pracodawca zapewnia pracownikom napoje w ilości zaspokajającej potrzeby pracowników, odpowiednio zimne lub gorące w zależności od warunków wykonywania pracy, a w przypadku określonym w ust. 1 pkt 1 - napoje wzbogacone w sole mineralne i witaminy. § 6. 1. Posiłki i napoje wydawane są pracownikom w dniach wykonywania prac uzasadniających ich wydawanie. 2. Posiłki powinny być wydawane w czasie regulaminowych przerw w pracy, w zasadzie po 3-4 godzinach pracy. 3. Napoje powinny być dostępne dla pracowników w ciągu całej zmiany roboczej. pomocna  (0)odpowiedz Gdzie te związki ? dlaczego nie a jeszcze tej wody ? Co na to przepisy? § 4. 1. Pracodawca zapewnia napoje pracownikom zatrudnionym: 1) w warunkach gorącego mikroklimatu, charakteryzującego się wartością wskaźnika obciążenia termicznego (WBGT) powyżej 25oC, 2) w warunkach mikroklimatu zimnego, charakteryzującego się wartością wskaźnika siły chłodzącej powietrza (WCI) powyżej 1000, 3) przy pracach na otwartej przestrzeni przy temperaturze otoczenia poniżej 10oC lub powyżej 25oC, 4) przy pracach związanych z wysiłkiem fizycznym, powodującym w ciągu zmiany roboczej efektywny wydatek energetyczny organizmu powyżej 1500 kcal (6280 kJ) u mężczyzn i 1000 kcal (4187 kJ) u kobiet, 5) na stanowiskach pracy, na których temperatura spowodowana warunkami atmosferycznymi przekracza 28oC. 2. Pracodawca zapewnia pracownikom napoje w ilości zaspokajającej potrzeby pracowników, odpowiednio zimne lub gorące w zależności od warunków wykonywania pracy, a w przypadku określonym w ust. 1 pkt 1 - napoje wzbogacone w sole mineralne i witaminy. § 6. 1. Posiłki i napoje wydawane są pracownikom w dniach wykonywania prac uzasadniających ich wydawanie. 2. Posiłki powinny być wydawane w czasie regulaminowych przerw w pracy, w zasadzie po 3-4 godzinach pracy. 3. Napoje powinny być dostępne dla pracowników w ciągu całej zmiany roboczej. pomocna  (0)odpowiedz

niewolnik Toory

Jak tam nowy skierownik na odlewni? Lepszy od poprzedniego? Dyrektor znowu chory.

Göral
@niewolnik Toory

Bakteria wypowiedz się. Bo ty masz coś do powiedzenia na każdy temat

Odlewni z Toory
@Göral

Tak. On zawsze ma coś do powiedzenia

logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Nisko
ACTION Poland Sp. z o. o.

Już Dorotka po odlewni hasa , pewnie niedługo się zacznie jakieś malowanie , linie , przejścia itd Lepiej kupić farbe zamiast to co potrzeba

odlewnik
@anonymous

Jak nie wiesz jak ma na imię to nie pisz głupot

@odlewnik

Wiem panie , ale dla mnie bedzie to Dorotka -

już o tej firmie zapomniałem

Jak macie do 40 lat i tu robicie i jęczycie to jesteście zwykłe (usunięte przez administratora) - jedz za granice na kila lat, - idź gdzie indziej na kilka lat, poznasz innych ludzi, inną obotę, - a nie tylko kwik i jęczenie....

@już o tej firmie zapomniałem

Mam pewną radę dla ciebie, zainwestuj w słownik języka polskiego i postaraj się w wolnej chwili w niego „zagłębić".

Bercik

Eeee tam slofnik, Ty mnie lepiej szepnij czy szeryf armatrópa kópił fkońcu tego klamota nowego. Ja chcem na szofera do firmy powrócić :D

KIETA
@Bercik

Bercik nie wracaj przyczepę sprzedali łostał sie ino ciągnik teraz grzejnik wozi PKS

Bartosz

Czy firma potrzebuje pracowników?

Poczebuje.

