Opinie o Euroklimat w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Euroklimat. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Euroklimat o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euroklimat w Poznań

Smutna prawda

Oczywiście wiele zależy od zespołu jaki się trafi, oddziału w jakim jest się zatrudnionym itp. Natomiast ogólnie praca w realizacji sielankowa nie jest. Na plus: + dodatki do pensji w przypadku delegacji + auta służbowe dla kierowników robót i wyższych stanowisk + benefity (opieka medyczna (średniej jakości), multisport + coroczna impreza firmowa z wieloma atrakcjami + wiele fajnych ludzi wśród inżynierów i kierowników robót Na minus: - praca 10h+ - wynagrodzenie niskie jak na obecne czasy - brak jakichkolwiek podwyżek inflacyjnych w ostatnich 2 latach - pranie mózgu o tym jak to trzeba zapierniczać, oczekiwanie chodzenia jak robot na wysokich obrotach jak najdłużej - praca w wybrane soboty niepłatna (do odbioru dzień wolny ale...) - problemy z dostaniem urlopu, narzekanie jak ma Cię nie być 1 dzień - niejasny podział obowiązków, niekiedy trzeba robić wszystko od przyjmowania towaru, po zamawianie, składanie kart materiałowych a potem dostawać po głowie, że robota nie jest przypilnowana - brak jakichkolwiek posiłków kupowanych przez firmę mimo czasu jaki trzeba poświęcić pracy - brak czasu na szkolenia i rozwój

@były pracownik

Ocena została postawiona w tym momencie głównie poprzez pryzmat finansów? Jakie mogą być więc powody co do tego, że wspomniani absolwenci świata poza firma nie widza? Możliwe, że chodzi o jej misje? Zastanawiam się co jeszcze wpływa na taki wybór przy tych opisach

Pjona Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Jak wygląda praca w dziale helpdesk? Jakiej kwoty można się spodziewać na początek?

Justyna Nowy wpis

Dzień dobry. zainteresowała mnie oferta dla asystentki biura. jestem już po trzymiesięcznym stażu na podobnym stanowisku i zastanawiam się czy to wystarczy, żeby się zakwalifikować? Nie doprecyzowano ile mniej więcej doświadczenia potrzeba. dodatkowo jakie pytania mogą się pojawić na rozmowie?

Dzień dobry, na stronie firmowej widać ofertę pracy dla specjalisty ds. przygotowania produktu. Ciekaw byłbym bieżących zarobków. w mile widzianych wskazana jest znajomość języków obcych oraz doświadczenie w pracy na budowie. Jak te atuty mogą wpłynąć na ustalaną stawkę wyjściową?

XY Nowy wpis

Nie licz tutaj na kokosy mimo stanowiska specjalisty. Nizęj niz DPP jest chyba tylko sprzątaczka. Tak sie mówi w kuluarach. Miłego dnia życzę :)

@Smutna prawda

To skoro tej inflacyjnej od dwóch lat nie ma to możliwe ze teraz cos tu wejdzie? Na jakich stawkach w tym momencie przyjmują? Chodzi mi o logistykę / dział zakupów. Mam doświadczenie i chce obadać jak z finansami stoi. Co do samych szkoleń nie wiem jakie na dziale byłoby jeszcze potrzebne? Chyba ze o kursy indywidualne już chodzi? zespół tutaj jaki jest?

Smutna prawda

Co do podwyżek inflacyjnych to wątpię. Sytuacja na rynku ciężka, ludzi sporo na rynku więc zawsze nowy Inżynier się znajdzie za obecną stawkę, żeby tylko załapać doświadczenie i jakoś to przecież będzie. Co do stawek, to przy więcej niż 10h dziennie, w Lidlu na h wyjdzie więcej dla takiego Inżyniera świeżego. Jak finansowo wygląda logistyka to nie mam pojęcia i nie chcę strzelać. Co do szkoleń chodziło o samodoskonalenie i rozwój we własnym zakresie.

@Smutna prawda

"coroczna impreza firmowa z wieloma atrakcjami" - oczywiście po to by nic więcej nie dać. w ramach większej premii czy innego socjalu. Najgorsze jest to że absolwenci UP nie widzą poza tą firmą świata a takich osobników jest sporo..... Kanalarskich firm nie ma za dużo więc w EK sa docenieni lub im się tak wydaje . Jeśli ktoś znajdzie lepszą pracę to jest malkontentem, przegrywem itp. Karma wraca Szanowni Państwo.

