Jena

Opinie o Brilliant Personaldienste GmbH

kristof 773

opinia o firmie brillant krotko ...oszusci kretacze nie potrafiacy znalesc normalnego hotelu dlugo by wymieniac ..krociutko....omijac taka (firme) z daleka ....krzysiek z kielc

Michael

Mnie wyrolowali w ten sam sposob,umowna slowna w biurze na 45 € ten sam załącznik do umowy,potem szybka zmiana pierwszego klienta i bez żadnych informacji obcieta dieta.Robota co chwile w innym miejscu w całych Niemczech.Mieszkasz w Hotelach i płacisz jak sie potem okaze ze swoich bo diety Ci nie starczy.Na wypłatę 300 € .Śmiech po prostu.Płacą dopiero 20stego,bo zanim sie zorientujesz ze ta firma to "kant" mijają dwa miesiące.Szczerze nie polecam....

Polak prawdziwy

Pracowałem w Firmie Brilliant prawie pol roku elektryk. I tak jak pisza poprzednicy niestety zostalem wprowadzony w blad przy podpisaniu umowy. Po przepracowaniu kilku miesiecy u pierwszego kontrachenta investora, zostala zmieniona moja dieta z 50 Euro na 20 oczywiscie bez mojej wiedzy. Dlatego prosze osoby wyjezdzajace dajcie umowe do przetlumaczenia. Sprawdzać agencje w Urzedzie Wojewodzkim. Ten sam własciciel posiada ponad dziesięć innych agencji które działaja w identyczny sposób. Ponad 500Euro w plecy.

Max,pisze jak jest

Przestrzegam przed ta firmą.Na rozmowie obiecują Ci dietę np:45 € niestety dostaniecie załącznik do umowy na którym będzie owszem 45 € diety ale z krzyżykiem ze za pierwszy kontrakt u klienta.Klienta zmienia Ci po Tyg lub dwóch i obecna diety do 20 lub 12 €. Po miesiącu przy wypłacie przekonasz sie ze pracujesz tylko na nich i na opłacenie hoteli bo tobie zostanie 200 ,300 €.Ponadto nie zamieszkują Cię wiec będziesz płacić największy podatek w Niemczech.Mam cegłę wypłaty aneksy umowy jakby ktoś nie wierzył.Nie polecam,omijajcie szkoda waszych nerwów.

Justyś

Z moich informacji wiem, że bardzo często nie pilnujecie zapisów w umowie. Wystarczy jakieś niezrozumienie i w konsekwencji przy rozliczeniu są pretensje!!

High

Nie polecam tej firmy..

Opinion fur dajne

Większość pozytywów tutaj pisze biuro.Osobiście mam niemiłe doświadczenia z firma Brilliant wiec nie polecam.

Fast

Nie polecam.Same problemy,omijajcie ta firme...

Paula

Czy jesteście pewni, że nie można o Brilliant Personaldienste GmbH napisać coś pozytywnego? Nikt nie twierdzi, że ta firma jest idealna bo takich nie ma. Jakieś błędy wszędzie mogą się zdarzyć. Może warto rozmawiać a już z całą pewności trzeba pilnować zapisów w umowie.

Roy

Nie polecam,najgorsza agencja w całych Niemczech...

puzio

Brilliant Personaldienste GmbH ma wbrew niektórym wpisom opinię bardzo dobrego pracodawcy, oby tak dalej.

dzik

Kurde niedługo jade do pracy przez ta agencje jakos nie wierze tym komentarzom ale jednak niepokoj jest niewiem naprawde jak to odbierac to prawda ze pozytywne komentarze zadko sie pojawiaja na jaka kolwiek agencjie pracy tak ze nie sproboje niebede wiedział

Pablo

Czy jesteście przekonani, że nie można napisać o Brilliant Personaldienste coś pozytywnego? Jeśli jest tak źle jak piszą niektórzy to dlaczego nie mają zupełnie nowych ofert?

Paulo

Z moich informacji wiem, że Brilliant Personaldienste GmbH jest bardzo dobrym pracodawcą. Może sytuacje o których piszecie to typowy wypadek przy pracy? Najlepszym zdarza się czasami coś zawalić! Czasami sami pracownicy nie sprawdzają dobrze dokumentów a później są pretensje.

akurat
@Paulo 30.09.2017 19:59

nastepny post kogos z biura....

Irek

Miłe, że wskazujesz miejsca w umowie na które należy zwrócić uwagę. To z pewnością cenna uwaga co nie oznacza, że agencja oszukuje. Przeciwnie nam dobre doświadczenie z nimi.

Polska

Witam kolegow. Kiedyś pracowałem przez tą Firmę jak również kilku moich dobrych znajomych. To nie moja pierwsza Firma tak że doświadczenie mam. Proszę dać umowę Arbeitsvertrag do przetłumaczenia. Konkretnie dodatek dietowy który bardzo często zostaje zmieniany bez informowania pracownika. Ciężko współpracuje się z personelem Polskim. Ważne są tylko godziny wypracowane dla Firmy. Zettelstunden. Sam pracownik jest ....... Nie polecam tej agencji pracy.... Pozdrawiam...

Piotrek

Ja również słyszałem o firmie dobre opinie a chciałem skorzystać z ich oferty. Niestety nic nie mogę znaleźć. Nie ufam pisanym tu opiniom ponieważ są nieobiektywne!

Spawacz

Za 3 dni jadę do Niemiec przez tą firmę jako spawacz mając stawkę 10.50 i 48 diety ile mogę tu zarobić licząc z narodzinami na czysto

Pawik

Czy Brilliant nie ma żadnych ofert pracy? Może ktoś ma jakieś informacje i mógłby podzielić się na forum. Czytam opinie i nie wiem co myśleć gdyż słyszałem sporo dobrego o nich.

Olek

Brilliant Personaldienste nie ukrywa umowy a to jak ją czytamy i czy w ogóle czytamy to jest nasza sprawa. Firma jest ok. nie można im zarzucać naszych błędów.

Pablo

Czy Brilliant Personaldienste ma jakieś nowe oferty?

Luidzi

Czy rzeczywiście tak źle dzieje się w firmie? Czy to są jakieś sporadyczne przypadki bardziej zagmatwane?

