Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Raczki

Opinie o Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Waldi

Jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać? Może to chwilowo gorszy czas?

CYKA BLYAT

Meliorex to "Dziad Trans" a Szef to Nowobogacki Gbór ktory struga Pana a żyje kosztem pracowników odbierając im pieniądze za pracę nie polecam.

ijka

Praca w świątek piątek i niedziele ohydna atmosfera wśród załogi między sobą nocne podroze do pracy na 2 3 tygodnje, szkoda czasu na to firme, budimex [rzyjmie z otwartmi rekami dawno nie widzialem firmy ktora ma tak w (usunięte przez administratora) pracowników

Zenek

Gazela Biznesu.

Miss bum bum

Meliorex osobiscie nie polecam. Pracowałem to wiem. Praca w delegacji system 2 na weekend. Brak obiadów, kasa marna, spanie w ciężarówce na kopalni bo nawet nie pozwalają jechac na parking gdzie mozna normalnie sie wykąpać. Ludzie którzy pracują tam to sami podpierdalacze. Nie polecam!!!!!!!!!!!!

@Miss bum bum 01.10.2017 17:41

podpisuję sie pod tym komentarzem, dodam jeszce , ze obcinaja z kasy na czym sie da

Zenek

Jak zatrudnił synka wojewody to kto go będzie ścigał. Binladen, Szwagier, czy NIK

byly

To ten wasz szef jeszcze nie siedzi za studnie w Lublinie?

Anonimowy

To jest prawda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do bólu nie liczy się człowiek place na czas zależy kiedy bywa że poślizgiem były a co do roboty to życie rodzinne se wybij z głowy robota po 2 tyg 3tyg kasa jak 330 i plus delegacja 41 zl bo obiadow nie ma godz to kasa razy stawka dużą a tak bez delegacji to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie zarobki niech dobierze Ukraińców maszyn i kontrakty mu zrealizują dzień i noc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] człowiek to robak nic znaczący u nich tylko lizusy dobrze mają i konfidenty

Sałatka

Obiecanki super.ludzie jak bydło śpią. pieniądze marne i nie czasowo. Odradzam

OL

Transporter wódki dla Ciebie!!!

rozmowny

Witam, a jakie stawki mają operatorzy z jedynka?

Maniek

Bardzo mądre słowa kolego napisałeś!

Pgr

wolny i szczesliwy

To odpowiedz mi jak wygląda twoje życie, jak wygląda tydzien , zapierdzielasz jak wół w delegacji ,spisz w roboczych ciuchach a gdy przyjeżdżasz na polowe wekendu do domu to żonka patrzy na ciebie z obrzydzeniem bo po paru latach wyglądasz jak dziad z brudem za paznokciami ,tylko ta kasa sie liczy co na konto wpływa, ty zaś wypijasz pare piwek bo masz wolne , stukniesz babe bo ci sie należy , a kobieta miłości i romantyzmu szuka u kolegów gdy ty zapierdzielasz , ot i takie twoje życie, wiecznie w szambie ,w dole jak robak , hobby nie masz bo brak czasu ,trzeba jebac bo szef musi kupić nowe bmw. Powodzenie wole

bolek

solidna firma, konkretny szef, super zarobki! polecam

rak

Firma OK! Pracowałem ponad 5 lat, zostałem zwolniony ze swojej winy. Teraz pracuje w firmie podobnej, ale wynagrodzenie marne i nie na czas.

Marek

Zdecydowanie polecam! Przedsiębiorstwo godne polecenia! Super wynagrodzenie, dbałość o pracownika! Pracują kompetentni ludzie!

szeryf

Niedługo sie dowiesz bogaty pracowniku,może wesprzesz szefa jeśli tyle masz. Popytaj ludzi jakie studnie siedzą w ziemi ,potem dyskutuj,

do meliorant hehe!! dobry z Ciebie meliorant... jak masz tylko 10 pln to naprawdę cienki jesteś. jaka praca taka płaca! ja mam 18 pln/h i mi pasuje. Pracy jest nie mało, ale za to wynagrodzenie godne i zawsze na czas! miła atmosfera, umowa o pracę, pewna praca zarówno w okresie letnim jak i zimowym! polecam Pracodawcę.

meliorant

10pln/h. Przekręty takie ze ho ho. Tylko sprzedać temat do uwagi w tvn, lub dla stonogi. Ile studni poszło w Lublinie ???? Zapytaj szefa może odpowie jeśli taki dobry, lub sie podzieli , pozdrawiam firme kant i oszust.

Homusposolituus

Może i wynagrodzenie duże ale trzeba tyrać od rana do wieczoram i 12 dni w tyg. I jeszcze jak więcej dni sie zbliża do wolnego to i tak zabierze ten jeden dzień bo trzeba jebac jak czarnuch. Nie liczy sie z tym ze nie którzy maja rodzine i są zmęczeni.

praca

Ja pracuję od 15 lat. Szefostwo znam - zawsze pomocni. Praca ciężka, ale wynagrodzenie rewelacyjne!

robol

Obóż pracy, od rana do wieczora tyra, szef myśli że jest bogiem bo tyle daje zarabiać, a wszystko to jedne wielkie błoto. Szefowie niby szlachetni, pierwsza ławka w kościele, a po godzinach przekręty, kurestwo i co tylko. Buraki z tej samej wsi szczęśliwi że robote mają, a szef guru.

jezeli chodzi o sama firme to nic nie moge zarzucic. Natomiast temat rzeka zaczyna sie jezeli chodzi o ludzi ktorzy tam pracuja, brak wykfalifikowanych i kompetentnych ludzi na stanowiskach. Zaczynajac od mechanikow (oprocz [usunięte przez moderatora]), ktorzy zamiast: mechanik powinni miec: [usunięte przez moderatora] co mi wpadnie do rak; a konczac na lizusach, [usunięte przez moderatora] i falszywcach, ktorzy patrza jak tu [usunięte przez moderatora] kogos. Mozna sie rozpisywac ale oszczedze slow. Najlepiej isc i samemu sie przekonac:)

Zostaw opinię o Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe - Raczki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe