Opinie o Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Roszyk Korycka w Głogów

counter
4 4 16 5 1
Michał Nowy wpis

Można się starać o prace asystenta ?

Amazonka Nowy wpis
Klient

Pani doktor pomyliła się z zawodem. Jest bardzo niemiła i arogancka przez telefon (tak wygląda dzisiejszy kontakt lekarza z pacjentem). Jestem pacjentką onkologiczną, więc opinie na temat mojego zdrowia i leczenia powinni wypowiadać specjaliści w dziedzinie onkologii, a nie pani SPECJALISTKA MEDYCYNY RODZINNEJ, która wypowiada się co mogę, a co nie mogę. Zdecydowanie odradzam kontaktu z tą panią doktor, a przychodni Konsylium radzę rozwiązać umowę z tą panią, bo kiedyś to się źle skończy.

Pacjentka A Nowy wpis

Jestem zadowolona z wizyty

Mirosław Nowy wpis
@Pacjentka A

Zadowolenie pacjentów jest równie ważne co pracowników. Tak na marginesie chciałbym dowiedzieć się, jak w ogóle trafiłaś akurat do tego specjalisty? Było to z polecenia, czy może samoistny wybór?

A

Pozytywna

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Andrzej Sz

Dokładna, bardzo dobra Pani Doktor.

Sylwia

Ta pani doktor sama ogarnia wszytko czy ma też jakąś recepcję?

Beata
@Sylwia

Dziwię się, byłam dzisiaj w przychodni Konsylium. Pani byla bardzo miła, konkretna.

Anna K

Odradzam wizytę u tej pseudo "lekarz". Nie kontaktowa, ignoruje pytania pacjenta, bywa bezczelna. Moja pierwsza i ostatnia wizyta.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 586 dni.

Czy w Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Roszyk Korycka są paczki/bony świąteczne?

Andrzej Sz

Bardzo dobra Pani Doktor rozeznana i szczegółowa ,

Nadal oczekujemy na nowe sprawozdania odnośnie pracy w przedsiębiorstwie Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Roszyk Korycka w mieście Głogów, każda opinia ma znaczenie! Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Pacjentka
@Administrator

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami na temat pani doktor Jest niemiła ,bezszczelna, Już ktoś napisał że podnosi głos kiedy się chce.porozmawiac Ja również nie polecam pani doktor Więcej szkodzi jak pomaga!!!!!! A czemu tak napisałam?? Bylam świadkiem jak pani doktor do pacjentki " i co serduszko nie wytrzymało" Kobieta znalazła się w szpitalu z podejrzeniem o zawał a przyszła tylko po pomoc przykre NIE POLECAM Z CALEGO SERCA BYLAM RAZ U TEJ KOBIETY I TO OSTATNI RAZ

Pacjent

(usunięte przez administratora) Odradzam wszystkim wizytę u tej Pani .

Zdruzgotana

Tragedia. Brak słów. Tacy ludzie nie powonni mieć styczności z drugim człowiekiem, a tym bardziej chorym. Najgorsza jest ta bezsilność,że te nasze opinie niczego nie zmienią. Różne mam doświadczenia z lekarzami,ale to było najgorsze. Potraktowanie przez tą panią 81 letniej schorowanej pacjentki było niedopuszczalne. Karygodne. Myślę,że ta osoba ma problemy emocjonalne sama ze sobą i swoją agresję wyladowuje na pacjenatch. Nie polecam nikomu. Byłam naocznym świadkiem jej zachowania i nie mogę dojść do siebie. Kto dopuszcza takich ludzi do tego zawodu...? DLACZEGO pozostają bezkarni?

Pacjent

Pani doktor jest bardzo niemiła i nieprzyjemna nie można z nią na spokojnie porozmawiać bo zaraz podnosi głos Jako lekarz nie umie podejść do pacjenta by na spokojnie wytłumaczyć porozmawiac Jako lekarza " pierwszego kontaktu" NIE POLECAM !!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Roszyk Korycka - Głogów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

4/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad