Opinie o Liebau Personaldienste GmbH w Jena

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Liebau Personaldienste GmbH. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Liebau Personaldienste GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Liebau Personaldienste GmbH w Jena

Spokoloko

Nie mam nic do zarzucenia tej Agencji. Zlecenie w porzadku , koledz wporzadku , nie ma się do czego przyczepić.. prosze o zaliczki nie ma problemu , potrzebuje wolne ? Nie ma problemu.. z czystym sumieniem polecam Firme Liebau.!

ślusarz

Dzień dobry nie polecam nie wypłacają wynagrodzenia

Janek Nowy wpis

Nie polecam nie zgadza się wypłata oraz godziny

Piotr Nowy wpis
@Janek

Janek zapraszam na priv. piotras1979@interia.pl

ikonka

Sprawdź 1 opinia klientów firmy Liebau Personaldienste GmbH w Jena.

Sprawdź
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Czy poziom wynagrodzeń w Liebau Personaldienste GmbH uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na GoWork.pl 17 sierpnia.

Olka
Klient

Jeden i ten sam zarząd , jeden adres kilka firm Liebau Personaldienste GmbH Adres: Brüsseler Str. 7 - 11, 07747 Jena, Germany Zarząd: David Liebau, Jena, Germany Liebau Holding GmbH Adres: Brüsseler Str. 7 - 11, 07747 Jena, Germany Zarząd: David Liebau, Jena, Germany Human Search Adres: Brüsseler Str. 7 - 11, 07747 Jena, Germany Zarząd: David Liebau, Jena, Germany

Zbyszek Nowy wpis

To odpowiedź osoby z biura

Janek

(usunięte przez administratora),okłamują na godzinach i diecie

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Liebau Personaldienste GmbH? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Janek

Witam ,omijajcie szerokim łukiem ,problem z fiszkami ,kasa i godziny się nie zgadzaja

Ryngwelski Sebastian

Szczerze polecam liebau,wiadomo kierownicy na danym miejscu pracy są jacy są tego nie da się uniknąć każdy jest inny jeden gorszy drugi lepszy ale jeżeli chodzi o komunikatywność z Firmą Liebau to człowiek czuje się jak by był jedynym zatrudnionym. :)

Zibi

Oszukancy i (usunięte przez administratora)

Zibi

Oszukancy i (usunięte przez administratora)

Wiecie może, czy w Liebau Personaldienste GmbH szukają chętnych na staż?

Pracodawca

@Pytanie

Witam ;) , w sprawie pracy prosze o kontakt pod numerem telefonu : 015171843666

Mariusz
Kandydat

Poda ktoś numer do tego Pana Krzysztofa jak się skontaktować.. I powiedźcie czy to praca w jednym miejscu czy różnych lokalizacjach. Pozdrawiam

Dddd.ttt
@Mariusz

+49 1517 1843666

Mariusz.M

Mimo że już nie pracuje dla libau ale to z mojej winy to muszę pochwalić ta agencje wszystko na czas warunki zakwaterowania TOP jeśli ktoś twierdzi inaczej to napewno kłamie polecam tą agencie

Spokoloko

porażka
@Spokoloko

Niewiem gdzie pracowałeś ale jeżeli przepracowałeś chodź 1 dzień w tej firmie to byś wiedział co tam jest grane zero kontaktu kordynator nie odbiera telefonów nie wysyła zaliczek nie wypłaca diety która rzekomo masz otrzymać

Spawacz
@Spokoloko

Pracuje tam

Eve
Kandydat

Dzień dobry, jakie są zarobki na magazynie DHL, na czysto? To jest podstwa czy za godziny?

Gogle

Proszę poczytać google ????

Rafal

Pracuje z liebau 6 miesięcy ,jestem zadowolony wszystko na czas ,bez żadnego problemu. Polecam .

novy
Kandydat

Witam. Dostałem propozycję pracy w Laucha (pomocnik ślusarza). Chciałbym się dowiedzieć jak wyglada praca i w jakiej odległości są zakwaterowania. Ktoś ,coś?

Piotrek
@novy

Czesc Kolego , podjalem prace od 21.2. na ogloszenie w mijscowosci Laucha , Praca jest spokojna , bez zadnych chorych ludzi .. Mieszkanie jest w porzadku , kuchnia , lazienka , internet wszystko mamy. Mieszkanie 12 km od pracy. Pozdro

Agata
@Piotrek

I dogadujesz się na spokojnie tam ze wszystkimi? Bo niby żadnych chorych ludzi, ale nie czujesz, że coś dziwnego może wyjść "w praniu"? Ja mam niestety przykre doświadczenia ze współpracownicami. :/ Też na początku myślałam, że są spoko

Sylas
@Piotrek

Witam. Moglibyśmy się jakoś skontaktować? Pozdrawiam.

Łukasz

Bardzo podoba mi się współpraca z firmą Liebau. Koordynatorzy Krzysiek i Martyna są bardzo w porządku. Wypłata zawsze na czas i tym to nie ma problemu. Bardzo polecam tą firmę.

Sylas
@Łukasz

Witam. Przymierzam się do pracy w firmie Liebau. Chciałbym zapytać Pana o kilka szczegółów i proszę o kontakt. Oto mój nr telefonu +48 720 824 170. Chętnie oddzwonię ja, jeśli poda mi Pan numer telefonu. Pozdrawiam

A.K

Polecam Firmę liebau personaldienste.de. Kontakt z koordynatorami Panią Martyną oraz z Panem Krzysztofem bardzo dobry. Wypłata na czas. Wszystko się zgadza.

ZIOM

Polecam firmę jak najbardziej wszystko w porządku: Praca, Kontakt, Zaliczka, Dni wolne. POLECAM

TL

Polecam tą firmę nie ma żadnego problemu żeby dostać wolne czy też zaliczkę bardzo dobry kontakt z firmą praca też w porządku

Zostaw merytoryczną opinię o Liebau Personaldienste GmbH - Jena

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Liebau Personaldienste GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Liebau Personaldienste GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Liebau Personaldienste GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 30 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Liebau Personaldienste GmbH?

Liczba opinii klientów firmy Liebau Personaldienste GmbH, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Liebau Personaldienste GmbH?

Kandydaci do pracy w Liebau Personaldienste GmbH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Liebau Personaldienste GmbH
Przejdź do nowych opinii