Opinie o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Auchan Retail Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, e-commerce AuchanDirect.pl.To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić! Hipermarkety Auchan Polska to 19 500 współpracowników w 76 sklepach i 6 platformach logistycznych. Od 20 lat poprawiamy jakość życia i siłę nabywczą klientów. Dbamy o jakość produktów, oferujemy je za najniższą cenę.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Anonimus

Твари продажные! Русофашисты! Не кому не совету. Не покупайте их вонючюю продукцию! И тем более не идите к ним работать! Это фашиская сеть! ! !

SlavaUkraini
@Anonimus

Zrób zakupy w Auchan - zabij Ukraińskie dziecko.

Głupki
@SlavaUkraini

Odetnij gaz ,światło i samochód sprzedaj a najlepiej zezłomuj. Zrezygnuj z wygód. Siedź po zimnu i w ciemności, nie gotój,nie bierz kąpieli. Statyści z sierpnia 80 ,,strajkowali" w zamian za dzień wolny i 50zł w łapę.

Bubu
@Głupki

Dokładnie (usunięte przez administratora) i normalnie zapłacona dniówka i 50 w łapę,dalej niech górnicy płacą składki potem dostaną zestaw garnków.

@SlavaUkraini

To wypier... Na ukraine ratowac to dziecko a nie siedzisz tutaj i uczysz moralnosci. Moze caly swiat ma pokutowac bo ukraina. Nie podoba sie to wracaj, tesknic nie bedziemy

opinion
@Głupki

Dla tego że nie ma relacji 0-1 jeśli jest wybór to zawsze można wybrać mniejsze zło a sa rzeczy które nie maja alternatywy. jest to bardzo wybiórcza opinia ustawiona na parcie w stronę jednej idei

Ariadna
@Anonimus

Putin to neobolszewik i eurazjata, a nie żaden faszysta.

Max115

Wiecie kiedy puszcza wypłaty w tamtym miejscu było 6. Maja

Aaa
@Max115

I jak widać nikt nie umie odpowiedzieć na pytanie a tylko narzekania

@Max115

A na umowie nie masz napisane do kiedy ma być wypłata?

Prosta Odpowiedź
@Max115

Podejdź do swojego działu HR, który ma informacje o dniach robienia przelewów dla pracowników. Mają taką informację na cały rok

Damian
@Max115

I co, kiedy przyszły w tym miesiącu? Do kiedy w ogóle ma być płatność zawsze? 10?

Dobrawa

Auchan , to jest porażka, zero szacunku osób zarządzających do podległych pracowników, zero empatii i zrozumienia, pensje to śmiech na sali, zrobili z pracowników białych murzynów, którym nawet 15 minut przerwy uszczuplają, bo dojście z tempory do szatni to dwie minuty i powrót to też dwie minuty, więc raptem zostaje 11 minut, więc jak tu coś można zjeść??, ale biura mają przerwy ile chcą, i kiedy chcą, są równi i rowniejsi,smutne to wszystko,sprzęt przedpotopowy, nawet do WC jest problem wyjść, najbardziej odczuwają to kasjerki którym tzw "światełka" nie działają, to jest jakaś masakra, w mojej 10-letniej pracy zawodowej nigdy nie było takich jaj, to zakrawa na obóz pracy

Atheros
@Dobrawa

Co mogę powiedzieć pracujesz tam gdzie pracujesz zostaje ci nie odbijać punktualnie sie Badgem i tyle tzn jak ci minie 11 minut to odbij się wróć zjedz na spokojnie ..

