Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Raczki

Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe
2 53

Opinie o Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Wolf

Firma super o ile ktoś chce pracować, wie czego oczekuje i zna się na tym co robi ! Kasa dobra , szefostwo pierwsza liga . Firma dość duża więc bywają czasem nieścisłości i pomyłki co jest nie uniknione ( czynnik ludzki ) zaś co do wposów Zenka ? Powinieneś zaliczyć chłopaka za obrażanie pracowników !!!!

Medyk
@Wolf 14.06.2018 14:52

Hmm zgadzam sie z Wolfem, firma super, wszedzie trzeba pracowac, pieniadze dycht,, a jezeli chodzi o prezesa to (usunięte przez administratora) ziomal nie pierwszy dzien się znamy,, bardzo pomocny,, ogolnie nigdzie nie jest idealnie, bynajmniej ja nie narzekam, hmmm lecz jesli chodzi o wypowiedzi Zenka to: ,,,hamie``masz problem to idz do biura i go rozwiaz tam a nie piszesz takie glupoty!!!!!

ZENEK

Pani Anno gdzie jest wypłata, się pytam. Co znowu jakieś problemy z płynnością firmy. Ryja to pani potrafi drzeć. Płać kasę rudzielcu. Kredyt to w banku a nie u pracowników.

Adam
@ZENEK 12.06.2018 23:00

20 osób odchodzi teraz za jednym strzałem więc luz .Rozumu nauczą się i wtedy bd płacz bo większość to brygadzisci ????

Głodny

11 , środek tygodnia, a wypłat jak nie było tak nie ma. Piękny przykład poszanowania pracownika.

Zen
@Paweł 16.04.2018 14:11

A Ty często tak w (usunięte przez administratora) włazisz.

bolek

solidna firma, konkretny szef, super zarobki! polecam

Pioter
@bolek 16.11.2016 12:44

Ale żeś się walnął klapą w głowę.

Diabeł

(usunięte przez administratora) 700 km dziennie, 30 minut na magnesie. Firma oferuje 45 gr z km. I jak śpię to mi dadzą paliwo o 2 w nocy.Kiedy rodzina i gospodarstwo.

Oszukany
@tom 19.04.2018 14:34

Człowieku w jakiej ty firmie pracujesz ze modlisz sie.o paliwo na miedzynarodzowce ? Widac odrazu ze mleczko pijesz i nic nie wiesz o transporcie haha a tym bardziej miedzynarodowym,pozdrawiam cie czule,busiarzu

starszy człowiek

Ponabierali dzikusów z dżungli młodych,nie szanują starszych pracowników.Tam powinni wszyscy pracować tacy z dżungli hajnowskich.firma jest uczciwa tyko pracownicy młodzi wiekowo dzikusy nieliczący się z nikim i niczym,bydło na dzikim zachodzie.

Zenek

Z miesiąca na miesiąc coraz gorsze warunki i płacą nieadekwatnie do wykonanej pracy. Kilometrówka i pół delegacji na kraju. Pora szukać czegoś innego niż to błoto.

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Raczki.

Anonim

W tej Firmie są tylko nakazy rozkazy i zakazy i zjazdy co 2 tygodnie na weekend gdzie 3-4 Dni w miesiącu w domu się jest.

wolny i szczesliwy

To odpowiedz mi jak wygląda twoje życie, jak wygląda tydzien , zapierdzielasz jak wół w delegacji ,spisz w roboczych ciuchach a gdy przyjeżdżasz na polowe wekendu do domu to żonka patrzy na ciebie z obrzydzeniem bo po paru latach wyglądasz jak dziad z brudem za paznokciami ,tylko ta kasa sie liczy co na konto wpływa, ty zaś wypijasz pare piwek bo masz wolne , stukniesz babe bo ci sie należy , a kobieta miłości i romantyzmu szuka u kolegów gdy ty zapierdzielasz , ot i takie twoje życie, wiecznie w szambie ,w dole jak robak , hobby nie masz bo brak czasu ,trzeba jebac bo szef musi kupić nowe bmw. Powodzenie wole

szorstki
@wolny i szczesliwy 08.12.2016 08:06

a ty (usunięte przez administratora) durniu jak spisz w roboczych ciuchach to moze zacznij chodzic do roboty w pizamie i skonczy sie twoj problem. jak ty w roboczych ciuchach spisz to nie ma co sie dziwic ze zonka patrzy na ciebie z obrzydzeniem jezeli higiene osobista utozsamiasz z wolnym weekendem i to calym bo pol ci nie wystarcza.