Pan p.cz
@Bartosz

Ostatnio jeden z CD wyleciał, dobry pracowity wózkowy. Jeszcze jeden ma wylecieć bo podobno za dużo ludzi na CD. Na grzejnik przyjmą spokojnie. :)

pracownik z cd
@Pan p.cz

pRacowity buahahahah ci wozKowi to byle 8 h zlEcialo na jezdzie po zakladzie bez celu byle gaz wyjezdzic i akumlator rozladowac do tego tylko sie nadaj nieroby

@pracownik z cd

Oh te wóskowe szofery, jeszdzo i jeszdzo i ciula Walo. Za moich czasuw to se człowiek grzejnik zwiuz na wiurownie, opalił się cudzesow i jeszcze zdonżył se dychnac. Wniosek takie je - nic się nie zminilo, jak w ciuła walili tak walo dalij. Bajo tam wuskowe szofery.

Taksiarz!!!
@Bercik

Ty idiota jestes od urodzenia czy tylko udajesz. Twoje teksty i pismo to analfabeta i imbecyl w dodatku nierob pospolity z ciebie !!!

@Taksiarz!!!

"Twoje teksty i pismo to analfabeta i imbecyl " odezwał sie "MIODEK"

Cysio1997

Tak

bez sentymentu

Patrzę na to, co dzieje się dookoła i widzę jedno: w całym regionie obowiązuje cicha zmowa płacowa między właścicielami firm. Do historii przeszły czasy, gdy całe rzesze ludzi przechodziły do alutków, stalszmitów, bo tam zarabiało się nawet o tysiąca więcej niż w armie. Wszystko to się skończyło. A to wszystko, wraz z podwyżkami na stacjach, w sklepach i rachunkach dzięki "dobrej zmianie", czyli takiemu samemu syfowi, a nawet gorszemu od PO myleńców. Pakuję bambetle i wracam tam, gdzie przed 10 laty po skończeniu studiów zacząłem swoją "karierę zawodową"...

@bez sentymentu

W Alutku dalej jest sporo więcej :) Nie dalej jak przedwczoraj lezała sobie ulotka właśnie z Alutka i podane tam wynagrodzenie jest faktycznie takie jak u nas ale podane NETTO a to jest spora róznica :) od 2350 - 3500 zł NETTO !!!

bez sentymentu
@bakteria

Poczytaj sobie: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,50390 Nie wierz we wszystko, co pisze na papierze. Ten bowiem wszystko przyjmie.

ALLELUJA - TERAZ BEDZIE SPORO LEPIEJ -- DYREK ZAPISAŁ SIE DO ZWIĄZKÓW :) WIEC JAKO PRZEDSTAWICIEL PRACOWNIKÓW BEDZIE DBAŁ O NASZE ZAROBKI NIEDŁUGO MINIEMY FIRMY W STW :))

Benek

Pijoki i nieroby w tej firmie . Pijeta, ćpata I tyle A dziadki na Was robiom

Tadeusz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje?

@Tadeusz

We firmie rekrutacja i rotacja som na poszontku dziennym. moszesz śmiało zlorzydz swoje cv, napewno cię przyjmnom do roboty :) ja tesz czekam asz kupio nowego klamota i bende wracał z emigracji i najmował u starego dziada jak stary szofer. bajo tam :)

wszechwiedzacy i widzacy
@Bercik

idiota tyle w temacie prubujesz byc zabawny tym pisaniem kocopolow ale jestes tylko idiota

dyzma

Czy w systemie 4 brygadowym można zarobić 2800 na rękę na start? Pytam, bo zastanawiam się nad powrotem do firmy.

Brawo za hojność 2350 brutto
@dyzma

Jakby tam tyle było to by ludzie nie uciekali, jeszcze rok temu na podstawowej stawce dla świerzaka po roku było 1800 na rękę, W tej firmie jest smród finansowy, za takie gównanie wynagrodzenie nie można pracować z uśmiechem na twarzy. Teraz podwyższają stawki, widziełm na PUP że już dają podstawę nie 2200 ale 2350 brutto, Ale nadawali 150 brutto. No brawo za hojność.

@Brawo za hojność 2350 brutto

Uuuu, no to nędza. Czemu nie strajkujecie? W jednym stalowowolskim zakładzie dwa działy stanęły i znalazły się pieniądze na podwyżki. A tu Lipa...

@Brawo za hojność 2350 brutto

" dają podstawę nie 2200 ale 2350 brutto, " a Ukraińcy i Ci zatrudnieni przez agencje dostają po 2450 :)) Brawo pracodawco!!!