Daniel
@Dobrawa

U nas dyrektorka spędza czas na papierosku i załatwia sprawy rodzinne.A pracowników goni i poniewiera,że jesteśmy leniami i pracujemy za kare bo nic innego w życiu nie umiemy robić.Bilanse to śmiech na sali niektórzy do tej pory nie mają odpowiedzi.Nie nastawiam się na podwyżki bo sypną ochłapami.Ja już złożyłem wypowiedzenie i kilka osób też to zrobiło.Auchan traktuje nas gorzej niż innych.Wrzaski,straszenie,dokładanie obowiązków by zabrać premię.Firma tylko liczy zysk i środki by ratować interes w Rosji.Pracownik Polski nie ma żadnego znaczenia bo łatwo jest znaleźć jelenia, ale czasy się zmieniły.Ostatnio robią pod górkę 5osób wypowiedziało umowę,że chcą pracować do lipca nie przyjęli wypowiedzeń(brak personelu i chętnych). Dyrektorka nie wyraziła zgody,że jest sezon urlopowy i dopiero w październiku możemy się zwolnić.2 osobom wygasa w lipcu,a 3osoby mają na czas nieokreślony i po roku pracy ją dostali.Próbują na siłę przytrzymać i wykorzystać jak najwięcej.Ostatnio można zauważyć, że pensja się obniża i dostęp do listy płac jest utrudniony.Personalny wiecznie zamknięty bo L4 albo dyżur w innym sklepie.Inne firmy wysyłają pasek płacy na e-mail tu to jest niemożliwe.Atmosfera coraz gorsza i komunikacja z centrala żadna.Tam mają czas dla rodziny i inne zajęcia nie związane z pracą.Narobili takiego bałaganu, że nie wiadomo jak pracować.Nie warto pracować w tej firmie strata czasu można nabawić się kalectwa,a co gorsza stresu.Później trudno jest się odnaleźć w nowej pracy.Pozdrawiam Auchan Warszawa

@Atheros
@Atheros

Tak, można by sobie kombinować, ale po piewsze pod temporą siedzi ochrona (banda czepiajacych się nierobów,) a po drugie to firma powinna zadbać o to żeby pracownik mógł spokojnie skorzystać z przerwy czy mieć jej pół godziny i 15 min. odpracować, w wielu firmach tak jest

@Dobrawa

To nic. Jestem osobą palącą. Pracuję na nocki czasem po 9 h i nie mogę iść zapalić bo niby na nockach nie można

PnoAuchan

Czy to wyższe stanowisko, czy pracownik działu, nie są ludzie traktowani z szacunkiem - MOŻESZ PRACOWAĆ, BYĆ OK, STARAĆ SIĘ - NIEWAŻNE. Zawsze znajdzie się powód i gorszy dzień. Polecam sprawdzić kulturę osobistą osób przed awansem na wyższe stanowisko. Ludzie nie dadzą się traktować jak (usunięte przez administratora) - na dłuższą metę ani nie da to dobrych rezultatów ani dobrej opinii. Pracownicy też są klientami i też źródłem reklamy o sklepie. Znam takich, którzy już tam zakupów nie robią po takich przezyciach

Qultura
@PnoAuchan

Kultura szacunek w firmie zaczyna się od góry, no tak mogą się co niektorzy mocno zdziwić te pojęcia obiły się im o uszy i to wszystko ????????????przykład auchan kobylnica wyzwiska menadżerów wulgaryzmy, co niektórzy na legalu co 30-40-50 minut na papierosku menadzerowie z długim stażem ????????????????a co tam dyro wie i co???? menadzer może pracownik nie to się nazywa taka nowa sprawiedliwość ???????????? to nowe pojęcie w słowniku auchan kobylnica ????????????hahaha się palić chce się pali, awanse to już tylko na podstawie jest fajny młody wygadany na palarni go lubią ładnie dyga przed władzą a to się teraz w kobylnicy liczy????????????idealny kandydat żeby go awansować???????????????? prawie wszyscy normalni się zwolnili reszta normalnych czeka na fajne oferty kwestia czasu???????????? ale co tam na wizytę trawę się pomaluje i jest git a potem szit obrotu brak premi brak no bo jest wytłumaczenie pandemia w Kobylnicy chyba wzmożona i trwająca w nieskończoność???????????? a jeszcze pracownicy źli bo na zwolnienia chodzą a wszyscy menadżery tacy wspaniali tak potrafią wspierać żeby zwolnienia się sypały ???????????? a aaaaa to nie na wszystkich działach tak wspierają???????????????? nic to nie da że się poklika kilka razy żeby komentarz zniknął ????????????????rzeczywistości już się nie odkręci nie ma już z kim????????????dno już tuż tuż ale tu jest fajnie w tej kobylnicy co nie pani prezes wszystko takie zielone i poukładane na wizytę ????????????????

opinion
@Qultura

szczera prawda o auchan

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pierwsza praca w rekrutacji
HR Navigator

Jake są badania medycyny pracy jak się przyjmujemy do pracy

Kgggg

Witam co oznacza praca na pełen etat w dziale pracownik hali ile to jest dni tyrania za najniższą krajową ? I ile godzin ? 5 dni czy ile z góry dziękuję za odpowiedź . A ludzi z siedziby Auchan nie pozdrawiam bo w e-mail nawet wstydzą się mi odpowiedź ile to dni i godz !!!!

