Opinie o polmed.pl - POLMED w Starogard Gdański

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Polmed S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polmed S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmed S.A. w Starogard Gdański

Obecny pracownik

Ale się dziewczęta kłócą hehe Ja powiem tak ... Praca na infolini spoko zależy na jaki dział się trafi, ale obecnie potrzebują na gwałt ludzi na ogólna a tam nie jest za wesoło i trzeba mieć psyche . Istnieje jeszcze dział obrazowy i ffs tam akurat bez zarzutów spoko liderzy spoko menadżerowie najlepsze działy jakie mogą być . Tu koleżanka widzę ze trochę presadzila z premia śmieszne jest to bo wydaje mi się ze pisze to któryś z wyżej postawionych snopków . Gdzie premia 400-700 zł za czasów obecnego kierownika ? Tną premie . Jestem liderka i preme mam strasznie słabe a nadal tych samych konsultantów mam i w odbieralonsci są nadal pierwsi . A teraz pomyślcie byłam liderka jeszcze za czasów pani K premia 800 zł bez nocek i weekendów Jestem nadal liderem w chwili obecnej za rządzą pani M premia 300 zł Serio normalne ? Serio sprawiedliwe ?

Witam, współpracę z Polmedem zakończyłam 2 miesiące temu, z powody wyjazdu za granicę, gdyby nie ten fakt, pracowałabym do dnia dzisiejszego. Zaczynałam pracę jako konsultantka, po ok roku zostałam liderem i tak przez kolejne 1,5 roku aż do wyjazdu. Atmosfera w pracy ok, poznałam super ludzi, z którymi do dnia dzisiejszego utrzymuję kontakt i pewnie to się nie zmieni. Przełożeni? Nigdy nie spotkałam się z brakiem pomocy z ich strony, czy jakimś negatywnym potraktowaniem, nawet kiedy miałam inne zdanie niż cała reszta. Na początek najniższa krajowa (po 3 msc była podwyżka, z tego co wiem nadal jest) + premie. Jak sama nazwa mówi - PREMIA - wypłacana jest kiedy robisz coś "lepiej" niż inni. Jak już zostałam odpowiednio przeszkolona, śmigałam z telefonami jeden za drugim (wystarczy odpowiednio zorganizować sobie czas pracy), moja comiesięczna premia nie była mniejsza niż 400 zł, sięgała niekiedy 700. Możliwość dorobienia sobie np. poprzez pracę w weekendy czy nocki za naprawdę dobre pieniądze. Generalnie polecam - jeżeli ktoś chce zarobić ładną kasę, to zarobi, jeżeli wystarczy mu najniższa krajowa, to szuka wymówek i zwala na organizację firmy.

Również była pracownica

Moim zdaniem głupoty piszesz, jak ktoś bierze nocki i weekendy ale wszystkie to może może się dorobi premii do 400 zł, moje znajome nadal tam robią i to już ponad kilka lat BYŁY LIDERAMI a je zdegradowali na konsultantów ponieważ jak stwierdzili wyżej postawieni ludzie ze podobno za mało pracy jest. I gdzie tu sprawiedliwość ? Liderami zostały tylko osoby które której pracowały niż te co po kilka lat. Ludzie odbierają po 150 telefonów ze swojego działu a między czasie pomagają innym a premii maja z 30 zł Gdzie zawsze ale to zawsze jak Pani Kasia była kierowniczka miałaś dodatkowo płacone za odbieranie telefonów z innego działu ale to było za czasów innego kierownika. I wątpię ze brałaś nocki skoro kilka miesięcy pracowałaś... bo nocki przeważnie brały osoby które kilka lat pracowały i menadżerowie. Nowym nigdy nie dawali nawet po kilku miesiącach bo co niby wiedziałaś o innych działach ? A jak ktoś chce zapierd@lac 24/h w Polmedzie to być może dostanie te 400 zł.

Były lub obecny pracownik

Matko Święta jak dobrze ze wyrwałam się z tej patologicznej firmy . Pani kierownik znająca tak „znakomicie firmę” a została kierowniczka po kilku miesiącach nie pracując wcześniej w Polmedzie ma swoich ulubionych pracowników, w sumie się nie dziwić skoro są to lizodupy i plotkarze . Niesprawiedliwość niesprawiedliwość można to powtarzać setki razy a w firmie nic się nie zmieni . Pracowników również nie traktują równo, chcesz mieć tylko jedna zmianę ? Nie męczyć się do 22 ? POWIEDZ ZE MASZ RAKA !! zadziała ;) nawet nie będziesz musiał przynieść zaświadczenia od lekarza POLMED WIERZY NA SŁOWO . Teraz opisze infolinie kilkoma słowami bo nie chce mi się opisywać co tam się dokładnie dzieje ale LUDZIE omijajcie szerokim łukiem. Słowa powiązane z infolinia : -patola -plotkarze -lizodupy -ździerstwo -mało hajsu -(usunięte przez administratora)*m -RAK -stres do potęgi -wypadanie włosów - obgryzywanie paznokci - biegunka -wymioty -smutek