@były pracownik

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Cześć, czy ktoś z Was aplikował może na tego kierownika kontraktu? Dosłownie dwa dni temu oferta mi wygasła, zastanawiam się czy to już bo naborach czy może dopiero rozmowy będą się odbywały? W jakich warunkach są teraz prowadzone? I co z zarobkami, że tak spytam wprost. negocjuje się je czy może są jednak już jakieś widełki ustalone? Nie widzę ich w opisie

Jak wygląda sprawa grafiku w Euroklimat. Czy pracodawca idzie na rękę?

Hania

Są nowe inwestycje? W sumie ktoś w maju już o nie pytał a z tego co widzę jest już polowa września. Proszę o informacje z działu handlowego. Widziałam na stronie ofertę dla kosztorysanta inst. sanitarnych. Benefity i ogólny opis zadań widziałam. Co z bieżącym wynagrodzeniem? Ile wynosi?

Jaka jest obecna sytuacja w firmie? Rotacja ? jak sytuacja z nowymi inwestycjami?

Nie polecam, toksyczne środowisko

never

Potwierdzam, niebotycznie TOKSYCZNE

EURObańka
@Euroklimat

@Euroklimat ... oczyszczenie w kontrolingu nastąpiło. Czekamy na dalszę uzdrowienie Finansów :) Brawo K !!

@EURObańka

Czy tez macie wrażenie ze „dalsze uzdrowienie” ostatnio połknął piłkę plażowa?

Możesz rozwinąć?

kandydat
@Euroklimat

Jaka "realna i bez owijaczy" jest podstawa na stanowisku inżynier budowy?

Bratřice

Wielki "Ka" z zarządu zrobił ostatnio porządki w kontrolingu. Kolejny wartościowy człowiek usunięty z firmy. Tak _ _ _ _ _ to naprawdę dobry sposób na ukrywanie własnej nieudolności. Gratulacje !

@Bratřice

Kolejny? A co takie działania mają na celu, bo z tego co piszesz wygląda jakby chyba źle postępował?

Ona
@Euroklimat

Idealne miejsce żeby nabawić się depresji

@Ona

Tylko z powodu złych relacji pomiędzy współpracownikami? Można na to jakoś tutaj wpłynąć?

U.
@never

Lata minęły a w kwestii toksyn nic się nie zmieniło.

@U.

Lata? Czyli na dzień dzisiejszy nic kompletnie miałoby się nie zmienić skoro podobno stale to się utrzymuje? Ile osób teraz się tu mimo wszystko zatrudnia i co z rotacją?

Budowy ciekawe i dosyć zróżnicowane. I na tym koniec plusów... ;/ Duży przemiał ludzi w zespołach na budowie. Dużo nowych i niedoświadczonych inżynierów. Z kolei ci z doświadczeniem zwalniają się. Brakuje szczebla pośredniego od którego ci nowi mogliby się uczyć i nabywać dobrych praktyk. Ogólnie brak szacunku dla własnych pracowników. Ogromny wyzysk. Bardziej doceniają nowych pracowników, niż starych. Sukces - zawsze wspólny, ale porażka... tylko i wyłącznie personalna. Mało budów na miejscu - większość w delegacji. Pieniądze ... skromne jak na pracę po kilkanaście godzin dziennie... a w podziękowaniu dostaje się... pizze... Soboty / niedziele pracujące (czasami) - ale niepłatne - odbierasz dzień wolny. Skandal ! Podwykonawcy - poniżej krytyki. Wolą tańszego podwykonawcę, a dobrych bierze "na godziny".

Jolanta

Jeśli faktycznie nierówno kogoś by traktowali to słabo... Czyli jak to w praktyce wygląda? Faktycznie korzystniejsze mają te warunki?

Filip

Tragedia umawiają się na rozmowę konkretny termin, a jak już się zbliża piszą 1h przed, że rozmowa się nie odbędzie. Nie docenianie pracownika już na samej rozmowie. Człowiek załatwia wolne sobie a oni godzinę przed zmienią zdanie.

@Filip

Może mieli jakiś powód? Różne sytuacje niespodziewane się zdarzają. Nie pojedziesz drugi raz?

Filip
@Monika

Nie ponieważ z takim podejściem potwierdzili negatywne opinie niżej. W innych firmach rozmowa kwalifikacyjna jest święta i czekają do przodu. A zawsze jak kandydat się spóźni to źle, a jak firma już na starcie ma Cię gdzieś to co dalej.

