Opinie o polmed.pl - POLMED w Starogard Gdański

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Polmed S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polmed S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmed S.A. w Starogard Gdański

jakis

nie polecam tej pracy, najnizsza krajowa i jakie wymagania,a przeciez to tylko call center. Ludzie jak ktos napisal - z przypadku lub po znajomosci. o umowie o prace mozna pomarzyc, a kaza pracowac na nadgodzinach za ktore nie ma dodatkowych pieniedzy. socjalu zadnego nie ma i nawet opieki medycznej. na szczecie juz wyrwalam sie z tej beznadziejnej firmy, jeszcze raz nie polecam.

zatrudniona

Witam, chcecie do Polmedu? Idzcie. Dodam, że więcej niż najniższa nie dostaniecie. Ja pracując na umowie próbnej * zlecenie* zarabiałam więcej, ale ten raj (1400 zł) skończył się wraz z umową o pracę. Serio jak ktoś myśli, że polmed to prestiż to grubo się myli. Pracowałam w STG i przyznam, że młodzi ludzie byli bardzo mili. Reszta? Może nie wszycy ale wiekszość to donosiciele. Każdy spycha winę na kogoś innego. Chcesz stresu ? idź do Polmedu. Ja na dzień dzisiejszy wybrałabym pracę na kasie w Biedronce ;)

zatrudniona

praca w administracji albo w kadrach chyba śnisz - uciekaj jak najdalej od tej firmy jeżeli chcesz mieć zdrowe nerwy radzę Ci...

zainteresowana
@były pracownik

a możesz powiedzieć coś konkretniej ?

Konsultant Telefoniczny

Zaproponowana stawka - smiech na sali. Tyle co oni proponują to ja zarabiałam z jakieś 10 lat temu. 150 zł do wypłaty jak nie będzie na L4 przez trzy miesiące - po takich informacjach musiałam zaciskać zęby, żeby się w głos nie roześmiać. Pani, przeprowadzająca rozmowę patrzyła na mnie dziwnym wzrokiem - pewnie dlatego, że „na sobie” miałam więcej kasy niż ona miesięcznie widzi wpływu z pracy. Wysłałam CV tylko i wyłącznie dlatego, żeby upewnić się w tym, co mówią ludzi. Nigdy nie poszłabym tam do pracy. Zresztą moje CV zostało mocno „okrojone”. Nie widziałam powodu, aby posiadali o mnie wszystkie informacje. Wychodząc stamtąd miałam do końca dnia uśmiech na ustach; jak po kabarecie w Mrągowie :).

Nie pamietam.

Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
zainteresowana

Witam, czy ktoś może wypowiedzieć się jak obecnie wyglądają warunki pracy w Polmedzie w STAROGARDZIE GDAŃSKIM ? Rozchodzi mi się o pracę w administracji / księgowości / kadrach. Jak forma zatrudnienia ? Zarobki mniej więcej ? Jakiś socjal ? Atmosfera ? Z góry dziękuję.

BYŁY PRACOWNIK

A JA TAM BARDZO DOBRZE WSPOMINAM WSPÓŁPRACĘ Z POLMEDEM. NIEWĄTPLIWYMI PLUSAMI BYŁA: ATMOSFERA W PRACY NA KTÓRĄ SKŁADALI SIĘ WSPANIALI LUDZIE. BYŁA RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ WYKAZANIA SIĘ - PRZYNAJMNIEJ W DZIALE HANDLOWYM. PRACA MIAŁA SWOJE MINUSY, ALE GDZIE ICH NIE MA. GŁÓWNE TO: MAŁE PERSPEKTYWY NA AWANS, STAŁA PENSJA - NAJNIŻSZA KRAJOWA + DROBNE PREMIE ORAZ GDZIEŚ OD MARCA/ KWIETNIA 2012 CIĄGŁY STRACH, NERWOWA ATMOSFERA W PRACY - KOGO ZWOLNIĄ TYM RAZEM. PRACĘ WSPOMINAM DOBRZE.

I co to za żenada. Prawdziwy lekarz wie jak napisać skrót od tytułu. To już dzieci w przedszkolu wiedzą, że w mianowniku w skrócie "dr" nie stawiamy kropki!! I nie łączy się skrótów dr z md - przecież to to samo. Md to angielski odpowiednik naszego dr. Dobra koniec czepiania się. Dlaczego nie wspomnicie, że ten cały dr Fiskalski to fikcyjna postać. W 2012 roku taki lekarz nie był zatrudniony w Polmedzie.

Trzynastke to ma budżetówka (np. Szkoły, Uczelnie, Policja, ZUS, Skarbówka, Urzędy itp). Tego żadna przychodnia Tobie nie zaoferuje.