ZENEK

Z ostatniej chwili. Operatorzy z ciężkiego sprzętu uciekają z tej firmy. Stawki godzinowe poobcinane, szukanie oszczędności na siłę i nie tam gdzie można. Tylko patrzeć jak Gazela Biznesu wyciągnie kopytka.

Waldi

Jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać? Może to chwilowo gorszy czas?

ijka

Praca w świątek piątek i niedziele ohydna atmosfera wśród załogi między sobą nocne podroze do pracy na 2 3 tygodnje, szkoda czasu na to firme, budimex [rzyjmie z otwartmi rekami dawno nie widzialem firmy ktora ma tak w (usunięte przez administratora) pracowników

Gazela Biznesu.

podpisuję sie pod tym komentarzem, dodam jeszce , ze obcinaja z kasy na czym sie da

Zenek

Jak zatrudnił synka wojewody to kto go będzie ścigał. Binladen, Szwagier, czy NIK

OL

Transporter wódki dla Ciebie!!!

rozmowny

Witam, a jakie stawki mają operatorzy z jedynka?

Maniek

Bardzo mądre słowa kolego napisałeś!

Pgr

rak

Firma OK! Pracowałem ponad 5 lat, zostałem zwolniony ze swojej winy. Teraz pracuje w firmie podobnej, ale wynagrodzenie marne i nie na czas.

Marek

Zdecydowanie polecam! Przedsiębiorstwo godne polecenia! Super wynagrodzenie, dbałość o pracownika! Pracują kompetentni ludzie!

szeryf

Niedługo sie dowiesz bogaty pracowniku,może wesprzesz szefa jeśli tyle masz. Popytaj ludzi jakie studnie siedzą w ziemi ,potem dyskutuj,

do meliorant hehe!! dobry z Ciebie meliorant... jak masz tylko 10 pln to naprawdę cienki jesteś. jaka praca taka płaca! ja mam 18 pln/h i mi pasuje. Pracy jest nie mało, ale za to wynagrodzenie godne i zawsze na czas! miła atmosfera, umowa o pracę, pewna praca zarówno w okresie letnim jak i zimowym! polecam Pracodawcę.

Homusposolituus

Może i wynagrodzenie duże ale trzeba tyrać od rana do wieczoram i 12 dni w tyg. I jeszcze jak więcej dni sie zbliża do wolnego to i tak zabierze ten jeden dzień bo trzeba jebac jak czarnuch. Nie liczy sie z tym ze nie którzy maja rodzine i są zmęczeni.

praca

Ja pracuję od 15 lat. Szefostwo znam - zawsze pomocni. Praca ciężka, ale wynagrodzenie rewelacyjne!

jezeli chodzi o sama firme to nic nie moge zarzucic. Natomiast temat rzeka zaczyna sie jezeli chodzi o ludzi ktorzy tam pracuja, brak wykfalifikowanych i kompetentnych ludzi na stanowiskach. Zaczynajac od mechanikow (oprocz [usunięte przez moderatora]), ktorzy zamiast: mechanik powinni miec: [usunięte przez moderatora] co mi wpadnie do rak; a konczac na lizusach, [usunięte przez moderatora] i falszywcach, ktorzy patrza jak tu [usunięte przez moderatora] kogos. Mozna sie rozpisywac ale oszczedze slow. Najlepiej isc i samemu sie przekonac:)

Zostaw opinię o Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe - Raczki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe