Opinie o Brilliant Personaldienste GmbH w Jena

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Brilliant Personaldienste GmbH. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Brilliant Personaldienste GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brilliant Personaldienste GmbH w Jena

Od agencji pracy w Niemczech. Pracownikowi z Polski w Niemczech przysługuje - wynagrodzenie zasadnicze - zakwaterowanie - kary nawet do 1000 Euro - manipulacja - (usunięte przez administratora) bez wazeliny Pracownikowi z Polski w Niemczech nie przysługuje - dodatki - premię - chorobowe - zwroty kosztów

frykasm

Czy to uczciwy pracodawca .Czy pojadę i nie będę miał gdzie spać i za co żyć

hydrol
@frykasm

jeśli dostałeś umowę to na końcu w dziale Kar pisze że właściwie za wszystko mogą zabrać Ci całą pensję wraz z godzinami na zeit koncie / oczywiście służę kopią tego dokumentu jak ktoś poda swojego maila pozdrawiam

Ala
@hydrol

Moge prosic o kopie bo dostalam proppzyvje i nie wiem czy umowr mam podpisac alis76@o2.pl

Proszę na maila tanasinski@o2.pl

Witam Tanasinski@o2.pl

adam
@Ala

Mozna kopie na adres :ak-opiekun@wp.pl

rodo ochrona danych

FIRMA ma nie placi szantazuje ludzi i udostepnia dane innym firmom oraz lamie zasady rodo i datenschutz

wojti
@rodo ochrona danych

kiedy pracowales??? dostalem oferte i czekam tydzien w pl a roboty niewidac

Niestety, urzędy i TV niemiecka nie reagują, próbowałem, ale narazie ta ciemna firma jakoś funkcjonuje na kłamstwie i krzywdzie ludzi. Pani Merker widać kim jest, że dopuszcza takie sytuacje. Niemcy nienawidzą Polaków, a najgorsze że w firmie są kapo Polacy.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Brilliant Personaldienste GmbH. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Hydraulik?
Ona

Nie zdążyłam wyjechać,po rozmowie z Szefem, jak się okazało, doszłam do wniosku,że nie jestem niewolnikiem, nikt nie będzie się wydzierał na mnie. A zadałam tylko 3 pytania.????

hydrol

Po przeczytaniu Waszych opinii zdecydowałem że nie będę podejmował pracę w tej tzw firmie która poniża i okrada pracowników dziękuję za ostrzeżenia , współczuję Wam i życzę innej lepszej firmy

Malzenstwo ze Slaska

Ludzie uwazajcie na oszustow z Brillianta nie jedzcie jesli ktos ma zamiar jechac doradzamy zrezygnowac. My dzis dzieki Ambasadzie RP w Berlinie dzis szczesliwie wrocilismy do kraju Flixbusem z Berlina do Katowic. Pracowalismy w Neuruppinie w Seniorenheimie od 12. 07 do 31.07.Otoz umowe z firma zawarlismy na czas nieokreslony a 31. 07.na koniec dniowki dowiedzielismy sie ze to juz koniec pracy. Gdy wracalismy na kwatere zadzwonil Niemiec Herr S. Ktory ponoc jest tam szefem ze na drugi dzien do pracy bo jeszcze bedziemy pracowac do 09.07.Na drugi dzien poszlismy do pracy jak kazal Herr S. I okazalo sie na koniec dniowki ze pracowalismy za darmo bo mialo nas w pracy nie byc. A prawdziwy horror byl z mieszkaniem mieszkalismy w bungalu za ktorego placilismy 30e na osobe dziennie nawet babon probowal wyludzac od nas jak zmienilismy mieszkanie za 2 tygodnie zaplacilismy 1200e i babon gotow nam byl zabierac wszystko ze malo co zostawalo na jedzenie pisalam pisma do Brillianta bo znam niemiecki ale Brilliant nic nie zrobil. Dobrze ze za mieszkanie nie trza bylo placic bo juz od babona wyprowadzilismy sie do bungala Wietnamczykow tak bez placenia w ramach za opieke nad tym bungalem. I wtedy zaczal sie horror finansowy bo zostalismy z mezem bez grosza bo zaliczki sie nam juz nie nalezaly a Pan AG, polak poinformowal nas ze wyplaca na 20.08 wiec bylismy z mezem bez pieniedzy wiec zeby wrocic do kraju musielismy zwrocic sie do ambasady i co wam powiem moi rodacy Brilliant ma cieplo juz sie nimi zajal dzial prawny Ambsady to sa oszusci z ktorymi trzeba skonczyc by juz nikogo nie oszukali