Pomocny
@Filip

Skontaktuj się z PolonezPlus Z tego co wiem szukają tęgich głów

Zuzanna
@Filip

Czyli koniec końców nie odbyłeś tej rozmowy w innym terminie?

Obecnie chyba żadne. Na pewno nie pozytywne.

@.

Dlaczego tak uważasz?

zawiedziony wykonawca

Ja chciałbym podzielić się opinią z punktu widzenia podwykonawcy dla firmy euroklimat. Nawiązałem współpracę z materiałem powierzonym, nie było problemów z dostarczaniem produktów według zamówienia tylko kadra nie radziła sobie z zamówieniami bo brakowało jej wiedzy merytorycznej a dwa, że zaczęła pracę miesiąc przed kontraktem udając ,,starych" pracowników. Temat zamówień był do przełknięcia bo zakres budowy był ogromny więc nie byliśmy blokowani. Najgorszy był jednak morderczy termin, o którym nie było mowy przy podpisywaniu umowy i terminy cząstkowe ustalane z dnia na dzień. Jeszcze raz, brak wiedze merytorycznej i pracy na budowie sprawiało,że kierownicy prowadzili ją w sposób chaotyczny. W dodatku euroklimat wprowadza sobie bez wiedzy podwykonastwo zastępcze, które ma tak wysokie ceny wykonania, że kontrakt przestaje być opłacalny. Jeszcze parę słów do kierownika kontraktu: Zbyszek!!Nie obiecuj ludziom rzeczy na które jesteś za krótki żeby ich dotrzymać, firmę zmienisz ale cholewa z gęby zostanie. pozdrawiam

Prezes
@zawiedziony wykonawca

Czyli wyszła praca do 15 i ciagłe obiecywanie ,ze wszystko ma sie pod kontrolą. Jakosc pracowników tez pozostawia wiele do życzenia. No tak w gebie mocny ,ale juz pracą tego nie udawania. Ale jak sie udaje prezesa firmy i nie pilnuje swoich pracowników to tak sie wychodzi. Polecam mniejsze budowy bo taka budowa dla Pana to za wysoki level.

Prezes Z miasta Łodzi się poch
@zawiedziony wykonawca

Szanowny Panie M. zapis co do terminu zakonczenia robót miał Pan na umowie. Wielokrotnie był Pan informowany ,ze się nie wyrobi z zakresem prac. Przyczyną takiego stanu były tylko 3 osoby na budowie pracujace do godz. 15 w tym godzina przerwa. Pracownicy nie umiejacy czytac rysunku techniczego. Porwał Pan się z motyką na śłońce i obwiniajacy za swoja beztroskę i brak doswiadczenia na duzych budowach kadrę Euroklimatu. Jak taki zakres mial wykonać 3 ludzmi, osmiesza się Pan pisząc takie brdury na forum. Proszę sobie przypomnieć jaki wystraszony i skulony Pan przyszedł proszac o polubowne załatwienie sprawy. Tak tez podeszlismy do Pana. Jesteśmy powazna firmą nie pozwoliny zawieśc GW z terminami, a niestety z Pańską organizacją pracy to było pewnę i zareagowalismy własciwie, dlatego tylko powazne firmy z nami pracują. Proszę dalej działać w swojej branzy i czytać ze zrozumieniem umowy i nabrać doswiadczenia. Narazie proponuje zostać przy małych instalacjach np. W domkach. Jako pracownik ..

Kontraktacja
@Prezes Z miasta Łodzi się poch

Jak to się stało, że taka profesjonalna firma zatrudniła tak kiepskiego podwykonawcę?

Krzysztof
@Kontraktacja

Celne pytanie, które do dziś nie doczekało się odpowiedzi. A szkoda. Mam nadzieję, że dowiem się, jakie są obecnie warunki pracy. Wspominano o dużej rozbieżności między zapewnieniami wygłaszanymi podczas rozmowy, a rzeczywistością pracy w Euroklimacie? O licznych, niewypłaconych nadgodzinach i pensjach niższych niż konkurencja? Cokolwiek z tego uległo poprawie? Jak wyglądają pozostałe aspekty pracy?

Kazioo

Czy w firmie na stanowisko kierownika robót przysługuje samochód służbowy na własny użytek? Jeśli tak to jaka flota tak z ciekawości?

