Opinie o Bampton sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bampton sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bampton sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bampton sp. z o.o. w Skoczów

...

To co sie tu ostatnio dzieje to jakas kpina. Normy zwiekszają a zarobki co raz mniejsze. Moze mi ktos powiedziec jak utrzymac rodzine za 1400 zł ?! Majstrowie gonią jak za sraczka. Wymagają duzo wicej niz da sie przerobic. Za co ? Za najnizsza krajową ? Sa osoby ktorych "stawka nie puszcza" i maja wszystko gdzies a cala reszta robi za dziesieciu bo materiał musi zejsc ! Ludzie sie zaczeli zwalniac, ale chyba o to im chodzi... Pozbedą sie najlepszych operatorow to zobaczymy.

mania
@...

o to chyba im chodzi

mania
@...

ale wiem że będzie lepiej ,może przeczekać tą nędze a z czasem będzie dobrze

qwerty

To co się dzieje to jakaś masakra, zarabiamy jak śmiecie a "mistrzowie" biegają tak jakbyśmy zarabiali po 5 tysięcy na rękę, porażka, wielu z nas się zwolni, pytanie tylko czy to celowe zagranie, by przy zwolnieniach grupowych nie wypłacać ludziom odpraw ?

jojo

Te zarobki to śmiechu warte! Życie coraz to droższe a oni nam dają ochłapy to żenada.Biurasy się cieszą,bo wypłaty mają zadawalające,a my co? Na nich trzeba robić. Coraz więcej ich przybywa w biurze za niedługo zrobią czterobrygadówke ,bo krzeseł braknie.POPROSTU ŻENADA.O PODWYŻKACH TEŻ NIC NIE SŁYCHAĆ!I nie będzie!!!!

ferbuś

Spadajcie czym prędzej Ikea to bida z nędzą zachwile tą bude zamkną coraz mniej zamówień znówu biurasy będą płakać !!!!!!!!!!!!!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Bampton sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
HR SIGMA Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii w Skoczowie
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
LOL:\

Czytając te opinie dziwi mnie że jeszcze tam ktoś pracuje. Podejście niektórych ludzi do pracy jest takie że głowa boli. Ci co się opierdalają mają naj więcej do powiedzenia. Nie odpowiadała czterobrygadówka a na trzy zmiany też źle. Ludzie zdecydujcie się. Co do płac to jest prawda, nie są jakieś rewelacyjnie.

LILI
@LOL:\

Że nie są rewelacyjne to mało powiedziane.Zapiepszasz cały miesiąc za 1350zł.-kpina!

KOL

Panie Moskała co raz bardziej pan się kompromituje, wstawia pan idiotyczny post (Magda) a później sam sobie pan na nie go odpisuje(janix) ŻAŁOSNE!!! wszyscy wiemy co pana boli

Magda

Hej slyszeliscie o tym ze rodzina i przyjaciele Roberta Lewandowskiego mówią na niego SZTURC :-) Lewy jest wielkim fanem Rafalka - Hahahahaha mistrz o siedmiu bolesciach.Pseudo mistrz któremu wydaje się ze jest wyjątkowy.

richie

Bezczelnośc majstrów i mobbing,zero urlopu,niektórzy majstrowie na niczym się nie znają(vide zmiana E ),wysługują się operatorami,a jeśli ich nie ma to panika,ogólnie cienko płacą a wymagania ogromne,tylko kubiki a jakość na drugim planie,odradzam ten badziew.

Jędrek
@richie

Ale oczywiście zgadzam się z Tobą w stu procentach, ale niektóre firmy rekompensują to zarobkami i podejściem do pracownika, a tutaj ? Pracownik jest zerem który ma za zadanie kłaniać się nisko majstrom i reszcie biura, nie wiem czy to normalne, ale pracowałem już w kilku firmach i aż tak źle nie było, żałuję że zmieniłem miejsce pracy...

Jędrek

Pracuję już jakiś czas, co myślę ? Myślę że nie warto się tutaj zatrudniać, na komponentach czterobrygadówka, nie zaplanujesz wolnego, a urlopu nie dostaniesz, bo przecież dlaczego masz dostać ? Ostatnimi czasy zwolnienia, nie ma roboty, ale majstrowie i tak biegają za kubikami i metrami bieżącymi, cóż, taka natura tych co mają dobrze płacone.

