Opinie o Centrum zdrowia i urody Mariola Kunicka w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Centrum zdrowia i urody Mariola Kunicka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum zdrowia i urody Mariola Kunicka o rekrutacji.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum zdrowia i urody Mariola Kunicka w Rybnik

ala

wlasnie i ja chcialbabym sie zapisać na oczyszczanie twarzy do nich, słyszałam pochlebne opinie na temat kosmetyczek i zatsanwanawiam sie czy ta Pani faktycznie jest dobra w tym co robi?

Witam, jestem wieloletnim pracownikiem Centrum Zdrowia i Urody i postanowilam się wypowiedzieć w kilku kwestiach, ponieważ nie mogę czytać niektórych bzdur na temat nas i Pani Doktor. Cała nasza ekipa nie zmienia się od lat, więc jeśli ktoś jest choć trochę inteligentny to dociera do niego fakt, że gdyby komuś pracowało się żle to nie chciałby w takim miejscu tkwić tyle czasu. Prawdopodobnie negatywne komentarze wypisywane sa przez osoby ktore po prostu nam zazdroszczą właśnie świetnej atmosfery i pracy z najlepszym dermatologiem w okolicy, osobą od której można wiele się nauczyć (świadczą o tym tabuny zadowolonych pacjentów).Moi drodzy jeśli jeszcze coś Was tak bardzo intryguje - nie krępujcie się pytajcie nas osobiście bo takie wypowiadanie się oczymś, o czym nie ma się pojecia swiadczy negatywnie o WAS a nie o nas :) Pozdrawiam :)

Pacjentka73

Korzystalam dwukrotnie z zabiegow medycyny estetycznej u dr.Kunickiej(botox i wypelniacze)i za kazdym razem problem przy placeniu.Prawda jest,ze trzeba miec znacznie wiecej w portfelu,bo zawsze ceny roznia sie od tych deklarowanych przed zabiegiem.Nie przekonuje mnie twierdzenie,ze trzeba bylo uzyc wiecej wypelniacza czy botoxu...U innych lekarzy nie spotkalam sie z takim problemem,bo rzecz jasna zmienilam lekarza..Stosunek do pracownic taki jak w komentarzach..Nikt tu nie oczernia.Taka jest prawda.Odradzam

ewelina

A ja po wczorajszej wizycie(jednej z wielu) jestem bardzo zadowolona i mile zaskoczona. Pani doktor jest miła, uprzejma, doskonale wie o czym mówi i co doradza.Widać że zna się na tym co robi. Dziękuje za wizytę i do zobaczenia.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Centrum zdrowia i urody Mariola Kunicka na stanowisko Praca! Stylista/Fryzjer! bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
wzs

nie smak mam po przeczytaniu tej opinii. Na pewno sama sobie wymyśliła, że zamiast siedzieć na recepcji będzie malować.... Ludzkie ruszcie trochę rozumem

basiak

Jest świetnym specjalistą.Tam gdzie inni nie mieli nic do powiedzenia,ona ma gotową diagnozę.Dziwię się ludziom którzy w tak bezczelny sposób szkalują świetnego specjalistę i uczciwego człowieka.Sama jestem stałą klientką od 10 lat.

basiak

Kasia..

Osobisie moge potwierdzic że miałam z Kunicka do czynienia jako matka małej pacjentki i nigdy więcej.. tak bezczelnej zarozumiałej wyniosłej osoby nie spotkałam w życiu!! dosżło do tego że rozpłakałam sie stałam tam jak sierotka a ta kobieta smiała mi sie w twarz z wyższością( a jej pracownice przytakiwały jak zachipnotyzowane..) co więcej zarzucała mi że jestem zła matką ;) poleciła mi ja moja przyjaciółka która tam pracowała przez krótka chwile ale od razu zaznaczyła z jaka kobieta będę miałą do czynienia, dokładnie wszytko co było napisane przez "niezadowolona" z 2012r. i nie tylko ..ale dodała że to dobry lekarz wiadomo człowiek w akcie desperacji ma gdzies chatakter lekarza ;) koniec koncem o dziwo Kunicka i tak nie pomogła mojemu dziecku zrobiła to inna pani dermatolog nie tak słynna ale za to jak widac w moim przypadku zdecydowanie lepasza :P) to było pare lat temu teraz przyszło mi ponowinie szukac dermatologa ale do siebie jedno wiem na pewnie chocby skały...daleko omine te panią!!!! pozostał niesmak

TOMX

Szukałem opinii o lekarzu a trafiłem.....Ale jazda. Co za czasy! Widzę że tutaj zawiść hasłem przewodnim. Kobieta pracuje i zle. Robi coś więcej to tak ja obsmaruja.No tak niektórzy wolą 8godzin przesiedziec i pilować pazurki,palcem nie kiwna by coś zrobić. Niedługo tam będę to sam się przekonam jak jest.