@dyzma

2800? WOLNE ŻARTY :)

@bakteria

To co wy tam robicie?! Kilka zakładów w SW zatrzymało robotę i kasa się znalazł! Olejcie "s", pozbądźcie się konfidentów i zjednoczcie!

pieniądze do bani a ludzie na linii to już totalna porażka są wyjątki co sa wporzadku osoby ale są i tacy co za ta jałmużnę co dostają to by Cię w łyżce wody utopilii

Mam pytanie jak sie zalatwia przedluzanie umowy

Kolo

Pod biurkiem ssiesz rurke

Vcg
@Kolo

Nie rurke tylko idziesz do dyrektora i ci przedluzy

Pjoter

Witam. Chciałbym się dowiedzieć coś o nie jakim Jeżyce bo przyjął się do fortaco w janowie

wieprzal
@Pjoter

Gość był w torze szefem produkcji czy jakimś tam śmiesznym menagerem na kuźni w stw planistą, generealnie dobrego zdania o nim nie można powiedzieć w aramturze był strasznym bucemi nie kulturalnym chultajem.

@wieprzal

Czy to piszecie o żołubaku ??, już go nie ma ?? ten rudy co sie rok temu przyjał ??

Witam białego murzyna

Podbija się inny kraj w celu ograbienia. Wojna może być militarna lub ekonomiczna. Oni przyszli tu do Niska po łupy. A wy pracownicy chodzicie do niewolniczej pracy jak murzyni, hindusi, tajlandczycy czy filipińczycy. Wy jesteście niewolnikami, macie tyle abyście przeżyli z jednego miesąca na drugi i na ostatnie 5 dni miesiąca brakuje wam juz pieniędzy. Oni tu przyszli po łupy.

byłem
@Witam białego murzyna

mają wyjście - opcji jest wiele. Jeśli chcą tyrać jak niewolnicy, niech tyrają, tylko niech nie kwękają. Po kilku latach pracy podjąłem taką decyzję i nie żałuję. A i są tacy, co wrócili z powrotem do syfu. Sam bym wrócił, gdyby zamieniono ten (usunięte przez administratora) na zakład, gdzie szanuje się pracownika i odpowiednio się go wynagradza i tym samym odpowiednio motywuje do pracy.

Lublin1111122
@Witam białego murzyna

TYPOWO PUSTE PISOWSKIE MYŚLENIE. NOTO WEŹ KOLEGO OTWÓRZ FABRYKE JEDNA DRUGA! OTWÓRZ NA ZACHODZIE, TY NIE ZARABIAJ ROB TO CHARYTATYWNE. DAJ ROBOLOM ZARABIAĆ! CHCIELIŚCIE KAPITALIZMU TO MACIE!!!!!!!!!

Pipidówa jak Rudnik

Zatrudniłem się w innej firmie na stanowisku specjalistycznym, mam: pomieszczenie klimatyzowane, komputer, telefon, adres mailowy, kawa, ciastko, miła atmosfera, połowa czasu siedzi się w pom. klimatyzowanym, druga połowa obchody po halach. Po kilku tygodniach otrzymałem pytania od pracowników: od kogo przyszedłeś, czy miałeś załatwiane, kto cię polceił ??. Jeszcze panuje prymitywne i wąskie myślenie wśród ludzi że praca jest po znajomości, ciężkie jest dla niektórch zrozumienie że dany kandydat (idealny kandydat) do pracy posiada wiedzę, wykształcenie, doświadczenie, motywację i determinację aby poradzić sobie w nowym miejscu i że przyszedł z ulicy bez znajomości i pleców. Tak samo w armaturze było, co drugi pracownik mówił, a ten przyszedł od tego a tamten od tago, a ten z odlewnii to po rodzinie jest od tego i tego. Tak jest w małych pipidówach jak Rudnik że aby mieć pracę w sklepie to trzeba mieć plecy bo roboty tam nima, lecz są inne miejsca ggzie jest lepiej.