Czesio

Nie polecam. Niska płaca wymagania spore. Wyścig szczurów... Właśnie nie ma co dużo co o tym syfie pisać . Jako zwykły pracownik jesteś robotem oraz śmieciem od wszystkiego, masz robić to co ci mówią czyli wszystko za psie pieniadze.Ludzie zjedzą swoje g...o za parę złotych . Ludzie nie pomagają ludziom tylko "Ludzie podpierdzielają ludzi i kładą im kłody pod nogi . Ja zarabiałem tam grosze Podobno firma przechodzi nieustanne zmiany , ale od pmojego odejścia (9miesiecy temu) zmieniły się jedynie premie (na niekorzyść ) . Ogólnie podejście do pracownika masakryczne. Empatia 0/10 Gniot - chcesz , żeby Cię choć minimalnie szanowano ? - To nie tutaj ;) NIE POLECAM OGLĄDAĆ NAWET OGŁOSZEŃ TEGO KOŁCHOZU

Byla Pracownica
@Czesio

Cała prawda o infolinii; )

Konsultant Telefoniczny

Zaproponowana stawka - smiech na sali. Tyle co oni proponują to ja zarabiałam z jakieś 10 lat temu. 150 zł do wypłaty jak nie będzie na L4 przez trzy miesiące - po takich informacjach musiałam zaciskać zęby, żeby się w głos nie roześmiać. Pani, przeprowadzająca rozmowę patrzyła na mnie dziwnym wzrokiem - pewnie dlatego, że „na sobie” miałam więcej kasy niż ona miesięcznie widzi wpływu z pracy. Wysłałam CV tylko i wyłącznie dlatego, żeby upewnić się w tym, co mówią ludzi. Nigdy nie poszłabym tam do pracy. Zresztą moje CV zostało mocno „okrojone”. Nie widziałam powodu, aby posiadali o mnie wszystkie informacje. Wychodząc stamtąd miałam do końca dnia uśmiech na ustach; jak po kabarecie w Mrągowie :).

Nie pamietam.

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Byla Pracownica

Nie polecam tam pracy , starasz się jak możesz flaki wyprowasz a i tak źle. Co chwilę jakieś "testy" atmosfera nie była zła najniższa krajowa nie wynagradza a trud pracy z nie miłymi pacjentami. Gdy pylałeś lidera o co kolwiek to darli się że nie wiesz . Nie polecam !

Pracowalam tam kilka miesięcy. SZCZERZE powiem, ze gdyby zarabiała więcej pracowałabym jeszcze do dnia dzisiejszego. DLA MNIE LICZY SIĘ HAJS ,A W POLMEDZIE GO NIE MA. Jednakże nie zgadzam się z opinia innych osób, ponieważ atmosfera tam była super. Ludzie byli dla mnie bardzo mili. JAK BĘDĄ PODWYŻKI TO DAJCIE ZNAĆ Pozdrawiam

BYŁY PRACOWNIK INFOLINI

Poszłam pracować na infolinie z myślą że nie będzie aż tak ciężko bo w końcu na du*ie się siedzi. Praca ogólnie nie jest zła, w zależności na jaki dział się trafi. Akurat trafiłam na grupę ogólną, już na samym początku czułam się obserwowana (ale nie przez kierownika) przez ludzi którzy również na tej grupie pracują, liderzy nie mili, o coś zapytasz to wielkie halo robią że czegoś nie wiesz (pracowałąm 2 miesiąć chyba miałam prawo) trzeba również uważać co się mówi a najlepiej się nie odzywać bo sieją ploty gorzej niż stare baby pod kościołem, przekręcają każde twoje słowo (koleżaneczki z pracy) Na ogólnej jest parę menagerów, ale ani jeden nie jest sympatyczny, malują du*pe jak się odwrócisz jedna to nawet używa mobbingu w pracy :) PANI MANAGER W RÓŻOWEJ KURTCE. Zabrania wychodzić na śniadania... HOLA HOLA a gdzie prawa pracownika? co mnie to interesuje że jest dużo ludzi na lini? jestem głodna, od rana nic nie jadłam a ta panienka nie chciała mnie wypuścić co to ma znaczyć? Pracuje 8h dziennie przysługuje mi przerwa. BRAK SŁÓW. Pracowałam tylko kilka miesięcy a zauważyłam tak dużo niedociągnięć... - Człowiek który pracuje x lat tam zarabia tyle samo co nowo nabyty pracownik. no chyba że 100 zł wiecej. a posiada dużą wiedze. - Możesz mieć odebranych w ciągu miesiąca dużo połączeń a nie dostajesz premii BO PREMIA ZACZYNA SIĘ OD 100 ZŁ a za głupie błedy zabierają ci pieniążki. A więc jeśli chcesz iść do polmedu na infolinie i nie wychodzić na przerwy to polecam