Kazik
@Kazioo

Prezes ma do dyspozycji dwa porsche, mercedesa i duże bmw - cos sobie wybierzesz :-)

@Kazik

Haha, dobre. A tak poważnie to jak tu z firmową flotą?

Z okazji Nowego Roku, wszystkim pracownikom Euroklimatu życzę powodzenia w szukaniu nowej pracy. Po wystąpieniu prezesa który mówił ze wie ze mamy dużo pracy, ale w przyszłym roku nam jeszcze dołoży. Że drożeją podwykonawcy i materiały wiec jesteśmy zajebiści ze pracujemy (usunięte przez administratora) i dzięki temu firma ma wynik. I po informacji, że z "z przyjemnością informujemy” o obniżeniu o połowę przyszłorocznej premii, nie pozostaje nic innego...

myślący...

... Ja akurat cieszę się z tego rozwiązania bo wolę mieć tą "brakującą" połowę premii wliczoną do comiesięcznej stałej pensji.. Brakującą celowo w cudzysłowie no bo ta połowa premii nie przepada tylko jest właśnie doliczona z góry do pensji... Więc albo nie rozumiesz tematu o którym piszesz ( jeśli tak jest to aż dziwne że ktoś, chyba przypadkiem przyjął Cię do pracy ) lub celowo piszesz nieprawdę ( wtedy tym bardziej nie powinno Cię z tu być ) O tą pozostała cześć premii też się z resztą nie martwię bo na przestrzeni kilku lat spędzonych w EK, nie było kwartału kiedy nie było by premii.. A znam wielu pracujących w firmach gdzie faktycznie o premii się tylko mówi.. Można wiele mówić o pracy w EK, z pewnością nie jest to praca łatwa ( ale pokażcie mi inne podobne firmy gdzie jest lekko i na bogato - taka branża ) ale braku uczciwości na pewno nikomu bym nie zarzucił.. No chyba że Tobie to to co napisałeś prawda z pewnościa nie jest..

Tomasz
@myślący...

Podaj chociaż jeden przykład korzyści z tego rozwiązania. Dla pracownika oczywiście. Podstawa nadal będzie niższa niż w branży. A możliwości nadrobienia wyższą oceną i wyższą premią będą mniejsze. No chyba, że jest się w zarządzie jak ty.

Alonso
@Tomasz

To co Ty tu jeszcze robisz ????jak wszędzie w koło jest tak dobrze…. ? Nic tylko iść zarabiać te miliony u konkurencji???? Nikt tu chyba nikogo nie trzyma na siłe ????

@Alonso

Może się utożsamia z firmą, w której lubi pracować, ale jednak liczy na wyrównanie pensji do tych rynkowych? Na podwyżkę inflacyjną? Cokolwiek? Jak pewnie większość. Dlaczego masz pracować więcej za tyle samo?

@Alonso

Podczas rekrutacji sprzedają bajeczki o super premiach, wyjazdach, szkoleniach, atmosferze, a w rzeczywistości nic z tego nie jest prawdą. Zasuwasz do nocy, bez płatnych nadgodzin a o obiecanych bonusach szybko zapominasz bo usłyszysz "co ty tu jeszcze robisz". To jest prawdziwa atmosfera Euroklimatu. A za te nadgodziny to ktoś się kiedyś wkurzy i za doniesie gdzie trzeba!

kandydat
@.

Jaka podstawa dla inż bud, mówmy o kwotach realnych a nie widełkach ?

pipol
@kandydat

myślę że około 11000 brutto

@pipol

A na bazie czego to wyliczasz?

Jaka jest realna ,nie widełki kwota na kierownika robót z upr? 11 lat doświadczeni na budowie.

Nowy rozdział

3, 2, 1... Zwolnienia czas start ! Ciekawe kto będzie dla Was pracować za pół roku jak już ludzie sami odejdą. Może nowe samochody...? Marnujcie potencjał tak dobrej firmy (ludzi, którzy w niej pracują gdybyście nie wiedzieli). Moze w koncu i Was wymienia.

Njus
@Nowy rozdział

No się ostatnio posypało tych odejsc , ale każdy jest do zastąpienia. Pytanie tylko kto się nabierze?

