Opinie o Konekta Group w Rhoon

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Konekta Group. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konekta Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konekta Group w Rhoon

hire

nie jestem z biura-po co siedzisz skoro ci tak zle/ ja juz dostalem od nich propozycje brutta-idz na brutto i pracuj po 60 godz to zobaczysz swoje brutto hahaha,idzcie do innych agencji to pogadamy o tym jak tu jest zle

adams

Takie bzdury to tylko ktos z biura mogl napisać. Konekta Ci da 1 euro wiecej netto ale nie placa dodatkow za nadgodziny, niedziele, nocki, nie placa urlopowego a wakacyjne placa od kwoty brutto ktora na papierze jest smieszna wiec dostaniesz grosze. Od tej kwoty ktora masz na papierze placa tez skladki wiec jak przyjdzie Ci pojsc na chorobowe albo zasilek to dostaniesz grosze. Kasa sie ciagle nie zgadza, skubia z kazdej wyplaty po kilka czy kilkadziesiat euro to pozniej sie doprosic nie mozesz. Siedze tutaj juz 4 rok i wiem co mowie, lepiej isc do normalnego biura, dogadac stawke brutto i w ogolnym rozrachunku wyjdziesz duzo lepiej. Popytaj sie ludzi ktorzy tutaj siedza dluzej niż 5 lat czy poszliby do Konekty. Ta firma to na krotka mete tylko.

weldi

aaa i placa urlopowe,emerytalne,leccie do turkow to zobaczycie ,co wam zapalca...to forum to zenada,serio

hire

Weldi wez sie czlowieku zastanow-to jedna z najlepiej placacych firm na rynku,idz do innych to zobaczysz jak jest,moze salaris dostaniesz,ale wypalte bedziesz miec conajmniej o 1-2 euro netto na godzine mniejsza.mieszkania dobre,wyplaty na czas,czasem sie nie zgadzaja,ale najczesciej z powodu zlych godz.wysylanych przez stocznie,kominezony,buty,maski spawalnicze-pokaz mi taka druga,w ktorej sie za to nie placi,a ze maja nas dosyc czasami wcale sie nie dziwie,nie chcialbym takiej pracy za zadna kase-uzerac sie z banda idiotow,ktorzy mysla,ze swiat do nich nalezy,a nawet dogadac sie z nikim nie potrafia i pierdola glupoty nie majac o niczym pojecia.Konekta dba o swoich ludzi,nie musza z nami gadac godzinami-zalatwiaja prace-konczy sie jeden projekt idziesz na inny,wszyscy,ktorych tu poznalem pracuja dla nich non stop od 3 lat i dluzej-pokaz mi inna taka agencje,ktora tak dba o ciebie.jak skosztujesz innej to zechcesz do nich wrocic.tyle w temacie

Marian
@hire

tylko burak ograniczajacy sie do pracy w jednej smierdzacej agencji moze wsystawic tak drastycznie glupkowaty post . W dupie byl i kutasa widzial .

Spawacz

ok

duzo

weldi

Jak ktoś chce pracować i żeby mu uczciwie płacili to musi poszukać lepszej firmy niż konekta bo u nich tylko się nerwów można najeść ,oszukują na wszystkim czym się da ,zawsze coś brakuje w wypłacie,niedają salarisów mmiesiącami.

weldi

Lepsza firma to pewnie taka co koordynatorami nie są Polacy

gwiazda

PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE 2010-2011 STAWIAM NA OCENE DOSTATECZNĄ JEŚLI CHODZI O WYPŁATY I PODEJSCIE DO PRACOWNIKA ----------OBECNIE PRACUJE W LEPSZYM BIURZE NA LEPSZYCH WARUNKACH -ODRAZU PISZE CIĘŻKO ZNALEŻĆ DOBRE BIURO MOŻNA ALE 3EBA MIEC TROCHE SZCZĘSCIA ,A NAWET JESLI ZNALDZIESZ LEPSZE MOŻE BYĆ MNIEJ PRACY .

leo
@gwiazda

A jak to lepsza firma,możesz podać namiary?Ja dla Konekty pracowałem prawie dwa lata,ale wyleciałem za pysk!

