Opinie o Tahal Polska w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tahal Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Tahal Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tahal Polska w Szczecin

zulu gula

ja nikomu nie płaciłem! ludzki rozum to mało ! może osoby te działaja z pobudek altruistycznych ? tego nie mozna wykluczyć!

bebel

ale tak biorac wszystko na ludzki rozum kto by pracowal za darmo? jaki bylby tego cel? wiedzac, ze nie dostanie wyplaty z firmy (i to nie jednej) przychodzilby, odbieral telefony, poczte, pisal jakies pisma i ogolnie utrzymywal jakoas korespondencje, tracil pieniadze na paliwo? a watpie by te osoby nalezaly do robiacych to hmm dobroczynnie...

bebel

wydaje mi sie, ze to nasz prawnik powinien przekazac dokumenty do komornika, bo min za to mu zapacilismy (bo nie placilismy za sam pozew bo to kazdy moglby napisac). to, ze mialy zaplacone ktos juz pisal wczesniej ze 100% pewnoscia, ale po czyszczeniu WYZSZEGO polowa informacji zniknela.

nicniewiem

Pisząc " coś załatwiły" nie miałem na myśli konkretnych osób , którym coś załatwiono. dzwiniłem do kancelarii radców , gdzie powiedziano mi , że nakazy wykonalności wypłat czekają na uprawomocnienie (poniedziałek). Kwestia tego czy ktoś je odbierze z poczty i przekarze komornikowi do zrealizowania.bebel , czy masz więdzę na to, że ktoś miał zapłacone ?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Tahal Polska? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

1. rozliczajaca kase, gotowki 2. glowna ksiegowa 3. parchata

bebel

(usunięte przez administratora) osoby, ktore cos zalatwily dla pozostalych mialy za to ZAPLACONE, wiec musialy to robic :)

nicniewiem

Jakeś taki poinformowany to nie wymieniaj tylko jednego imienia , ale wal zgrubej rury pozostałe . Wiedz pozatym ,że osoby ,które" coś załatwiły" choćby dla małej grupy nie musiały tego wcale robić, ponieaż od spraw pracowniczych była inna komórka

znajomy

te trzy to Panie:(usunięte przez administratora) przykro to pisać ale naiwność pozostałych pracowników czekających na całkowite zaspokojenie swoich roszczeń finansowych jest niemierzalna

poinformowany

ANKA + 2 wycofały się ze załatwiania spraw wynagrodzeń przez adwokata, już są na liście wypłat u komornika wraz z innymi wierzycielami TAHAL,dla reszty po wyrokach z klauzulą wykonalności będzie tyle ile zdoła zebrać komornik

pikus

WIECIE COS MA KTOS JAKIES WIESCI JAK TAM NASZE SPRAWY W SADZIE

to dalej ja

Zapomniałem dodać- najgorsze w tym wszystkim jest to, że tak nas Właściciele firmy[usunięte przez moderatora] Nikt nic za darmo nie chce, dali ludziom wypowiedzenia, to OK ale niech się w cywilizowany sposób rozliczą z byłymi pracownikami i to co pracownikom należne niech wypłacą. Te pierwsze pismo Prezesa było takie, że och ,ach... obiecanki, cacanki..... a teraz co? Zapadli się pod ziemię czy są w kosmosie, że nic ich nie interesuje, jak szybko kupili firmę, tak w sumie szybko w diabły to poszło co był za sens takiego działania? Potrafi mi ktoś odpowiedzieć?...

Ulinek

To trzeba pójść i wyłuszczyć sprawę,jak pisałem we wcześniejszym poście! Internet nie wyjaśni wszystkich niuansów.

ulinka

maz nie byl w urzedzie, ale tak wyczytalismy na internecie, ze bez swiadectwa nie ma po co tam isc. no chyba ze mozna? zastanawwiamy sie czy moge ubezpieczyc meza na siebie.

pl

chora firma,chory kraj

Ulinek

ulinka byłaś /eś w urzędzie pracy i pytałaś/eś jak można śię zarejstrować ,gdy nie ma komu wystawić świadectwa pracy a termin wypowiedzenia minoł?

pikus

A KTO DOSTAL JUZ ZALEGLA WYPLATE

pip

kicha

ulinka

a czy ktos wie co robic z urzedem pracy? bo nie mozna sie nawet zarejestrowac... czekac i czekac?

już nie pracownik tahalu-watek

czy koś wie na jakim etapie jest sprawa naszych poborów o które walczą prawnicy?

g

W uzupełnieniu, to co kolega napisał wyżej: fundusz wypłaca tylko do kwoty 3600 zł brutto za miesiąc.

Zostaw merytoryczną opinię o Tahal Polska - Szczecin

• Jak się pracuje w Tahal Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Tahal Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tahal Polska