Ludź
@Nowy rozdział

To teraz wiem o co chodzi. Napusicili całą rzesze łowców głów i ci teraz szukają ludzi do euroklimatu. Do mnie już 3 się odzywalo. Nie dałem się nabrać. Na budowach różne rzeczy o nich się słyszy

@Nowy rozdział

Wieści niosą, że czas dobrych premii kwartalnych się skończył. Kolejne mają być mocno ograniczone. Przykre, że oszczędności szuka się na pracownikach....

Jan

Witam, kiedy przypada najbliższą premia?

Papusz
@Ludź

Różne rzeczy czyli co takiego?

ciekawy

Szukają nowej ekipy do elektryki. Słyszałem, że firma ma się dobrze, idą jak burza. chyba warto się przyjrzeć ich ofertom

@ciekawy

Ile płacą jako inż budowy osobą z doświadczeniem? Tu wynagrodzenie to albo tajemnica(bo nikt nie chce odpowiedziec) alba kasa jest tragiczna. Krótko na temat ile netto na ręke bez delegacji?

Waldemar
@nowy

Zarobki w tej firmie to porażka. No i nie płacą za nadgodziny, co wg nich jest normą w tej branży.

@Waldemar

Rozumiem że jak ktoś powie 3000netto bez delegacji to traktowany jest jak kosmita?

Waldemar
@nowy

Rozmówca będzie starał się stworzyć wrażenie, że to wymogi z kosmosu.

stary
@Waldemar

no weź powiedz, że w tej branży to płacą wszystko tak jak prawo mówi. taka specyfika tej branzy ze po 8 się nie wychodzi, a mało kto płaci nadgodziny.

ktoś

z 4000 brutto może startować

doinformowany
@nowy

inżynier zarabia pomiędzy 4000 a 6000 tyś brutto (podstawa wynagrodzenia)

jedi
@doinformowany

a do tego jeszcze delegacje i dodatki za rozłąke. Całkiem nieźle

@doinformowany

inżynier w innych firmach zarabia od 8500 - 1100

Jeden wielki wyzysk pracownika. Praca po godzinach, ale oczywiście bez płatnych nadgodzin. Premie żenujące. No i ostatnio, pensje po terminie. Tak się dba w Euroklimacie o pracowników.

Rozbawiony

Pracownik co rozumiesz poprzez "premie żenujące"? Pracuje tutaj 4 lata i z 16 premii kwartalnych 2 były poniżej "docelowej" wysokości 50% i 3 ponad 50% wynagrodzenia podstawowego, reszta równe 50%. Może zbierasz żenujące kwartalne oceny pracownika? To by wyjaśniało niskie premie ale to juz jest Twoja wina, a nie pracodawcy ???? Pensje po terminie? Mówisz o bieżącym miesiącu (styczeń 2021) gdzie "dziesiąty" wypadł w niedzielę i faktycznie wypłata była w poniedziałek z samego rana? Przez 4 lata zanotowałem jedną taką sytuację. Płatne nadgodziny w firmie instalacyjnej? Daj znać jak już znajdziesz taką firmę ???? Wg mnie (usunięte przez administratora) a nie pracownik z Ciebie i wylewasz tutaj żale anonimowo. Weź się do roboty i będzie lepiej.

Dziubasku
@Rozbawiony

Zdajesz sobie sprawę, ze 10-ty w niedziele powinien oznaczać wynagrodzenie w piątek 8-go na koncie?

Bogdan
@Dziubasku

Rozumiem Wasze rozżalenie, że pensja nie zawsze jest na czas ale mam pytanie, czy często w ogóle takie sytuacje mają miejsce? Pytam bo wiadomo, że takie teoretycznie małe niuanse potrafią trochę denerwować, więc chcę ustalić, czy często dochodzi do takich właśnie sytuacji. Twoja odpowiedź będzie pomocna.

Jeszcze bardziej rozbawiony
@Rozbawiony

"(...)Daj znać jak już znajdziesz taką firmę ????(...)" Jest wiele takich firm, gdzie standardem są płatne nadgodziny. Brak płatnych nadchodzin jest rozwiązaniem które już dawno odchodziło do lamusa w firmach wielkości euroklimatu. Jeżeli uważasz że to jest normalne to śmiem twierdzić że pracowałeś w ledwie paru miejscach i nie masz obycia na rynku pracy.

@Bogdan

Taka sytuacja przez ostatnie kilka lat kiedy tu pracuję miała miejsce 1 raz - ten opisywany powyżej. Tak to co miesiąc pensja wpływa 8 albo 9tego.

