Opinie o Romwit Polska Sp. z oo w Luboń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Romwit Polska Sp. z oo. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Romwit Polska Sp. z oo o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Romwit Polska Sp. z oo w Luboń

Dusia Nowy wpis

Ja tu szukam info o pracy i chodzi o stanowisko specjalistka ds. kadr i płac. Firma podała widełki płacowe 5000 - 7000 zł brutto. Wiecie, to jest tylko pensja stała, czy pensja i wliczone sa w to jakieś premie, dodatki?

Monika Nowy wpis

Wspaniałe usługi sprzątające! Biuro aż lśni czystością - wszystko tak, jak być powinno. :) Nie liczyłem na nic innego, kiedy zamawiałem usługi Tej firmy. Perfekcyjne sprzątanie, doskonałe podejście do klienta. Generalnie rzecz biorąc naprawdę topowa jakość.

Widzę, że na początku miesiące też było ogłoszenie na Koordynatora ds. cleaningu i usług sprzątania. Ja trafiłem na ofertę wystawioną pięć dni temu z kwotą 6000 zł brutto. Można otrzymać tę posadę nie posiadając własnego auta? Piszą, że to jeden z warunków zatrudnienia, a po prawdzie nawet nie wiadomo, czy płacą za paliwo i amortyzację za zużywanie się pojazdu? Jeżeli płacą, to jakie kwoty?

Danutka Nowy wpis

A ja muszę pochwalić romwita za jego jakość usług. Potrzebowałam na święta profesjonalnej usługi sprzątania biura, na co liczyłam i dokładnie to dostałam :) Państwo z tej firmy spisali się niesamowicie, dziękuję serdecznie

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Sprzątanie Wysogotowo 1 x w tygodniu - środy w firmie Romwit Polska Sp. z oo? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko koordynatora ds. cleaningu i usług sprzątania. Widzę, że godziny pracy są dostosowane do pracy nadzorowanych obiektów. Ale możecie napisać, jak to logistycznie wygląda? Np. jednego tygodnia jeździ się do tych miejsc z rana, w kolejny popołudniu? Czy godziny pracy zmieniają się codziennie i przez to trzeba być bardzo dyspozycyjnym? Ile godzin dziennie właściwie się pracuje? Myślę nad aplikacją na to stanowisko i tylko potrzebuje Waszej pomocy.

Systematycznie korzystam z ich usług i są naprawdę dobre. Dzwonię do Romwita, przyjeżdżają, mam wysprzątane raz dwa i spokój :)

Cześć, szukam dorywczo czegoś akurat. Wie ktoś czy dalej szukają do sprzątania tak raz w tygodniu jak kiedyś? W sierpniu mieli jeszcze coś takiego, od 8 do 12. Nadal takie godziny jak coś? Czy z czasem są częściej zlecenia? W sumie mogłabym trochę więcej wziąć, bo jednak jeden dzień to mało.

Aleksandra

Firmę poleciła mi koleżanka, która korzystała jej usług. Sama też postanowiłam skorzystać i muszę powiedzieć, że się nie zawiodłam.

Adela

Spodobała mi się oferta pracy dotyczącą stanowiska Koordynator usług. Niestety rekrutacja skończyła się ok 2 lat temu. Podeślę firmie swoje CV, jeżeli będzie zapotrzebowanie może będę miała tą przyjemność. Widziałam, że firma oferuje samochód służbowy a jak wygląda temat z paliwem? Karty paliwowe? Widełki przedstawione były jako 4,5-7 tyś ale to było 2 lata temu a teraz?

Paulina

Dziękuję za pomoc w wysprzątaniu mojego biurowca. Wszystko aż lśni, super.

Jaka atmosfera panuje w firmie Romwit Polska Sp. z oo? Są ogłoszenia na Lento.pl z 18 maja. Czy jest rotacja?

czytelniczka

Opinie pozytywne pisane przez tą samą osobę - styl, interpunkcja, podpis to zawsze jakies imię i za każdym razem pisane z dużej litery. W 90% komentarzy niby "pracowników" - sformułowanie "wypłata zawsze na czas".... - poważnie? to jakis luksus? Zgodnie z umową pracujecie - wykonujecie obowiązki więc wypłata MA być zgodnie z umową na czas- to obowiązek pracodawcy niepodważalny! Karany! Jak to może byc opisywane jako atut????

Eliza

Nie wiedziałam, że można tak sprzątać!

Grażyna
@Eliza

Tak, czyli jak? Czy pracownicy wydają się równie zadowoloni ? Zastanawiam się nad pracą tutaj i stąd moje dociekanie. Wiadomo, zadowony pracownik to pewnie i praca dobra. Co dokładnie było sprzątane, przez ile osób i w jakim czasie, jeżeli mogę wiedzieć? Ktoś z pracownik może też się wypowie i podpowie czy można pracować na pół etatu?

Przemysław

Trochę się zmartwiłem, jak w styczniu tu napisano, że wszystkie pozytywne opinie pisze jedna i ta sama osoba. Komu tu w takim razie wierzyć? :/ Mimo wszystko mam nadzieję, że dowiem się, jaka jest stawka godzinowa i umowa dla kogoś, kto chciałby się tu zatrudnić przy sprzątaniu i czy można tu robić również bez orzeczenia? Na stronie firmy piszą, że szukają z orzeczeniem do pracy w biurowcu od pon.-piąt. od 10.00 do 17.00 i ponoć atrakcyjne warunki zatrudnienia?

Weronika

Nie ma co, dobra firma sprzątająca. Warto od czasu do czasu skorzystać!

Żaneta

Ciężko aż tak dobrze wysprzątać biuro, a im się udało. Miałam tutaj tyle (usunięte przez administratora), że głowa mała!

Wanda

Zadowalająca jakość usług, zachwalam sobie romwita!

Bożena

Na stronie widziałam informacje, że rekrutują na wyższe stanowiska ze swojej załogi. Czy w takim wypadku nie ma szansy dostać się od razu na wyższą pozycje w ramach rekrutacji zewnętrznej? Czy to po prostu jedna z opcji?

Helena

Końcówka miesiąca, więc biuro trzeba posprzątać. Nikomu w firmie się nie chce, więc dobrze, że istnieją takie firmy, jak ta!

Sandra

Po pierwsze, biuro wysprzątane perfekcyjnie. Po drugie, można miło pogadać sobie podczas pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Romwit Polska Sp. z oo - Luboń

• Jak się pracuje w Romwit Polska Sp. z oo?

Zobacz opinie na temat firmy Romwit Polska Sp. z oo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Romwit Polska Sp. z oo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 53 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Romwit Polska Sp. z oo
4.4/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Makuszyńskiego 4
    62-030 Luboń