Konekta Services BV

Opinie o Konekta Services BV

To napisała na sto procent Pani Kasia.

@Pracownik 13.11.2018 17:51

Czy to ważne, kto napisał jaką opinię o pracy w danym miejscu? Na forum każdy jest anonimowy i ma prawo opisać, w jaki sposób chce (oczywiście w granicach kultury, rozsądku oraz obowiązującego regulaminu) swoje spostrzeżenia z pracą. Rozumiem, że Ty także pracujesz w Konekta Services BV - jaka jest Twoja ocena tego pracodawcy?

@Dominika 15.11.2018 16:12

Moja ocena Konekty do -1

@Pracownik 15.11.2018 20:44

Dlaczego właśnie taką ocenę wystawiasz firmie Konekta Services BV? Oczywiście każdy ma prawo zarówno do pozytywnej, jak i negatywnej opinii, ale zawsze warto ją poprzeć jakimiś przykładami czy też konkretami - wtedy z pewnością jest bardziej wiarygodna i przydatna innym osobom.

Dominika

@gigi, dziękuję za podzielenie się swoją opinią na temat pracy w Konekta Services BV na forum! W jaki sposób najlepiej próbować dostać się do pracy w tej firmie? Masz może jakieś rady dla osób chcących wyjechać do pracy w Konekta Services BV? Z góry dziękuję!

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Konekta Services BV? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenne!

kaja

I am new on this forum,I am from serbia,and I wanted to know what kind of an agency is konekta services bv.I had sent my cv to them,and they replied to me and i should start working trough this agency next week.I beg your expiriences,not to make any mistake

adi
@kaja 09.01.2018 22:46

people from serbia can work in nl?

anonymous
@adi 25.01.2018 22:47

I'm from Serbia but I have Hungarian citizenship also and EU passport

Wicek

Co piszesz za bzdury. Pracuję od czerwca 2017 i wyplaty regularnie wplywaja na konto. Salarisy na email. Mieszkanie fantazja. Jest jeszcze dwóch kolegów i nic nie mówili żeby mieli problemy o których piszesz. Więc są dwa wyjścia albo Masz pecha niezrozumialego albo piszesz kłamstwa bo byłeś do (usunięte przez administratora) pracownikiem. Więcej Ci napiszę bo nie pracuje w Holandii 3 lub 5 lat , tylko 10. Nie wybrał bym Konekty BV gdybym nie wiedział co to za biuro. Więc musiałeś zmoczyc (usunięte przez administratora). Jeśli Cię orzekli z kasą i mieszkales w niegodnych warunkach to czemu nie zlozyles skargi do odpowiednich instytucji?. Zapewniam że są takie i pomoc byś otrzymał.

jaca

odradzam i to bardzo nie wypłacili kasy.Przed wyjazdem wszystko ladnie pięknie a później na miejscu masa problemów i zero pomocy nikt nie odbiera telefonu

Zostaw opinię o Konekta Services BV - Rotterdam

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konekta Services BV