jojo

praca na infolinii kiedyś fajna :) 1400 podstawa plus 600 zł premii, ale zmieniło się na gorsze odkąd jest nowy kierownik... nowa Pani kierownik stwierdziła ze 200 zł premii to za dużo jak na jedną osobę, tną premie jak tylko można. pomieszali wszystkie grupy.. człowiek ma więcej pracy a mniejszą pensję. najlepsze jest to że co niektórzy wchodzą w du*kę kierowniczce dlatego żyją sobie dobrze i dostają awansy chociaż pracują krótko, gdzie tu sprawiedliwość? awans również dostają osoby które chcą się zwolnić bo nie chcą tracić pracowników bo nie ma komu pracować. kiedyś również pracowałam na recepcji w polmedzie, dno totalne, człowiek stara się jak może a i tak plują w twarz, najniższa krajowa za stres i za nie miłą atmosfere. nie polecam. polmed to dno.

Fix

Witam Jak wygląda praca w POLMED na stanowisku konsultant telefoniczny? Godziny pracy? atmosfera zespołu?

recepcjonistka

odradzam, praca na recepcji, wszystko na umowę zlecenie - koniecznie student. tracąc status studenta wypadasz z pracy - nie przedłużają umowy. u mnie propozycją było albo na czarno pracować albo wcale. ZENADA! Atmosfera taka sobie. nie chca placic nadgodzin jak trzeba dluzej zostac z powodu pacjentow

Felek

Czy istnieje w tej firmie ZFSS? Żeby były np.wczasy pod gruszą???

recepcjonistka
@Felek

wątpię zeby było takie coś, tną koszty wszędzie gdzie się da

olka12

Czym konkretnie, zajmuje się konsultant telefoniczny w Polmedzie? Telemarketingiem też?

Jola

Chciałabym do was do pracy jest to możliwe ?

,jb

atmosfera jest to moimz daniem podstawa, wiec jesli ona nie sprzyja, to faktycznie nie ma co się wybierać. No bo na logike po co pracować w nerwowej atmosferze? A teraz poszukują hisgienistki , psychoga transportu - co to w ogóle jest za posada, pierwsze słysze

Shsxhxjdjsjs

Nie polecam w Olsztynie pracy jako recepcjonistka. Bardzo nieprzyjemna atmosfera! Nie da sie tam wytrzymac psychicznie i odejdziesz samemu odrazu albo po trzech miesiacach cie wyrzucą.

lololokjsfbn b

Tylko konsultant? Myśl co piszesz... jak zadzwonisz i będziesz chciała/chciał sie umówić a Cię poznam.. to uważaj, już masz badania :D A dziołchy z polmedu rzadzą na dzielni !!!!!!!!!!!!

fsa

nie polecam nikomu, ta praca to jest tylko i wylacznie wyzysk za grosze

tyfus

ogolnie nie polecam, najnizsza krajowa i ogrom obowiazkow

Bejot

Pracą tego sie nie da nazwać, omijać szeroko bo to wyzysk. Pracodawca wykorzystuje każdego, nieludzkie godziny pracy za pensje poniżej jakichkolwiek norm.

jakis

nie polecam tej pracy, najnizsza krajowa i jakie wymagania,a przeciez to tylko call center. Ludzie jak ktos napisal - z przypadku lub po znajomosci. o umowie o prace mozna pomarzyc, a kaza pracowac na nadgodzinach za ktore nie ma dodatkowych pieniedzy. socjalu zadnego nie ma i nawet opieki medycznej. na szczecie juz wyrwalam sie z tej beznadziejnej firmy, jeszcze raz nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Polmed S.A. - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Polmed S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmed S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmed S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 1 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polmed S.A.?

Kandydaci do pracy w Polmed S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polmed S.A.
1.8/5 Na podstawie 97 ocen.

Polmed S.A.