VIva

i faktycznie pieniądze nie są na czas

radek

no pewnie, że tak, to starsze troche społęczeńtwo to ledwo ma opanowy jęyk angielski, jakieś poszczzególne zwroty, więc też nie można tyle wymagać od nich, ale zstnawia mnie czy w taki wypadku nie powinno liczyć się bardziej doswoadczenie, bo wiaodmo, ze osoby, które już mają te 40 lat to mają duże doświadczenie.

spawacz :)

A jesli chodzi o wypowiedz Konekty. Dlaczego musze jechac do biura w celu wyjasnienia braku w wyplacie? A co jesli jestem w Polsce? Kto mi do Was podroz zafunduje?? Albo jesli pracuje w ciagu dnia?? Biuro tez jest czynne w ciagu dnia. Mam sie z pracy zwalniac aby do Was przyjechac?? Przeciez to jest absurd!!Kto mi za dniowke zaplaci?? Powinien wystarczyc sms lub mail do wyjasnienia. A najlepiej osoba odpowiedzialna za wyplaty, ktora popelnia bledy do wymiany!!!

Stach
@spawacz :)

Z nimi nie można nic załatwić telefonicznie bo nigdy nie mają czasu.

Spawacz :)

misiek@ Holendrzy nas sie prosza??? No pewnie. Jeszcze zacznijmy wymagac aby uczyli sie j.polskiego. Dorosnij facet bo leniem smierdzi taka wypowiedz. Jest tysiace ludzi z jezykiem obcym. Znajomosc angielskiego w stopniu komunikatywnym jest juz norma dla inteligentnej czeci spoleczenstwa. Bierz sie za ksiazki i do nauki a nie wykrecaj sie popapranymi wymowkami. A pozniej sie dziwic, ze maja nas Polakow za ludzkosc trezciego swiata jak wiekszosc zachowuje sie jak malpy rozmawiajac na migi, albo po polsku z obcokrajowcami. Slowacy, Czesi, Rumuni, Belgowie, Ruski, Wegrzy, Turki znaja podstawy angielskiego. Tylko Polacy leniwy narod broni sie przed nauka i jeszcze stawki chca z kosmosu. Pracujac przez posrednika masz wieksze stawki od Holebdra. Wiec nie piernicz, ze jestesmy jakas tania sila robocza. No chyba ze Ty. Posrednik kasuje za kazdego pracownika niezle stawki, przekraczajace utrzymanie holenderskiego pracownika. Ale ma z tego inne profity. Podejrzewam ze ulgi podatkowe. A takze nie ma wobec nas zobowiazan tak jak wobec Holendrow(chorobowe, urlopowe/wakacyjne, odprawa,itp)

Spawacz z prawdziwego zdarzenia

Ale glupie pytania ludzie zadaja. Przeciez to normalne, ze wyjezdzajac za granice powinienes znac jezyk obcy. Trzeba sie cieszyc, ze wystarczy angielski praktycznie w kazdym kraju i nie trzeba uczyc sie jezykow poszczegolnych panstw. To Ty prosisz o prace w Holendra, a nie Holender Ciebie. Pomyslcie troche, bo jak widac dorosli faceci zadaja pytania jak male bobasy :D Jesli chodzi o firme, pracowalem przez rok czasu. Praktycznie nie bylo zastrzezen. Warunki dobre. Na tle innych firm mozna bylo postawic ich w czolowce. Mieszkania spoko, jednoosobowe pokoje, net,itp. Auta wytrzymywaly dojazd do pracy wiec ok. Speedglasy do uzytku prywatnego za free. Kasa dobra i na czas w kazdy piatek. Jak sie opozniala na poniedzialek, to bylismy o tym powiadamiani smsem. Na poczatku firma bardzo sie starala. Ale... I ten watek pozostawiam dla siebie.

