Opinie o Konekta Services BV w Rotterdam

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Konekta Services BV. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konekta Services BV o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konekta Services BV w Rotterdam

Sniady Nowy wpis

Ogólnie można napisać , ze nikt wam tyle nie da ile konekta obieca. Co do agencji to porażka sakramencka. .(usunięte przez administratora)na wypłatach .kwatery to meliny, a na kwaterach (usunięte przez administratora) przez duże P .Rżana na kilometrówkach .Firmy z jakimi współpracuję są najgorsze na rynku w NL .Jeżeli lubisz przygody być (usunięte przez administratora)na każdym kroku to polecam .Uważajcie co mówicie na kwadratach bo na 100% maja wypracowany system, że jeden zawsze jest ciepły i z tego co ja zaobserwowałem to zawsze jest pijak i cpun .

Spawacz Nowy wpis

(usunięte przez administratora)pracowników jak się da A Kaśka obiecuje złote góry i kradnie od każdego pracownika kasę tak kradną że pracujesz za grosze Radzę omijać tą firmę z daleka ba na pieczarkach więcej zarobisz nisz w tej firmie

Czy w Konekta Services BV wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Na jakie benefity można liczyć w Konekta Services BV?

Firma Konekta Services BV poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Tynkarz / sztukator
Techvisie Personeelsdiensten B.V.
logo firmy Blacharz samochodowy
Euro Labora
logo firmy Tokarz CNC praca!
READY_STEADY_GO
Mietek

Powiem tak,jezeli myslisz o zarobku konkretnych pieniedzy,to zapomnij. Odejmij co tydzien na pokoj,kasuja 140€ dojazd do pracy,zdarza sie ,ze 50km w jedna strone. Mieszkania zasyfione nory i to w doslownym sensie. Obiecuja 56 godz tyg,a okazuje sie,ze jest 40. Nie polecam,stawek nie podnosza ,nie szanuja pracownika Pani K.musi byc na premi od skrojonej kazy na pracowniku

Pawel
@Mietek

Czy mogę prosić o kontakt do Pana mam kilka pytań będę wdzięczny za pomoc?

Wanda
@Mietek

Rozmawiałeś na temat takiej podwyżki ogóle? Nie ma możliwości, żeby pensję podciągnąć sobie godzinami?

Spaw

Serio?;)

@Spaw

Czy wyczuwam tu nutkę wątpliwości co do tej opinii? A Ty jak te warunki postrzegasz? Jest jednak inaczej niż pisał?

monter
@Mietek

zapomiales dopisac ze to ma DG , jesli ci nie pasje zarabiac 5000 euro ma miesiac to nie ,mam pytac palancie

Piter 180919

Witam jak wygląda rekrutacja na spawacz mig mag?Czy jest wymagany język Angielski? Pracuje w Niemczech i w pracy dogaduje się po Niemiecku.

Wanda
@Piter 180919

Co konkretnie potrzebujesz wiedzieć? Jakie pytania są zadawane czy coś innego? Jakie w ogóle masz doświadczenie jako spawacz?

Piter 180919
@Wanda

Jakie są zarobki na spawacz MiG mag i czy trzeba umieć język Angielski? Jak się skontaktować najlepiej z biurem w sprawie pracy.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Konekta Services BV? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Spawacz

Z jakich powodow pracownicy koncza wspolprace? Jak sa dobrzy to nigdy nie koncza;) Wspolpracuje z nimi od 9 lat.

Nie cukruj

@Mietek

Mimo wszystko chyba nie masz jak udowodnić, że nieprawdę pisze? Oczywiście widziałam Twoją opinię i raczej miło pracy tutaj wspominać to nie będziesz ale to nie jest przypadkiem taka trochę loteria, że zależy kto jak trafi?

Czy w Konekta Services BV zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Tak,nagorsze

Spawacz

''Kasia Konekta Panie Rafale -nie jest to najnizsza stawka w Holandii-czy piszecie takie rzeczy tez do ludzi ktorzy w Niemchech za 21-23 pracuja;)? Pozdrawiam wiecznie niezadowolonych Polakow … ps chodza sluchy,ze Nl otworzy sie na Chiny wiec w ciagu kilku lat juz nie bedzie problemu ze stawkami bo jak tu wejda to wszyscy z praca w Nl sie pozegnamy''

Kamila
@Spawacz

A kogo ty cytujesz i o co właściwie chodzi? Ciężko się z tych zdań wydartych z kontekstu czegokolwiek domyślać..

