Opinie o Centrum zdrowia i urody Mariola Kunicka w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracodawcy Centrum zdrowia i urody Mariola Kunicka, oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum zdrowia i urody Mariola Kunicka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum zdrowia i urody Mariola Kunicka w Rybnik

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy Centrum zdrowia i urody Mariola Kunicka organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Xxx Nowy wpis
Klient

Nie polecam, bardzo nieprofesjonalna

Olga Nowy wpis

Czy firma poszukuje może kogoś aktualnie na recepcje? Jestem ciekawa jak wyglądają warunki pracy na takim stanowisku oraz jakie są wymagania względem kandydata. Czy trzeba posiadać już doświadczenie czy może jest szansa na przyuczenie?

Bess Nowy wpis
Klient

Po 20 latach chodzenia była m zawsze bardzo zadowolona,aż do dzisiaj. Miałam być przyjęta o określone j godzinie. Tymczasem siedziałam w pomieszczeniu obok czekając łaskawie na przyjęcie. 40 minut bez słowa. Wkurzona wyszłam u dowiedziałam się od Pani asystentki,że wizytę ma niezapowiedziany pacjent. Nawet lekarka się nie pofatygowała,żeby się usprawiedliwić.Pozostaje więc pytanie,po co się umawiać,skoro można wejść z drogi i bez niczego zostać przyjętym. Poczekalnia pełna ludzi też w oczekiwaniu aż pacjent niezapowiedziany pacjent łaskawie wyjdzie. Jakaś masakra. Zero szacunku do klienta.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Centrum zdrowia i urody Mariola Kunicka na stanowisko Zatrudnię kosmetyczkę bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

JolkaElka

Jaki jest koszt wizyty (konsultacja dermatologiczna) ?

Irena
@JolkaElka

100 zł

MS

Jestem pacjentką dr Kunickiej od dobrych 10 lat. Jest specjalistą bardzo dobrym. Zdarzało się, że nie brała pieniędzy za zabiegi. Zawsze ciepła i miła. Myślę,że te negatywne posty to tylko zazdrość pracowników wobec swojej chlebodawczyni, która jest kobietą spełnioną, pracowitą. By prowadzić salon o takiej renomie należy wiele wymagać od swoich pracowników. Polecam

kk
@MS

Te posty to opinie ludzi ktorzy skorzystali z uslug P.Kunickiej i maja do tego prawo aby wyrazic swoje zdanie i uprzedzic ludzi przed blednym wyobrem lekarza!!!!

Kasia

Brak jakiegokolwiek podejscia do dzieci,nie mowiac juz o kulturze osobistej. To jakies nieporozumienie !!! Nie dosc,ze praca zostala zle wykonana I pieniadze poszly w bloto to moja coreczka ma traume po wizycie u Pani Kunickiej. Chyba ktos za pewnie poczul sie na rynku. Jakosc poszla w ilosc . Nie polecam w 100%

Anita

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie jak tu się pracuje?

Kasia

Ja niestety też nie jestem zadowolona z uslug, a dokladniej z depilacji laserowej. Pani dr zapewniala mnie, ze wystarczy 5-6 zabiegow, by calkowicie usunac owlosienie. Zabiegow przeszlam 7, wydalam na to ponad 5 tys zl, a owlosienia pozbylam sie moze w 10%. Zastanawiam sie czy mozna cos z tym zrobic... Czy ktoras z Was jest w podobnej sytuacji??

Rozczarowana
@Kasia

Byłam dokładnie w tej samej sytuacji :( Pani Doktor powiedziała, że ,,po 5-6 zabiegach nie będzie w ogóle owłosienia na całe życie" może ewentualnie 7 ale to ,,poprawki kosmetyczne". Potem już było ,, tam gdzie włosy dalej będą zrobimy JESZCZE depilacje miejscową". Po moich uwagach dot. braku rezultatu po ok.5 zabiegu następny trwał o 30 minut dłużej. Po 7 zakończyłam moją przygodę (5600zl) rozczarowana.

Aneta

@Martyna - wypowiedzi o usługach firmy są również mile widziane. Czy możesz napisać jakich informacji szukałaś? Może zachęci to pracowników Centrum zdrowia i urody Mariola Kunicka do pozostawienia opinii i odpowiedzi na Twoje pytania. Zachęcam również do wypowiedzi wszystkich obecnie zatrudnionych w tej firmie. Jak widzicie po wypowiedzi @Martyna wasze komentarze są bardzo użyteczne dla osób starających się o pracę w tej firmie i mogą zmienić czyjeś zdanie odnośnie rekrutacji.