Grzegorz

Macie rację, cieszcie się, że macie pracę, bo cała reszta jest nieważna. Nie pytajcie o pieniądze, nie żądajcie dla siebie szacunku, zapomnijcie o godności, tolerujcie głupotę tych, którzy wami kierują, akceptujcie kumoterstwo. Czy na prawdę praca jest najważniejsza, choćby pracowało się za darmo? Ja też tam kiedyś byłem zatrudniony i nie zapomnę gdy szykowało się moje spotkanie klasowe po 20-stu latach. Był wówczas luty a spotkanie miało się odbyć w weekend majowy. Miało to być na drugim końcu Polski, zorganizowane z noclegiem i wcześniejszym potwierdzeniem. Pokornie idę do tzw. majstra jm i przedstawiam sprawę, na co słyszę- nie dostaniesz wolnego, pytam czemu? Odpowiedź- bo wtedy więcej ludzi będzie chciało. Konsternacja- jeśli tak będzie, to jakie kryteria będą decydować czyje potrzeby będą ważniejsze?

a jak w waszym odziale sa ładne panieie

najlepiej na pakowni sa ładne panie? a u was ja jest,z innego oddiału jestem,ikea z firmy work service u was tez tak jest ze wykozystuja ludzi

lkea

nie nazekajcie robota jes t ok ja bym cały czas tam siedział w robocie bo lubie robic jak sie popatrzy na ładne panie to zaras sie przyspiesza robote

operator

(usunięte przez administratora) 21 wieku!!! ludzie to jest jaks porazka, jezeli jesteś przyzwyczajony/a do pracy jak robocik w niezłym psychiatryku za marne 2000zl to polecam. szkoda pisać więcej na ten temat ale to się nadaje do tvn pod napięciem. wszyscy którzy twierdza inaczej to współczuje już zrytego beretu przez politykę firmy. szkoda wielu ludzi którzy tam harują jak dzikie woly, wyleaja z siebie siódme poty i nic w tym zlego nie widza, ale to jest ich wybór. rynek pracy w okolicy mamy cakiem niezły,tylko trzeba wykazac trochę checi. nie zyjemy w Afryce. ODRADZAM!

wazon

Dodatki,550zl za urlop,dodatek za Niedziele 37zl,stawki od 9,50do 11,60brutto,a doplata do jedzenia i pranie odziezy 25zl,system emerytalny owszem ale staz pracy ponad 5lat,

wazon

A wiec na start,4brygadowke odradzam,tak,niby jest spoko,mobbing,i wariactwo majstrow,dyro stoi z zegarkiem i patrzy jak robisz,bylo lepiej jak byl seedwod ,ja pracuje 2rok.1600zl to duzo?na poczatku mialem 2300,tna za swoja glupote i zachlanosc po premi bo twoja winna,urlopu nie dadza no chyba ze jestes pupilem Majstra bo jest 2 majstrow na 4brygadzowce,i dla nich nie liczy sie ile umiesz ,czesto leca dyscyplinarki,tez odchodze

richie

IKEA to nic nadzwyczajnego,mobbing na maxa,bezczelność majstrów i ich pseudopomocników na których harują fizyczni,odradzam każdemu,omijać szerokim łukiem.

ikon

to się zwolnij -nikt na siłe cię trzyma w tej firmie.Ja pracuje już któryś rok i nie mogę powiedzieć złego słowa. OK zgadzam się że jest walka o kubiki ale żeby zakład istniał to musimy wyznaczony cel robić,i uwież mi w każdej firmie tak jest,

mamtogdzieś

Wyzysk człowieka,4brygadówka to megaporażka,jak nie masz nadgodzin to lipa straszna z wypłatą,liczą się kubiki,jakość mało ważna,niektórzy majsgtrowie nie mają zielonego pojęcia o pracy,mobbingują ludzi,są bezczelni,także ogólnie nic nadzwyczajnego za taką harówkę.

lili

Zapraszam na 3 zmianówke np. na lamelę,przekonacie się jak praca na GB może być ,,przyjemna,,.Po powrocie do domu nie wiadomo jak ręce położyć i z kąd one wyrastają.Nie wspomnę już o kręgosłupie.Oczywiście mówię tu o tych białych murzynach które zapierdzielają na stołach a nie o władcach stojących na tak zwanej rampie.Jak chcecie poznać co znaczy ,,lekka,,praca na GB to zapraszam na jakiekolwiek stanowisko-trzeba się uzapierniczać fizycznie i przeżucić nie jedna tonę.

anonim33

Przestrzegam wszystkich którzy chcą iść tam do pracy. Mobing w 100% zarobki to najniższa krajowa po próbnym podwyżka aż o całe 30 groszy. Praca w systemie 4 brygadowym to porażka praktycznie zero wolnego. Problem z urlopem no i straszenie konsekwencjami gdy się normy nie wyrabia.

Zostaw merytoryczną opinię o Bampton sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Bampton sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bampton sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bampton sp. z o.o.?

Bampton sp. z o.o.