J.R.

Pani "recepcjonistko" niech pani nie zamieszcza tu nieprawdy! Przedstawiła pani sytuację, która nie do końca tak wyglądała a przekręciła ją pani na swoją korzyść. Pozostawiam to pani sumieniu. Marne to było pani "recepcjonistko". Nie jest pani godna tego miejsca, jeżeli właścicielka tego nie zauważa to trudno. Już więcej nie zamieszczę tu żadnego wpisu. Zaniża pani poziom!

kaja155

Czytając te opinie, oczom i uszom nie wierzę. Jestem pacjentką, czy może klientką, salonu od prawie roku i nigdy nie zdarzyło się, bym mogła czuć się w tym miejscu żle obsłużona czy potraktowana nie tak. Zawsze wizyta odbywa się w wyznaczonej godzinie, Pani doktor bardzo sympatyczna i kompetentna, nie wciska byle czego, żeby zarobić, a dostosowuje zabiegi do konkretnej potrzeby. Jestem bardzo zadowolona i przykro mi czytać takie bzdury.

recepcjonistka

Z całym szacunkiem dla osoby ukrywającej się pod nickiem J.R. To ja byłam recepcjonistka w "niekompletnym ubraniu" (zastanawiam się czego mi brakowało?). To był jeden z niezwykle rzadko zdarzajacych się dni gdy Pani dr nie przyjmowała. Tylko wtedy jest mozliwe wykonanie jakichkolwiek prac dodatkowych. W czasie gdy Pani czekała na wizytę zabezpieczałam gabinet folią przed malowaniem. Jeżeli to Panią tak bardzo zniesmaczylo mogę jedynie przeprosić. Natomiast absolutnie nie zgadzam się z opinia jakobym obsłużyła Panią z choćby najmniejszą oznaką niezadowolenia. Gdybym była tak bardzo niezadowolona z pracy to bym nie zrobiła nic poza tym co muszę.Podobnie rzecz ma się z aluzją na temat mojego rzekomego niekompletnego stroju...ale nie zamierzam tego komentować. Czytałyśmy czasem z koleżankami złośliwe komentarze ale nigdy nie odpowiadałyśmy na nie bo jaki tego sens...żaden! Pracuję u Pani dr już długie lata, inne koleżanki też i zaręczam , że każda z pozostałych osób jest również bardzo zaangażowana. Jeśli zaistnieje potrzeba to pomagamy sobie i z całą pewnością nie czynimy tego z przymusu. W miejscu gdzie panuje atmosfera sugerowana we wcześniejszych komentarzach nie ma miejsca na coś takiego. Cieszę się, że tam pracuję i zawsze stanę po stronie Pani dr bo poza tym że jest wybitnym specjalistą,jest też a może przede wszystkim cudowną osobą. Na koniec zacytuje właśnie częste powiedzenie Pani dr :" każdy dobry uczynek musi spotkać zasłużona kara " :)

Już nie mogę czytać tych głupot! Skąd bierzecie takie pomysły? Od lat jestem pacjentką pani Marioli i jest to najlepsza lekarka pod słońcem! I personel od lat ten sam. Te panie to nawet znam już po imieniu. Więc gdyby było aż tak źle to przecież nikt by tam nie chciał pracować. Na recepcji jest tylko jedna nowa pani a reszta jest od zawsze. Atmosfera jest bardzo dobra, panie uśmiechnięte, zawsze pomocne i wszystko dokładnie wytłumaczą. Bardzo lubię to miejsce i polecam je wszystkim moim znajomym.

Anonimowo

Czytając opinie J.R. dochodze do wniosku ze moze pani Marioli nie stać na ekipę remontowa jak kaze recepcjonistce brać sie za malowanie. Zobaczycie ze niedługo podniesie ceny.

J.R.

