VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.

Wrocław

Opinie o VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.

beti

czytam opinie i nie wiem czy powinnam się cieszyć czy martwić. Same dobre opinie w przeciwieństwie do innych znanych biur nieruchomości. Tam robiłam wielkie oczy z powodu nadmiaru negatywnych opinii , natomiast tutaj z nadmiaru pozytywnych. Jak to jest możliwe, ze pomimo tylu złych opinii tamte biura się utrzymują na rynku? Chce kupić mieszkanie ,mieszkam daleko więc zdaję się na biuro. I teraz mam dopiero problem, którym opiniom wierzyć.....

Gabriel

Bardzo dobrze oceniam współpracę z panią Justyną z Verso. Kontaktowa i miła, rzetelna... Polecam...

Jakub

Współpraca (bynajmniej dla mnie hehe), była sama przyjemnością. Pozdrawiam pana Jaremka

Paulina

Wynajem lokalu dla firmy sprawdził się, więc mogę polecić Verso :) :) :) :)

Basia

Dobra firma na rozpoczęcie kariery po studiach :)

Grzegorz

Ja też mogę zarekomendować Verso, szczególnie panią Danusię.

Tak

Polec am

Dzięki za artykuł, pani Izo :)

studentka

Wynajmowałam mieszkanie znalezione przez Verso, naprawdę przyzwoite warunki. Polecam.

Bartosz

@Iza, najlepiej bezpośrednio się kontaktować z Verso, ponieważ wszystko miałem ustalane indywidualnie :) Co do pracodawcy, to jasne reguły, dobry mentoring i opieka - można się sporo nauczyć. Polecam.

Iza

@Bartosz czy powiesz coś więcej o stażu w firmie VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.? Czy jest płatny? Jak długo trwa? Jakie były Twoje obowiązki? W jakich godzinach odbywałeś staż? @Waldek co najbardziej podoba Ci się w pracy w firmie? Jakie są mocne strony pracodawcy?

Bartosz

Odbywałem staż w Verso, warunki bardzo dobre, dużo się nauczyłem w tym czasie.

Waldek

Bardzo mocno polecam.

Mirek

Bardzo dobry pośrednik nieruchomości, jeśli ktoś szuka profesjonalnej firmy, trafił pod odpowiedni adres. Poręczam.

Iwona

Szczególnie polecam pana Mateusza Jaremka, z którym mieliśmy wraz z mężem ogromną przyjemność współpracować.

Norbert

Stabilna i dobra firma.

Jagoda

P.S. Zobaczymy jak dalej będzie przebiegać współpraca, bo dopiero początki :) Dam znać.

Jagoda

Ja nie pracowałam w Verso, ale mogę powiedzieć że widać że agent zna się dobrze na swojej branży i jest dobrze przygotowany do spotkania.

Nickowa

Zakonczona wlasnie wspolprace z tym posrednikiem oceniam bardzo dobrze :)

Beata

Zasłużenie polecam :)

ProstoNaTemat

Bardzo dobry pośrednik, nasza współpraca układała się jak najbardziej pozytywnie. Miło wspominam ten czas. Pozdrawiam i ślę jak najlepsze życzenia.

Plusoaktywnie

Rzeczywiście udana transakcja z pośrednikiem Verso, niedawno została sfinalizowana. Rzeczywiście można polecić tego pośrednika, tak więc dokładam 5 słów od siebie. Polecam, polecam

TakToJa

dla amatora i osoby wygodnickiej takiej jak ja, Verso spełniła jak najlepiej swoje obietnice

Denn

Nie ma o co piany bić! Przy procesie szukania lokatora do kawalerki, 100% skuteczności, terminowości. Kontakt bardzo dobry! Ukłony

Jagoda

Poznałam to biuro, ponieważ gdy planowałam zakup mieszkania, pierwsze co zrobiłam to udałam się do znajomych, którzy parę lat temu kupili mieszkanie. I właśnie z ich polecenia dostałam namiar na Verso. Nie mogę złego słowa napisać, ponieważ jakość była bardzo kompatybilna z ceną. Kontakt był należyty, a że nie jestem jakąś mega roszczeniową osobą - jak najbardziej nie mam do czego się przyczepić. Polecam!

MaTeusz

Dobry pośrednik.