Xx
@Kgggg

Pracuje się normalnie na etat 168 ,160 godz w miesiącu, zależy jaki miesiac ,nie ma ze 5 dni w tygodniu czasem robi się 6 dni z rzędu potem 2 dni wolnego czasem 2 dni dzień wolnego i potem 4,5 dni różnie zależy jaki grafik ,ja pracowałam kilka lat i nie polecam, wyzyska ,marna wyplata i biega się pracować jako pracownik wsparcia na wszystkie działy

Mariola

Sympatyczna obsługa, na kasie Pani starsza sympatyczna blondynka, zawsze uśmiechnięta, pozartuje, doradzi,zaproponowała mi kartę zniżkową, oszczędności są. Lubię ten sklep bo jest blisko a towar świeży. Pozdrawiam Panią Alinke z Tarnowa ????

Ffhhhhh

Lepiej zatrudnić Ukraińców niż Polaków bo Polak dla nich będzie narzekać że za mało a Ukraińcy będą tyrać i nic nie powiedzą , jest to wyzysk nawet jak znajdujesz się w trudnej sytuacji materialnej to zamiast dać ci te robotę od pierwszego spotkania a tak daje np Orange to oni każą ci czekać i jeszcze tyrać za minimalną krajową żałuję że aplikowałem

xxx

robią z człowieka (usunięte przez administratora) pracy za 10-ciu, a pensja to najniższa krajowa, wszystkie dodatki zabierają lub obcinają, a i atmosfera panująca wśród pracowników pozostawia wiele do życzenia

Malwina

Witam, czy posiada ktoś z Państwa bezposredni numer telefonu do działu płac w Warszawie ? Dziękuję

Max115

Witam wie kto może kiedy będsie kasa na endered za majówkę miała być 25.05.22 i nic nie wiadomo proszę o jakąś info bo u nas nic nie wiadomo

Auchan Modlińska - odradzam

Witam serdecznie, Nigdy jeszcze nie zdarzyło się ni napisać opinie o sklepie ale chyba to jest ten moment. Zdecydowanie odradzam zakupy w CAŁYM dziale ogrodniczym Auchan Modlińska w Warszawie. Bardzo źle dbają (a raczej w ogóle nie dbają) o rośliny i po kilku dniach od dostawy przy braku deszczu rośliny są w stanie opłakanym. Do tego dochodzi bałagan - wszystko jest poprzestawiane i pomieszane, brak informacji cenowej wieku artykułów oraz strasznie chamska obsługa, zaczynając od kasierki i na kierowniczce działu kończąc. Naprawdę nigdy przenigdy wcześniej nie zdarzyło mi się zetknąć z takim koszmarnym chamstwem!!! Muszę oddać należne kierownikowi sklepu który próbuje naprawić sytuację z porządkiem w dziale ale niestety chamstwo pracowników w odniesieniu do klientów jest absolutnie nieakceptowalne. Dlatego absolutnie odradzam tam zakupy.

Bunek

W pewnym sklepie to musi być dogłębna przyjaźń między pewna grubsza kobieta wyglądająca na kierownika a młoda chuda jej pracownica, skoro osoba ta ma takie przywileje aby nie pracować kiedy inni pracują. Widać że mają się ku sobie ale żeby przez to mieć przywileje to nie fer w stosunku do innych pracowników.

Ktoś
@Bunek

Widać kto ma swoje życie a kto interesuje się cudzym ???? możesz zawsze powiedzieć to w twarz zamiast wypisywać po necie...

