Opinie o Romwit Polska Sp. z oo w Luboń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Romwit Polska Sp. z oo. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Romwit Polska Sp. z oo o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Romwit Polska Sp. z oo w Luboń

Kunegunda Nowy wpis

Ja powiem tak: Nieprzychylne opinie są z tej strony kasowane. Nie widzę swojej wypowiedzi. Omijajcie w obsadzie BGP Pń, nie wygodni pracownicy są wyrzucani bez powodu, bez litości

Rusłan Nowy wpis
@Kunegunda

Wszystkie opinie pisze jedna i ta sama osoba podszywając się pod różne imiona

ikonka

Sprawdź 28 opinii klientów firmy Romwit Polska Sp. z oo w Luboń.

Sprawdź
Marian

Trochę przepracował i raczej pozytywnie wspominam, atmosfera dobra, pieniądze zawsze na czas, nie jest to najcięższa praca z jaką miałem do czynienia.

@Marian

A można wiedzieć ile mniej więcej pensji można się tam spodziewać? :)

Kaja Nowy wpis
@Paulina

2000 tysięce za 6 godzin, nie polecam

Pytanie Nowy wpis

Czy rozmowa rekrutacyjna w Romwit Polska Sp. z oo odbywa się również w języku angielskim?

Zofia

dobra firma sprzątająca, bardzo polecam!

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Sprzątanie Żerniki w firmie Romwit Polska Sp. z oo? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Krystian J.

Fajna robota, dużo ruchu ale czy to źle? Samo sprzątanie odbywa się w fajnych grupach, czas bardzo szybko leci

Izabela
@Krystian J.

A jak z tego rozliczani jesteście? Dostajecie po równo mimo, że czasem ktoś więcej się narobi?

Horacy

Raczej dobrze oceniam pracę. Wynagrodzenie zawsze na czas, atmosfera luźna, bez większych problemów z obowiązkami.

Irena
@Horacy

Super, że masz takie doświadczenia, powiesz czy poza tymi podstawami pracownicy mają coś extra, wiesz jakieś benefity, dodatki do wakacji czy imprezy pracownicze? Atmosfera luźna, nawet pośród szefostwa?

Czy w Romwit Polska Sp. z oo zatrudniani są obcokrajowcy?

Tomek

Praca nie jest ciężka, przyzwoite pieniądze i stabilne zatrudnienia, polecam

@Tomek

Co masz na myśli mówiąc "przyzwoite pieniądze"? Jest to jednorodna pensja czy może masz możliwość otrzymania jakiejś dodatkowej premii?

Kamil

Pracowałem w romwit przez pół roku i raczej mogę polecić. Płacą dobrze jak na pracę którą dostajemy, zawsze terminowi.

Mateusz

Nie ma na co narzekać, praca bardzo fajna

Darek93

Atmofera w robocie bardzo fajna, szefostwo też odnosi się z szacunkiem, polecam

Andrzej

Dobra robota, przyzwoite pieniądze, polecam :)

Marek

Nie mam nic do zarzucenia, praca wygląda tak jak przedstawili ją w pierwszy dzień, kasa na czas, ludzie też w porządku

Tomek

Jest okej, atmosfera bardzo dobra i zarobki uczciwe

Sofia

Praca w porządku, mamy bardzo miłą kierowniczkę!

Adela
@Sofia

bo też tu pracuję

Adela

Jestem zadowolona z pracy tutaj i mogę ją polecić

Jelena

Pracuję już drugi rok, firma zawsze zachowuje się w stosunku do mnie bardzo w porządku polecam!

Paulina

Praca w porządku, swoje trzeba zrobić jak wszędzie

Na stronie Nuzle.pl zamieszczono 10 sierpnia kilka aktualnych ofert pracy do firmy Romwit Polska Sp. z oo. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Osoba Sprzątająca. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Renia

Praca wymaga wysiłku i trzeba być dokładnym, ale mam umowę i zawsze wypłatę na czas

Zostaw merytoryczną opinię o Romwit Polska Sp. z oo - Luboń

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Romwit Polska Sp. z oo?

Zobacz opinie na temat firmy Romwit Polska Sp. z oo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Romwit Polska Sp. z oo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 53 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Romwit Polska Sp. z oo?

Liczba opinii klientów firmy Romwit Polska Sp. z oo, to 28, z czego 25 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Romwit Polska Sp. z oo
4.4/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Makuszyńskiego 4
    62-030 Luboń
  • NIP: 7792193201 KRS: 0000146266

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Romwit Polska Sp. z oo