Andrzej

Witam, Pracowałem jakiś czas temu przez tą firmę i chciałbym dokonać oceny aby albo zachęcić albo ostrzedz potencjalną osobę przez podjęciem tam pracy. Największym plusem jest to, że po pierwszym tygodniu pracy mozna dostać zaliczke w wysokości 250 euro. Jest to niewątpliwie plus dla osób które pierwszy raz wyjezdzaja do niemiec i nie maja dużych środków aby sie tam utrzymać cały miesiąć. Kontakt z koordynatorką jest średni czasami się jest do niej łatwo dodzwonić, a czasami odbiera jakiś niemiec prosisz go zeby cię przełączył do koordynatorki, a on mówi jest zajęta i oddzwoni za godzine poczym przez cały dzień cisza. Zlecenie też bywają róże jak się trafi na normalnego Niemca to jest okej, a jak się trafi na Bawarczyka który bedzie chcial cie wykorzystac do ostatnich kropli sił to masz przerąbane bo zawsze w agencji to ty jestes jako pracownik winien, a nie klient agencji. Czasami tak sie zdarza nie oszukujmy sie ze niemiecki pracodawca zgłasza do agencji zapotrzebowanie na pracowników ponieważ zbliza sie termin oddania budowy, a on sie z swoimi Niemieckimi pracownikami nie wyrabia. Go nie obchodzi ze jestes człowiekiem męczysz sie bo ma to gdzieś, za tydzien albo za miesiac i tak juz cie odeśle i nigdy sie nie spotkacie. Koszt kwatery 30-40 euro za noc to jakiś absurd !!! Owszem jest dieta 30-40 euro która defakto pokrywa ci tylko 5 dni noclegu poniewaz za soboty i niedziele nie dostajesz diety a za mieszkanie trzeba płacic. Jakość zleceń- Firma naczej wszystko bierze i każe ci dojechać na czas nie licząc sie czy to jest 100km czy 1000 km od miejsca gdzie przebywasz straszyc przy tym regulaminami firmy umowami ze przeciez w umowie zobligowałes sie na dojazd na czas (tylko że nie zawsze sie da co ich nic nie obchodzi) Czasami jednak można trafić na fajne zlecenie i posiedziec z 2-3 miesiące. Wypłata : mozna zaoszczędzic ok 1000 euro przy pełnym miesiacu pracy. Niby na rachunku ma sie 2400 zarobione ale niestety bardzo wysokie koszty wynajmu mieszkania paliwo na dojazd i to ze musisz co chwile jezdzic po roznych miastach podwyzsza koszty. Osobiście moim zdaniem firma odbiega troche od standardów innych firm pośredniczących prace. Osobiście mogę ją polecić tym osobą, które pierwszy raz wyjedzaja za granice - jeżeli masz sile cięgle sie przemieszczac i zmieniac budowe. Osoby które już pracowały w niemczech szkoda waszego czasu bo i tak szybko ja zmienicie na inna firme.

puzio

Czy rzeczywiście nie można powiedzieć nic pozytywnego o firmie? Agencja zatrudnia bardzo dużo osób może wasze problemy były wyjątkami? Zawsze może się coś zdarzyć.

Longin

Agencja, która zatrudnia ponad 1000 pracowników w 33 oddziałach i ma dziesięcioletnie doświadczenie w pracy to moja odpowiedź na opinię @maro. Najłatwiej oskarżać!!!

Polak

Nie polecam !!! Brak kontaktu z polskim personelem. Znikające wypracowane godziny, wysokość diety naliczana niezgodnie z zawartą umową

Kuba

Czasami firmy powinny robić dokładną rekrutację żeby nie czytać o sobie takich bredni jak od @maro!

Pytajnik

Czy coś zmieniło się w Brilliant Personaldienste , pytam ponieważ nie mogę znaleźć nowych ofert pracy.? Może polski rynek pracowniczy zmienili na inny?

pracodawca

Dzień dobry, Zapraszamy do współpracy. Zatrudniamy pracowników przez cały rok. Na naszej stronie internetowej: www.brilliant-personaldienste.de, znajdzie Pan zawsze aktualne oferty pracy. Pozdrawiamy Zespół Brilliant Personaldienste

Legartis

Nie mogę znaleźć ofert pracy a chciałbym skorzystać z ich pośrednictwa gdyż słyszałem trochę dobrego o nich. Wprawdzie wpisy są różne.

Generlanie odkad jest ten nowy polak to jaka masakra jest. Jak byla Pani Agnieszka bylo o niebo lepiej !!

Weronika

@Bamis rozumiem, że to będzie Twój pierwszy wyjazd z Brilliant Personaldienste GmbH?

Bamis

Po świętach wybieram się do pracy z tą firmą jako elektryk, mam pewne obawy,komentarze nie są budujące

Weronika

@Mietek, podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Mietek

Osobiscie mam zle doswiadczenie z ta agencja - przestrzegam :(

Weronika

Jeżeli jeszcze się zastanawiasz czy warto wysłać swoją aplikację, to koniecznie zajrzyj w zakładkę 'Dołącz do nas' umieszczoną przy wątku firmy - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,757944,0,0,dolacz

Weronika

@PracowNick, dlaczego? Możesz powiedzieć coś więcej?

puzio

Super firma warta polecenia. Pracuję i wiem co piszę.

jaa

Pracuje przez tę agencję jakiś elektryk? Jakie wrażenia?