Asia

Jeśli przepłacę u konkurencji - trudno! Nie wspieram morderców! W tej kwestii MAM WYBÓR. A jeśli ktoś ma problem ze zrozumieniem jak Auchan to robi niech poszuka informacji, skąd się biorą wasze „pińcetplusy” - ten sam mechanizm. Słowem kluczem i podpowiedzią dla ograniczonych umysłów niech będą PODATKI! Слава Україні! Героям слава!

Prorok
@Asia

Pisz po Polsku bo tu jest Polska! Nie nażekaj takich jak ty jest na palcach jednej ręki tak jak ci statyści z sierpnia 80! Kasę dostali za stanie pod sklepem śmiechu warte. Dziś tłumy jak to w sobotę,byłem i wspieram moich ulubionych sprzedawców. Zrobiłem gigantyczne zakupy. Ci ludzie chcą pracować i za coś muszą żyć. Zapomnieliście jak w pandemi narażali swoje życie dla nas klientów. Ludzie ogarnijcie się trochę.

obywatel
@Prorok

prorok, to że piszesz po polsku noe ukryje, że powielasz putinowska propagandę. Nie ma znaczenia czy robisz to za pieniądze, czy jesteś po prostu (usunięte przez administratora) - tak czy inaczej jesteś szkodnikiem. A każdy kto czyta to forum powinien mieć świadomość, że kupując w Auchan czy pracując dla tej sieci pośrednio wspiera wojnę i mordowanie dzieci w Ukrainie. Auchan wspiera rosyjska gospodarkę, sprawia, że sankcje sa mniej skuteczne. A wszystko dlatego, że dla tej sieci najwieksza i jedyna wartością są pieniadze.

Kierownk
@obywatel

Powiedz mi to w oczy :)

@Prorok

Prorok ty też pisz po polsku. "nie nażekaj" pisze się trochę inaczej, zajrzyj do słownika ortograficznego. Pozdrawiam.

@Asia

Asia, weź się ogarnij dziewczyno! Obrażasz mnie i poniżasz takimi stwierdzeniami! nie jestem żadnym mordercą ! Pracownica Auchan.

Dziwny jest ten swiat

Skoro niby jest taki duży popyt w waszym sklepie w tej faszystowskiej rosji,to ciekawe dlaczego nie uzupełniacie tych pustych polek nowym towarem,oto jest pytanie retoryczne,bo z pustego,to nawet Sal... nie naleje...Wszyscy ludzie dobrej woli laczcie się w bojkocie tej sieci,i innych francuskich.. A pracownicy,jeżeli macie choc odrobinę przyzwoitości,poszukajcie pracy gdzie indziej,a nie ośmieszajcie się tutaj wypisując te bzdety.Chwala Ukrainie

noe
@Dziwny jest ten swiat

wszyscy bojkot tylko skąd tyle ludzi w sklepie?w internecie narzekamy i na zakupy do auchan.

Klient
@Dziwny jest ten swiat

Popieram bojkot tej firmy i marki, jest to w interesie całego demokratycznego i ucywilizowanego społeczeństwa

paparapa 4321
@Dziwny jest ten swiat

JESZCZE RAZ ZAPYTAM CO MA ZROBIC PRACOWNIK SIECI AUCHAN 50+ TYPU ZMIJA NIEPRZYZWOITA KTÓREJ ZOSTAŁO KILKA LAT DO EMERYTURY TEZ SIĘ MA ZWOLNIĆ? I NIE PISZ TYCH TEKSTOW O PRZYZWOITOSCI BO AZ SIE W CZTERECH LITERACH KWASI .TO JEST TZW TYP "GŁUPIO - MĄDRY".

Dech
@Dziwny jest ten swiat

Tak tak pracownicy auchan pozwalniajcie się pokażcie ze macie na tyle przyzwoitości żeby pozbyć się dochodów skończyć na ulicy pamiętając że ty pomocy nie otrzymasz bo jesteś obywatelem nie ukraincem wesprzyj Ukrainę i skończ na ulicy puknij się w ten chory łeb

Siwy
@Dziwny jest ten swiat

Heh robię zakupy w auchan codziennie racja chwała Ukrainie którzy nie mają nic przeciwko pracownikom i sieci auchan jeśli ty masz odrobinę przyzwoitości przestań używać gazu itp okaz dobra wolę sam a nie pierdół że pracownicy tej sieci są źli tylko dlatego że chcą utrzymać swoje rodzony