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Centrum zdrowia i urody Mariola Kunicka? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

Uparciuch

Pani Dr Kunicka jest świetna specjalistka w zakresie dermatologii. Wraz z corka i synem jesteśmy pod jej opieka od ponad 10 lat. Mam ponad 40 lat, ale moja skóra wyglada na dużo młodsza, dzieki wyczuciu Pani doktor, ktora zawsze dobiera właściwe zabiegi. Jeszcze nigdy Pani doktor nie narzucila zabiegu lub produktu, który byłby drozszy. W mojej ocenie, Dr Kunicka wykonuje swoj zawód w zgodzie z etyka lekarska i to wraz z ogromna wiedza i doswiadczeniem czyni ja tak dobrym lekarzem. Oczywiście forum służy do wyrażania opinii i każdy ma prawo do swojego subiektywnego osadu, ale moj syn, ja i moja corka jesteśmy świetnymi przykładami na to, ze Pani doktor to cudotwórca. Panie na recepcji oraz Pani kosmetolog bardzo profesjonalne. I nie zauważyłam rotacji personalnej. Od lat ta sama Pani na recepcji ma problem z "wciśnięciem" mnie w bardzo napiety grafik, ale zawsze sie udaje. Pozdrawiam;-)

Ewelina

Byłam na wizycie w listopadzie. Naczekałam się troszkę bo ludzi pełno. Jestem pełna podziwu dla pracowników! Widać, że bardzo dobrze znają się na swojej pracy! A pani z recepcji , nie wiem jak ona to robiła, ale ogarniała cały ten "młyn" samodzielnie. Odbierała telefon za telefonem, na bieżąco rejestrowała pacjentów, biegała z jakimiś dokumentami do gabinetu, odpowiadała cierpliwie na pytania i jeszcze z uśmiechem na twarzy zapraszała na kolejną wizytę! Ja bym tam 5 minut nie wytrzymała!!! Nie każdy nadaje się do takiej pracy. Trzeba mieć dużo cierpliwości i przede wszystkim wiedzy bo ludzie pytają o różne rzeczy. Bardzo polecam tą klinikę pod względem profesjonalnej lekarki oraz rzetelnych pracowników.

Magda
@Ewelina

Nie raz widziałam jak pielęgniarki biegają po gabinetach bo zawsze ludzi tam pełno i zawsze trzeba liczyć się z opóźnieniem. Do tego typu pracy trzeba się nadawać. Od jakiegoś czasu te same panie pracują i nie widać nowych pracowników. Mimo wszystko według mnie , przy tylu pacjentach to chyba więcej personelu powinno być. Podziwiam pracownice za cierpliwość i kulturę. Przy tak roszczeniowych ludziach w prywatnym gabinecie trzeba mieć stalowe nerwy.

Martyna

Szkoda, że na forum wypowiadają się tylko klienci. To forum dla pracowników firmy!!

Doświadczenia z Botoxem

Niestety moje doświadczenia nie są pozytywne. Mieszkam w Holadndii i tam też od ok. 12 lat robię botox. Tym razem, przy okazji wizyty wybrałam się do Pani doktor. Pani doktor robiła to w pośpiechu, jakby chciała się mnie pozbyć. Nie widziałam ile użyła produktu i nie widziałam jakiego produktu użyła. Nic mi nie pokazała. Czary-mary. Wstrzyknięć było znacznie mniej niż zwykle to robię i dlatego zapytałam, czy można więcej. Pani doktor stwierdziła, że "to wystarczy". Płaciłam oczywiście całość. Po 3,5 miesiącach nic nie zostało na twarzy. Normalnie trzyma mi 6 miesięcy. Nie wybieram się tam więcej.

Ela

Witam, jestem wieloletnią pacjentką Pani Doktor. Leczylam u niej rozne schorzenia, od problemow z wlosami, skórą, trądzikiem, po usuwanie znamion oraz zabiegi estetyczne z uzyciem kwasu hialuronowego. Podejscie do pacjenta i zaangazowanie jak również kompetencje Pani Doktor oceniam na najwyższym poziomie! Polecilam Ją wielu znajomym i oni rowniez podzielają moje zdanie. Ponadto Pani Doktor to przemila osoba, ciepła i serdeczna. Potrafi spokojnie i merytorycznie wyjaśnić wszystkie nurtujące pacjenta kwestie. I przede wszystkim postawic prawidłową diagnozę, jeszcze przed wykonaniem stosownych badan.Panie z recepcji rowniez bardzo sympatyczne i pomocne. Polecam klinikę Pani Doktor!!!

