Filati Miroslaw Kubiak

Zduńska Wola

Opinie o Filati Miroslaw Kubiak

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

@JaJa Pracy w jakim dziale Filati dotyczył Twój komentarz? Będę wdzięczna za uzupełnienie wypowiedzi, ponieważ taka informacja będzie bardzo istotna dla osób, które rozważają podjęcie pracy. W zależności od zakresu obowiązków warunki zatrudnienia mogą bardzo różnić się . Co obecnie dzieje się w firmie? Czy zaszły w niej ostatnio jakieś zmiany?

moanai
użytkownik zarejestrowany

Na początek to jest bardzo dobra firma na podjęcie współpracy i rozwijaniu kwalifikacji, ale jakie zarobki są dla specjalisty ds. controllingu? Dzięki za odpowiedź

JaJa

hehe ale se piszecie, uśmiać się można się.Ludzie! piszą to pracownicy firmy bo im się grunt pod nogami pali i chcą znaleźć pracownika jelenia. NO jakie nieszczęście, mój boże... nikt rozsądny i znający język nie chce podjąć pracy za minimalną. Toż to SZOK!

polak

wyplata geby nie zatkasz,bo za mala, sam o tym wiesz kierowniku. a atmosfere sami taka stworzyliscie. kolesiostwo i kumoterstwo nie liczac bratankow, zon, braci i innych z rodziny. wy kierownicy robicie wszystko, zeby przetrwac jak najdluzej, potraficie mydlic oczy prezesowi byle utrzymac stolek bo z taka pensja to nie znajdziecie pracy w zdunskiej woli.

luka

Zwalniają starych pracowników a zatrudniają nowych i chcą super towaru.(usunięte przez administratora)

niepijacy

TO NIE TO FORUM...

* anonim *

Na szwalni jest tak samo. [usunięte przez moderatora] robi co chce, z ludzmi się nie liczy.Wiecznie obcinają śmieszne minuty , robią to tak byśmy za dłużo nie zarobili bo oni sami mieli by za mało.[usunięte przez moderatora] w biały dzień . Nie polecam pracy w tej firmie!!!

Oczywiscie zgadzam sie z przedmówca że nic nie wie co sie tak naprawde dzieje w zakladzie. Dodatkowo z działu dziewarni [usunięte przez moderatora]którzy na codzien klepia sie po plecach jak sa razem natomiast gdy sie odwroca w inne strony obrabiaja sobie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na parwo i lewo a na domiar zlego cierpia na tym tylko pracownicy poniewaz ci 2 [usunięte przez moderatora]. sa zaklamani i do tego lubia sie mscic na pracownikach jesli ktos cos powie nie po ich mysli lub nie daj boze spyta sie o jakies pieniadze. Także nie polecam tej firmy jako przyszłej pracy!

A JA MYSLE, ZE TAKI [usunięte przez moderatora] TO WCALE NIE WIE CO WYPRAWIAJA [usunięte przez moderatora]FIRMY. ONI TRAKTUJA ZAKLAD JAK PRYWATNY FOLWARK , A LUDZI NAZYWAJA SMIESIAMI I BRUDASAMI TRAKTUJA NAS JAK BYDLO MYSLE ZE POWINIEN SIE[usunięte przez moderatora]PRZYHZEC PRACY SWOICH PODDANYCH. POZDRAWIAM.

Zostaw opinię o Filati Miroslaw Kubiak - Zduńska Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Filati Miroslaw Kubiak