@Malzenstwo ze Slaska

mam pytanie czy jak pracujecie w polsce to dostajecie zaliczki nie uwazam kazdy na swiecie dostaje co miesiac wyplate i tez musi kazdy wszystko oplacac,sluchac was nie moge bo to juz chore,,

bon
@Rob

Zaliczki firma otrzymuje od rejonowego urzędu dla obcokrajowców na nocleg i transport do domu , więc firma nie płaci ani grosza ze swojej skarbonki ale odwrotnie owszem lekko skubnie , no bo porównajcie u jednych jest 30 na dzień a u drugich 70 na dzień - do przemyślenia

Ona

Dobry i chciwy pracodawca pieniądze wypłacane na czas polecam

UWAGA TO JEST NIEUCZCIWY PRACODAWCA I MA KILKA FIRM,LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ NACIĄGNĄĆ

Jak tutaj sytuacja płacą warunki są?

On

jakie są warunki pracy w Niemczech? Jak z zakwaterowaniem i towarzystwem w domkach?

Rom

Proszę uważać na tą agencją (usunięte przez administratora). Wysyłają Ci adres do pracy , gdzie masz się stawić w poniedziałek po czym okazuje się notorycznie , ze pracy tam dla Ciebie nie ma , siedzisz tydzień / dwa tygodnie bo firmę to nie interesuje i nikt się z Tobą nie kontaktuje w tej sprawie .Dodam , ze nie masz kontaktu z nikim kto by chociaż zechciał odebrać od Ciebie telefon , a jak już odbiorą to nie wiedza o co chodźi . Ja sprawę kieruje do sądu , można by napisać książkę o (usunięte przez administratora) , których ta agencja się dopuszcza

Dorota
@Rom

To nie świadczy dobrze o firmie Brilliant Personaldienste GmbH. Czy mimo wszystko agencja znalazła dla Ciebie jakąś pracę? Na forum wiele osób pisało o opóźnieniach w wypłacie wynagrodzeń, jestem ciekawa jak to wygląda z Twojej perspektywy.

@Dorota

Niestety firma nie znalazła pracy i nawet nie raczyła zadzwonić żeby o tym poinformować , wróciłem do Polski na własny koszt , a firma dalej milczy

@Dorota

Znalezć pracę dla kogoś co chce pracować i umie, to nie jest problem .Jeżeli firma w której wykonujesz zlecenie jest zadowolona i płaci za ciebie to jest Ok.Problem tkwi w tym że Biuro jest przepracowane i wypalone zawodowo ( podobno 2000 osób mają pod opieką ,tak kiedyś usłyszałem podczas rozmowy ) Do tego dochodzą emocje i nastroje pań np. pomylono adres firmy na karcie godzin które otrzymałem z Briliant i dzwonię po god. 16-tej to wyjaśnić ,a pani w słuchawce z pretęsją w głosie dlaczego ja zawsze dzwonię jak ona ma przerwę :) Skąd ja mam wiedzieć kiedy ma przerwę ?.Co chodzi o płatności były przypadki że ktoś wzioł zaliczkę a z pierwszej wypłaty nie wystarczyło na pokrycie kosztów drugiego miesiąca pracy to i tak była potrącona przy pierwszej wypłacie bez zapytania czy są pieniądze na przeżycie i kolejny raz trzeba prosić o to samo a wiadomo są opłaty za każdą zaliczkę. Kolejna sprawa która aż gryzie w oczy to konto nadgodzin , nikt w biurze nie potrafi doliczyć się ile dany pracownik wykorzystał godzin na urlop i ile faktycznie zostało .Dopiero jak okazało się że ja wiem ile mam wszystko się znalazło.

Rom

@Dorota mi nadal nie wypłacono z konta nadgodzin , pani Agnieszka , która się mną opiekowała nie odbiera telefonów i tez nie odpowiada na maile .

Sprawiedliwość
@Rom

Jak będziesz składał sprawę do sądu,to mam propozycję,aby to zrobić zbiorowo i to w sądach w Niemczech ,gdyż faktycznie to co piszesz to prawda i jeszcze dużo trzeba do tego dołożyć.Firmę także trzeba zgłosić do urzędu w Niemczech.Firmy konkurencyjne w Niemczech także wypowiadają się negatywnie.Taka firma nie ma prawa bytu na rynku Niemieckim.Proszę o kontakt to jest najwyższy czas na wyeliminowanie i uzyskanie odszkodowania i poniesionych kosztów od firmy.Wychodzi na to,że w powiązaniach z pracodawcami i właścicielami kwater.Wszystko w rękach sądów i urzędów skarbowych w Niemczech.

Wojtek
@Dorota

Pracowałem dla tej Agencji przez 5 miesięcy. Z niczym nie było problemu.

