Opinie o VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. w Wrocław

Alicja

Bardzo dziękuję firmie VERSO , a w szczególności Panu Michałowi w sprzedaży mieszkania "odpowiedni Pan na odpowiednim miejscu "- skuteczność , rzetelność, pełen profesjonalizm, byłam mile zaskoczona współpracą..Panie Michale bardzo Panu dziękuję . POLECAM

Grzegorz
@Alicja

Ja również mogę potwierdzić powyższą opinię. Pośrednik jeden z lepszych, z jakim miałem przyjemność współpracować.

Bartłomiej

Mam nadzieję, że poniższe opinie się sprawdzą. Wkrótce wystawię własną notę. Pozdrawiam!

Klient Verso

Bardzo mocno polecam. Sprzedaż mieszkania w dość trudnym sezonie - niemal natychmiastowa.

Jan

Świetny pośrednik, u którego kupiłem dom z działką. Polecam. Moje sugestie dla VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.: Warto byście trzymali działania na tak dobrym poziomie dalej. Lubię atmosferę w VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. za: Kompetencja, znajomość rynku Pani Aleksandry była dla mnie bardzo przekonująca.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. na stanowisko Poszukujemy 2 osób Doradca ds/nieruchomości? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Klient

TAK dla Verso - duży plus za sprzedaż nieruchomości z garażem w trudnej lokalizacji. Bardzo szybki przebieg transakcji, bez kruczków, polecam.

Basia

Doskonała współpraca w zakresie sprzedaży nieruchomości, polecam. Moje sugestie dla VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.: Bardzo miły kontakt z klientem - rzeczowo, profesjonalnie - życzę Wam sukcesów w kolejnych latach. Lubię atmosferę w VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. za: Terminowość i pamięć.

Karol

Moje sugestie dla VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.: Trzymajcie tak dalej. Lubię atmosferę w VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. za: Bardzo dobrze czułem się doinformowany o każdym działaniu.

Małgorzata

Pośrednik świadczący usługę przedstawiania mieszkania na wynajem z należytą starannością. Polecam - jeśli będzie taka potrzeba, będę chętnie wracać do tej firmy. Polecam Panią Karolinę szczególnie. Lubię atmosferę w VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. za: Miła atmosfera współpracy.

Klient

Bardzo dobra współpraca, którą miło będę wspominać. Dziękuję i Polecam!

Karolina N.

Z przyjemnością wspominam współpracę z pośrednikiem Verso. Sprzedaż starego mieszkania i zakup nowego tutaj to była bardzo dobra decyzja - pogodzenie wszystkiego, terminów itp - niezastąpione. Polecam. Moje sugestie dla VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.: Trzymajcie tak dalej. Lubię atmosferę w VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. za: Terminowość, punktualność i szacunek do klienta

Łukasz

Polecam kontakt z Panem Sebastianem Jaremkiem - bardzo konkretny człowiek. To cenię.

Ula

Bardzo dobra firma, która pozostawiła bardzo dobry ślad na drodze poszukiwania mieszkania i w moim osobistym odbiorze. Współpraca bardzo przyjemna, czuliśmy się rozumiani - bo jesteśmy amatorami. Udało nam się dogadać. Polecam jak najmocniej. Moje sugestie dla VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.: Ciut poprawić terminowość - a poza tym nic dodać nic ująć. Lubię atmosferę w VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. za: Rzetelność i umiejętność odpowiedzi na każde pytanie - nawet na najbardziej dla nich oczywiste, otrzymałam pełną odpowiedź. Chyba też nic nie jest w stanie ich zaskoczyć.

Klient

Rekomenduję firmę Verso - na koniec kwietnia udana sprzedaż mieszkania - po dwóch miesiącach współpracy. Super fachowcy.

Weronika

Wraz z mężem nie mamy doświadczenia w zakupie nieruchomości, a także nie mamy znajomych którzy mogliby nam coś konkretnego doradzić. Stąd od początku wiedzieliśmy, że skontaktujemy się z pośrednikiem w tej sprawie. Przeglądając pozytywne opinie, zdecydowaliśmy się na pośrednika Verso. Bardzo fachowe doradztwo, komfortowa współpraca, rzetelne warunki. Dołączamy się do poleceń~! Moje sugestie dla VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.: Życzliwość, fachowość i doradztwo prawne. Lubię atmosferę w VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. za: Życzliwość i ludzkie podejście do "zielonych". Świetne połączenie z rzetelną wiedzą prawną.

Ania Wolos

Witam, sprzedałam w 2018 roku mieszkanie w Bielanach Wrocławskich z firmą Verso. Jestem bardzo zadowolona z jakości serwisu jaki dostarczyli. Współpracowałam z Panem Sebastianem i Panem Przemkiem. Bardzo profesjonalni agenci przeprowadzili transakcję profesjonalnie i w miłej atmosferze. Wszystkie formalności i dokumenty były przygotowane sumiennie. Cieszę się, że miałam okazję współpracować z tak pozytywnymi i rzetelnymi osobami. Pozdrowienia. Lubię atmosferę w VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. za: Profesjonalizm, sumienność, świetna atmosfera

Jan

Polecam firmę Verso, ponieważ pracownicy tu świetnie doradzają w zakresie nieruchomości. Szeroka oferta. Moje sugestie dla VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.: Prowizja mogłaby być nieco niższa, ale profesjonalizm rozumiem że się ceni... Lubię atmosferę w VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. za: Oferta

Mateusz

Jestem bardzo zadowolony, że wybrałem na pośrednika firmę Verso. Sprzedanie mieszkania odbyło się bezboleśnie, szybko i bez zbędnych kwasów. Polecam.

Zaufałem firme Verso i nie żałuję. Polecam serdecznie!

Klient

Jak pośrednik to Verso. W ramach podziękowań składam ciepłe słowa uznania. Polecam.

Polecam pośrednika. Solidny, rzetelny i terminowy.

Zostaw merytoryczną opinię o VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.
4.1/5 Na podstawie 33 ocen.

VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.