Opinie o Wega w Gniewkowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wega. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wega o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wega w Gniewkowo

Mateusz Nowy wpis

@olek wiec masz inne zdanie o firmie? Jakie ?

Były pracownik Wega Nowy wpis

Witam,chciałęm ostrzeć wszystkich którzy w najblizszym czasie chca przyjac sie do firmy WEGA GLIWICE-OPEL,transport samochodów.Ogolnie praca jak kazda inna,nie bede sie rozpisywał bo nie o to chodzi.OSTRZEGAM PRZED TA FIRMA ponieważ-wypłata nigdy sie nie zgadza,tną koszty po wszystkich i na wszystkim co jest mozliwe,nie wypłacają dodatku za prace w nocy,ciulają na kazdym kroku z urlopami,daja urlopy potem mowią ze brałeś bezpłatny!!!! premia uznaniowa 300zł - mozesz o niej zapomnieć,kierownik ustala kto dostanie,ciagle ucina bez podstawnie po 100-200zł,zarobiki 1850,czyli najnizsza krajowa po podwyzsze w 2017 na 2000 brutto kierownik powiedział,ze podwyzka oczywiscie bedzie,aneksy beda ale z premi utniemy roznice,czyli wychodzimy na zero!!nie mowie juz o tym ze na aneksy trzeba czekac po 2-3miesiace,paski z wypłat prawie nieosiagalne,zeby nie mozna bylo zczaic co nie tak wypłacili!!!! oszusty i cwaniaki po całośći,zeruja na młodych i naiwnych pracownikach ktorzy boją sie odezwać!!! zastraszają,ze jezeli w sobote sie nie przyjdzie to (usunięte przez administratora) z pracy,słowo w słowo kierownika "wypierdole Cie z pracy",pseudo kierownik ktory robi na trzy zmiany i zastepuje pracownikow to zwykly imbecyl po podstawowce,a psedo dykretor który ma biuro na bramie głównej powinien lizać znaczki na poczcie,bo to jedyna praca biurowa do ktorej sie nadaje,ogolnie nigdy nie pisze donosów na firmy,w kazdej jest cos nie tak,ale to jest totalne DNO,nigdy nie spotkałem sie z taka firma jak ta!!!! dlatego odradzam i polecam każda inna firme na strefie ekonomicznej tylko nie ta,TO NAJGORSZE SCIERO jakie moze być!!!!

Dorz Nowy wpis

ok dzieki wielkie, bede w takim razie czekal na info od nich

arex Nowy wpis

trochę ponad rok bodajże - nie narzeka, finansowo tez ok wychodzi

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Wega spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy KUCHARZ (KUCHNIA EUROPEJSKA)
HR Support
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy ELEKTRYK , ELEKTROMONTER
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba
Dorz

a twoj znajomy zadowolony? od dawna jeździ ?

arex

z tych które przejrzałem ogłoszeń które by mnie interesowały to wega wydała się najkonkretniejsza i są jasne zasady co do kasy

Dorz

jest zauważalnie lepiej niż tam gdzie robię obecnie i chce zmienić na coś lepszego, w końcu trochę firm szuka kierowców

arex

tez licze ze wszystko bedzie OK bo warunki oferowane sa naprawde dobre jak na branze, szczegolnie w regionie

Dorz

na poniedzialek sobie wszystko przygotuje wysle i zobaczymy, mam nadzieję że się uda

arex

skontaktuj się z nimi, pojedź na miejsce pogadać, jak mowie - do mnie odezwali sie naprawde szybko

Dorz

na firance śmigam, ale kiepskie warunki dlatego kusi mnie ta oferta wegi ze względów finansowych i ten transport do auta wygodny

arex

no w sumie raz dwa, chyba intensywnie szukaja ale maja sporo aut wiec i pewnie rotacja jakas tam jest, też nie każdy się nadaje na dłuższą metę- obecnie jeździsz w ogóle?

Dorz

no wlasnie - szybko sie do ciebie odezwali z tego ogloszenia ?

arex

mnie qmpel zachęcił do zmiany który na lohrach jeździ, przyszedł z jakimś minimalnym w sumie doświadczeniem więc chyba tak

Dorz

ok dzięki za info... musze chyba się skontaktować z nimi, niby podobno biorą też bez doświadczenia

arex

tak też pytałem, mają busa który zbiera kierowców i dowozi, dla mnie też na plus bo kawałek mam

Dorz

a wiesz co i jak z transportem do auta? bo o tym też było w ogłoszeniu

arex

sa dwie 0,5zl i 0,55zl wyzsza stawka jest przy wiekszych przebiegach miesiecznych

Dorz

wiesz ile wynosi kasa za kilometr ?

arex

jest podstawa + stawka od kilometra i w zależności od przelotów

Zostaw merytoryczną opinię o Wega - Gniewkowo

Wega