Opinie o Filati Miroslaw Kubiak w Zduńska Wola

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Filati Miroslaw Kubiak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Filati Miroslaw Kubiak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Filati Miroslaw Kubiak w Zduńska Wola

Mila Nowy wpis

Nie polecam tej firmy nikomu.Na szwalni kierownictwo stworzyło sobie ,,prywatny folwark,,..Wieloletni pracownik zwalniany jest po to ,zeby zatrudnić znajomków.Tu nie ma znaczenia czy jestes dobrym pracownikiem.Liczą sie układy.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Filati Miroslaw Kubiak? Chętnie zatrudniają?

zonaka Nowy wpis

praca w tej firmie to masakra ,koszmar, (usunięte przez administratora)i to wszystko za najnizsza krajowa.Kregoslup wrzyna sie w mozg.

Ona

@Nako a jak się upominałyscie o wypłatę tych dodatkowych godzin to co ?

Na ko Nowy wpis
@Ona

Po długiej dyskusji dostałyśmy pieniądze, jednak nie przelewem, a w gotówce ,,do ręki".

Aplikowałeś do firmy Filati Miroslaw Kubiak? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Dekarz
COMMERCECON
logo firmy Technik Stacjonarnej Obsługi Obiektu
Zduńska Wola
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite
NaKo

Nigdy nie spotkałam się z tak jawnym oszustwem jak w firmie Filati. Próbowali oszukać nas z ilością godzin- pracowalysmy po 8 h, natomiast zostało nam wpisane 5,6 h. W ramach wyjaśnień powiedziano nam, że ,,nie zarobiłyśmy na siebie " czyli ogólnie mówiac- nie należy nam się najniższa krajowa ( łamanie umowy cywilno- prawnej). Żałuję, że nie zgłosiłam sprawy do inspekcji pracy, na szczęście szybko zakończyłam pracę w TEJ firmie.

Dario

@Z ciekawosci to tu tylko po znajomości?

Gregor

Bardzo dobra firma z perspektywami na przyszłość.

Z ciekawosci
@Gregor

A tak z ciekawości od kogo pan jest ? Kto pana wkrecil ? Firma fajna i przyjazna dla rodzin i kolesiostwa . Osoba z ulicy ma przyjść i dygac i nic jej się nie należy nawet wolne a w systemie robiąc świątek piątek niedziela nocki i więcej godzin z racji nadrobek (dvd) a i tak zarabia mniej od tych co robią tylko 1-2 zmiany ponieważ nie jest od kogoś . Wypłaty są bardzo zróżnicowane i każdy w tej firmie zarabia inna wypłatę w zależności jak bardzo podpierdziela wchodzi w (usunięte przez administratora) i od kogo jest . Umiejętności oraz angażowanie nie są wcale doceniane. Typowy raj dla nierobów lub alkoholików którzy są tam bardzo cenieni

haha
@Z ciekawosci

podbijam ^ w samo sedno +1

@Gregor

Jedyną perspektywą jest ambitne marnowanie życia, za psie pieniądze.

Bobo@
@Z ciekawosci

w wiekszości są od głównego kierownika -szwagry,szwagierki,bratanice i sasiadki i od p. zastepcy dyrektora ,jego ziomki te to już są wybitnie chronieni.

@Bobo@

A kto jest zastępcą dyrektora bo z tego co wiem to nie ma takiego stanowiska

COOPER

Na firmie każdy siedzi na stołkach jak przy stole wigilijnym czyli cała rodzinka i dalsza obstawiona. Pracujesz pracujesz i nigdy nie zadowoleni a na wynagrodzenie patrzą za co mają zapłacić pracownikowi, o pieniądze się nie pytać bo jak za dużo zadaje się pytań o podwyżkę to cie wyrzucają chyba że siedzisz cicho i tyrasz jak (usunięte przez administratora) to im się podoba

Jak szefostwo w Filati Miroslaw Kubiak? Spoko traktują ludzi?

Pracowałem na dziewiarni

Zależy,jeśli chcesz pracować i jesteś obrotny to masz przerabane,będą chcieli cię zajechać byś robił jak najwięcej bo ktoś inny wali w kulki... Dygac dygac a o kasę nie pytać bo wtedy się problemy zaczynają

Mała
@Pracowałem na dziewiarni

Zgadzam się.. mojego brata tak zajechali że sam się zwolnił bo już nie dawał rady na kilkunastu maszynasz pracować-naprawiać.. Szkoda słów....

Magda

Pracuje się tam na nocki? Ilu godzinne są zmiany

Martin

Polecam za 4 brygady 2400 przy dobrych wiatrach (3 niedziele,nocki i kilka dvd - nadróbek). Pracowałem na dziewiarni gdzie jest dosłownie kolhoz

199182u3
@Martin

Tak jak piszą niżej, po znajomości kuzynostwo zarabia więcej a pracownik który się stara jest gnębiony

Ewik63

Firma w której zwalnia się pracownika po 11 latach tylko dlatego że ma chorego członka rodziny i czasem bierze dzień wolny po to żeby z nim jechać do lekarza

Zuzanna

@Taki ja, @Apollo Wasze opinie negatywnie obrazują Filati Miroslaw Kubiak. Przedstawcie proszę, odnosząc się do konkretnych sytuacji, dlaczego macie takie zdanie o tej firmie. Jak wygląda organizacja pracy u tego pracodawcy?

Apollo

Samo kolesiostwo,rodzina i mobbing(dosownie), nie polecam nikomu. nie idźcie tam pracować, szkoda nerw.

Zuzanna

@JaJa Pracy w jakim dziale Filati dotyczył Twój komentarz? Będę wdzięczna za uzupełnienie wypowiedzi, ponieważ taka informacja będzie bardzo istotna dla osób, które rozważają podjęcie pracy. W zależności od zakresu obowiązków warunki zatrudnienia mogą bardzo różnić się . Co obecnie dzieje się w firmie? Czy zaszły w niej ostatnio jakieś zmiany?

moanai

Na początek to jest bardzo dobra firma na podjęcie współpracy i rozwijaniu kwalifikacji, ale jakie zarobki są dla specjalisty ds. controllingu? Dzięki za odpowiedź

JaJa

hehe ale se piszecie, uśmiać się można się.Ludzie! piszą to pracownicy firmy bo im się grunt pod nogami pali i chcą znaleźć pracownika jelenia. NO jakie nieszczęście, mój boże... nikt rozsądny i znający język nie chce podjąć pracy za minimalną. Toż to SZOK!

polak

wyplata geby nie zatkasz,bo za mala, sam o tym wiesz kierowniku. a atmosfere sami taka stworzyliscie. kolesiostwo i kumoterstwo nie liczac bratankow, zon, braci i innych z rodziny. wy kierownicy robicie wszystko, zeby przetrwac jak najdluzej, potraficie mydlic oczy prezesowi byle utrzymac stolek bo z taka pensja to nie znajdziecie pracy w zdunskiej woli.

luka

Zwalniają starych pracowników a zatrudniają nowych i chcą super towaru.(usunięte przez administratora)

niepijacy

TO NIE TO FORUM...

Zostaw merytoryczną opinię o Filati Miroslaw Kubiak - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w Filati Miroslaw Kubiak?

Zobacz opinie na temat firmy Filati Miroslaw Kubiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Filati Miroslaw Kubiak?

Filati Miroslaw Kubiak