Opinie o Wega w Gniewkowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wega. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wega o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wega w Gniewkowo

Dorz

widzialem podane jakies tam kwoty itp ale jak rozliczenie wyglada ?

arex

jest na umowe, wszystko ma być na papierze i to mnie też cieszy jednak

Dorz

a jak z umowa o prace - jest normalnie umowa czy zlecenie?

arex

ta na lohrę bo stawki są dużo lepsze niz w mojej obecnej robocie, w ogole bez porownania

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Wega spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy KUCHARZ (KUCHNIA EUROPEJSKA)
Gniewkowo
HR Support
logo firmy ELEKTRYK , ELEKTROMONTER
Gniewkowo
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba
Dorz

też na autotransporter ? jak warunki? bo w ogłoszeniu wyglądały super

arex

byłem jakiś czas temu na rozmowie w wedze i od sierpnia bede zaczynal bo trzyma mnie jeszcze umowa w poprzedniej firmie - warunki wygladają ok mam nadzieje że wszystko ok bedzie

Dorz

siemanko - widziałem że szukają kierowców, ktoś był może na rozmowie i się orientuje jakie warunki?

romsik

stawki to od km wbrew pozorom co ludy czasem piszą są naprawdę ok jak na nasze krajowe warunki, a robota jest na normalną umowę co też jest zawsze do przodu

logik

POWIEM ..TAK moj znajomy tez tam pracuje i na szefa narzeka ze, wiare robi w konia , ale to tylko zalezy od jego inteligencji ..widocznie jej niema ,,, sam sobie opinie szarpie ,,, LUDZIE OLEJCIE GO ..JAK ON TAK ROBI ...NIECH SAM [usunięte przez moderatora].

mikkiko

julas to tak samo zaczyna robic ..jak dabek ....jeszce troche to polowa pojdzie w [usunięte przez moderatora].na kasie oszukuje i stale sra groszami ...oj doigra sie ze bedzie musial sam przy stole (usunięte przez administratora) [usunięte przez moderatora]..SPADA NA DNO ..

ktos

u julka jest ok ..ale ludzi na kasie [usunięte przez moderatora]...i stale niby niema pracy , niema kasy ,,,,a odstawe mam codziennie ..leci sobie z ludzi ....dozo osob by mu to [usunięte przez moderatora] i poszlo w (usunięte przez administratora) ....jeszcze troche i pomalu go beda omijac .....za mocno steka ...a by chcial i wymagal ohoho...CICHY CWANIACZEK

Zostaw merytoryczną opinię o Wega - Gniewkowo

Wega