Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
Nowy wpis
Mirek Ruszczak
08.04.2024 09:22
Były pracownik
Pracowałem przez tą agencję jakieś półtora roku i nie było źle tak więc jak każda inna agencja, Profitec daje zlecenia jak je ma.Nie było problemu z płatnościami nawet w okresie pandemii gdy siedziałem w domu.
Kuba
19.10.2023 14:07
Były pracownik
Pracowałem dla tej firmy przez miesiąc. Na dłużej nie mieli dla mnie zleceń. Źle została naliczona moja wypłata, dokładnie dieta. Zgłosiłem to oczywiście i obiecano mi wyjaśnienie tej sprawy. Niestety do dzisiaj (a było to w lipcu) nie dostałem pieniędzy. Zlekceważono również wszystkie moje maile i sms -y. Nie dostałem żadnej odpowiedzi, wyjaśnienia... Pisałem do samego szefa, księgowej i pracownika, z którym bezpośrednio się kontaktowałem... i nic.
Zostaw merytoryczną opinię o Profitec GmbH
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.