Ex pracownik

Prawda. To żałosne, że muszą sobie sami wystawiać laurkę. Tam będąc na rozmowie o pracę trzeba było z góry powiedzieć, że chce się zarabiać najnizszą krajową. Ale nie o to chodzi. Umowa o pracę była, więc i składki i wynagrodzenie wypłacane terminowo. Ludzie zarówno w Call Center i DH wspaniali. Atmosfera naprawdę naprawiała wszystko, ale i ta zaczęła się psuć z początkiem 2012 r gdy zaczęły się sypać zwolnienia. Wszyscy byliśmy w strachu. Niektorzy dobrzy pracownicy sami odeszli. Ogólnie polecam bo minimum można przeboleć, współpracownicy tam są wspaniali, pomocni, to oni tworzą atmosferę że chciało się przychodzić do pracy. Ale za brak jasnych dyspozycji, brak doceniania starań (z tego co wiem w DH były premie ale tak śmieszne - ludzie się zastanawiali na co wydać te 50-100 zł), brak socjalu minus. Był dla chętnych angielski ale płatny. Dlaczego osoba wyżej nie wspomniała, że wypalił tylko spływ kajakowy. A siłownia/basen zakończyły się fiaskiem na zrobieniu listy chętnych. Nie pomijajcie szczegółów.

?

Pracodawca, który nie szanuje ludzi - przez to stracił świetny zespól wspaniałych ludzi, którzy byli gotowi zrobić dla firmy bardzo dużo - efekt? zwolniła się cała kadra zarządzająca (kierownicy).

Ja to żałosne, że pracodawca sam sobie musi wystawiac taką opinię. Tam nie ma mowy o wyższej pensji niż minimum. Pracownicy działu handlowego zatrudnieni byli na umowę o pracę (na okres 5 lat). Ale można było mieć umowę a i tak cię zwolnili. Ci co mieli rozum sami odeszli. Zwolnili w tym dziale bardzo oddanego pracownika, który był z firmą od początku. O czym to świadczy? Zapomnijcie tam o socjalu, dodatkach. A Call Center umowa zlecenie/o pracę - z tym to było różnie. Każdy kto tu pracował przyzna, że płacą najniższą krajową. Większą pensję mieli tylko "starsi stażem" pracownicy gdy brali weekendy + nocki. Wtedy dostawali jakiś grosz więcej ale to dawało im 1600 na ręke. O dwóch tysiącach nie było mowy.

mario brutal

Bartek Starogard - 2012-08-31 21:48:13 Wielka Żenada!!!! pracownicy wszycy na najnizszej krajowej!!! nie szanuja pracownikow po wielu latach pracy obnizaja pensje!!!! ale w mediach gwiazdorza szok? Brawo za sfabrykowane wpisy....Callcenter 2000? buachaha....... Wstyd by bylo tym ludziom kadra z doswiadczeniem i wyzszym wyksztalceniem po kursach najnizsaa krajowa....... sami ocencie...[usunięte przez moderatora]

do wadek

nie polecam - upadająca firma wystawiona na sprzedaż!

BYŁY PRACOWNIK

Waldek - 2013-06-20 13:14:08 BYŁY, to na jakiej umowie pracujecie w polmed? Jest jakis system socjalny albo darmowa opieka medyczna?Umowa zlecenie to podstawa zatrudnienia w w/w firmie - zapomnij o jakimkolwiek socjalu, a pakiet medyczny masz jak sam sobie go zapłacisz - ale tylko wtedy gdy suma godzin w ostatnich 3 miesiącach wynosi równowartość godzin 3/4 etatu... Umowę o pracę mają tylko kierownicy i nieliczni z generalicji - na umowie 1600 a reszta na umowie zlecenie ewentualnie jak masz działalność to wystawiasz rachunek na różnicę... a stawki ŻAŁOSNE... Kierownik dwóch dużych placówek ma stawkę 3500 brutto! Czyli wg tego co napisałem na górze to 1600 na umowę o pracę reszta czyli 1900 na umowę zlecenie....

BYŁY PRACOWNIK

Chyba z choinki się urwałeś/aś takie coś jak umowa o pracę w Polmedzie nie istnieje - uciekaj od tej firmy jak najdalej!

piotrt

2000 może ktoś ma ale część na umowę o pracę reszta na umowę zlecenie. I ludzie się godzą bo nie mają wyboru. A co jeśli ktoś zachoruje albo dziewczyna zajdzie w ciąże - to za ta najniższą krajową musi przeżyć bo z UZ nic nie dostanie. Nie wspomne o emeryturze, która z najniższej krajowej zbiera się głodowa. Poza tym potrafią obniżyć pensje i to kilka razy w trakcie zatrudnienia. Większość się godzi bo co ma zrobić. Szkoda że prezesi nie są tacy chętni na oszczędności na samych sobie. Nie polecam.

ktoś

TCOP Polmedu jest najgorszy na rynku - nie dość że słabo zarządzany to wiedza konsultantów pożal się Boże - ludzie z przypadku, którzy nie mają bladego pojęcia i podstawowej wiedzy medycznej. Wszyscy za to mają wysokie mniemanie o sobie. Beznadziejna firma ze wsi...

Lampa

no elo, a jednak ja mam 2 klocki hehe

Małpa ; )
@Lampa

Jak sobie w WC pociśniesz to masz ; )

Bartek Starogard

Zostaw merytoryczną opinię o Polmed S.A. - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Polmed S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmed S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmed S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polmed S.A.?

Kandydaci do pracy w Polmed S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polmed S.A.
1.8/5 Na podstawie 97 ocen.

Polmed S.A.