Opinie o Brilliant Personaldienste GmbH w Jena

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Brilliant Personaldienste GmbH. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Brilliant Personaldienste GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brilliant Personaldienste GmbH w Jena

Kaja1805

Nie polecam !!!!!! Uważajcie na tą agencję pracy , nie wypłacają pieniędzy , brak kontaktu , zwalniają bez powodu-po czym przywracają , nie odbierają telefonu nawet jeśli zostajesz bez dachu nad głową i bez pracy bo „zapomnieli przysłać adresu” najgorsza agencja na jaka można tylko trafić !!!!

Malzenstwo ze slaska

I tak piknie mialo byc juz 21 a bidaszyb jak to sie na slasku godo pinidzmi nie pluje(bankomat) wiec jutro kontaktuje sie z mecenasem i dam znac innym poszkodowanym przez Brilliant co dalej a takich bebokow jak Herr S to my sie nie boimy bo z nami idzie prawo. A wszystkie beboki zalyzom nojdali na hasiok

Alina

Nie dajcie się nabrać tej firmie Wydaje mi się że oni nie potrzebują do pracy do Domu Opieki Pracowałam 2 dni 3 zrezygnowałam Mialabym dojeżdżać 30 km z przesiadkami i na 6 rano a kwatera miała być w Domu Opieki 3 dno miałam kwaterę naprzeciw baru koszmar Zero zainteresowania W Domu Opieki sama musiałam chodzić i pytać co mam robić dobrze że wróciłam z osobą która też miała podjąć pracę że mną Jak będe w Polsce sprawdzenie czy mi coś zapłacili

Kaska

Witam.Bylam z tą firmą .Pracowałam tylko 2 dni Gdy się dowiedziałam że koszt kwatery to 17 e doba plus dojazdy czyli 4 bilety i wyżywienie zostało by niewiele więc już nie szukam pracy w Domu Opieki ale w domu u podopiecznego gdzie za nic się nie placi

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Brilliant Personaldienste GmbH. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Hydraulik?
SkyWalker

Uwaga (usunięte przez administratora) każą jechać do pewnej miejscowości , a kiedy już tam dojechałem 2 dni przed rozpoczęciem pracy dowiedziałem się że mam jechać kilkaset kilometrów dalej... napisałem do nich maila dlaczego tak z dnia na dzień zmieniają mi lokalizacje ? kiedy ja już na miejscu? .. a tu cisza, więc musiałem zawrócić do kraju. Wydane pieniądze na podróż oraz zakupiony kombinezon, kask (bo tak kazali w umowie trzeba mieć swoje) poszło wszystko w błoto. Mam nadzieje że dostanę chociaż za to zwrot (chociaż wątpię) mam na to paragony

Olo
@SkyWalker

Ja też pracowałem w tej firmie prawie 2 lata temu i widzę ze nic się nie zmieniło każą jeździć co dwa 3 tyg w inne miejsce nikt nie przyjechał zwiedzać niemiec robic po 600 km w wiecej firma żenada te polki co tam pracują to scierwa za zaliczkę 20e biora i 25 masakra za mieszkanko sam płacisz niby dieta ale oszukują roboty maja byle jakie biorą co się da jestes w firmie jak dziw na telefon dzwonia jedź nie nie nie dla takich pseldo firm jak ktoś jest troszkę ogarniety uciekać czym prędzej odradzam odradzam

Nikola

Nie polecam mam złe doświadczenie z tą frrma

Eti

Wlasnie mam wyjechac do tej firmy jako lakiernik ktos wie cos o tej firmie czy warto

Superesu
@Eti

Parę lat temu pracowałem i nawet umowę w 2 językach podpisaliśmy... Najpierw 6 miechów na bajerach potem na północ nas zucili potem do jeny... Słabo ogarnięci z noclegami wtedy byli, trzeba było się naszukac i najezdzic.(no i drogo)... Ogolnie z bajerów nas wywalił szef " bo byliśmy za drodzy"... Zgarniali przeszło 27€ za osobę.. I kontrakt się urwał.. Po 2 miesiącach w domu od grudnia... Miałem jechać znów ale... Jakoś tak nie bardzo miałem ochotę i znalazłem inna... Ogólnie to jeśli umiesz sobie dać radę i znasz na tyle język by znaleźć sobie mieszkanie i poprosić o auszahlun to nie powinno być źle... Terminowo też raczej wszystko było... Nie byli najgorsi. Jechałem jako spawacz.