Biuro

Witam,na portalu spawalnictwo.pl pojawił się opis naszego ostatniego projektu,który niestety nie z naszej winy rozpoczął się później-z pewnością Panowie wiecie,że w przypadku projektów remontowych często są poślizgi,ktoś kto pracuje w tej branży doskonale o tym wie….Doświadczenie jest potrzebne,język również,im więcej Panowie potraficie tym dłużej będziecie pracować-prowadzący na projektach nie posługują się językiem polskim,pozdrawiam

pytajacy

Witam może bede jechal z tej firmy i chciałem się zapytać jak jest z kasa? jak panowie wychodzicie mniej więcej na tydzień jeśli chodzi o kase??No i jaki jest tam klimat miedzy pracownikami??

zaintersowany

A znajomość języka angielskiego rzeczywiście potrzebny? Bo w niektórych ofertach piszą że warunek konieczny a potem nie ma takiej potrzeby.

mały
@zaintersowany

Tak Tak każdy odpowiada za siebie i swoje czyny jak chcesz to pijesz jak chcesz palić to palisz nikt nikogo nie zmusza a jak tego się nauczyłeś w Konekcie to pewnie pierwszy raz na kontrakcie byłeś co? Bo wszędzie tak jest

edek

Firma OK.Gdy by nie Konekta to bym się w zyciu nie nauczyl spawac i pic dużo dużo wodki i pije do dziś i pale ziolo pracuje tez firma OK.Pozdrawiam wszystkich pijących i jarajacych w Konekcie.Zajebiaszczo.

spawacz xxx

ej!co do jednego to sie zgodze moze nie zawsze ta wyplata jest co do euro ale jak kolega ktorys tam napisal mala korekta i wyplacaja!trzeba sie upominac o swoje to fakt!ale reszta w porownaniu do innych firm- bez zadnych zarzutow!nie narzekam pracuje tam nadal jestem zadowolony i troche sie dziwie bo glupoty piszecie ,no moze komus nie wyszlo -ale to czemu zaraz na firmie sie wyzywac jak kogos stocznia zwolnila!ja tam nie narzekam i mi pasuje!-a w temacie pracy takie sa realia holandi dzis pracujesz jutro nie-w angli jest podobnie!napewno nie nalezy wiazac nadzieji na dluzej -jestem na tak!!!FIRMA OK!polecam wspolprace,troche szczescia i wiary i sie popracuje,a kasa jest na czas a to chyba najwazniejsze!!!-pozdro!

Biuro

Dzien dobry,zapraszamy do biura Wszystkich niezadowolonych,bardzo ciekawy jest wpis o nie wyplaconej wyplacie-jesli tak jest ,dlaczego my nic o tym nie wiemy?Zapraszam rowniez do obejrzenia naszych mieszkan-zawsze znajda sie niezadowoleni ludzie.Jeden z Panow pytal o internet,lodowki-internet jest we wszystkich mieszkaniach,lodowki rowniez,czasy,gdy Polacy mieszkali w makabrycznych warunkach skonczyly sie dawno Panowie,sluze nr kontaktowymi do naszych Pracownikow,ktorzy wspolpracuja z nami od dawna ,pozdrawiam......

MONTER

nie polecam tej firmy,kiepskie i to bardzo warunki mieszkaniowe . Pani (polka)dzwoniąc z biura obiecuje złote góry jak wcześniej kolega pisał chodzi o kase a tak naprawdę kicha. (usunięte przez administratora)

pracowalem za posrednictwem konekty w 2013 i nie ma co narzekac.wyplaty na czas,a mieszkania to jak dbamy tak mamy,kazde mozna doprowadzic albo do porzadku,albo do ruiny.jedno z uczciwych biur

jawa
@ja

raczej pojedyncze -no zdaza sie moze na poczatku we dwoch ale to zadkosc-naprawde!zawsze sie idzie dogadac! moze byc gorzej!troche przesadzacie slamsy,no dziwne bo internet jest wszedzie,moze nie najszybszy,ale da sie wytrzymac!wedlug mnie mieszkania ok.to akurat bym polecil-wbrew opinni innych niezadowolonych,choc mieszkalem juz w kilkunastu domach!no gorzej to wyglada z lokatorami czy sie zgra ekipa-nic wiecej!to nie hotel- trzeba sprzatac po sobie!i tyle w temacie mieszkan!

Zostaw merytoryczną opinię o Konekta Group - Rhoon

• Jak się pracuje w Konekta Group?

Zobacz opinie na temat firmy Konekta Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konekta Group?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konekta Group?

Kandydaci do pracy w Konekta Group napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konekta Group