@Jeszcze bardziej rozbawiony

Jasne. Podaj mi proszę nazwy tych firm, bardzo jestem ciekaw Twojego bogatego doświadczenia zawodowego...

...
@Rozbawiony

Kompletnie nie rozumiem twojego wpisu .... Płatne nadgodziny powinny być normalnoscia i codziennością w każdej firmie! Inaczej to po prostu wyzysk. Nie wiem jak można wypowiadać się przeciwko pracownikom. Łatwo wywnioskować po twojej wypowiedzi, że nie jesteś pracownikiem na normalnym - "beznadgodzinowym" stanowisku. Praca to nie wolontariat ....

@...

Brak płatnych nadgodzin to łamanie praw pracowniczych. Co będzie kolejnym krokiem? Likwidacja urlopów? Ja rozumiem, że na audi dla zarządu trzeba zarobić, ale nie kosztem wyzysku pracowników.

@...

Ok. Oczywiście po części masz rację, ale rozliczanie nadgodzin ma chyba swoje plusy i minusy? Ja np. nie pracuje od 8 do 16 i nie wyobrażam sobie odbijać przysłowiową kartę codziennie w pracy, system zadaniowy, a nie godzinowy jak najbardziej mi odpowiada, daje pewna swobodę w zarządzaniu swoim dniem. Poza tym nikt nie zaczyna liczyć każdej przerwy, każdego papieroska itd bo to po prostu nie ma znaczenia bo liczy się efekt i cel, a nie liczba spędzonych przed komputerem godzin. Jeśli nawiązujesz do pracy typu 8-16 cos a la praca w fabryce gdzie jest jedna przerwa 30 minut lub 2x 15 minut i przełożenie patrzą Ci na ręce bo płacą za każdą Twoja godzinę w miejscu pracy to oczywiście masz racje - musi to być rozliczone, w przeciwnym razie to wyzysk.

@Rozbawiony

No i co teraz powieś? (usunięte przez administratora)od rana do nocy, bez płatnych nadgodzin i słyszysz ze premie będą obniżone....

Życzliwy człowiek

Również nie polecam pracy przy budowie hotelu na Bielanach wrocławskich ul szeedzka7 i powiedzieć że pani inżynier pani Natalia Górniak jest nieogarnięta i się nie nadaje

tomek

Ludziska, powiedzcie jak jest z tymi zarobkami 3500 netto bez diety za delegacje jest osiągalna? Na rozmowie szef działu realizacji sprawia wrażenie jakby ktoś urwał się z choinki. Komentarze na formu "dostaniesz tyle ile prezentujesz" nie mówi nic.Raczej daje do myślenia że nie jest kolorowo. Bez pewnych standardów to raczej bedą tu chyba tylko studenci pracować zbierający do uprawnień.

Zuzanna
@tomek

Hej, widzę, że jesteś chyba na świeżo po rozmowie rekrutacyjnej w Euroklimat - możesz napisać jeszcze kilka słów na jej temat? W jaki sposób była prowadzona, jak atmosfera i czy miałeś do wykonania jakieś szczególne zadania? Będę mega wdzięczna!

tomek
@Zuzanna

Owszem jestem po rozmowie. Jeśli masz jakieś doświadczenia to padają pytania co się konkretnie robiło, jaki zakres robót, wartośc kontraktu itp. Nie przyjąłem warunków pracy zarobki tbo wielkie nieporozumienie. Opinie w rynku nie są pozytwyne. Łowcy głów biją telefonami jak opętani nie świadczy to dobrze firmie. Z rozmowy z jednym rekruterem dowiedziałem się ok 40 osób w roku migruje. Nie sądze by pracownicy zarabiali więcej ze wzrotem zatrudnienia , raczej jest odwrotnie. Śnieżna kulka się rozpędziła jestem ciekaw co bedzie jak sie zatrzyma. Motorem napedowym firmy sa i zawsze beda ludzie a nie pseudo Management.Ale kadra zarządzająca nadal udaje ze tego nie wie. W dzisiejszych czasach każdy che żyć a nie wegetować.

Zostaw merytoryczną opinię o Euroklimat - Poznań

• Jak się pracuje w Euroklimat?

Zobacz opinie na temat firmy Euroklimat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euroklimat?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euroklimat?

Kandydaci do pracy w Euroklimat napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euroklimat
2.3/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Obornicka 68
    62-002 Poznań