Sprawdzone

Więc firma to pomyłka jadąc obiecują złote góry na miejscu czeka nas niespodzianka jak nie mamy minimum 200 euro bo musimy zapłacić pokój nie wspomnę że musicie mieć na jedzenie ,oczywiście dostaniecie zaliczkę po tygodniu pracy Max250 euro Ale przelew zaliczki kosztuje 20 euro , jeżeli słabo znacie niemiecki to też sobie darujcie bo brillant wam nie pomoże

Doro
@Sprawdzone

Poproszę o info na priv???? mój adres (usunięte przez administratora)

Weronika

Czy wśród osób pracujących w firmie Brilliant Personaldienste znajdą się takie, które uważają, że warto wiązać swoją zawodową przyszłość z tą firmą i jeśli tak, to z czego bierze się taka ufność?

29andy
@Weronika

Werka wszystko w rękach firmy, wszystko opiera się o prostą matematykę ,firma jeśli chce się kogoś pozbyć wystarczy że wyśle na zlecenie na którym pracownik wyjdzie na zero i tu już nie ma mowy o przyszłości .Mogę się mylić ale jeżeli zleceniodawca oferuje dalszą współpracę pracownikom ,to raczej zasługa tych pracowników .Przez kilka miesięcy na zleceniu pojawiały się osoby które kompletnie nie nadawały się, z różnych powodów a po rozmowie okazuje się że są lepiej opłacani ,zleceniodawca oczywiście odsyła takie osoby ,a czasami zrywa umowę z firmą która wysłała takich pracowników .Myślę że zaufanie wzrośnie gdy osoby budujące dobre imię firmy Brilliant Personaldienste będą premiowani , a ci co się "ślizgają " i zwiedzają Niemcy w poszukiwaniu "kieliszka chleba " niech zwiedzają ,ale powinni być dobrym przykładem złego przykładu.

29andy

Współpraca jest dobra ,dostajesz e-majl z adresami pracy i kwatery a reszta w twoich rękach. Jak zawalasz robotę sam się wyautujesz.

B.W

Witam Wszystkich opiniujacych, nie wiem skad tyle jadu dla Firmy Brilliant. Fakt, pracuje u nich od niedawna, w zubelnej innej branzy, ktora jest tak tutaj krytykowana. Mam nadzieje, ze nigdy nie przeczytam o nas tak przerazajacych opinii. Sedecznie zapraszam Personel medyczny do kontaktu, wspolpracujemy na zupelnie innych warunkach. Jedyna umowe o prace, jaka podpiszecie, jest bezposrednia umowa z Klinikami na warunkach, jakie obowiazuja normy taryfowe tzw. branzowek.

darek264
@B.W

Mogę prosić o kontakt? Jestem fizjoterapeutą i chętnie podejmę współpracę.

Weronika

@anonymous, czy mógłbyś napisać nieco więcej na ten temat? Rozumiem, że masz poczucie, że firma Brilliant Personaldienste potraktowała Cię nieuczciwie? A jak to wyglądało w szczegółach? Czy znasz inne osoby, które zostały w podobny sposób potraktowane?

dupco unikać!

Weronika

@anonymous, warto aktywizować się na tym forum i pozostawiać wartościowe opinie o Brilliant Personaldienste GmbH jako pracodawcy? Jednak proszę Cię o nie obrażanie innych użytkowników. Co możesz powiedzieć o swoim zatrudnieniu w tej firmie? Jak je oceniasz?

Mietek

Osobiscie mam zle doswiadczenie z ta agencja - przestrzegam :(

@Mietek

bo byłeś leniem i jesteś negatywem...

Longin

Agencja, która zatrudnia ponad 1000 pracowników w 33 oddziałach i ma dziesięcioletnie doświadczenie w pracy to moja odpowiedź na opinię @maro. Najłatwiej oskarżać!!!

jesteś leń do pracy...

Ludzie wy nie umiecie po Polsku PISAĆ a co dopiero opinie...

Monter wentylacji

Witam dzwonil do mnie ktos jakby ale w miare po polsku mówił ,chce mnie do pracy. Robi ktos wentylacje z tej firmy ? Jak jest z zarobkami zakwaterowaniem I zjazdami do POLSKI ? Pozdrawiam

Możliwość dostania zaliczki po tygodniu 20 euro biorą za zaliczkę. Dieta w ostatbi dzień roboczy tylko 12 euro, czyli jak ktoś pracuje do piątku to dostaje 12 euro. Są jeszcze inne powody żeby omijać firmę.

Weronika

@DE, czy zdecydowałbyś się jednak na rozwinięcie swojej opinii o Brilliant Personaldienste GmbH jako pracodawcy? Dlaczego nie polecasz współpracy z tą firmą? Jakie jest Twoje doświadczenie z nią?

Zostaw merytoryczną opinię o Brilliant Personaldienste GmbH - Jena

• Jak się pracuje w Brilliant Personaldienste GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Brilliant Personaldienste GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brilliant Personaldienste GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brilliant Personaldienste GmbH