Opinie o Brilliant Personaldienste GmbH w Jena

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Brilliant Personaldienste GmbH. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Brilliant Personaldienste GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brilliant Personaldienste GmbH w Jena

piomag

Niedawno podpisałem umowe z firma Brilliant, muszę pochwalić Panią Agnieszkę która tam pracuje. Bardzo żetelna osoba, jest w stałym kontakcie mailowy i telefonicznym. Mimo, że nie bylo w poprzednim tygodniu dla mnie zlecenia ( w moim zawodzie jest cieżko o pracę w okresie zimowy). Pani była ze mna w kontakcie, poinformowala mnie o sytuacji, wyjaśniła wszystko jak należy. Bardzo duży plus, w niektórych firmach nie dzwonią, nie informują, nawet nie odbierają telefonów. Pani Agnieszka przedstawia bardzo wysoki poziom zainteresowania pracownikami, naprawdę bardzo polecam !

piomag

Bo prawda jest taka furtok ze Ci pracownicy co pracuja nie maja czasu na codzienne przesiadywanie na komputerze i wyrazanie opini, a Ci co nie pracuja i marudza to bardzo czesto przesiaduja w internecie i pisza co im slina na jezyk przyniesie. Dla slusarzy i sapawczy powoli pojawia sie praca. Zycze samych sukcesow.

elektriko

No Ukraińcy to raczej nie pojadą, bo nie są w Uni Europejskiej.

z.k

Ja po raz kolejny podjalem prace w firmie Brilliant Bonn, tym razem podpisalem umowe z Pania Agnieszka i jestem naprawde zadowolony. Bardzo mila Pani, zawsze wyslucha i to co potrafi pomoze. Prace poki co mam ciagle w jednym miejscu wraz z kolega i po Nowym Roku wracam z powrotem.

Darek

@hoho oplaca sie wyzsza diete wziac a mniejsza troche godzinowke bo diete masz na reke a z godzin zawsze Panstwo sobie cos bierze

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Brilliant Personaldienste GmbH. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Hydraulik?
Darek

Pracowalm w Briliant Bonn kilka ladnych lat. Wyplata na czas, mili ludzie, zawsze praca byla ( nawet w okresie zimowym), ale udalo mi sie znalezc prace w ojczyznie wiec zakonczylismy wspolprace( rowniez bez problemowo i z zyczeniami sukcesow na przyszlosc)

kow

Ja tam jestem zadowolony z firmy. Diety oraz wyplata jest zawsze na czas, na poczatku bylo ciezko ze wzgledu na jezyk ale jest co raz lepiej. Praca jest caly czas. nie moge narzekac.

WIECHU54

Szanowny administratorze.Dlaczego tak "bolą Ciebie" prośby o kontakty na prywatne maile ? Dlaczego je usuwasz ? Tu nie ma przecież reklamy tylko zwykła ludzka prośba o informację, porady czy też pomoc. Chyba po to jesteście aby można było przekazywać sobie info. Nie zawsze to interesuje ogół. Przecież ten portal to wymiana info, i chyba nie ma w tym nic negatywnego, że po jakieś osobiste info ktoś prosi o kontakt prywatny.

daro

czy jedzie ktoś jutro z Brilliant do Dusseldorfu niech pisze (usunięte przez administratora)

ziele3604

jedzie ktoś jutro do osnabruck z brillianta?

Cobra338

Witam wyjeżdża ktoś z tej firmy w najbliższym czasie do pracy do Niemiec? Może ktoś coś powiedzieć aktualnego o tej firmie? Czy jest ok czy są jakieś problemy?

seba

Ja mam jechac juz w czwartek podpisalem na 2 marca umowe jak to lipa to i tak na powrut mi musi dac

@seba

SEBA ODEZWIJ SIE DO MNIE NA MAILA (usunięte przez administratora)

seba
@ja

I do dzisiaj nigdzie nie pojechalem

tomm

Witam, Mam do was pytanie... wyjeżdżam jako monter w marcu. mimo dużej nagonki to wcale tak dużo negatywnych opinii nie ma. czy ktos tam pracował i mógł by potwiedzic na 100% to obcinanie pensji itp. pozdrawiam

gerard

czytałem o nich na różnych forach i niestety , ale Brilliant Personaldienste nie ma zbyt dobrej opinii wśród ludzi którzy wyjeżdżali do nich do pracy. W sieci pojawił się nawet artykuł który niestety ale dość mocno ich dyskredytuje . Dlatego uważam , że każdy kto z nimi wyjeżdża robi to tylko na swoją odpowiedzialność

szutam

ja tez dostałem na 10 listopada wyjazd morze ktoś jeszcze się wybiera z tej firmy do pracy zemną rozmawiała polka bardzo mila wyjaśniła wszystko co i jak ja jadę zobaczę co i jak w domu siedzieć nic nie robić a kasa potrzebna ,wiadomo jednej osobie się nie spodobają warunki a potem krytykują najlepiej zęby nic nie robić zęby tylko płacili

daro

cześć no ja mam na 9 listopada skąd jesteś ja z zachodniopomorskiego pisz na maila ,,, (usunięte przez administratora) l zawsze we dwóch lepiej

adik

Firma Brilliant Personaldienste, to jedna z wielu firma pracy czasowej. tutaj na goworku posiadaja bardzo wysoka ocene w profilu bowiem to pięć gwiazdek na sześc możliwych i oceniło profil 329 osób. W takim ywpadku mozna sadzić, że jest ok, jednakże niektóre komentarze pozostawiają jednak wiele do życzenia...

wyjazd

mozesz podac do siebie namiary bo mam zamiar wyjechac do pracy z tej firmy i nie wiem czy jest sens. i jak jest z tym mieszkaniem oni placa czy samemu trzeba placic

usain

Może ktos napisac czemu tak odradzacie współprace z Brilliant Personaldienste, bo po tych komentarzach lepiej byc ostrożnym.

Gimbo

A czemu tak się o nich wypowiadasz? Jakieś złe wspomnienia chyba masz. No chyba, że negatywna opinia o firmie dominuje w internecie.

Jan

Witaj Pracowałem jako spawacz i wiem .że firma płaci pośrednikowi agencji za spawacza TiG euro a ślusarz euro .resztę sam rozważ Jan

Zostaw merytoryczną opinię o Brilliant Personaldienste GmbH - Jena

• Jak się pracuje w Brilliant Personaldienste GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Brilliant Personaldienste GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brilliant Personaldienste GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brilliant Personaldienste GmbH