Czarna
@Spawacz

Witam szukam kontaktu do pani Katarzyny z Conecta.prosze o informację na cziki1973@gmail.com pozdrawiam

@Czarna

Tak z ciekawości tylko czy to dotyczyło czegoś co wpływa na pracę tutaj czy to sprawa ściśle prywatna?

Wicek

Co piszesz za bzdury. Pracuję od czerwca 2017 i wyplaty regularnie wplywaja na konto. Salarisy na email. Mieszkanie fantazja. Jest jeszcze dwóch kolegów i nic nie mówili żeby mieli problemy o których piszesz. Więc są dwa wyjścia albo Masz pecha niezrozumialego albo piszesz kłamstwa bo byłeś do (usunięte przez administratora) pracownikiem. Więcej Ci napiszę bo nie pracuje w Holandii 3 lub 5 lat , tylko 10. Nie wybrał bym Konekty BV gdybym nie wiedział co to za biuro. Więc musiałeś zmoczyc (usunięte przez administratora). Jeśli Cię orzekli z kasą i mieszkales w niegodnych warunkach to czemu nie zlozyles skargi do odpowiednich instytucji?. Zapewniam że są takie i pomoc byś otrzymał.

dżony
@Wicek

napisz mi co to za instytucje, z chęcią się do nich zgłoszę, bo to co oni odwalają, to skandal .

@Wicek

Farmazon jakich mało. Firma w oczach leci w dół, na umowach (usunięte przez administratora) państwo w podatkach. Dają ci brutto 12 e, dopisują kilometry i fikcyjne nieopodatkowane przez państwo dodatki by dźwignąć na większe netto niż podane brutto. Teraz modna działalności , bo całkiem są kryci.

Gajowy
@Wicek

Z tego co piszesz można odnieś wrażenie że jeszcze przed Twoim narodzeniem rodzice już mieli wyselekcjonowane imię dla Ciebie,, Wicek,, wypisz wymaluj ????

Co jaki okres czasu w Konekta Services BV można ubiegać się o podwyżkę?

Qwerty

Chyba zartujesz! Spodziewaj sie obniżki raczej,przeciez to jawne dymacze.

Dominika
@Qwerty

Wulgaryzmy nie są mile widziane na tym forum. Jednak chciałabym Cię zapytać, co masz na myśli. Byłeś przez nich zrekrutowany i nie dostałeś wynagrodzenia?

Qris

No niestety,ale wiekszosć negatywnych opinii na temat tych dziadów to prawda. Pani K i Pan J to kłamczuchy jakich mało dno,ze szkoda gadac, pieniadze sie ciągle nie zgadzają, oołaty za nory w których sie mieszka duze, jak dzwonisz z jakimś problemem (o ile ktos odbierze) to nagle sie okazuje że w całej konekcie nikt nie zajmuje sie twoją sprawą a głownie chodzi o.pieniądze kilometrowka, braki w pensji zasadniczej etc etc. Z CZYSTYM SUMIENIEM NIE POLECAM, PRACUJE OD NIEDAWNA U KONKURENCJI I CO NAJSMIESZNIEJSZE MAM EURASA MNIEJ A WYPLATY RELATYWNIE DO GODZIN TAKIE SAME I NA CZAS!

zenek

bylem tam 2 lata temu zycze sukcesow kiszka straszna zjechalem po tygodniu na swoj koszt do pracy 36 km prywatnym autem mieli dopisac km i nic

Spawacz

Witam,dostałem e-mail z ofertą pracy. Warto w to wchodzić? Co tam się buduje? Ogólnie jakie warunki finansowe i jak w pracy?

Pracownik konekty
@Spawacz

Jeśli chcesz mieszkać w melinie, prosić się o swoje pieniądze, jeździć autem które już dawno powinno być przerobione na żyletki, dostawać 3 kombinezony (mimo że w umowie jest zapisane 5) na rok , zjadać nerwy przy jakiejkolwiek próbie kontaktu z biurem bo nie odbierają telefonu to śmiało :)

@Pracownik konekty

Aż tak źle? Jesteś lub byłeś na umowie czy DG?

Pracownik konekty
@Spawacz

Jeśli chodzi o samą robotę to mają bardzo ciekawe projekty. Jestem na umowie.