Popieram

@Klient

Pracowałem tam kiedyś przez rok. To był stracony rok życia. Auchan to najgorszy pracodawca z jakim miałem do czynienia. (poczytajcie opinie na tym forum to się przekonacie). Do tego LATAMI NIE PŁACI PODATKU CIT w Polsce stosując różne optymalizacje i wyprowadzając zyski do rajów podatkowych. To korporacja - pasożyt, bez kręgosłupa moralnego, bez kszty człowieczeństwa. ZYSK, ZYSK ZYSK. Przez duże "Z" Ludobójstwo na Ukraińcach napewno do nich nie przemówi. Jedyne co może, to MNIEjSZE ZYSKI

star
@Dziwny jest ten swiat

Pracy jest teraz w bród na runku, - znaleźć inną to nie problem. Na tym forum porozpisywały się panie z działu PR auchan, ciągle rzucają sloganami że gaz i ropa , że robienie biznesu z faszystowską rosją choć nie jest to konieczne i ma się inne wyjście jest ok, że bojkot ich firmy to zło bo nie zarobią .... Moje pieniądze- mój wybór- w sieciach tej korporacji ich już więcej nie wydam

@Dziwny jest ten swiat

To weź mi załatw nową robotę 'mądralo"!!!!!. Wkrótce idę na emeryturę, ciekawe kto przyjmie taką starą kobietę do pracy? Czekam na propozycje.

Błazny

Arek mika , ale z ciebie (usunięte przez administratora) Byłeś wcześniej dyrektorem ds. relacji pracowniczych? Serio? Pajacu , przecież relacje w tym k urwidole są tylko i wyłącznie drastycznie złe. Teraz jesteś dyrektorem zasobów ludzkich - czytaj stajennym bydła bublowego - odrzutów z produkcji. Z tego co oficjalnie wiadomo, dopuszczasz się przestępstw karalnych z Kodeksu karnego, cywilnego, pracy i zapewne takich jak P.g. żeby tradycji firmowej stało się zadość. Coś mi się zdaje, że zostaniesz rozliczony. Pomyliłeś się bardzo błaźnie nadworny.

Celina

We Wroclawiu cale mnóstwo rozbawionych Ukraincow ,w tym mezczyzn siedzi na ławkach z piwkiem i papieroskami,a cały świat zbiera fundusze na takich.Nigdy wiecej

Celina

Mieszkam we Wroclawiu,w moim bloku mieszka mnóstwo uchodzcow z Ukrainy i nie tylko,czesto jestem tez świadkiem jak na ławkach obok mojego bloku siedza mlodzi ludzie ,obywatele Ukrainy rozbawieni,rozesmiani,są też i mlodzi mężczyźni,wszyscy pija piwko,pala papieroski,a my Polacy co,mamy bojkotowac sieci handlowe,ale niby dlaczego,skoro sami Ukrainy maja to wszystko gdzies.Przeciez taki młody mieszkaniec Ukrainy powinien jechac bronić Ojczyzny,a nie zabawiać się w Polsce.Towarzystwo rozbawione,jak gdyby nigdy nic się nie stało.DOSC TEGO.I Jeszcze te wszystkie dodatki,przedszkola pierwszeństwo,żłobki tez,darmowa komunikacja,leki...jednym słowem żyć,nie umierać.Niedobrze mi się robi na to wszystko

Magda

Pozdrawiam pracownice Opole Sosnkowskiego, blondynę pracująca na grillu koło przejścia służbowego, które jak ludzie nie patrzą podjada towar, potem oblizuje palce i podaje klientom bez rękawiczek jedzenie, są grosz higieny..

Młoda

Zwracam sie z prosbą o uporzadkowanie na sklepie w piastowie jedną pania która sprzedaje ma wędlinach jest nie miła mine ma jak gbór ludzie nie chca kipowac u tej pani a popierwsze sprawdziłabym, w poniedziałek alkomatem bo juz nie raz wyczułam najlepiej jak ny ta pani nie pracowała dziekuje mam nadzieje ze rehionalna zribi porządek

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 385.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 318, z czego 24 to opinie pozytywne, 185 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska Sp. z o.o.