Ja

Serdecznie pozdrawiam firmę Verso, a zwłaszcza Pana Mateusza, z który był oddelegowany do mojej sprawy :) Mogę polecić każdemu!

Ania

Polecam :)

Klaudia

Bardzo dobry pracodawca, uczciwe warunki.

Ula

Jestem w trakcie transakcji z Verso, ale czuję że będzie dobrze :) Póki co jestem zadowolona.

Ania i Kamil

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pośrednictwa i doradztwa Verso. Na pomoc pracownika biura mogliśmy zawsze liczyć. Zawsze wywiązywali się z zadań terminowo i skutecznie. Kontakt był świetny, pracownicy baaaardzo uprzejmi. Możemy jak najbardziej zarekomendować to biuro przyszłym klientom Verso.

E.B.

Za pośrednictwem Verso wynająłem lokal dla mojej działalności - po 2 latach użytkowania nie mam żadnych wątpliwości, to był bardzo dobry wybór - świetna lokalizacja, wygoda użytkowania i atrakcyjne warunki najmu. Stąd mogę oddać głos na to Solidne Biuro Nieruchomości!

Basia

Bardzo miło wspominam współpracę z firmą Verso. Jeśli ktoś nie lubi formalności, to powinien zdecydowanie zgłosić się tutaj - ciepła i przyjazna atmosfera, partnerska. Pan Jaremek - 100% profesjonalista - bardzo konkretny, potrafi dobrze doradzić, ma bardzo czytelnie skonfigurowane oferty. Mogę z czystym sumieniem polecić usługi Verso. Pozdrawiam

Klient

Przez wzgląd na stresującą i czasochłonną pracę, jaką wykonuję, szukałem firmy która kompleksowo zajmie się poszukiwaniem mieszkania. Verso mnie w pełni odciążyło, mieszkanie bajka, zgodne z moimi oczekiwaniami - dlatego mogę wystawić pozytywną rekomendację Verso, a zwłaszcza Pani Danusi. Z ukłonami - Tomek Jarocki

TU

Standardowo wysoka jakość świadczonej usługi, bardzo miła obsługa i przystępne ceny.

Tadeusz

Kolega polecił mi tą firmę - naprawdę warto!

Tymoteusz

W końcu udało mi się trafić po właściwy adres. Ekipa z Verso świetnie poradziła sobie ze sprzedażą mojego mieszkania, polecam.

Łukasz

Nie mam zastrzeżeń do współpracy z pośrednikiem Verso, bardzo przyjemna współpraca. Dziękuję i pozdrawiam - a szczególnie Panią Justynę:)

Łukasz

Kamil J.

Szybka pomoc przy wynajmie - pełna profeska, świetny kontakt z panem Jaremkiem. Taką wspaniałą współpracę na długo zapamiętam, polecam!

LP

Dobra i uczciwie świadcząca usługi firma.

Michał

Świetny pośrednik - otrzymałem mieszkanie spełniające moje wymagania! Dziękuję Verso, pozdrawiam.

Ariel

Odbywałem staż po studiach w firmie Verso - bardzo dużo się nauczyłem przydatnych rzeczy, polecam.

Grzegorz J.

Ja bym chciał pracować w Verso, bo widać że to solidna firma. Czy ktoś wie czy wymagają dużego doświadczenia?

Damian

Współpracowałem z Verso przy zakupie działki: Plusy: + duży wybór + udało się trafić w dobrej cenie (udało się coś nawet ponegocjować) + przesympatyczny i rozeznany w każdym temacie Pan Mateusz Jaremek + profesjonalizm Minusów nie znalazłem. Ze spokojnym sumieniem mogę polecić każdemu tego pośrednika.

Gazela

Bardzo dobry partner w biznesie. Polecam na podstawie długoletniej współpracy, za którą równocześnie dziękuję . Pozdrawiam :)

Irek

Polecam współpracę z firmą Verso. To firma która trzyma dobry fason.

Hanka

Jest też oferta pracy doradca ds. rynku komercyjnego. Dosyć ciekawie brzmi :)

Jakub

Verso to bardzo porządna firma, życzę powodzenia! :)

Ida

Świetna firma, biuro Verso działa fachowo i błyskawicznie. Współpracowałam z nimi przy 3 projektach i czego by się nie podjęli zawsze wychodziło tak jak powinno być! :)

Zostaw opinię o VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.