Pacjent Marcin

Ania pisze bzdury! Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się zapłacić za zabieg więcej niż było ustalone w gabinecie. Nawet panie na recepcji pytają się o indywidualną cenę i notują przy wpisie zabiegu. Więc może warto, wpisując się na zabieg, przekazać w recepcji ustaloną indywidualnie cenę, i wtedy nie będzie problemu przy płaceniu. Nie zgadzam się też z opinią o zatrważającej rotacji na recepcji. Od kilku lat te same panie pracują na tym stanowisku, więc może Aniu, już dawno nie byłaś na wizycie i stąd te Twoje nieaktualne spostrzeżenia? Jeszcze odniosę się do Twojej opinii na temat " wciskania" produktów. Owszem tu mogę z czystym sercem powiedziec- jeszcze nigdy żaden lekarz nie wcisnął mi tyle próbek czy nawet pełnowartościowych produktów ( bezpłatnie) co Pani dr Mariola Kunicka-Wolf. Nie mówiąc już o rewelacyjnie dobranym leczeniu, które było skuteczne( a mam już kilkuletnie doświadczenie z innymi lekarzami którzy nie potrafili dobrze zdiagnozować mojej choroby). Więc Aniu , jedyne co mogę napisać o dr Marioli Kunickiej-Wolf ,to tylko tyle: wspaniały specjalista, który nie boi się leczyć, zawsze ma czas dla pacjenta, zawsze trafna diagnoza a przede wszystkim rewelacyjna osobowość. O wszystko można się wypytać i z cierpliwością na każde pytanie odpowie. Polecam Panią doktor wszystkim! Z poważaniem. Marcin.

Nauczycielka
@Pacjent Marcin

Ja i córka jesteśmy pacjentkami pani doktor Kunickiej. Jesteśmy bardzo zadowolone. Pani doktor wyleczyła córce trądzik, z którym inni lekarze nie potrafili się uporać. Poradziła sobie również z rozstępami na brzuchu i udach. Zanim dotarłyśmy do pani doktor odwiedziliśmy kilku dermatologów w Bielsku - Białej i Katowicach, niestety bezkutecznie. Córka była w bardzo złym stanie psychicznym. Dzięki pani doktor jest inną osobą. - pogodną, otwartą. Mam 46 lat i bardzo żałuję, że dopiero teraz trafiłam do pani doktor.

Ania

Rowniez kilka lat kozystam z uslog dr. Kunickiej, a wlasciwie z pani kosmetyczki w wiekszej mierze :) Co do pani Kunickiej bardzo dlugo zylam w przekonaniu ze jest najlepszym specjalista na swiecie i moze tak jest, ale w moich oczach stracila gdy : zauwazylam 'parcie' na kase czyli proponowanie produktow ktore przynosza jej zysk a nie dzialaja na kozysc pacjeta, znudzenie i irytacje podczas zadawania pytan ( placi sie nie botyczne pieniadze za wizyte wiec oczekiwania sa takie same), rotacja na recepcji jest zatrwazajaca to prawda ( jak zmiana rekawiczek jednorazowych przez chirurga), leczenie dlugotrwale,bardzo kosztowne i efekt na krotko, co do cen to prawda ( podczas ustalen przed zabiegiem jest inna niz gdy przychodzi placic. Oczywiscie wyzsza).Za to moge z czystym sumieniem polecic pania kosmetyczke,jesli nic sie nie zmienilo. Przykro, bo jeszcze kila lat temu gdy dr.Kunicka budowala swoj autorytet (imperium) byla inna. Wydaje mi sie, ze jednak pieniadze zmieniaja

ala

wlasnie i ja chcialbabym sie zapisać na oczyszczanie twarzy do nich, słyszałam pochlebne opinie na temat kosmetyczek i zatsanwanawiam sie czy ta Pani faktycznie jest dobra w tym co robi?

Witam, jestem wieloletnim pracownikiem Centrum Zdrowia i Urody i postanowilam się wypowiedzieć w kilku kwestiach, ponieważ nie mogę czytać niektórych bzdur na temat nas i Pani Doktor. Cała nasza ekipa nie zmienia się od lat, więc jeśli ktoś jest choć trochę inteligentny to dociera do niego fakt, że gdyby komuś pracowało się żle to nie chciałby w takim miejscu tkwić tyle czasu. Prawdopodobnie negatywne komentarze wypisywane sa przez osoby ktore po prostu nam zazdroszczą właśnie świetnej atmosfery i pracy z najlepszym dermatologiem w okolicy, osobą od której można wiele się nauczyć (świadczą o tym tabuny zadowolonych pacjentów).Moi drodzy jeśli jeszcze coś Was tak bardzo intryguje - nie krępujcie się pytajcie nas osobiście bo takie wypowiadanie się oczymś, o czym nie ma się pojecia swiadczy negatywnie o WAS a nie o nas :) Pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum zdrowia i urody Mariola Kunicka - Rybnik

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Centrum zdrowia i urody Mariola Kunicka
2.7/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Zajezdna 9-11