Jakież było moje zdziwienie gdy pewnego dnia odwiedziłam Centru zdrowia! Na "dzień dobry" zastałam pustą recepcję i panią ( chyba pacjentkę) , która szukała recepcjonistki. Moim oczom ukazała się "recepcjonistka" w niekompletnym ubraniu, umazana farbą malarską. Ludzie! Czy doktor Mariola Kunicka wie co jej pracownice robią podczas jej nieobecności? Przecież do tej pory było to prestiżowe miejsce w Rybniku , gdzie świadczono usługi na bardzo wysokim poziomie! Personel też zawsze nienagannie się prezentował i udzielał informacji na wysokim poziomie. Czy dr Kunicka wie jak wielką niekompetencją wykazała się osoba, która mnie wtedy obsługiwała? Przecież tam byli też inni klienci! I na domiar złego jeszcze ta niezadowolona mina tej pani gdy musiała mnie obsłużyć. Pani doktor ktoś tu pani robi zły marketing. Pomimo mojej wielkiej sympatii do Pani nie będę już korzystała z Pani usług. Nie będę też promowała Pani wśród moich znajomych, bo będzie mi po prostu wstyd, że myśląc, że idą do eleganckiej kliniki zastaną na miejscu " recepcjonistkę" z niezadowolona miną i umazaną farbą. Po ostatniej wizycie pozostał niesmak...

renata

Wszystkie powyższe opinie w 100 % prawdziwe ...dotyczą i pani doktor ale również jej pracownic.Panie udają miłe ale nie wychodzi im to ,sztuczne uśmiechy,obgadywnie pacjentów ,w stosunku do każdej nowej pracownicy metody współpracy godne zgłoszenia w odpowiedniej instytucji.Recepcja niekompetentna w udzielaniu informacji,pani doktor nie dotrzymyje słowa w ustalonych cenach za zabieg.Nie polecam za całokształt

jestem jak najbardziej zadowolona. polecam z czystym sercem

gall

To jest osoba która nie zmieni nigdy swojego zachowania. Pracy u tej pseudo Pani dr nie polecam.(usunięte przez moderatora) w czystej postaci. Chyba że rewelacyjnie umiesz kłamać - ja nie potrafię ... Ja wytrzymałam tam pół roku (szczerze zrezygnowałabym po pierwszym miesiącu, ale wiadomo jak aktualnie jest na rynku pracy). Jak tyko wyrazisz swoje zdanie, że nie podoba Ci się to i tamto i jak można tak traktować pacjentów to jesteś zła i niedobra i gnębiona do końca pracy, jesteś odpychana od Twoich obowiązków, które masz powierzone i robisz za gońca Pani dr, dodatkowo niektórzy pracownicy jak i sama p. dr utrudniają Ci pracę(typu schowanie wyciągniętych i przygotowanych przez Ciebie kartotek pacjentów i schowanie ich tak, byś nie umiała ich znaleźć, a potem darcie się przy pacjentach na Ciebie), chcąc udowodnić, że i tak jesteś takim małym robalem:) Umowy dostajesz z miesiąca na miesiąc, więc jeżeli komuś taka praca odpowiada to zapraszamy do CZiU:):)

przestroga

Omijajcie tą Panią DR z daleka. Kłamie, obgaduje, komentuje pacjentów do innych pracowników, jest (usunięte przez moderatora) Jest też wbrew własnej opini nie najlepszym lekarzem, ponieważ dosłownie wciska pacjentom tylko to na czym dobrze zarobi a nie co mu pomoże. Wredna (usunięte przez moderatora)

A.

W pelni zgadzam sie z opinia poprzedniej kolezanki. Pani doktor jest despotyczna i nie szanuje pracownikow. Zreszta w stosunku do pacjentow nie jest o wiele lepsza. Powszechne jest nasmiewanie sie pani doktor z pacjentow, ze to ktos osmielil sie zapytac o mozliwosci innej diagnozy. Jednym z ulubionych zajec pani doktor jest dyktowanie chamskich komentarzy na forach obrazajacych niezadowolonych pacjentow, ktorzy wystawili jej negatywna opinie. Niestety ja i inne dziewczyny musialysmy je wklepywac w interniecie... 3 razy NIE

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum zdrowia i urody Mariola Kunicka - Rybnik

Centrum zdrowia i urody Mariola Kunicka
2.7/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Zajezdna 9-11
    44-200 Rybnik