Wergiliusz
@Pipidówa jak Rudnik

dobrze pisze, prawdę pisze, Nie jednen sobie przysięgał że na chwilę idzie do Armatury a w między czasie poszuka czegoś lepszego, (i tak siedzą po kilka lat a czasami i kilkanaście lub nawet do emerytury bo nowy szef niedzwoni i nic nieoferuje), nie spełnią swych ambicji zawodowych a także ambicji finansowych pracownicy tej nędznej odlewni, przedziadują czas kiedy pracują na sandomierskiej, żyją za minimum krajowe lub max 2000 zł netto ( w mojej firmie ludzie mówią że za 2000 zł netto to do pracy by nie poszli i jeszcze na noce). Albo całe życie przedziadują albo do czasu znalezienia lepszego chlebodawcy, Ja też czekałem, też szukałem i też wierzyłem, że w końcu mi się uda, podjąłem kroki, byłem zdeterminowany, pisałem CV i listy mtywacyjne, aktywnie poszukiwałem nowego zajęcia, nie poddawałem się, wirzyłem że mi się uda bez znajomości, bez pleców, że w końcu mnie los doceni, że w końcu będe miał szczęście,i co doczekałem się zadzwonił nowy szef i zaoferował wincej chlebai czuje się jakby mi gwiazdka spadła z nieba. Musicie szukać, musicie walczyć, musicie zerwać te kajdany nędzy, rozpaczy, biedy i dziadostwa, lecz wam dobrze na ZDP pochować się po kątach po nocach lub na innych wydziałach w H**** walić i mówić a gdzie pójdę, a w innych robotach to trza zapie####, za dwóch, a tu po 3 godzinach skończę, a za te pieniądze będę pół zmiany siedział i pół robił, Wam po prostu jest wygodnie narzekać, plątać się po nocach po halach, przychodzić nachlanym lub na dragach do roboty, kwiczycie jak prosie na ubiciu że wam źle, lecz z drugiej strony nie macie odwagi ruszyć (usunięte przez administratora) gdzie jest lepiej bo wam dobrze w tej fimie w Hu$$$ walić bo wiecie że sobie nieporadzicie. Szczęście sprzyja odważnym / audentes Fortuna iuvat (łac.) / Wergiliusz

Byl widzial pojebal !!!
@Wergiliusz

Idiota. Ze wsi. Sam naginales wsioku. I chowales sie. Po nocach po kliblach. A teraz. Palisz frana jak to ty nie zarabiasz pastuchu wiejski

Ktos
@Pipidówa jak Rudnik

Polacy to zawistny naród lubiący narzekać.

Gosc100
@Pipidówa jak Rudnik

DOKŁADNIE. TJ.WSIOWE MYŚLENIE. WIESNIAKI MYŚLĄ ŻE WSZYSTKO ABSOLUTNIE WSZYSTKO, ZALATWIA TYLKO SIE PLECAMI UKŁADAMI RODZINA! BO SAMI W WIĘKSZOŚCI TYLKO DZIEKI TEMU PRACUJĄ. NIESTETY W ZADUPIACH TAK JEST I BĘDZIE. POZDRAWIAM LUDZI ZDOLNYCH MYŚLĄCYCH!!! SAMODZIELNYCH.

Bercik

No i nic, jak nie było odzewu od szeryfa tak nima, wienc cza bedziem dalej pozostać na emigracji i (usunięte przez administratora) na konstrakszyn. gdyby jednak szeryf zmienił zdanie to ja bardzo chętnie jestem zainteresowany posadom starego szofera. chcem tylko dodać ze 4 na kficie we pszodzie musi być, za mniej absolutnie nie chcem i nie bende robił. taksze gdyby coś z kupnem klamota ruszyło do pszodu to piszta i informujta, wtedy mosze tel poleci i szeryf się zgodzi. gut lak :)

Może ktoś podpowie jaka jest atmosfera w firmie? Warto aplikować?

Zapraszamy po jałmużnę

@Zainteresowany

Zależy na jaką brygadę trafisz. Ogólnie atmosfera jest ok.

Bercik

Mnie to tam ostatnio wruble zacfierkali ze nowy bos z CeDe przymierza się do kópna jakiegoś klamota do pżeżutu tego szajsu na ziemi armatrupowskiej. Wienc w zfionsku s tym składam osobiście na rencie szeryfa mojo kandydature na szofera numer 1. Pragnę oczywiście podkreślidz ze pszy wypłacie chcem na kficie widzieć conajmniej 4 z pszodu, tak jak to było dawien temu. Czekam na odzew. Bajo tam, gut lak :)

• Jak się pracuje w Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Armatoora S.A. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Armatoora S.A. (zakończona działalność)
1.4/5 Na podstawie 854 ocen.

Armatoora S.A. (zakończona działalność)