To nie usprawiedliwia i nie daje pozwolenia firmie na naciąganie, wprowadzanie w błąd i ponoszenie kosztów na poczet pracy, której nie ma, a nabija się kasę właścicielom kwater

@Rom

ojej na wlasny koszt a co zamowic samochod jeszcze dla ciebie,,haha jeszcze pare miesiecy to we Francji Niemiec na jedno stanowisko bedzie 10 , i co w tedy he do polski potulnie

Gerd

Firma to oczywiście (usunięte przez administratora) i bazują na niewiedzy i naiwności ludzi,dziwi mnie tylko fakt ze negatywne opinie na ich temat mozna znaleźć juz 2 lata w stecz!!!! I wciąż sa nowe wpisy...Ludzie czy wy nie czytacie co piszą na forach czy liczycie na cud....(usunięte przez administratora)

@Gerd

Wystarczy przeczytac Umowe nie kumam czemu takie opinie,nie potrafisz czytac to zostaw.W Umowie wszystko opisane.Czema tylko przeczytac nie pobierznie..to co sie dziwisz

Bonn

Najgorsza Leihfirma w całej Unii europejskiej.katastrofa- napisałem poleconym listem wymówienie i mówią że nic nie otrzymali.nie wiem na czym stoję.wspolczuje tylko Polka które też tam pracują. Odradzam wszystkim tą firmę.

Tomasz
@Bonn

Przesłanie wypowiedzenia listem poleconym jest w pełni dopuszczalne i prawnie skuteczne, więc jeśli masz potwierdzenie nadania i numer przesyłki to możesz sprawdzić, czy i kiedy wypowiedzenie zostało doręczone. Napisz proszę co spowodowało, że zrezygnowałeś z zatrudnienia?

ktostam
@Bonn

wypowiedzenie umowy mozna zlozyc w formie ustnej przy swiadku - chociazby kolega obok wiec czy list dotarl czy nie to nieistotne

@Bonn

Najwidoczniej nie byles dobry,wiesz jezyk trzeba troche znac i pracowac ,proste

Rob

Ja pracuje w tej Firmie od 4 lat i jest wszystko super,ja nie wiem kto takie opinie pisze chyba co co zamiast pracowac,pija lub nieroby ale taka prawda

Teddy

Witam, jakie stawki Firma proponuje dla elektrykow ? Czy to prawda ze dieta oscyluje w granicach od 10 - 70 Euro netto ? (usunięte przez administratora) Jak jest z dojazdem do Pracy, na wlasny koszt?

Wojtek
@Teddy

Tak to prawda.Jeżeli masz zapewnione "lokum" to 10 E . Jeżeli nie można otrzymać do 75

Emil

Co sądzicie o wyjeździe przez tą agencja do pracy jako spawacz tig?

Kira

Take opinie które tu czytam. Pisza albo alkocholicy albo ci Co Maja 2 lewe rece...

Mikołaj
@Kira

Na forum Gowork.pl każdy ma prawo zostawić swoją opinię o pracodawcy bez względu na wydźwięk. Nie napisałeś jak Ty postrzegasz zatrudnienie, a ciekawy jestem Twojej opinii. Napisz proszę kilka słów o wynagrodzeniu i atmosferze w firmie.

anie
@Kira

A ty to chyba z biura albo dla briliant nie pracowałaś, bo napewno taka zadowolona to byś nie była.To są (usunięte przez administratora) od których niczego nie możesz uzyskać i zwalniają Cię z dnia na dzień bez powodu i nie wypłacają należnych pieniędzy, a wręcz pobierają wysokie prowizje za wszystko

anie

Nie polecam, wręcz odradzam pracę w Brilliant. Jak jesteś chory, to automatycznie Cię zwalniają. Zmieniają pracę z dnia na dzień na inne miejsce i miejscowość, ale nie zwracają kosztów przejazdu z miejsca na miejsce,więc musisz sam za to płacić.Do tego ogromne koszty prowizji za zaliczkę (35 e). Pytam, za co??za przelew 35 e??To są kpiny.Bardzo nieprofesjonalna i nierzetelna firma, a panie w biurze bardzo aroganckie i robią łaskę, że Ci cokolwiek powiedzą

Kamil

Witam pracował ktoś moze w tej agencji Brilliant Personaldienste GmbH Jena jakies opinie informacje, mam jechac jako spawacz w umowie napisane 10e za godzine przez telefon inne informacje ktos cos poradzi ?

Zostaw merytoryczną opinię o Brilliant Personaldienste GmbH - Jena

• Jak się pracuje w Brilliant Personaldienste GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Brilliant Personaldienste GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brilliant Personaldienste GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brilliant Personaldienste GmbH