Maciek

Jakie pytania są zadawane na rekrutacji?

????

Ma moze ktoś numer do pani Katarzyny z konekty pozdrawiam

Jasiek

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i godziny pracy?

D

Nie polecam, wszystko ładnie pięknie jak jesteś potrzebny, jak są już jakieś problemy to kontakt się urywa, odsyłają od jednej osoby do drugiej bo jak to mówią „ ja się tym nie zajmuje”, lub Wogole nie odbierają tel. Jak ktoś ma nerwy ze stali to na pewno ta firma jest dla niego, na dojazd do pracy dają samochody niesprawne technicznie, brak jakiegokolwiek szacunku do człowieka. NIE POLECAM!!

Nie polecam. Pani Kasia obieca wam wszystko co chcecie jesli tylko bedzie was potrzebowala, nawet na jeden dzien. Umowa ? poopowiada jakie z niej profity itp. ale jak bedziecie potrzebowali jakis wyciag do ubezpieczenia zdrowotnego na przyklad, to bedzie was odsylala od kolezanki do kolezanki konczac nawet na czeskiej szefowej. I tak nic nieuzyskacie. Poda kwote netto zarobku ale nie powie ze trzeba odjac od tego ubezpieczenie plus minus 25 euro i 20 euro za pokoj jednoosobowy. Moje sugestie dla Konekta Services BV: usunac pania kasie i pana janka zlodzieja Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nie klamac prosto w oczy

juz 40 za pokoj od 1.04

@pracownik

Kazde biuro kasuje teraz za mieszkania,mnie poinformowano o kasie za pokoj i ubezp.maja tam maly rozpizdziel ,ale jak na razie nie jest zle.podwyzszaja oplaty za pokoje,ale jak masz godziny to 20 nie zbawi-wiecej przepijam w weekend;)

@pracownik

Wynajmij sobie chate bedziesz miec spokoj

Mont
@pracownik

Ile tam pracujesz? Siedzi tam kilka osob i druk do ubezpieczenia masz od teki-wystarczy podjechac

Monter
@pracownik

Jaki ty biedny jestes stary,do mamusi wracaj

Daniel
@Monter

cześć jesteś monterem tak spoko ja też i być może wybiorę się do was co tam robicie teraz jak możesz napisz dzięki

Daro
@pracownik

Stary to sa osoby akurat ktore jak trzeba to ci pomoga,takich palantow to powinni z tej firmy wypieprzyc bo tylko ferment robia.wszyscy mamy aneksy ,jak sie idioto zatrudniasz to umowe czytaj bo z tego co widze to z tym masz problem

Spawwacz

Tak czytam to wszystko co piszecie i śmiać mi się chce. Czy z was wszystkich naprawdę takie (usunięte przez administratora)? Jedni płaczą bo konekta to (usunięte przez administratora) inni płaczą bo nie można nic załatwić, tu z nowu za dużo pobierają za mieszkanie, a co boicie się że na picie wam nie starczy. Albo na życie w Holandii? Nie wysyłajcie wszystkich pieniędzy do swoich żon na botoks albo inne badziewia, za które chcą wyglądać pięknie i śmiać się z was że tyracie na nie a one mają was w (usunięte przez administratora) a pokazują jak was kochają kiedy zjawiacie się na chwilę w domu. Wszyscy widzą problem w konekcie ale pracujecie dalej!!! Tylko w internecie mądrzy jesteście a jak przyjdzie co do czego to blagacie żeby na jaką kolwiek pracę was dać. Normalnie żenada z was Polacy. Brak czego kolwiek, I szczerze to idźcie do innych agencji a wrocicie szybciej niż myślicie. I nie ocenia się innych jeśli nie wiecie jak te osoby pracują, bo dzięki (usunięte przez administratora)

Zielony
@Spawwacz

Co kto robi z kasą to jego prywatna sprawa rowniez to jak wyglądają Nasze żony. Nic Ci do tego. Osobiście nie polecam firmy. A pozytywne opinie piszą panie rekruterki z biura zeby podnieść średnia na portalu. Poważnie masakryczna firma pod względem logistyki i szacunku do człowieka

Daro
@Zielony

To po ciul tam pracujesz ? Ludzie sa (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Konekta Services BV - Rotterdam

• Jak się pracuje w Konekta Services BV?

Zobacz opinie na temat firmy Konekta Services BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konekta Services BV?

Konekta Services BV