PracowNick
@jaa 24.10.2016 10:56
Pracuje przez tę agencję jakiś elektryk? Jakie wrażenia?

OSTRZEGAM CIĘ ! Omiń ich z daleka !

Sebek

P
@Sebek 20.09.2016 18:05
To że się rozmawia z pewną panią po Niemiecku takżę jest profesjonalizm odkładając słuchawkę w trakcie rozmowy ..............ż...

Masz racje nie wazne o co sie do niej dzwoni ( do tej Niemki) zawsze odklada telefon, jak nie ma sie cierpliwosc z ludzmi pracowac to trzeba na magazynie pracowac albo na zapleczu. A tak to tylko firma traci na trzymaniu takich niekompetentnych osob

Sebek

Hmmmm........ Nie wiem dokladnie (usunięte przez administratora) w moim przypadku czekam na odpowiedż w pewnej sprawie ponad dwa tygodnie.......... Zanim tutaj przyjechałem uzgodniłem pewne sprawy telefonicznie co innego wyszło na miejscu.........Propo diety dieta poto żebyś zapłacił sam za pensjonat.....................

Bubismen

Witam czy ktoś pracuje jako Hydraulik w tej firmie jak z praca czy miejsca sie często zmienia prosze o opinie pozdrawiam...

Brilliant Personaldienste GmbH

Witamy, przepraszamy za zaistniala sytuacje. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 0049 2234 9276 153 w godzinach 8-17 albo mailowo:bewerber-pl@brilliant-persoanldienste.de Z wyrazami szacunku Brilliant Personaldienste GmbH

spawacz

Generalnie nie mam na chwile obecna zastrzezen do firmy, pieniadze sa na czas, noclegi sa dobre. Bardzo milo sie rozmawia z Pania Agnieszka - nadrabia wszelkie braki kulturowe jakie posiadaja jej niedoksztalceni koledzy Niemcy. Jedna z jej kolezanek ( jakas tam Taki ?) ostatnio jak nie umiala sie ze mna dogadac ( mimo ze bardzo dobrze mowie po Niemiecku) po prostu odlozyla sluchawke! I taka osoba pracuje z ludzmi? Polecam ta firme tylko ze wzgledu na Pania Agnieszke i dobre warunki jakie na poczatek proponuja.

masz racje diety sa wazniejsze, wg mnie lepiej wziac nizsza stawke godzinowa a wyzsza diete bo jednak podatek trzeba odporowadzac. Pani Agnieszka z Bonn polecila mi takie rozwiazanie i zyskalem dzieki temu okolo 300 euro miesiecznie wiecej.

Urban

Praca jest glownie na zakladzie, na dluzszy okres czasu, ja jestem obecnie na 2 zleceniu. Poprzednie trwalo 9 miesiecy to juz 6 leci. Praca nie jest trudna, jest ciaglosc. Polecam wspolprace z Brilliant z Bonn dokladnie z Pania Agnieszka S.

Michal

Nie polecam.

Hgthjn

Nie polecam !!!!!

wqer

ale oprócz tego widze ze suzkaja także ślusarzy tutaj

Cez

Pracuje juz od jakiegos czasu w firmie Brilliant ale Bonn. Pisze na cale Niemcy poniewaz maja tyle kontraktow ze nie da sie wszystkich miast wypisac w jakich maja zlecenia. Najlepiej sie skontaktowac i podac jaki region Cie intersuje. Ja pochodze z trojmiasta i umowilem sie z Pania Agnieszka z Bonn ze chce tylko na polnocy pracowac i tak tez robie. Jestem caly czas w okolicach Hamburga. Wyplaty sa na czas, diety co dzien, nie mam zastrzezen !

Zostaw opinię o Brilliant Personaldienste GmbH - Jena

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brilliant Personaldienste GmbH